Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar geldim kimsecikler kalmamış burada ..herkes bayram telaşına kapılmış..bayram dönüşü bende umarım güzel haberlerle dönerim sizlere
hepinizin kurban bayramını kutlarım arkadaşlar

bayram öncesi ne buyuk mutluluk olur, hayırlısı olun ınş.canım

hadi inşallah hamilesindir, sağlıklı hamilelik, sağlıklı evlat olsun inşallah.

son adetin ne zamandı, beklenen adetine kaç gün kala kan verdin, biraz anlatır mısın? ayrıca ne kadar zamandır deniyorsun, tedavi görüyor musun? bunları da anlatır mısın? ay çok sordum ama, bir de test yapmana sebep olan belirti neydi?

kendimle karşılaştırmak için sordum tüm bunları. benim beklenen adetime şu anda 5 gün var ama 13 kaladan beri tuhaflıklar yaşıyorum, adetim 10 gün gecikmeden hiçbir test yapmamamı söylüyor eşim. (eşim doktor, garantici yani, 10 gün gecikmeden alınan sonuç şüphelidir, ne gerek var merakı uzatmaya diyor). Gerçi bu ay nenim ilk denememdi, ve DK hapını da 6 yıldan sonra daha bu ay bıraktım, yani genel görüş benim bu ay hamile kalmamın imkansız gibi bir şey olduğu yönünde.. Ama kadın değil miyiz işte, ilk aydan başladı benim psikozlarım :)

pardon, yanlış alıntı yapmışım. angel_light_angel , sorularım sanaydı :)

crimson, yanlış alıntıyı yapana değil, yaptırana bak, belki de sen de yakında müjdeli haber vericeksin, bu soruları sana da sorucam :)

merhaba kızlar bugun doktora gıttım yumurtam 19 mm olmus ılk kez çok super olduuuu yarın ovıtrellle çatlatma ığnesı vurulucam sonrada ıste malum olaylar bayramda sehır dısındayım burda değilim donduğumde guzel haberler vermeyı ve almayı umuyorum... ıyı bayramlar herkese muckkkk...

adet gecikmesinden sonra 10. gün mü ben çatlardım valla .. demin laboratuarı arayıp sonucumu sordum. perşembe günü 5.95 olan sonucum bugün 2.14 olmuş. düşmüş yani bebek yok. ben tabiki yine ağlıyorum her ay gibi . bu ay 8. ayımız. benim de bugün adetime 5 gün var. klomen kullanıyoum adetimin 3. gününden itibaren günde 3 tane. sonra 12. günde 3 yumurtam vardı 18-17-17 mm. 13. günde ovitrelle oldum sonra 36. saatte ilişki ve sonraki gün tekrar ilişki. doktora gittiğimde bana 3 yumurtamın da çatlamış olduğunu söyledi ama görüldüğü üzere 3 te 0 yani bebek yine yok yine yok yine yok...

kendini bu karamsarlığa kaptırma canım.. söylemesi kolay biliyorum ama bence hepimiz için en doğru zaman ne zamansa o zaman gelicek bebeklerimiz... ve kafaya takıp üzüldükçe bunu geciktirebiliriz... bu ay çok yaklaşmışsın. bu, yakında olacağı anlamına gelebilir... en azından ben şimdi sana yazarken öyle hissettim... gönlündeki en kısa zamanda gerçek olsun inşallah...

olsun canim ya bundada vardir bi hayir.. herseyin hayirlisi olsun olacaksa.. allah korusun sakat cocuk dunyaya getirmekten tut daha bidunya kotu sey var hayatta.. iyi tarafindan bakicas yapacak bisi yok
birgun ikigun aglicas sonra kaldigimiz yerden devam edices.. bibakmisiz yine gun sayiyorsun.. insallah bidahaki aya kismet olur..

ayyy kızlar canımsınız... inşallah ya... eşim geldi hemen çıkarttım onu da dışarıya, ikimiz de evde kalsak üzgünlüğümüz birbirimize geçicek daha da üzülecektik. beraber alışverişe gittik, yarın bayram malum... biraz daha iyiyiz şimdi o da çok üzüldü farkındayım ama bana çaktırmamaya çalışıyo biliyorum. hatta geçen cuma ne yaşadık biliyomusun benim kredikartı eksrem gelmiş, doktordu ilacıyı kontrolüydü tahliliydi derken bayaa yüklü bi mebla gelmiş, "aşkıııım" diye açtım telefonu "kredi kartını ödermisin" dicem halbuki, ilk ne sordu bana biliyomusun "sen bugün doktora mı gittin?" dedi gülerek... o kadar hazırlamışki kendini güzel habere ben kredi kartı için aramıştım diyince hayalleri söndü. :) bu ay olsaydı tam evlilik yıldönümümümüzdü bebeğin doğum tarihi, onu bile hesaplamıştım kadere sual olunmamış, Allah büyük vardır bunda da bir hikmet... Mevlam neylerse güzel eyler ...

bayramınız kutlu olsun kızlar uzulmeyin hepinizin günü gelince bebeği olacak güçlü olun lütfen arada bakıyorum güzel haber var mı diye ama durmak yok yola devam

kızlarr hepinize iyi bayramlar bu gece bol bol dua edelim arefe geceleri edilen dualar kabul olurmus rabbim hepimize hayırlı birer evlat nasip etsin iğnelerini olup haber bekleyenlerede hayırlı haberler versin İNŞALLAH

temmuzağustos eylül ekim bu gidişle kasım falan da... ben her ay da varım canım... 8 aydır uğraşıyoruz hala olmadı yaaa Allah Büyük! vardır bir bildiği ...

sorma kız ben ıyıkı yenı kaydoldum siteye yoksa ta geçen ekımden bu ekıme buralarda ekılıp durucaktım bu ay benımde boş geçiyo bakalım naparım sonrasında kafayı yemessem bişeler düşünücem hakkımızda hayırlısı

olsun canım hiiiç üzülme bizde aynı durumdayız bu ay bayram girdi zaten geçer inşallah önumuzdekı ay yenı umutlarla beklıycez .

kızlar hepinizi kocaman öpüyoruuuum hayırlı bayramlar hepimize hayırlı haberlerle buluşmayı nasib etsin sizi çoook seviyorum

temmuzağustos eylül ekim bu gidişle kasım falan da... ben her ay da varım canım... 8 aydır uğraşıyoruz hala olmadı yaaa Allah Büyük! vardır bir bildiği ...
öyle valla şekerim allah vermeyince vermio napalım artık umudu kesmek yok yola devam :)) ben klomenli çalışmaları kestim ara verdim daha doğrusu temmuz topiğinden bi kaç arkadaş bi topicte toplandık ordan konuşuoruz sende katıl arada bir aramıza kıs :))

bak olmuo olmuo demişsin kaç aydır uğraşıorum demişsin ama oluo galiba :)) hadi inşallah canım yaa inan kendim hamileymiş gibi çok sevinirim :)) allah isteyen herkese nasip eder inşallahhh...

slm kızlar bende klomen kullandım be adet günümü bekliyorum 18 kasım inş olmam yaaa gecen persembe 17mm yumurtam vardı bu salı gittim dr. yumurtan bozulmuş dedi dr.. bu nedemek kızlarrr çatlamışmı dedimm cvp yoktu gün asırı devam ettik bizde kısmett bakalımmm.

mrblarr adet gunumuz aynı bende 18 aksımı beklıyroum ama suan antıbıyotık kullandım ıcın ıstemıyorum hamıle kalama bu ay dıyorum bı taraftanda olsun sıtıyroum ama ınsallah olmaz cunku antıbıyotık zaralıymış..neyse sadedete geleyımm yumurta bozulması dememk catladı demek ama nıye doktorun cevap vermemıs analmadım bıdaha tekrarlasaydın o senden cekınsın sen nıye ondan cekınıyosunn...ı yapmıssınız gunasırı ılıskı yapmakal ınsallahh olur..

meraba kızlar iyi bayramlar.ben bugün adet oldum.perşembe klomene başlıyorum.5.gün başlayıp 5 gün iç dedi dok.12.günde ultrasona gidicem.dua sırasına benide eklerseniz sevinirim arkadaşlar Allah herkesin gönlüne göre versin.bana cevap yazarsanız sevinirim takip ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…