Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canımbak bu sitede liste baya kabarık bu ılaçla hamıle kalanlar bu ılaç yumurtaları besleyip buyutuyor ve doktor kontrolunde istenen buyuklüğe geldiğinde ya iğne verip çatlatıyor yada kendisi çatlar diye vermıyor duruma göre ooooy baya bişe öğrenmışim bu sitede yaww:)

yumurtan gelişirse rahim filmine gerek yok demiş eee 20mm üctüne çıkmış daha ne olsun ne filmi isteyecek o zaman hala anlamadım ki:S yakınlarda gitmicem yaklaşık 12 gün sonra falan giderim unutmazsam sorarım tabi. git tabi diğer doktorunda deiklerini geçen olayları anlat mantıklı şeyler söyler ve yapar diye düşünüyorum bende bi tavsiye üzerine gitmiştim doktora memnun kaldım devam ediyorum.

Yelkenlıı kız

valla artıkk durumumla dalga gecıyom napıyım:))

baksana benım dısımda aynı seyı yaşayan ınsanlarda varmışş...

Ama sunu soylıyım o devlette calısan doktorların kadın dogum ıcın konsuyorum haksızz para alıyoo..bı kere gıttım devlete sonucların superr ..sıkma kendını hamıle kalırsın 1 yıl gecmesı onemlı dgl dıye ayaktayım bı otur bıle demıyoo resmen saygısızlarr..hanı bak kalamadım hamıle falann.hepsıı tıcarethane yapmış işi.yazık yazıkkk

bende de sorun yok doktoruma göre benim yaşım ilermesin diye süreci kısaltmak istediğimden klomen kullanmak istedim benim bi arkadaşım klomenle ikiz sahibi oldu
bildiğim klomen yumurtaları büyütüyo hatta birden fazla olmasını sağlıyo

ben o zaman klomene başlamadan gıderım.

Bakalım o vercekmı klomenıı.ben 12 gune kalmamm buyuk ıhtımall

fılmı su yuzden sıtıycek hanı tupler tıkalımı dglmıı erkegın spermı tuplerden gecıyomu gecmıyomu dıye bakıcakk

cansucum aynı şeyi yaşadım ve sıkıntı yok diye dahada gitmedim nasılsa sorun yok dedim 12 ay oldu dura dura asla tavsiye etmem devlet hastanesını bştan salmaktan başka işe yaramıyolar.

ikimiz aynı kişi olabilirmiyiz acaba
benim gittiğim iki farklı doktorda sıkma kendini olur dedi yaaa bu kadar benzeriz yani

evet cemreye katılıyroumm.
Yakında cemre buranın profu olucakk:))

yani bu ilaçla şansımız yüksek,hadi inş o günleri görmek nasip olur hepimize.verdiğin bilgi için tşkler.benimde yaşım oldu 31 ama ben kendimi hiç hamile kalmış,karnım burnumda hayel edemiyorum

Benim gittiğim iki farklı doktorda sıkma kendini olur dedi yaaa bu kadar benzeriz yani

ercecım ama bu yaklasım benımde kafama yatmadı burdakı arkadaslarında kafasına yatmadıı.

Bence sen 2.doktor araştırması yapp..

Zaman cok cabuk ılerlıyooo

yani bu ilaçla şansımız yüksek,hadi inş o günleri görmek nasip olur hepimize.verdiğin bilgi için tşkler.benimde yaşım oldu 31 ama ben kendimi hiç hamile kalmış,karnım burnumda hayel edemiyorum

evet bende cabuk hamıle kalmak ıstedım oyuzden verdıı.yumurta tembelıgı yoktu.olsa soylerdıı

hiçbir sorun yoksa ne klomeniymiş hakikaten bende anlamadım şimdi. çoğaltmak ve büyütmek için kullanılıyor ama ucuz bir ilaç ve geri dönüşümü %10-15 civarlarında alıyormuş sanırım ihtimali yükseltmek için normalde iiyiyise ihtimalinize ek olarak vermiş olabilir diye düşündüm şimdii:)[/QUOTE]

şansımızı yükseltmek için dedi ama bilemiyorum.eşim ise hiç istemiyorum böyle ilaç kullanmamı .napıcam bilmiyorum

benim yaş 34 e doğru gidiyo
inşallah arkadaşım sende bende hepimiz kocaman bi göbüşümüz olduğunu görürüz

Bennımm cok u ykum geldııı kızlar bana bısı sorcaksanız..

Ozelıme mesaj atabılırısnızz
kocaman optum

yani vazgeçtik devlet hastanesinden zaten onlarda bizden vazgeçti devletimiz sağolsun biçiok hastanede az bir ücretle işimiz görülüyor, cep telini veriyor hastaneye gelmeden sonucuna bakıyor falan rahat yani.

benim gittiğim iki farklı doktorda sıkma kendini olur dedi yaaa bu kadar benzeriz yani

eşlerin durumuna göre başlıyorlar tedaviye yaş korunmasız ilişki süresi içki sigara vs vs çok şey etken aslında baktıkları şeyler bunlar ve buna göre tedavi süreci belirleniyor.

eşim 40 yaşında benimde o yüzden fazla beklemedi doktoreum ve ben yoksa pko lu olduğum için önce onu halletmeye çalışabilirdik ama uzun süre alıyormuş tedavisi en az bir sene çoookk uzun...

ercecım ama bu yaklasım benımde kafama yatmadı burdakı arkadaslarında kafasına yatmadıı.

Bence sen 2.doktor araştırması yapp..

Zaman cok cabuk ılerlıyooo

evet canım haklısın tam bir senedir sorun yok dedikleri halde olmuyo tabiki rabbimin bildiği zamanın vaktinin olduğunu biliyorum ama böle hiç sebepsiz olmaması da kafamı karıştıyo yani
eşim çok kafama taktığımı üzüldüğümü bu sebeple vazgeçiceğini falan sölüyo o yüzden çok fazla doktora gidemiyorum
3 ay klomen kullanıcam olmazsa o zaman gidermiyim bilmiyorum biraz kafamı rahat bırakıp oluruna bırakıcam galiba

arkadaşlar hepinizi kocaman öpüyorum mumkunse bizde kaza kurşunlarına denk gelelim güzel haberlerle buluşmak dileğiyle ii geceler ay biraz m.alı birant gibi oldu :)

iyi geceler arkadaşlar allah rahatlık versin
yine görüşelimm olur mu sohbet güzeldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…