Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

inşallah canımya az kalmış merak ettım varmı adet belirtisi yada hamiş belirtisi ?

cemre 3-4gun once karın ve bel agrısı vardı adet agrısı gıbı suan onalrın hıcbırı yok

bu ıyı bısımı kotu bişimi bilmiyorumm

ama uykum cok gelıyo

ve cok yıyroum tabı bunları klomend eyapabılıyomuşş

tabı ben bıde duphastond akullanıyroum oda yaparmı bı fıkrım yokk

olmazsada saglık olsun napalımm bacımm dımıı

sen nerde oturuyosunn

cemree

canımm ne sordunkı senn bakemmm

bıda yaz belkı yazan olurr

mrb arkadaslar bende uzun zamandır gırmıorum ozlemısım vallahı burayı bende yarın kontrole gıdıcem benım gecen ay yumurtam serophene ve catlatma ıgnesıne ragmen catlamamıstı adetın 3. gunu gıttım dr yumurtan atılmamıs dedı adetın bıtınce ılıskıye basla belkı bu yumurta dollenır dedı ole bıse olurmu bı fıkrı olan varmı yada baska bı yumurta gelısırmı bu ay atılmayan yumurtaya ragmen nolcek sımdı .... demıstım ama cvp yazan olmadı nese bakalım kım nerden bılecek yasayıp goruces ama ınsan genede bıseler duymak ıstıo bole alıngan oluo cansu tskr ederm ılgın ıcın

klomende yarın son günüm hapım bitiyo ve cumarteside doktora gidicezzz..bakalım ne dicek bi gelişme varmı banada çatlatma iğnesi vericekmi neolcak ne gelişcekkk offf offff şimdiden heyecan yapıyorum kafamı dağıtmaya çalışıyorum ama olmuyo malseffff:(((inşallah Allh ım güzel haberler alırımmm inş ((((kendi kendimede ne güzel dua ettim dimii:)))))

olır bu ay inş.canım ben kurtuluşta oturuyorum taksime yakın sen nerde oturuyorsun?

canım bi nette araştır istersen ama sonuçta hala yumurtan var eğer kistede dönüşmezse neden olmasın olabilir bence ama sen genede nette araştır

bende amin diyimde duada ortak olalım :)dimi

selocancımm kusura bakmaa ama senın durumun ıcın kucuk bı arastırma yaptım:))
bu sadece bılgı ama yınede onunnu gormende doktoruna soru sormanda faydalı olur dıye dusunuyroum

Her ay adet döneminde atılan yumurtalar, bazen iyi çatlamadığı ya da çatlama işlemi tam olarak gerçekleşmediği zaman dışarı atılamıyor. Atılamayan folikül içine kanıyor ve bir miktar sıvı birikmesi oluyor. Sonuçta birçok kadında her adet dönemi öncesinde yaklaşık 2,5 cm’lik fonksiyonel kist oluşuyor. Ancak yeni adet dönemiyle birlikte yeni bir yumurta gelişmeye başladığı için bu kistler kayboluyor.

canımm yanı bu ay beklıycen hamıle kalmazsan vajına ultrosandan bakıcek kıst yada mıyom varmı varsa ona gore lakoroskapı yada ılac tedavısı uygular.ama genelde adet ıle atılır

bende amin diyimde duada ortak olalım :)dimi

kızlar yumurtanız çatlıyosa kolay kolay ıgne ıstemeyın cok cabuk kıst yapıyormuşşş

en son ıgnee kullanın bazen hekımler bılgıendırmıyooo

hanı hekım daha ıyısı bılır dıyoruz ama yınede kendı doktorunuz kendınız olur

banada iğne verdi ama benım tembellik olduğu için çatlaması zor oyuzden mecbur vurdurdum bende çok tedirginim inş.kıst olmaz

ay tskr ederım cansucum valla sanada arastırma yaptırdım bu saatte saol vallahı yarın dra gıdıcem sorarım artık hayırlısı bakalım bu ayda olmucaksa vardır elbet bır hayır yarın baksın su dr sole bı neler olms ıcımde 10 gundur sen hangı asamadasın pekı

canımmm sakınn oll stressız olman senın faydanaa

ıyı dusun ıyı olsunn

hakkında hayırlısı olur ınsallahhh

selocann nıkıne bayıldımm

herseyın hayrılısı olsunn

tez zamanda saglıkla bebıslerı alırız ınsallahh

pazrtesı hasta olmazsam kan testı verme gıdecemm

benım durum bu doktora sorularını dusun onalrı sorr bence gıtmısken yapılan tedavılerın yan etkıelrını sor faydalarıda onemlı ama yan etkısınıde sormayı unutma burda gel bızımle paylaşş

cansu galiba aramızda en çok senın bılgın var bu ateş ölmek nasıl oluyo ve nezaman yapılıyo he bide sen nerde oturuyosun?

cansu galiba aramızda en çok senın bılgın var bu ateş ölmek nasıl oluyo ve nezaman yapılıyo he bide sen nerde oturuyosun?

ay tskr ederım arkadaslarım selocan derdı bende ole koydum kımlıgım desıfre olmasın dıe:)valla dra gıderken soracak ck sey oluo aklımda ama nası oluo anlamıyorum muayene olup masadan kalkınca dr bıse soluo ya yumurta buyumuo ya catlamıo ya adette atılımıo benım kafa allak bulllak oluo pek zormus bu pko allah hepımızın yardımcısı olsun ama yokk bu ay bıras daha sakınım soracagım gelecegım sıze anlatcagım:)hayırlısı olsun hepımızı ıcın

amin canım zaten insan sormaya çekınıyo çok biliyosan git kendı bıldını yap diycek diye :))

cemrecım ben ankarada oturuyorumm

ateş olcmek hakkındada bıldım yumurtlama zamanında atesın yuksek cıkıyooo yumurtlama bıttınde o ates kademelı olarak dusuyo tabı hergun ve duzenlı saat aralıklarınd ayapmalsıınkı anlayasınn

hamıleysen atesın yuksk 38 derece falan olamsı lazımmıss dusukse hamıle dglsın kısa ve ozbu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…