Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ercelff mrbb sen ısın zor kısmını atlatmışın ne guzel hastanenı bulmuşşsun bencede doktor ve hastane cok onemlı bende daha arastrıyorum kendı doktoruma alternatıf olabılecek bı doktorda daha gozukmek sıtıyroum.ama ne yazıkkı ben ankaradayım.bu sıtede hıc ankaralı arkadasla rastlaşamadıkk.ıstanbul sanırım senın mekan ıstanbulda olsaydım dırektgıderdım dedıgın yere.ınsallahh send eo arkadasın gıbı hamıle kalırsınn..haberdar et durumundan kıbkk

sağol canım bende bir arkadaşımın tavsiyesiyle öğrendim o da gitmiş aynı bölüme şuan 5.5 aylık hamile.ankara da hiç bilemiyorum canım ama bir araştır tüp bebek tedavi ünitesi olan hastanelerin çoğunda infertilite diye bir bölüm de oluyor yani işte gebelik için tedavi görenler zaten tüp bebek servisinde de ovulasyon takibi aşılama sperm analizleri falan tüp bebeğe kadar herşey yapılıyor..

Canımm benim inşallah hayırlı ve güzel haberlerle gelirsin dualarımız seninle.....

sağol demoscum Allah yardımcımız olucak inşallah ben önce Allaha sonra da doktorlarıma güveniyorum.sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik cinsiyetimiz belli oldu mu sıkıntıların azaldımı?

kızlaaaaar uzun bi aradan sonra yine burdayım neler yapıyosunuz bakalım yokluğumda kimlerde değişiklikler oldu mutlu haberleri verin bakalım bana:KK1::KK1::KK1:
bende bi değişiklik yok bu ayda klomen kullandım ve 2 gün önce çatlatma iğnemi vuruldum bakalım hayırlısı...
bu arada geçen zamanda diyet yaptım kızlar dukan dieti die bi diet var muhteşem bişey 20 günde 6,500 kilo verdim eğer bu ay hamile kalırsam 6,500 kilo aşağıda başlıcam hamileliğimi eğer kalamazsam dahada zayıflamayı düşünüyorum inşallah bakalım ayın 28 inden sonra belli olacak bebiş varmı yokmu

bize de anlatırmısın canım şu dukan diyetini :) hem gebe olmasan bile kilo vermeye devam et ne kadar sağlıklı bir kilo da olursan o kadar da çabuk bebeğine kavuşursun bence..

İyi akşamlar herkese arkadaşlar benim bugün adetimin 3. günüydü.bahsettiğim hastanede devam edeceğim artık takiplerime.önce bütün tahlillerimi götürdüm güzel bir öngörüşme yaptık rahim durumum düşüğüm tiroid problemim hepsini güzelce anlattım dosyamı açtılar herşeyimin fotokopisini çektiler çok hoşuma gitti.ultrasonla muayne oldum doktorum tabiki normalden daha küçük ve dar bir rahim ama gayet sağlıklı içerisi temiz sol yumurtalığın çok güzel dedi sağ da yumurtalık görünmüyor ama ilaçlarını kullandıktan sonra her ay sağ tarafı da gözlemleyeceim dedi.klomen le gördüğüm tedaviden ve oluşan gebeliğimden bahsettik.artık klomen ile devam etmicez çok daha etkili ilaçlar var dedi.eğer olmazsa iğne tedavisine geçicek.muayne ettikten sonra da yumurtalarının ilaç ile gelişeceğini düşünüyorum dedi bu ay ilaç ile başlıyoruz bir deneme ayı olarak kabul ediyoruz seni gözlemlicez dedi.İlacımın adı Femara bir de Folibol verdi folik asit.günde 2 tane içicem aynı klomen gibi bu gün başladım.haftaya çarşamba 9. günümde tekrar çağırdı.Klomenden çok daha etkili bir ilaçmış fiyatından da belli oluyor zaten:KK1:
sanırım artık daha doğru ve profesyonel bir takip merkezindeyim bütün rahim ölçümlerimi yaptı her geldiğinde yeniden yapılacak dosyana eklenecek dedi.rahim duvarını klomen gibi inceltmezmiş ama gerekli gördüklerinde östrojen bantları veriyolarmış.bir kez gebelik oluştuğu için ve eşimin spermiyogram ı normal olduğu için ondan bişey istemediler.benden hormon tahlili de istemediler.tsh ımı dengede tutucam.
eşim de yanımdaydı çok güzel bilgilendirdi maket bi uterustan rahim yapımızı anlattı düşüğün birçok sebepten kaynaklanabileceğini belki rahim yapınla alakası bile olmadığı belki de rahimin ince olan duvarına yerleştiği için sonlandığını söyledi.belki yine düşük yapabilirsin ama buna üzülürken her düşükten sonra rahim biraz daha genişlediği için birsonraki bebek için sevinmeliyiz dedi.dikişi tavsiye ediyorlar 3. ayda mutlaka.sonra geri dönülemez çünkü diyor.ama ben zaten Allah kısmet eder de gebe kalırsam sürecime cerrahpaşa da prof.dr.rıza madazlı da devam edicem.herhangi bi operasyonu uygun bulmadıklarını söyledi bu uterus a.ayrıca tek tüpüm açık ve sağlıklı olduğu için tüp bebek de önermiyor ve tabiki rahim problemli olduğu için yapılsa bile düşme ihtimali olduğundan dolayı maddi manevi külfetinden dolayı.rahim durumundan dolayı kendin hamile kalırsam çok daha güzel olur dedi.bu arada bilmeyenler için söyliyim doğuştan rahimimin tek tarafı gelişmiş sadece sol tüpüm ve sol yumurtalığım var.ve normalden daha küçük yani yarım bir uterus.gebe kalsam bile düşük ihtimalim her zaman var hatta rahim ufak olduğu için erken doğum.ona rağmen şükür ki bir rahimim bir tüpüm ve sağlıklı bir yumurtalığım var.yani sizlerde olanın bende yarısı var.sizin yumurtladığınızın yarısını yumurtluyorum.ama buna da şükür ümitsiz bir vaka değilim.önce rabbime sonra da doktorlarıma güveniyorum.çok mutluyum bugün.Allahıma şükürler olsun:nazar:

ercelf ne guzel boyle pozitif bakman. insallah herseyin en iyisini yasarsin.. insallah cok ugrasmadan ulasirsin tum isteklerine..:nazar:

Ben de birşey soracagım, bugun doktora gıttık 1 tane yumurtam varmış.16,5mm boyunda doktor cmtesı bı daha bakalım dedı.18 olsun ıstıyourm en az dıyor.Bu ıkı gunde buyur mu? :44:

arkadaşlar uzun zaman oldu giremedim siteye başıma neler geldi neler hastahaneye gittim kontrole doktor herşey güzel yumurtanda oluşmuş dedi iğne falan buraya kadar herşey çokgüzel sora salı çarşamba ilişki dedi geldim arkadaşa gittim sora ordan eve geldim eşimle beraber buluştuk yolda eve geldimki evime hırsız girmiş hala şokundayım ogecede doktor ilişki demişti kısmetsizliğin bukadarı ve neleptop kaldı nebişe oyuzden giremedim neysekı gelelim bebek olayına ogece mecbur yaptık ve sabah kalktığımda inanılmaz bir ağrıyla uyandım hem makatta bi basınç hemde sol yumurtalık sankı aşşa doğru basınç yapıo ama oturup kalkamıyorum okadar yanlız bugun hafif ara ara oldu inş.tutmuştur bari burdan yuzum gulsun bu ağrının olmasının sebebi tutmasımıdır acaba yoksa başka bişeymi bilen yada yaşayan varmı arkadaşlar bukadar erken ağrı olurmu ki?

günaydın cnm bozma moralini eşler arasında oluyor bazen. özellikle şu günlerde çok stres yaptığımızdan herhalde. aşılamanın olduğu gün sen bizi görecektin.:KK1::KK1::KK1::KK1:
hem belki düzeltirsiniz bugün aranızı nasılsa yumurta 2 gün canlı kalıyormuş. hala şansın var.

canım butarz şeyler nedense hep buzamanlarda oluyo aynısını yaşadım bukadar olur dedım tam düzeldik evime hırsız girdi kısmetya napalım olucaksa oluyo takma kafana

selam kızlar
dün gittim doktora sağ yumurtalığımda kocaman bir yumurta vardı. çatlamamış dedi hap verdi. ay sonunda adet olmazsan gel kanda gebelik testi yapalım dedi. adet olursam da bir süre ara vericem
canım benımde aynen öyle oldu ama çatlamayınca iğne verdi bana çatlatma iğnesi bakalım kısmet

serephonede klomene benzer bı ılaç zaten bende 2 ay kullandım bu benım 2.ayımdı.belkıde bebk yerleşıyodurr..işte burdan bılgı alabılrımıyım dıye yazıyorum ama kımse cevap yokk.hamıle kalanalr paylaşırsa ı olurr...ne yazsadıkalrını hamıle kalmadan once..reglı tarıhıne kadar zaman gecmııyoo hazan sen ne durumdasın

bende seropheneyi kullandım daha ilk benımde ve çatlama iğnesinide oldum arkadaşlar bir sorakı gece ılışkı dedi ve hırsıza rağmen yaptık sabah inanılmaz ağrım vardı yatana kadar zaten benım iğneden çatladıysa bu ağrı neden bilen varmı yoksa acaba daha yenımı çatladı bilemedim şimdi bıliniz varmı iğneden sonra ve ilişkiden sonra bu ağrı olurmu birgün dürdü sonra hafifledi baya

Merhaba kızlar bir sorum olacak bilgisi olan varsa ve cevaplarsa sevinirim.Ben bu ay yumurta takibine başladım şuan ilacı kullanmamın 3. günü.Klomen ve ganaphene benzeri bir ilaç serophene isimli ilacı kullanıyorum.Şimdi benim idrar yaparken yanmam var ve piyeloseptyl isimli idrar yolları antiseptiğini kullanmak istiyorum sizce bu ialcı kullanırsam serophene isimli ilacın etkisini azaltırmı? yani yumurtalr sağlıklı gelişirmi yada olumsuz bir etkisi olurmu kullanacağım ikinci ilacın?

canım bence kullanma eczaneden yanlış hatırlamıyosam moos diye bişeyvar sıvı el sabunugibi bişi onunla okısmı yıkıyosun muhtemelen sende ya iltahap yada enfeksiyon başlamış genede sen bılırsın tabı

ben normalde kilo alan biri değildim ama klomen yaptı bana bel tarafından fışkırıyor sanki etler...kendim zayıf sayılabilirim böylede tuhaf oluyor.))klomenden korkuyorum çok kendi kendime bir ay ara verdim ama yine olcam sanırım

seropheneyı doktoruna sorup dene istersen bana öyle bişe yapmadı

bende seropheneyi kullandım daha ilk benımde ve çatlama iğnesinide oldum arkadaşlar bir sorakı gece ılışkı dedi ve hırsıza rağmen yaptık sabah inanılmaz ağrım vardı yatana kadar zaten benım iğneden çatladıysa bu ağrı neden bilen varmı yoksa acaba daha yenımı çatladı bilemedim şimdi bıliniz varmı iğneden sonra ve ilişkiden sonra bu ağrı olurmu birgün dürdü sonra hafifledi baya

cemrecım oncelıkle eve gıren hırsız ıcın cok gecmış olsun ıykı sen evd edglmıssın:KK43:(

agrına gelıncedee çatlatma oldugu zaman bu agrıya normal dıyolar benımde vardı hatat sabah ılışkıden sonra damarlı kahverengı bı kan geldı

bu aralar pek ayakta ıs yapma bebışın ıyce sana tutunsun

elcefff mrbb
[canım şehır ve hastanenı yazda gıtmek ısteyenler faydalansınn..

senın adına cok sevındımm

ıyı bı başlangıc muhteşem bı son ıle bu surecını tamamlarsın ınsallahh

cemrecım oncelıkle eve gıren hırsız ıcın cok gecmış olsun ıykı sen evd edglmıssın:KK43:(

agrına gelıncedee çatlatma oldugu zaman bu agrıya normal dıyolar benımde vardı hatat sabah ılışkıden sonra damarlı kahverengı bı kan geldı

bu aralar pek ayakta ıs yapma bebışın ıyce sana tutunsun

çok saol canımya öyle tabiki buarada cevabın içinde saol nş.tutar buay sen naptın varmı değişiklik?

X