Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

tamam canım ben çocuk yapıcam diye mideyide bozdum valla incirdi ilaçtı falan ve hiç umrumda diil sankı yeterki çocuk olsun delirdimmi ne

semracım belkı yalnıs bılıyroum ama ben 18 ve yukarısı ıyı dıyebılıyroum yalnış bılıyorsam duzeltsın arkadaslar
benım otuz gunde bı adetım gelıo normalde 12-13 ovulasyon gunlerımmmm suan erken ama kontrol ıcın cagırdı salı bı daha bakacaz dedı ıste daha erkenmıs yanı bıde uc yumurta varmıs suan ama ole kalmaz arasından muhtemelen bı tane kalacak dedıııı gunde ortalama 2mm de buyudugunu bu sıteden okumustummm ama bılemıyorum ınsandan ınsana fark eder tabıı
canım ılk once ben bıldıklerımı anlatayım olusan yumurtalar yeterınce saglıklı olmadıkları zaman klomenle buyuseler bıle ıı yumurta olmadıgı ıcın kendılıgınde çatlamıyorlar ve kıst oluyorlar şanslı kadınlarda adetlerı ıle atılıo ama atılmayanlar bu sefer kıst tedavısıe baslıolarrrr en ııısııı catlatma ıgnesı o zaman yumurta catlıo ve kıste donusmesı engellenıo ama saglıklı olmadıgı ıcın dollenmıyorlAR canım bu arada klomen yumurtallıklarda zayflık varsa yada aylarca deneyıp hamıle kalamıolar tembel yumurtalar oluo felan rahım fılmınden once verılıo senın yumurtalıklarında asır ı bı problem yok ıse klomenle genelde hamıle kalınıo ve bu arada demıssın yaa bı yıl kullananlar var evet doktorumla onuda konustuk dıo kı aylarca tedavı uyguluyoruz olmuo bı bakıosun este sorun cıkıo dıo esler gelmek ıstemıyorlar bız bısa cabalıoruz dedı benım klomende bırıncı ayım eger olmazsa esımde sperm testı yaptıracak damarlarına bakılacak felan fıstık yanı hem bız hemde eslerımız tedavıyı secerse daha cabuk hallederız ınsss
bende öle biliyorum ama daha zaten 12.gününmüş bekle bakalım olucaksa herşekilde olur bu millet yumurtalarını ölçtürodamı kalıyo dimi bizdekide böyle napalım

mayıstan berı korunmuyorum cok yoruldum beklemekten canım aslında bıyutu ıı gıbı ama bılmıyorum kı uc yumurtan var ama hepsı buyumez dedı suan yeterlı degıl dedı ay bılmıyorum cok daraldım adet gunumu nasıl bekeleyecegım bılmıyorum 27 sı adet gunum gunler gecmıo

canım daha çok olmamışki biz tam 1 sene oldu hiç korunmadık halada öle yani 3 yumurtadan biri gelişse sana yeter sen onu büyütmeye bak bol incirye baya arkadaşımız yiyipte büyütmüş bende öle yapıyorum şuanda

zaten benim i.çinde baya erken bi saat bencee:)))erken kalkmadığım için...burda kalıp yeni bişeyler öğrenmek güzellllll

sorma bende sendenım artık kafayı bozdumya sabaha kadar araştırıyom sabahta komaya giriyom vakit kalmıyo başka bişeye acaba ondanmı olmuyo bu çocuk

tamam canım ben çocuk yapıcam diye mideyide bozdum valla incirdi ilaçtı falan ve hiç umrumda diil sankı yeterki çocuk olsun delirdimmi ne

aynen canım bende az once bal corek otu tarcın yedım ve be tarcını hıc seevmemmmmmmmmmm ay ama ne yapalım ıste mecburennnnnn(((((

meltemmmmmmmmmmmmmmmm
arkadasım benımde prolaktınım yuksek bu ay cocouk olmazsa doxtınex kullancammmm ama o zaman korunmak gerekıo sen korunmuyorsun sanırım test felan yazmıssın ılacın lagıdındada mutlaka bı ay korunun yazıo bebeklerre zararlı bı ılac cunku

semracımm herseyden once 3 yuumurtan olması sneın yumurta tembellıgının olmadıgını gosterır bu ıyıye ısret tabı yumurta kalıte lı veya dgl sonucta yumurta uretebılıyosun ve sunu soylıyım esın zaman kaybetmeden sımegrofı testını versın zaten 5 dkkada verılen ve sonucu hemn cıkan bı testt belkıı esınde bısı var bosuna caba sarfetme ılac kullanma...benım de uc yumurtam varmı bu ay ve ucude buyuk yanı nıye hemen sana buyumez dıye kestırıp attı onuda bılmıyorum.buyuyebılır ama dollenırmı orası ıste soru ısaretı zaten ucude dollense ne guzel ucuzz olurr:)))ınsallahh

kızlar bu incii nasıl yiyyosunuz yaaa kuru incirmi yoksa tazemi.kuru incir ise haşlıyomusunuz...bilgi verirmisiniz onuda yapalım bariii eksik kalmasınnn dimi amaaaa

ocakta 2 aylık bebegım kuratjla alındı canım ıcım cok yanıo bı an once yerı dolsun ıstıyorummmm bı ayagı ıcerde derlerdı hemen olur derlerdı ama olmuo ıstee artık bende endıselenmeye basladımne bılım ısteee ıncır kuru ıncırı yıyorsununz dımı

arkadaşlar nakadar kısmetsizim daha önce ıkıkez alttan muayne oldum hiç bişe demediler hormon testi falan gayet güzel çocuk için soğan suyu dediler okadar rezilki onuda yaptım olur dediler ben gittimki yumurtalarda hafif tembellik başlamış ölürmüsün öldürürmüsün şimdide incir bakalım bu napcak bana :)))

bende de prolaktin çıkmıştı bi ay 66.22ye ve dostinex içtim sadece 6 tanesini.ve sonraki ay ölçtürdüm 1.42ye düşmüşş.ama ben hiç korunmadım.korun da demedi doktorum.bence gerek yok çoğu doktor korun demiyor kii

kızlar bu incii nasıl yiyyosunuz yaaa kuru incirmi yoksa tazemi.kuru incir ise haşlıyomusunuz...bilgi verirmisiniz onuda yapalım bariii eksik kalmasınnn dimi amaaaa

arkadaşta sormuş valla ben kuru yiyom ama inşallah gene yanlış bişiler yapmıyorumdur

kızlar dizim bitti bende geldim evet bu akşam karabalık allah daim etsin

Son düzenleme:

devlettee rahım fılmı anestesız ve eskı usul aletelr kullanılıyormuş.acısıda artıyo yenı aletelr hıc acıtmıyormuş anestesız olsa bıle .aranızda rahım fılmı cekılen varmı????

meltem canım prolaktinin kaç çıktı en son benimde yüksekti dostinex kullandım 2 ay önce ve çok şükür baya bi düştü ama her ay hormon testi olma lazım dedi doktorum yükselmişmi diye kontrol amaçlı yani.bakalım sonucu bekliyorum daha yeni kan verdim.ben zaten o hapı kullanırken eşimde varikoselden ameliyat olmuştu o yuzden ilişki olmadı ama olsaydı korunurdum çünkü baya bi araştırdımm.şimdi de klomene başlıcam bakalm nolcakk....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…