Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

semracımm herseyden once 3 yuumurtan olması sneın yumurta tembellıgının olmadıgını gosterır bu ıyıye ısret tabı yumurta kalıte lı veya dgl sonucta yumurta uretebılıyosun ve sunu soylıyım esın zaman kaybetmeden sımegrofı testını versın zaten 5 dkkada verılen ve sonucu hemn cıkan bı testt belkıı esınde bısı var bosuna caba sarfetme ılac kullanma...benım de uc yumurtam varmı bu ay ve ucude buyuk yanı nıye hemen sana buyumez dıye kestırıp attı onuda bılmıyorum.buyuyebılır ama dollenırmı orası ıste soru ısaretı zaten ucude dollense ne guzel ucuzz olurr:)))ınsallahh
canım klomen kulalndım bu ay kaç kez doktora gıttım normal demıslerdı bu doktor komen verdııı suan uc tane var ama genelde hepsı buyumez dedı saglıklı olsun bı tane olsun dedııı bu ay olmazsa yaptırcaz zaten canım ozel hastahaneye gıdıorum sordum 30 tl dedı bıde doktora gırecek 20 tl de ona vercez ole ısteee gıdecek bı dahakı aya ınss bu ay olmazsa bı deneyelım dedııı ınss buyurler yaaa artık olsun ıstıyorum bıde kloemne benım karnımı cok cıkardı herkez benı hamıle sanıooo sınır oluyorum yaaa
bende de prolaktin çıkmıştı bi ay 66.22ye ve dostinex içtim sadece 6 tanesini.ve sonraki ay ölçtürdüm 1.42ye düşmüşş.ama ben hiç korunmadım.korun da demedi doktorum.bence gerek yok çoğu doktor korun demiyor kii

33,2 benımde canımmm bu ay olmazsa ılaç vercem dedııı onu da benn cok aastırdım korunun dıolar canım ama sen bılırsın tabıııı

ben çekmiştim acı oluyor doğumdan zor değil ama. özelde yaptım hatta 70 tl istediler başhekim doktorum olduğu için almadı

devlettee rahım fılmı anestesız ve eskı usul aletelr kullanılıyormuş.acısıda artıyo yenı aletelr hıc acıtmıyormuş anestesız olsa bıle .aranızda rahım fılmı cekılen varmı????

evet bende öle duydum canım.ama ben çok fena bişey olduğunu düşünmüyorum.15dk lık bi işlemmiş ve spekulumun acısını nasıl olsa çekiyoruz muayene de geriye kalan sadece ilacı verdikleri an oda 5dk lıkmış o yüzden çok ta gerekli değil bence anestezzi.ben almıycam.

evet bende öle duydum canım.ama ben çok fena bişey olduğunu düşünmüyorum.15dk lık bi işlemmiş ve spekulumun acısını nasıl olsa çekiyoruz muayene de geriye kalan sadece ilacı verdikleri an oda 5dk lıkmış o yüzden çok ta gerekli değil bence anestezzi.ben almıycam.

kızlarr hepınıze ı gecelerr dılıyroum gozumden uyku akıyo aamaa burada bırakmak ıstemıyroumm:)))tekradan gorusmek uzere rahım fılmı ıcın yazılarınızı beklıyroummmm opuldunuzzz muckkk

arkadaşlar bu rahim filmini nezaman çekiyolar mesela benım yumurtalıklarda hafif tembellik varmış acaba tüplerde bi sorun olsa alttan muayene sorasında anlaşılırmı yoksa bende boşunamı uğraşıyorum bu ay?

arkadaşlar bu rahim filmini nezaman çekiyolar mesela benım yumurtalıklarda hafif tembellik varmış acaba tüplerde bi sorun olsa alttan muayene sorasında anlaşılırmı yoksa bende boşunamı uğraşıyorum bu ay?

rahim filmini adetin 10.günü çektirdim özel hastanede 150 tl ye artık hangi usul bılmıyorum ama çok ağrılı oldu benim bir sorun yk ama dayanılabılıyor...

cnm ben korunmadım ama gebe de kalamadım.ama seninki çok yüksek değil bence düşer kendiliğinden inşallahh

ınss ya bı dahakı aya ılaç kullanırız dedı ılk defa klomen kullandım bı bakalım ne oalcak deıd beklemedeyım ıste canım gunler gcmıooo

alttan muayene ile sadece rahim ağzı yumurtalıklar rahim değerlendirilir tüp için film şart..

ya ben rahim filmi cektirdiğimde 17 gün olmuştu adet olalı am masadan kalktığımda tekrar kırmızıları gördün zaten ondan sonra hamile kalım çektirdikten 1 2 ay sonra şimdi ikincisi için uğraşıyorum

yaa bunu bilmiyodum artık kurcalanmadık yerim kalmadı şimdi doktorda çıldırıcak bunuda sorarsam bu ay olmassa önümüzdeki ay bende istiycem onu bide onu yapalım bakalım

ya ben rahim filmi cektirdiğimde 17 gün olmuştu adet olalı am masadan kalktığımda tekrar kırmızıları gördün zaten ondan sonra hamile kalım çektirdikten 1 2 ay sonra şimdi ikincisi için uğraşıyorum

ilk çektirdiğinde kaç ay bebek için uğrasmıstın?

yaa bunu bilmiyodum artık kurcalanmadık yerim kalmadı şimdi doktorda çıldırıcak bunuda sorarsam bu ay olmassa önümüzdeki ay bende istiycem onu bide onu yapalım bakalım

bence en önemlisi ya tüpler tıkalıysa o zaman maddi manevi yaptığımız her şey boşuna

ilk çektiğimde birde ondan önce mol gebelik gecirmiştim tam hatırlamıyorum ama 2yıl gibi bir süreydi

herhangi bir ozel hastanede isteğe bağlı ortalama 10. gunde çektirebilirsin..ilaçlı rahim filmi hsg..

X