Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar hanı 3 4 yumurta olusuyorya bende 1 tane olgun ınce kabulu 22mm lık yumurtam vardı acaba işe yaramısmıdır ? olacak olsa 1 yumurtaylada olur dımıııı

insallah yaramistir. benim doktorum yumurtanin miktari degil kalitesi onemli diyor hep.. umarim bunu 12 aydir sadece 1 tane yumurta olustugu icin demiyordur :) iyi dusunelim iyi olsun ozaman ne yapalim.. sıkma canını

kızlar hanı 3 4 yumurta olusuyorya bende 1 tane olgun ınce kabulu 22mm lık yumurtam vardı acaba işe yaramısmıdır ? olacak olsa 1 yumurtaylada olur dımıııı

Arkadaşım Rabbim hakkımızda hayırlısını versin. Klomenle olacak diye bir şey yok ben 2 ay kullandım ikisinde de 5 adet yumurtam oldu ama sonuç değişmedi Gittiiii o caaanım yumurtalar geldi kırmızılar beklemedeyim Rabbim hepimize verecek inanıyorum ne mutlu bize ki Allah bizi sınıyor şükredin, sabredin, bekleyin, olacak göreceğiz hepimiz

heralde canım benim 1 yumurtada yeter bize.benim geçen ay 4 yumurtam vardı olgun kaliteli ama bak olmadı.

evet rabbıme dualar edıorum hep ınsallah bugun dualarımızı kabul edıcek bunada ınanıyorum bızde hamıs olucaz bebegımız olucak kakasını ettıgınde amanın benım melegım kakasınımı etmıs dıyecegız allah nasıp edecek :)

kızlar hanı 3 4 yumurta olusuyorya bende 1 tane olgun ınce kabulu 22mm lık yumurtam vardı acaba işe yaramısmıdır ? Olacak olsa 1 yumurtaylada olur dımıııı

rıhannacım olacaksa olurr yoksa 3le 4 le olacak dıye bısı yokk.kalbını feraj tut bakalımm cızelge haızrlasaydık keske bu ay herkes 4 gozle ne olacagını beklıyoo bu sayfada buyuk bı heyecan varr :)))

ben bu ılacı kullanırken doktor hıc demedı ılıskı dıe ama bız kendımız ettık tabıkıde 2gun arayla 1 gun arayla sonra doktorun dedıgı zamnlarda ettık beklıorum bakalım sonnn 5gun

bende aynısını yaptım bayada korktum sankı doktor anlıyıp niye yaptın diycek diye zaten daha ilacımın 1 gunu var ondan sonra kontrol pztsi bakalım hayırlısı aynı anda güzel haberlerimizi alırız inş.

sorma yavvv bu ay iyi gıdakladım
ayy inş.artık ilaç görmek bile istemiyorum.klomenin kutusunu görünce bile midem bulanıyo artık.pööfff

bende hep aynı saatlerde aldım sabah 13,00 ıle 13 ,30 arası aksamda 20,00ıle 20,30 da aldım hıc gecıktırmedımmmm yarın kontrolum var bakalım eger bendede yumurtalar olursa bu saat tezımız dogru cıkacak kızlar yarın haber verırım sıze :)

hadi hayırlı haberlerle inş.burda birinin hamile kaldığını duyunca çok süper oluyo dahada ümitleniyo insan

Telefonu acıpta daha bebiş yapmıomusunuz daha diyenleri boğasım gelio

senin sadece boğasın geliyo yabenım gibi sana inat eltin hamile kalırsa ve heryerde sen yapmıyomusun sora eltime bunun olmuyomu diye soranları biriktirip toplu katliyam yapmak istiyorum bende

canım mecbur kalmadıkca ilaçla yetin o ensonki ihtimal nekadarlık evlisin hem tüp bebek genelde ıkız üçüz oluyo yani anlıycan çocuk yokmu diye soranlar buseferde tüpmü bunlar diye sorabilir

hiç korunmadınız galiba sizde yani biz öyle yaptık sonuç sıfır hayırlısı bakalım buayda seropheneye başladık inş.olur

canım biz yaklaşık 1.5 yıl korunduk ama böle arıcamızı bilseydik daha önceden korunmayo bırakırdık.8 aydır arıyoruz yaklaşık bebek.bende klomen kullanmaya başlıcam.inşallah Allh ım bizede verirrr

canım süpermişya ben içlerinden yapmadığım varmı diye düşünmeye başladım ne antenmişim yav sadece yumurtalıklarda deyil bende baya sorun varmış

inşallah canım enazından senın bir tesellin var bırbuçuksene korundun az bizaman olmuş korunmayalı ben herkese düşünmüyorum diyodum ama eltim biliyodu olmadığını onada 5 ay korunduk dedim halbuki hiç korunmadım ıyıkıde öle sölemişim çünkü şimdi eltım hamıle hemde gerile gerile

ya kızlar bilen varsa bişey sorucam.şimdi biz hamiş kalmaya çalışıyoruzya hani folic asite de başlamak zorundamıyız ya.faydası olurmu.bazılarına doktor vermiş ama benim doktorum bana o hapı vermedi kullansam bi yan etkisi olurmu ne yapmalıyım sizce.bilen varsa yardımcı olabilirmi acebaaa.????

he buarada unutrmadan söyli incir yemekten artık incirler burnumdan gelmeye başladı incirlerede kusur buluyom ısırıp ısırıp atıyom bu bozuk bu bozuk diye aslında benim kafam bozuk

allah yardımcın olsun gözünün önünde öle haset insanlarla olmak zor bi durum.boşver senin kalbin temzise zaten Allah sanada verir eltin gibi gösteriş yapmaya gerek yok sinir olurum öle insaana yaaaapeki sen doktora gitmedinmi hiç eşin filan ne gibi bir problem çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…