Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

saglık ocagı bulamassmısın hıc:KK43: muhakka vardır bıryerlerde yada devlete gıt sıgortanız varsa bedavaya kan testı edıoalr hem daha garantı orda ıdrarda ettırısın ben bılmem ama bu soledıklerın hamıles gıbısın ama genede umutlanma testı gormeden :KK43: ıns hamılesındrr

aynı şikayeti olan birini daha okumuştum daha önce yanlış hatırlamıyorsan onun süt hormonu fazla çıkmıştı o yüzden göğsünden süt mü ne geliyodu.ama emin değilim tabi.araştır bakalım bi

saolun kızlar yaaa sağlık o.warda arabayla gdlms grkıo uzak burayaa bklm artı olmzsa dewltte gdrm orda sıra faln grkmz dm bu kn testı için pekı rojjdann dedği st hormonu yukseldgnde st gelıo dd ya bunu anlmk ıçn hng test yplıo bunuda dewlt yprmı???ayy çok sey srdm saolun yaaa..

saolun kızlar yaaa sağlık o.warda arabayla gdlms grkıo uzak burayaa bklm artı olmzsa dewltte gdrm orda sıra faln grkmz dm bu kn testı için pekı rojjdann dedği st hormonu yukseldgnde st gelıo dd ya bunu anlmk ıçn hng test yplıo bunuda dewlt yprmı???ayy çok sey srdm saolun yaaa..

devletın acılıne gıdın kan testı yaptırcam deyın ne ıcın derse hamılelık ıcın de bakalım sıra beklenmıo bıldıgım kadarıyla ben beklemedım hıc:)

kızlar bu ay klomen kullandım bgn kontrolüm verdı doktorda sağ yumurtalıgımda iki tane yumurta oluşmuş biri 19.18 diğeri 20mm ama solda hiç oluşmamış bir iki güne çatlar bu bir hafta düzenli ilişki dedi doktor sizce şansım nedir iki yumurta oluşması azmı iyi mi hiçbir fikrim yok lütfen benden daha tecrübeli bilgisi olan biri cevap yazsın...

kızlar bu ay klomen kullandım bgn kontrolüm verdı doktorda sağ yumurtalıgımda iki tane yumurta oluşmuş biri 19.18 diğeri 20mm ama solda hiç oluşmamış bir iki güne çatlar bu bir hafta düzenli ilişki dedi doktor sizce şansım nedir iki yumurta oluşması azmı iyi mi hiçbir fikrim yok lütfen benden daha tecrübeli bilgisi olan biri cevap yazsın...

cnm gayet iyi zaten amaç bir tane kaliteli yumurta bak ne güzel senin iki tane olmuş.

hazan sıkıntı yapcak bişi yok ilişki olmuş işte öncesinde spermler bekliyodur orda:))) bide akşam olursa tamamdır bu iş :KK1:

az önce doktordan geldim.koltuğa yatarken bi taraftan konuşuyorum doktorla bu ay ağrımın olmadığını her ay ağrıdığını söyledim büyümemiş olabilirmi acaba derkenn doktorrr aaa çok güzel dedi 2 sağda 3 solda hepsi büyümüş ve kaliteli 5 yumurtan var dedi.bugün gece 23 de hemen iğneni oluyosun ve 5 gün ilişki her zman ki gibi.

bu ay tavuk gibi yumurtlamışım galiba:KK1:
gece 23 de iğnem var sonra çalışmalara başlıyoruz inşşşşş.allahım bu son olsun nolurrrrrrrrrrrrrr

cnm ya ne güzel 5 yumurta inş. bu ay güzel haberlerini bekliyruz artık sıkı çalış:KK17::KK17::KK17:

cnm ya ne güzel 5 yumurta inş. bu ay güzel haberlerini bekliyruz artık sıkı çalış:KK17::KK17::KK17:

bugün gece iğnem var yarın başlarız artık çalışmalara.ooff 5 günn benden hayır yok :KK1:
eşim klomeni kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu acaba etkisini göstermişmidir ya

reglin 5.günü klomen,5 saat arayla içtim ilaçları,5 gün iç,5 yumurta olsun,5 gün ilişki
umarım 5 uğurlu sayım olur bu ay:KK52:

sen naptın yatıştamısın hala?

kızlar okuyup cevaplarsanız sevinirim hani demiştimya dr çatlama başlamış 24 saat sonra ilişki dedi yani bu günün öğleden sonra 1 de eşimde görevi var gitti am dün 11 12 saat gibi tamamlayınca yakınlaşma oldu bu günde akşam olur herhalde
ya kaçırımıyım yumurtayı ne dersiniz yyyaa çokkkkk utandım valla :KK69::KK69:

hazancımm mrb yazdıgını anlayamadım pek oyuzden bısı yazamaıdmm

glyclb slmmm

bence guzel bı haber yumurtaların olusuyorsa yumurta tembellıgın yok anlamına gelıyo.hamiş olablırısınde olamazsında bellı olmaz.tabıkı calışmalara devamm:))

bugün gece iğnem var yarın başlarız artık çalışmalara.ooff 5 günn benden hayır yok :KK1:
eşim klomeni kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu acaba etkisini göstermişmidir ya

reglin 5.günü klomen,5 saat arayla içtim ilaçları,5 gün iç,5 yumurta olsun,5 gün ilişki
umarım 5 uğurlu sayım olur bu ay:KK52:

sen naptın yatıştamısın hala?

ne yatışı yatış mı kaldı öğleden sonra ayrı akşam ayrı misafirim vardı gelmeyin desem olmuyacak allah sonumuzu hayır etsin napalım.
akşam 2,5 aylık bebiş vardı evimde bende istiyorum artık ya :84::84::84::84:
nu kadar beşe beşiz denir :KK1::KK1::KK1: ama allahım hayırlısını sağlıklısını versin 5 sana uğur getirsin saatle içmek hapları işe yaramış.:KK9::KK9::KK9: ben hiç dikkat etmemiştim

ne yatışı yatış mı kaldı öğleden sonra ayrı akşam ayrı misafirim vardı gelmeyin desem olmuyacak allah sonumuzu hayır etsin napalım.
akşam 2,5 aylık bebiş vardı evimde bende istiyorum artık ya :84::84::84::84:
nu kadar beşe beşiz denir :KK1::KK1::KK1: ama allahım hayırlısını sağlıklısını versin 5 sana uğur getirsin saatle içmek hapları işe yaramış.:KK9::KK9::KK9: ben hiç dikkat etmemiştim
yapma ya olsun onda da vardır bi hayır.gelcek bebiş gelcek biliyorum ben:) amanınnnn 5 iz düşünemiyorum bile :KK52: kaynanam fal baktırmış ona ikiz demişelr ama hadi hayırlısı
rojdacım mrbb

sanada yazıcaktımda ılk cevap bekleyen arkadaslara yazıyımda merakları gıtsın ıstedımm nasılsınn ruh durumun nasıll?

aaaa olmuyo böyle ihmal ediliyorum:KK60::KK60:

iyiyim canım ya okumuşsundur belkim 5 yumoşum olmuş benimmmmm

rojdaaa:)))

yenı okudum ne gzuel bı ahber buuu 5 tane yumurta ınsallahh bu ayy tutar ..tavuk gıbı bırtlatmıssınn yumurtalarıı:)))

sorma yavvv bu ay iyi gıdakladım :nazar:
ayy inş.artık ilaç görmek bile istemiyorum.klomenin kutusunu görünce bile midem bulanıyo artık.pööfff

sorma yavvv bu ay iyi gıdakladım :nazar:
Ayy inş.artık ilaç görmek bile istemiyorum.klomenin kutusunu görünce bile midem bulanıyo artık.pööfff

bende klomenı hıc satte uygun ıcmedım.sabah bazen 10da 11de aksamda 8de ıçtım.içtıgın saatları yazsand arojdacım bızde aynı saatte ıcelımm..ne guzel 5 tane yumurta olmuşş

bende klomenı hıc satte uygun ıcmedım.sabah bazen 10da 11de aksamda 8de ıçtım.içtıgın saatları yazsand arojdacım bızde aynı saatte ıcelımm..ne guzel 5 tane yumurta olmuşş

ben kahvaltımı 10 da yapıyorum
10.30 da da ilacımı içtim
kahvaltıyı geç yaptığım için öğlen 3 gibi bişiler yiyorum 15.30 da ilacımı içiyorum
akşamda eşim yedi buçuk sekiz gibi geliyo.8 de yemeğimizi yiyoruz 8 buçukta ilacımı içiyorum
beş gün aynı saatlerde içtim.ama bilerek yapmadım ben bunu sonra baktım arada 5 saat var hep:KK53: aynı saatte içmenin bi etkisi varmı bilmyorum

ben günde 3 tane içiyorum ama.

kızlar hanı 3 4 yumurta olusuyorya bende 1 tane olgun ınce kabulu 22mm lık yumurtam vardı acaba işe yaramısmıdır ? olacak olsa 1 yumurtaylada olur dımıııı:KK59::KK59::KK59:

X