Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

allah benden önce sizlere henize versin çünkü benim bir kızım var şuan kucağımda üzüm yiyor üsteki o ince kabuklarını bana veriyo anne senye bunlar pis

asılamanda allah yardımcın olsun ben asılamada cok kısı gordum duydum hamıle kalan ınsallah sendede tutar...
bende bakalım ıgne olmadım ınsallh hamıle kalırım umıtlıyım bu kez olucak dıyor ıcımden bır ses olmassada hayırlısı artık..

rojdaa haklısın belının altına yastık koymk cozummus gıbı yaparız denerız ama ıstemedıgımız anda umıtlerımızın tukendıgı ana hamıle kalırız ınsallah artık bebgım olsun dıyorum ... ben ona buna takmıyorum olucak hayırlısı artık bılım teknolojı ılerledı herseye cozum var bır ölume yok dıyorum ama benı ınsanlar yoruyor yakınlarım yoruyor eltım yoruyor bız beklerız allah nasıp ettıgınde verır kucagımıza ama ınsanlara bısey dıyemıyorum artık rabbım duy sesımı sesımızı benı bı sızler anlıosunuz....

aynen canım burda herkes aynı durumda olduğunda birbirimizi çok iyi anlıyoruz bu yastık koyma havaya dikme olayını bende çoooooooooooookk yaptım dediğin gibi olacağı varsa ayak dikmeye 1 saat yatmaya yada yastık koymaya gerek yokama dr. tavsiye ederse ine yaparım umut işte

evet umut iste artık yoruldum ben ınsanlardan yoruldum allahdan esım benı ıyı anlıyor dınlıyor
ama ınsanlardan yoruldum ınanın dısarı cıkmıyorum mısafırlıge gıtmıyorum gıdemıyorum bebk konusu acılır dıye ((

inş bu ay bekleyişlerimiz son bulur...

rabbim her şeyin zamanını bilir dağına göre kar verir canım üzülme bu kadar beklemekten sabretmekten başka çaremiz yok bir çok fazla takıyoruz bunu yenmemiz lazım ilk önce bu kadr takmamız gerekiyor bu durumu kızlar haksızmıyım elimizde değil belki ama bunu yenmemiz gerekiyor die düşünüyorum allah yardımcımız olsun hepimizin bu konuda..

haklısın katılıyorumda sana saten elden bırsy gelmıyor doktorları dınlıyoruz sole bole edın haplar ılaclar verıolar ama emınımkı bu haplar ılaclar bosa gıtmıyor ya yarıyacak en sonunda ayyyyyyy neyse arabeske bagladım kendımı sızlerın ıcını karattım kusurbkmayın yaaa

aynen bende aynı durumdayım cnm bende telefon numaramı değiştirecem arayıp bebek soranlardan usandım,aynı allahtan

eşim anlayışlı benimde herşey Allahtan gelio ne yapalım bu ay son bekleyişimiz olur inşallah

ya onu bırak hat degıstırmeyı evı degıstırrcem ben :) eltım utanmadan gelır cocuguna baktırır okula goturum evını toplarım yemegıne varasıya kadar yaparım yenı cocugu var 1 yasına gırdı ona bıle ben baktım dıyebılırım kalkar gelır nedemese beyenırsın...

ben : yenge napıon ı
Eltım: ıyım napim erene bakıyorum (1 yasındakı oglu)sen napıon
Ben : bende ıyıyım doktora gıdıcem bakalım ılaclarımıda bıtrdım
Eltım : allah bana cocuk aratmadı catır catır 3 unude dogurdum hemen kaldılar hamıle kaldım 1 olmasaydı keske ...
ben: soktayım tabı
dedım yenge ole deme allah saglıklı cocukalr vermıs sana hepsı cok sırınler fln ama tabı ben nededıgımı bılmıyorum olece kala kaldım nedemek ıstıyorsun dıyebıldım sadece dusunnn

Rihanacım Allah sana daha çok sabır versinn nispet yapar gibi tövbe tövbee...

kızlarr bu kadar bunalım yeter valla sabahtn beri RADYO BUNALIM takılıyoruz cümbür cemaat birazcık gülelim istdim.Az önce mailime düşen bir yazıyı paylaşıyorum sizinle umarım sizde benim gbi bol bol güler , kafanızı dağıtır br nebze bunalım modundan çıkarsınız

Sadece Türkler'in yaptığı davranışlar..(Mutlaka birine bende yaptım diyeceksiniz:)

EN BOMBASINI BAŞTA YAZIYORUMMM...

HER TÜRKÜN EVİNİN BUZDOLABINDA YUMURTALIK BÖLÜMÜNDE MUTLAKA YARIM LİMON VARDIR . KURUMUŞTUR BÖYLE.. BİLİYORUM SİZDEDE VAR..

1-)Dizilerdeki oyuncularla sohbet etme . " Gitme oraya gitme öleceksin" ve benzerleri.

2-)Yolda yuruyen arkadasinin ustune araba surmek

3-)Yemek sonrası, ıslak mendille eli silip, boşa gitmesin diye aynı mendille masayı ve ardından ayakkabıları silmek

4-)Misafirle otururken yapamadığı muhabbeti giderken kapı önünde yapmak

5-) Çorabının kirli olup olmadığını koklayarak anlamak..

6-)Bulmacalarda adam kadın farketmeden herkese sakal bıyık çizmek

7-)Misafirliğe gelen çocuğa ''Sen burda kal da bizim oğlumuz ol'' demek

Şampuan bittiği zaman çoğaltmak için içine su dökmek

9-)Kafasına kuş şey ettiğinde ,gidip sanş oyunları oynamak.

10-)İçeri girdiğin de "geldin mi?" sorusuyla karşı karşıya kalmak

11-)Otobüste yaşlılara yer vermemek için uyuyor numarası yapmak

12-)Aynı denizin içinde hem yüzebilen, hem işeyebilen, hem sevişebilen, hem de balık tutup yiyebilen tek canlı

13-)Evde ailece izlenen film de öpüşme sahnesi çıktığında sessizlik hakim olur..

14-)Göremiyeceği halde geçen ambulansın içine bakmaya çalışmak.

15-)Dürümün son lokmasıyla ayranın son yudumunu denk getirmek.

16-)‎6 aydır fırçalanmayan diş dişçiye giderken ayıp olmasın diye mutlaka fırçalanır

17-)Bi şey ikram edilince kibarlık olsun diye "çok sağol" diyerek reddedip ısrar gelmeyince aç kalmak

1Olmayan bir şeyin yoklugunu sorgulamak -ekmek var mı? -yok - hiç mi yok ?

19-)Misafirlige gittigi evde havlu bulamayinca elini yuzunu kapinin arkasinda asili bornozlara silerler.

Gerçekten çok doğru ve yapıyorum yaptm dediklerim var içinde yaa sizinn ????

Son düzenleme:

Kızz içlerinden biri uymaz desen daha doğru olur :))) Ben okurken acaba hangisini yapmıyorum oldum yani çok güldümmm..Size yapmadıklarmı söylim ben en iyisi:))) 2-3-11 ve 19 :)))) En Türkünüz benim heralde aranızda

Son düzenleme:

vallahi haklısın canım bende çok güldüm koptm resmen

hahahah alemsın nerden buldun bunalrı hepsı hayatımızın gercegı

Sağol valla iyi güldürdün benii :)) Ben de atim bari arkadaşlara:))

Dedim yaa canım bugün fena bunalıma bağladık biz bayanlar inş. diğer arkadaşlarımızda geldiğinde okuduklarında gülerler ve senin gibi kafası azda olsa dağılır şart arada böle ne o öle hep aynı düşünceler aynı karamsarlıklar biraz kafayı boşaltmak lazım canım haksızmıyım yoksa sürekli br karamsarlık bir ümitsizlik arada lazım böle şeler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…