Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım aynen 2 yıldır yokmu bişe yokmu bişe yok arkadaş olsa duyarsınız nie soruyorsunuz hatta ben sorun var dedim etraftakilere dedim benim yumurtalıkarda varmış bişeler tedaviye başlıyorum heee dedikleri hle yine görmelerde yine sormalar naptınız ne ettiniz sananeeee sanamı anlatıcam kocamla beek çalışmalarımı benim stresim üzüntüm bana yetyor sen nie hatırlatıyorsun tokat gibi vuruyorsun bende deli oluyorum o şekilde zırt bırt soranlara..Ama sende moralini bozma canım bak ne kadar iyiymişsin bırak onların düşüncesizliği üzülme bu kadar

inşallah cnm allah herkese nasip eder evet çok yan etki oluo ben akşamları progestanı içtikten sonra baygın düşüyorum nasıl nerde uyudum bilmiyorum gündüzde bazen öle oluyorum vücudum uyusuo.yarın insallah olmam hasta süprizle gelirim cumartesi dktrdan:18:

umutsuzluğa kapılmayalım hemen ama hoş bende ne kadar umut varsa sanki sizede olumlu şeler diyorum bene iyi değilim kızlar bilemiyorum artık yaa

kKIZLAR MRB ben ultrasyona girdim bu gün allaha şükür bişey çıkmadı ama yüksek olan hormonum için ilaç verdi birde serophane diye bir alaçda verdi bu ilaç klomen gibimi kullanan varmı

senin adına sevdim canım valla o ilaçtan kullanmadım ben bilemiyorum :44:

valla yaaa deli oluyorum gel başımızda bekle ne yapıoruz gör diyesim gelio sende bişe yok mu hala boşmu duruosun diyenlere.falan senle evlendi hamile filanın çocugu oldu sende yap artık diyenler var resmen soguk savas yaa Rus mu acaba bunlar şüphe etmeye başladım

kKIZLAR MRB ben ultrasyona girdim bu gün allaha şükür bişey çıkmadı ama yüksek olan hormonum için ilaç verdi birde serophane diye bir alaçda verdi bu ilaç klomen gibimi kullanan varmı
evet cnm aynı klomen gibi ben onu kullanıyorum...

friendly'nin dediği gibi düşüncesizden başka bişey değilller canım boşverrr duymazlıktan gel ben artık öle yapıorum :82:

yok ara vermketen bahsetmemiş hiç en fazla 3-4 defa kullanıp diğer aşamalara geçiyoruz demiş aşılamada öyleymiş.20-30 yaşlarındaki kadınlarda başarı oranı%20 miş eğer çok büyük bi sorun yoksa iki tarafta da.4.aşılamadan sonra bu yüzde düşüyomuş %5 kadar.bahçeci tüp bebek merkezinde ki doktorların videosu

canım allah o durumlara getirmeden nasip etsin bize anne olmayı inş.

senin adına sevdim canım valla o ilaçtan kullanmadım ben bilemiyorum :44:[/QUOTE]

canım cevabın için çok saol

heyecan varmı? aşılama zamanın yaklaştı ayrıntılarıyla anlat sıra bende çünki

heyecan olmaz mı... bugün son serophenimi içtim pzt bekliyorum:26::26::26: ayrıntıları aşılama bitince belli olcak bekliyorum bende merakla.

mpb canım saol cevabın için peki sence iyimi yararını gördünmü

canım 5 gün günde 1 serophene ile 14. gün benim yumoş 22mm oldu 3 ay boyunca. ama sadece ilkinde döllenme oldu oda tutunamadı. şimdi yine serophene kullanıyorum ama bu defa aşılama için. inş. işe yarar... biraz önce cevap yazdım gitmedi tekrar yazdım...

Son düzenleme:

serophene ben kullanıorum cnm ama 2 gun once doktor kestı cunku yumurtalarımda zayıflık vardı ve bu ılacı verdı suan 22cm lık bır yumurtam olustu hap sayesınde ozel gunlerı yazdı doktorum suan bekleme asamasındayım bebek ıcın:) memnun kaldım suan ılacdan ole soyleyebılırım

mpb bısı sorucam bu serophene yı kullandım ve yumurtamın bırı olgunlasmıs ve ınce kabuklu 22cm oldugunu soyledı doktorum dun ve özel gunlerı bır kagıta yazdı ve dıkkat edın dedı ç.ignesı verılmedı bana acaba gerekmı duymamıskı genelde verıolarmıs serophene +ç.ignesı ınternette okudum sonucu hamıle kalnda varmıs bende merak edıyorum bugun özel gunum bakalım nolcak..

ve sızlere bırsey sormak ıstıyorum belınıze yastık koyuyomusunuz bana arkadasım koymamı soledı?

canım bana doktorum söylemişti belinin altına yastık koyup ayaklarını havaya kaldır 1 saat öyle yat der hep.ama sonuç yok amannn ya bebek gelecekse ayak yastık hikaye bence herkez ayağını havaya kaldırıp bekleyincemi hamile kalıyo sanki.artık hiç inancım kalmadı böyle şeylere

bende sadece ilk kullandığımda çatlatma iğnesi vuruldum. diğer 2 ayımda aynı senin doktorunun dediği gibi yumurtanın kabuğu incelmiş kendisi çatlıycak demişti iğne olmadım ama hamilede kalmadım. hayırlısı olsun zamanı değilmiş dedik ama bu ay aşılamam var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…