Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canım senide bayadır takip ediyorum burdan. İnş. bebeğin tez zamanda seninle olur. Rabbim hakkımızda hayırlısını eylesin.

Çok şükür listeyi buldum ve çok şükür hamişimiz varmış arkadaşlar sizleri tebrik ederim allah bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin...

Nasılsın canım nasıl gidiyor neler yapıyorsun...

iyim demoscum ya sen nasilsin??? iste hayal kirikliklariyla tedaviye devam bu ayda olmadi bebis son ayima girdim tedavide bakalim hic umidim yok ama cnm seninde baya kotu geciyo hamileligin anladigim kadariyla Allah yardimcin olsun ama benimde olsun bende raziyim bulantilara bu arada az kalmistir cinsiyetini ogrenmene ne kadarlik oldu simdi demoscum senin bebis

ya benim adetin onuncu gününde 21.5 olmuştu ve bir yumurta dedi şimdi yine kanaman çok az rengi siyah gibi salı dr gitcem

mrb arkadaslar benım drum catlatma ıgnesınden sonra bıde progestan verdı aranızda progestan kullanan varmı sızınde bole uykunuzu getırıyormu

slm kızlar bende 3 aydır klomen deniyordum ama bu ayda olmadı moralim çok bozuk hatta aşilama yaptırmayı bile düşünüyorum önümüzdeki ay için birde bişey soracam doktorlarınız sizlere kaç ay klomen kullanacaksınız dedi benimki 4 ay kullan olmazsa başka şeyler deniyelim demişti başka şeylerden kastı neydi bilmiyorum şimdi farklı bir şehire tayinimiz çıktı doktorumla çok fazla irtibat kurma şansım yok buradada çok fazla doktor bulamadım kendime yani beni anlayabilecek biri yok gibi oooffff bunalıma girecem valla ..

ya benim adetin onuncu gününde 21.5 olmuştu ve bir yumurta dedi şimdi yine kanaman çok az rengi siyah gibi salı dr gitcem

bilemiyorumki cnm en iyisi dr. gorun bi benim genelde 2 yumurtam oldumu biri kiste donusuyo hem adetim cok agrili hemde camur gibi oluyo simdiki gibi insallah bi sorun yoktur....

mrb arkadaslar benım drum catlatma ıgnesınden sonra bıde progestan verdı aranızda progestan kullanan varmı sızınde bole uykunuzu getırıyormu

mrb canım ben bu topiğe ilk kez yazıyorum .. ben daha önce kullanmıştım ve benimde inanılmaz uykum geliyordu 7 gün 24 saat uyuyordum neredeyse birde günde 3 defa alıyordum ben belki ondandır

mrb canım ben bu topiğe ilk kez yazıyorum .. ben daha önce kullanmıştım ve benimde inanılmaz uykum geliyordu 7 gün 24 saat uyuyordum neredeyse birde günde 3 defa alıyordum ben belki ondandır

mrb su perısı bende 6 gundur kullanıyorum yumurtam gec gelıstıgı ıcın adetını bıraz gecıktırelım dedı dr ve progestan ve catlatma ıgnesı verdı bende kendımde belırtı arıorum sorma acaba hamıle kaldımda ondan mı uykum gelıo dıe gercı daha gecen salı yapıldı ama demekkı ılacın yan etkısı:)sana neden vermıstıkı canım progestanı

canım ben kürtajla sonlanan bir hamilelik geçirmiştim o zaman düşük tehlikem olduğu için vermişti doktorum ve inanılmaz uyku yapıyordu akşam 8 de falan yatıyordum sabah 7 de uyanıp kahvaltı falan 10 da tekrar yatıyordum 12 de uyanıp yemek falan 3 te tekrar uyuyordum akşam yemeğe kadar o derece yani :)

ben daha yenı basladım bu tedavıye canımılk ayım oncekı msjını okudum senın 3. ay heralde bende bılmıorum kı hıc nası oluo kac kere kulllanılıo ılacın prospektusunde 6 kurden fazla uygulanmamalı falan yazıodu sanırım bundan sonrakı asamada asılama oluo allahtan hayırlısı ama sen yınede bıras arastır gıt ordan bı dra tedevını aksatma kac yıllık evlısın sendedemı polıkıstıkover var ben 3 yıllık evlıyım ılk ıkı sene hıc aklıma gelmıodu ama artık cok ıstıorum hemde cookkk

ben 2 yıllık evliyim canım ilk 1 yıl korunduk istemedik sonra artık zamanı geldi olsun dedik ama biz korunmayı bırakmadan baktıkki hamileyim ama dış gebelikmiş olmadı doktorum 8 ay korun dedi 8 ay geçti ilk ay hamile kaldım ve bebek karnımda öldü tahliller falan sorun kan pıhtılaşması imiş şimdide 3 aydır klomen kullanıyorum ama çatlatma iğnesi falan olmadan sadece ilaç içiyorum bakalım artık stres yapıyorum ben o yüzden olmuyor kesin yoksa bir sorun yok hatta korunmama rağmen hamile kalmıştım öncesinde ama olmayınca olmuyor işte ...

saol canım serophene kullanıyorum yumurtalarım gelişsin diye daha önce 3 kullanışımdada 14. gün 22 mm olmuştu inş. bu seferde büyür işi şansa bırakmamak için ilacın dozunu arttırdık. aşılamadan sonra naparım bilmiyorum arabamız yok ama eşim taksi falan tutsun artık
senin nasıl inş. yumurtaların büyür ama güzel zaten mm leri. bende ovitrelle vurulduğum ay hamile kalmıştım ama tutunamamıştı. daha sonrada gerek yok diye bir daha vermedi. bakalım aşılamadan önce verecek mi?

Yaa ben halaaa anlam veremiyorum bu benim gibi adet düzensizliği olan arkadaşlara bu dr lar neden düzenleyici vermiyorlar ben 3 dr a gittim üçüde aynı şeyi söyledi önce adeti düzenlemek lazım diyeeee...

merhaba demoş sonunda bana cvp veren oldu yoksa ceketimi alıp gidecektim topikten :))benim gittiğim doktorlar seçilmiş gibi beni buluyor saçma sapan tedaviler uyguluyorlar gibi bakalım hala adet olmadım hala bekliyorum nerdeyse 50 gün olacak.İlaçlarım bitsin belki olurum.Adetimi düzenleyecek biri daha hiç karşıma çıkmadı malesef.Rabbim bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnmmm

bunalıma girmee bizde tayin olduk ve doktor pek yok gibi ben 3 ay kullandım klomeni başka tedavi olarak sadece hapımı değiştirmişti :))

bende kullanıyorum arkadaslar progestan uyku ne demek benı ayakta uyutuyo resmen zor dolanıyorum benım bu ıkıncı ayım klomenle catlatma ıgnesı ve progestanla gecen ayda bole olmustu ama bu ay atesım var gecen ayı haırlamıyorum sızdede yaptımı progestanın etkısımı sızce

selam herkese
kızlar benım aklıma takılan bir sorum olucak, çatlatma iğnesi olduğumuz halde yumurtalıkların kıste dönüşmesi gibi bir durum varmı ???
yanı çatlatma iğnesi olduğumuz halde yumurtalıkların çatlamama gibi bir durumu varmı ????
sabah doktora sorucam şuan zann edersem kımse yok benim uykum kacmıştı gece yarısındayız :)))))

GÜNAYYDDIIINN KIZZLARRR BEN GELDİİİMM..hERKESEE İYİ BİR HAFTA DİLİYORUMM İNŞ. BU EKİM AYI İÇİNDE BİRİLERİMİZDEN EN AZINDAN GÜZEL HABERLER ALIRIZ..

mrb. canım geçen ay bi rkez klomen kullandım adetimi kesti demiştim yaa bu ayda tam günümde adet gördüm ama normalde benim adetim 1 haftadır kendimi bildim bileli klomenden sonra 4 gün noluyor anlamadım yaa 1 hafta süren hastalık yılladır ,neden 2 aydır 4 gün sürüyor ???

ya madem hamile değilim adet olayım tedavime devam ederimokadar üzgümün ki anlatamam

canım benim üzülme nolursun olur inş. nie üzüosun bu kadar kendini bak üzülüyoruz ne oluyr kendimize azrar allah nasip eder inş. bir gün hepimize

benimde 4 yıl önce troid vardı şimdi bilmiyorum baktırmadım belki bende o yüzden hamile kalamıyorum

bende hipotroid adayıymışım nodül var boğazımda ama dr. engel değil dedi.

herkeze merhaba

bugün evlilik yıldönümümüz ama yalnızım

canım benimm allah rahmet eylesin başınız saolsun..Üzüldüm ama eşin telafi edecektir die tahmin ediyorum ??

doğru diyorsun araştırma yapmaktan bütün hastalıklara sahip oldum inşallah dediğin gibi strese bağlıdır , iki gündür yedim bitirdim kendimi 4 ekimde doktora gideceğim nasıl geçecek günler bilmiyorum

bende klomen kullananlar kervanın katıldım bu ay ilk kez kullandım bugünde doktora gidicem bakalım yumurtalayabildimmi =)

benim sol tüpüm tıkalı sağ tüpümde hsg ile açıldı biraz zor olacak bebeğimizi yakalamak ama uğraşıyoruz işte

inşallah açık olan taraftan yumurtlamışımdır
.ok heycanlıyım stresliyim içim böle pır pır sanırım içime kelebek kaçtı =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…