Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

benimde 4 yıl önce troid vardı şimdi bilmiyorum baktırmadım belki bende o yüzden hamile kalamıyorum

kesinlikle baktırman lazım ihmale gelecek bişey değil birsürü emek harcıyoruz bak gebelik için klomenler çatlatma iğneleri manevi çöküntüler tiroid hastalarının çoğu ömür boyu ilaçlarını kullanmak zorundalar.en kısa zamanda gidip bir serbest T3 serbest T4 ve TSH baktırmalısın.

ilk gebeliğim moldu o sırada öğrendim troidim olduğunu dahada baktırmadım 2 yıldır uğraşıyoruz çoçuk için ve hiç hormon tahlili yapmadım ama benim tüylenme sivilce ve kilo sorunum var

ilk gebeliğim moldu o sırada öğrendim troidim olduğunu dahada baktırmadım 2 yıldır uğraşıyoruz çoçuk için ve hiç hormon tahlili yapmadım ama benim tüylenme sivilce ve kilo sorunum var

tiroid de buna benzer sorunlar yapıyor açıkçası eski bir tiroid hastası olarak bidaha hiç baktırmamış olmana şaşırdım nasıl rahat olabiliyorsun hem de tüylenme ve kilo sorunun varsa mutlaka hormon tahlillerini yaptırmalısın canım benden sana tavsiye..

merhaba arkadaşlar, bir sorunum var topic başlığı uygun değil belki ama paylaşacak uygun yer bulamadım belki yönlendirirsiniz şimdiden teşekkür ederim...

2 yıllık evliyim , haziran ayında bebek çalışmalarına başladık ilk ay smear de iltihap çıktı fitil kullandım ama hamile kalamadım temmuzda smear testim yenilendi ve temiz çıktı , adetlerim gayte düzenlidir 28 ya da 29 günde bir olurum ancak geçen ay 24 gün ara ile oldum yani ayda iki kere adet gördüm ilk adetim gayet normaldi ancak ikinci adette ik gün kahverengi akıntıdan sonra şiddetli ve sancılı bir adet yaşadım , bu ay 28 günü doldurunca adet gördüm ancak yine kahverengi akıntı ile baişladı ve 3.günde sökülebildim ve çok sancılı aşırı kanamalı bir adet geçirmekteyim ağrı kesici kullanıyorum..doktorum adetim bittikten sonra gelmemi istedi, 14 ay eşimle geri çekilme yöntemini kullanarak korunduk doğumkontrol hapını sadece ilk 3 ay kullandım, sizce benim rahmim gebeliğe mi hazırlanıyor yoksa bende gerçekten bir sorun mu var doktora gidene kadar kendi kendimi yiyip bitireceğime eminim belki burada bi cevap alırım, internette araştırdım endometrioz belirtisi olarak gözükmekte aşırı sancı belirtsi oluyormuş ya da kist mi var bilmiyorum ya da yumurtlayamadım mı bir sürü soru kafamda uçuşuyor... son olarak şu bilgiyi veriyim bu ay adet olmadan önce ki son 10 gün kasık ve karın ağrısı çok yaşadım adet olmadan 3 gün önce aşırı bir akıntı geldi ve sonrasında kasık ağrım kesildi, kızlar bana yardımcı olun lütfen neyim var bilmiyorum ve çok tedirginim

merhaba arkadaşlar, bir sorunum var topic başlığı uygun değil belki ama paylaşacak uygun yer bulamadım belki yönlendirirsiniz şimdiden teşekkür ederim...

2 yıllık evliyim , haziran ayında bebek çalışmalarına başladık ilk ay smear de iltihap çıktı fitil kullandım ama hamile kalamadım temmuzda smear testim yenilendi ve temiz çıktı , adetlerim gayte düzenlidir 28 ya da 29 günde bir olurum ancak geçen ay 24 gün ara ile oldum yani ayda iki kere adet gördüm ilk adetim gayet normaldi ancak ikinci adette ik gün kahverengi akıntıdan sonra şiddetli ve sancılı bir adet yaşadım , bu ay 28 günü doldurunca adet gördüm ancak yine kahverengi akıntı ile baişladı ve 3.günde sökülebildim ve çok sancılı aşırı kanamalı bir adet geçirmekteyim ağrı kesici kullanıyorum..doktorum adetim bittikten sonra gelmemi istedi, 14 ay eşimle geri çekilme yöntemini kullanarak korunduk doğumkontrol hapını sadece ilk 3 ay kullandım, sizce benim rahmim gebeliğe mi hazırlanıyor yoksa bende gerçekten bir sorun mu var doktora gidene kadar kendi kendimi yiyip bitireceğime eminim belki burada bi cevap alırım, internette araştırdım endometrioz belirtisi olarak gözükmekte aşırı sancı belirtsi oluyormuş ya da kist mi var bilmiyorum ya da yumurtlayamadım mı bir sürü soru kafamda uçuşuyor... son olarak şu bilgiyi veriyim bu ay adet olmadan önce ki son 10 gün kasık ve karın ağrısı çok yaşadım adet olmadan 3 gün önce aşırı bir akıntı geldi ve sonrasında kasık ağrım kesildi, kızlar bana yardımcı olun lütfen neyim var bilmiyorum ve çok tedirginim

bu yaşadıkların strese bağlıda olabilir.Benimde aşırı sancım oluyor adet zamanlarında.endometrioz belirtisi demişsin inan ben araştırıyorum bütün hastalıkların belirtisi bende var pko vs ama hiçbiri mevcut değil bence sakin ol ve bekle kendini yiyip bitirirsen bebişinide geciktirirsin ben gibiii :KK70::KK70::KK70::KK70:

ercelf

Canım dün akşam ve gece idrarımın her bitiminde cok sancı ve ağrı hissettim..hemde bu geçe yaklaşık 10 a yakın kez devam etti..kısa kısa cıkıyorum tuvalete ve aynı sancı...geçen yıllarda da böyle bişey başıma gelmişti idrar enfeksiyonu demişlerdi..bende yine aynısı oldu diye bugün acile gittim..idrar testi yaptım ama yok dedi doktor..enfeksiyon yok ...cok şaşırdım...neden olabilir bu...umarım bişey yoktur..böyle bişey duydun mu..bugün gündüz cıktığımda gece deki gibi cok sancı yoktu..hafiflemiş...korkuyorum yinede..umarım yoktur bişe.. bu arada emniyet mensubuyum canım..polis okulunda..bi nevi ögretmenlik yapıyorum..şark süresi 3 yıl canım..2.yılın başındayız inşallah ldöneriz kısmetse..

Son düzenleme:
canım benim böbreklerimde taş var bendede kısa kısa idrar ve sancılı oluyor inş senin öyle değildir

hasretimsin mrb sana bişey sorcam bu ovilasyon testin fiyatı nedir bir ara 400 diye duydum bilen varsa lütfen yardım edermisiniz

hasretimsin mrb sana bişey sorcam bu ovilasyon testin fiyatı nedir bir ara 400 diye duydum bilen varsa lütfen yardım edermisiniz

cnm burda arkadaslar genelde internetten siparis veriyo gittigidiyo.com dan daha hesapli oluyo yaninda gebelik tesleride var bi bak istiyosan bu siteye

Selam güzeller nasılsınız nasıl gidiyor sizleri çok özledim raporluydum yarın iş başı yapıyorum allah izin verirse listeyi göremedim yeni hamişimiz varmı ????? umarım birsürü hamişimiz vardır. Beni soracak olursanız ::)) kızlar şikayet gibi olmasın allaha çok şükür ama bu hamilelik çok zormuş ya bulantım hiiiiçççççç dinmiyor şu 3 gündür rahatım biraz ilaçlar işe yaramıyor neyseki kusmalarım dindi bunada şükür etrafımda birsürü hamile arkadaşım vardı hiçç benim gibi olanı yoktu onlarda şaşırıyor bu kadar zor geçiyor diye neyse allahım en kısa zamanda sizlerede nasip etsin inşallahhh, kusmalı bulantılı olsun önemli değil.......

Selam güzeller nasılsınız nasıl gidiyor sizleri çok özledim raporluydum yarın iş başı yapıyorum allah izin verirse listeyi göremedim yeni hamişimiz varmı ????? umarım birsürü hamişimiz vardır. Beni soracak olursanız ::)) kızlar şikayet gibi olmasın allaha çok şükür ama bu hamilelik çok zormuş ya bulantım hiiiiçççççç dinmiyor şu 3 gündür rahatım biraz ilaçlar işe yaramıyor neyseki kusmalarım dindi bunada şükür etrafımda birsürü hamile arkadaşım vardı hiçç benim gibi olanı yoktu onlarda şaşırıyor bu kadar zor geçiyor diye neyse allahım en kısa zamanda sizlerede nasip etsin inşallahhh, kusmalı bulantılı olsun önemli değil.......

darısı başımızaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) yarın gidicem bakalım yumuş dün 13. günde 15 mm di yarın 15. gün olacak bakalım kaç olacak klomen kullandım çünkü bu ay :)

kızlarr ben 45 gündür adet olmuyorum 35. gün tahlil yaptırdım kanda gebelik falan birşey çıkmamıştı doktora gittim duphaston verdi bana adet olayım diye 5 gündür onu kullanıyorum ama ne gelen var nede giden anlamadım gitti ben bu olayııı.Sizce neden adet olamıyorum kafam karıştı valla...

Yaa ben halaaa anlam veremiyorum bu benim gibi adet düzensizliği olan arkadaşlara bu dr lar neden düzenleyici vermiyorlar ben 3 dr a gittim üçüde aynı şeyi söyledi önce adeti düzenlemek lazım diyeeee...

darısı başımızaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) yarın gidicem bakalım yumuş dün 13. günde 15 mm di yarın 15. gün olacak bakalım kaç olacak klomen kullandım çünkü bu ay :)

hadi hayırlısı canım inşallah güzel haberler alırsın ne kadardır tedavi görüyorsun bilmem ama bu işin sırrı sabır ve umut canım inşallah tez zamanda bebişine kavuşursun..

hadi hayırlısı canım inşallah güzel haberler alırsın ne kadardır tedavi görüyorsun bilmem ama bu işin sırrı sabır ve umut canım inşallah tez zamanda bebişine kavuşursun..

biz marttan beri uğraşıyoruz. haziranda acıbadem hastanesine gitmiştim. yanlış teşhis koyup 2 ay beni oyaladılarşimdi başka bi özel hastaneye gidiyorum polikistik over dedi. glifor verdi 1. ayda geçmiş kistlerim bu ay ilk defa klomen kullandım. 13. günde 15 mm idi bakalım yarın kaç olacak ??? doktor olgunluğa erişince şansa bırakmadan iğne yapalım dedi. hangi iğne ii onu da bilmiyorum ama hayırlısı bakalım :) herşey Allah'tan...

bugün doktor kontrolüme gittim 12. günüm Allaha şükür bu sefer çok rahattım hiç stres yapmadım zaten hissetmiştim bu ay yumurtlamamın olacağını şeffaf akıntım yoğundu artık anlıyorum belirtilerden ve bikaçtane yumoşum var gelişen şuan en büyüğü 15.5 mm yarın akşam ilişki olsun dedi salı günü tekrar çağırdı.incir suyuna devam ediyorum artı yemeye de başladım bugün inşallah daha da büyür de bir umudum olur bu ay çok mutluyum çok huzurluyum olmasa bile huzurluyum yaklaşıyorum çünkü gitgide tiroidimin düzene girdiği belli oluyor bu ay olmazsa bile önümüzdeki ay inşallah :) yine resmini verdi yumurtamın bebek olmuş gibi bakıyorum ona seviniyorum:)) gebe kaldığım ay 10. günümde 16.9 mm di yumurtam bu sefer 12. günümde 15.5mm o zaman hem klomen hem incir suyu içmiştim bu ay sadece incir suyu içiyorum kötü değil dimi kızlar boyutu yani büyür sanırım günde 1.5 mm büyüse salıya 20 mm olur inşallah benim için dua edin.

tabiki dualarımız hep bir canım...cok güzel bir gelişme ercelf ciğim..seni yine umutlu huzurlu görmek inan beni de mutlu etti..bende inanıyorum daha da büyüyeceğine..20 mm olmasa bile 18 bile olsa işimizi görür değil mi??şurda ne kalmış...2,5 daha büyüse tamam dır..rabbim ol desin yeter ki..ee peki iğne vurdurmayı düşünüyormusun??ne yapacaksın..umarım bu ay güzel haberler verirsin bize...:KK64:
bende bugün 21. günümdeyim..hafif hafif belim ağrımaya başladı ama malesef umutlanamıyorum..cünki geçen ayda bu zamanlar ağrımıştı..ama koca bir fos cıktı..belirtilere karnım tok anlayacağın yani...ben 28 günde bir olduğum için haftaya bugün adet günüm...sende bana dua et de gelmesin kırmızılar...yine zor bir bekleyiş sürecine girdim...bu psikolojiden kendimi kurtaramıyorum ne yazık ki..:18:

Canlarımmmmmmmmmmmmmmmm nasılsınız dualarım hep sizin hepiniz için allahım en kısa zamanda bebişlerinizi gönderir inşallah. Kızlar yaa geçmişe baktımda listeyi göremedim yeni hamiş yokmuu ::KK43:((( vardırda ben görememişimdir umarım..

biz marttan beri uğraşıyoruz. haziranda acıbadem hastanesine gitmiştim. yanlış teşhis koyup 2 ay beni oyaladılarşimdi başka bi özel hastaneye gidiyorum polikistik over dedi. glifor verdi 1. ayda geçmiş kistlerim bu ay ilk defa klomen kullandım. 13. günde 15 mm idi bakalım yarın kaç olacak ??? doktor olgunluğa erişince şansa bırakmadan iğne yapalım dedi. hangi iğne ii onu da bilmiyorum ama hayırlısı bakalım :) herşey Allah'tan...

Canım fazla olmamış daha ben 1,5 sene bekledim yumurta takibi klomen çatlatma iğneleri merak etme benim hastalığımda pko ydu en son haziran ayında rahim filmi çektirdim ve ilaç falan kullanmadım oluruna bırakacam dedim ve temmuzda hamile kaldım tamamen sürpriz oldu benim için. Canım iğne dedği çatlatma iğnesidir. Sen rahim filmi çektirdinmi benim dr adını bile geçirmedi ben burdaki arkadaşlardan öğrendim ve gidip çektirdim allah onlardan razı olsun ve hemen hamile kaldım ama dr uma sordum tabiki senin için erken dedi ama ben dinlemedim iyikide dinlememişim :)))

Canım fazla olmamış daha ben 1,5 sene bekledim yumurta takibi klomen çatlatma iğneleri merak etme benim hastalığımda pko ydu en son haziran ayında rahim filmi çektirdim ve ilaç falan kullanmadım oluruna bırakacam dedim ve temmuzda hamile kaldım tamamen sürpriz oldu benim için. Canım iğne dedği çatlatma iğnesidir. Sen rahim filmi çektirdinmi benim dr adını bile geçirmedi ben burdaki arkadaşlardan öğrendim ve gidip çektirdim allah onlardan razı olsun ve hemen hamile kaldım ama dr uma sordum tabiki senin için erken dedi ama ben dinlemedim iyikide dinlememişim :)))

rahim filmi hiç istemedi doktor ama çok zor bi süreçmiş öğrendiğime göre ... inşallah bu ay olur da hiçbirşeye gerek kalmaz ... Allah büyük ...

ben son bir yıldır adetlerim 3 gün ve az kanamalı oluyor bu sefer koyu bir kırmızı sanki siyah rengi acaba ne kistmi

X