Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ateşin şimdi kaç canım? Dualarım sen ve diğer arkadaşlarım için bari bu ay senin yüzün gülsün inşallah kan testi yaparsan çıkar bence:KK16::KK16:

25.gun 36.7
26.gun 36,9
27.gun 36.6
28.gun 36.5 boyle cnm iste normalde her ay 36.2 le adet olurum...ruyamda test yapmisim cift cizgi ama ruya iste suan karnim agrimaya basladi sanirim gelicek kirmizilar ne guzel agrim yoktu....cnm ben yurtdisindayim burda kan testi yapmiyolar dr. sadece igneden 17 gun sonra test yap ara dedi yarin 17.gunum iste genelde igneden 14 15 gun sonra adet oluyodum insallah gelmez......

haklisin cnm eger adet olursam yikim olur benim icin ates olayida atesini termomerteler varya onla olcuyosun adet gunune kadar dusmezse hamilelik belirtisi oluyo boyle cnm

işte biz kaıdn milletiyiz bu kadr stres yapmamaız lazım aslında canım sende rahatlat bence kendini şuan eminim yerinde duramıyorsun, benim 15 gün geçti karnımı tutup sevdim hep düşün sonrasında kırmızılar gelince yıkıldım canım bu kadar stres yapmamız lazım kendine uğraş bul canım kafanı meşgul edecek şeler bul inş. üzülmezsin sende bizde seviniriz hayırlı haberinle inş.

yok cnm nerde hic 37 i bulamadim maleseff benim ates yerlerde surunuyo:KK9:

bende hiç ATEŞLİ bi kadın değilimdir benimde 34 ile 36 arasıdır hep şu ateş ölçme topiğindeki kızlarıN 37 den aşağı düşmüyo ÇOK ATEŞLİ HATUNLAR VESSELAM :KK52:

Son düzenleme:
bende hiç ATEŞLİ bi kadın değilimdir benimde 34 ile 36 arasıdır hep şu ateş ölçme topiğindeki kızlarıN 37 den aşağı düşmüyo ÇOK ATEŞLİ HANIMLAR VESSELAM :KK52:

:KK60::KK9: koptum yaa melekcim benimde ateşim çok bu ara vallahi hele ayaklarım bir yanıyor gece yatamıyorum ama yine yok kırmızılar geldi yanii :KK50::84:

bende hiç ATEŞLİ bi kadın değilimdir benimde 34 ile 36 arasıdır hep şu ateş ölçme topiğindeki kızlarıN 37 den aşağı düşmüyo ÇOK ATEŞLİ HANIMLAR VESSELAM :KK52:

aynen benim icin en yuksek sayi onlarin adet olma sayisi bendede ates yok cnm gunduzleri 37,3 e kadar cikiyo sabahlari nerdeyse bi yaris kadar dusuyo anlamadim gitti...

Ya aslında ben artık belirtilere güvenmiyorum bende adet öncesi belirtiler şunlardı

1.karnımın altındaki kramplar

2.göğüslerimin hassaslaşması

3.iştah açıklığı (hamile olmasamda bu zaten bende hep var :KK1:)

4.kasıklarımda ağrı olması

tam ümitlenmişken adet oldum 2 gün önceden:KK31::KK33::KK33::KK33::KK33::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35: Ya bu işte bi yanlışlık var yada ben kafayı yedim

şu anda 3 haber aldım sağolsun ayaklı görümce yemedi içmedi bana yetiştirdi:KK47::KK47:

1.daha yeni doğuran ve oğlu 8 aylık olan ortanca görümcemin diğer çocuğuna 4 aylık hamile olduğunu:KK67:

2 büyük görümcemin kızı daha evleneli 1 sene olduğu halde hemen o gece hamile kaldı erkendoğum yaptı 8 aylıkken oğlunu doğurdu ve oğlu 2 aylıkken diğerine hamile kaldığını :KK67:öğrendim

3ortanca eltim bizzat kendisi arayıp beni çatlatırcasına hamile olduğunu söyledi :KK67::KK67:

Vvvveee bana gelince ben hala yok rahim filmi yok klomenle uğraşıyorum ve ben gerçekten iyi değilim ya en büyük eltim 40 yaşıda ve

1 hafta sonra doğuracak ve ben çıldırmak üzereyim artık ben evleneli 15 ay oldu ama 7 kişi üzerime doğurdu ve halada dğurmaya

devam edcekler.............evet kıskanıyorum napim yalan söyleyemem :63:OFFF CÜMLELERİM BİRAZ BOZUK OLDU AMA SİZ ANLADINIZ ONU

Son düzenleme:
selam kızlar adetr olursam bende başlayacağım ilaç tedavisinee ama artık hangi ilacı verirler bilemiycem klomen işime yaramıyor ama serephone diye bir ilaç vardı o işe yaramıştı progestoron değerim 49 lardaydııı şok olmuştum :)) klomende 12nin üstüne çıkmazdı:KK70::KK70::KK70:

ufff melek millett ne kadar hızlı yaww bizde böylece bakakalalım onlara..walla ben kafayı yemek üzereyim yaa olacak yaa ben kafayı yicem pazartesi rahim filmi cektirecegim artık dananın kuyrugu kopsun

şu anda 3 haber aldım sağolsun ayaklı görümce yemedi içmedi bana yetiştirdi:KK47::KK47:

1.daha yeni doğuran ve oğlu 8 aylık olan ortanca görümcemin diğer çocuğuna 4 aylık hamile olduğunu:KK67:

2 büyük görümcemin kızı daha evleneli 1 sene olduğu halde hemen o gece hamile kaldı erkendoğum yaptı 8 aylıkken oğlunu doğurdu ve oğlu 2 aylıkken diğerine hamile kaldığını :KK67:öğrendim

3ortanca eltim bizzat kendisi arayıp beni çatlatırcasına hamile olduğunu söyledi :KK67::KK67:

Vvvveee bana gelince ben hala yok rahim filmi yok klomenle uğraşıyorum ve ben gerçekten iyi değilim ya en büyük eltim 40 yaşıda ve

1 hafta sonra doğuracak ve ben çıldırmak üzereyim artık ben evleneli 15 ay oldu ama 7 kişi üzerime doğurdu ve halada dğurmaya

devam edcekler.............evet kıskanıyorum napim yalan söyleyemem :63:OFFF CÜMLELERİM BİRAZ BOZUK OLDU AMA SİZ ANLADINIZ ONU

meraba canım
tesadüfen gördüm yazdıklarını ve ağzım açık kaldı:KK53:
bu eltin görümcen yemeyip(!) içmeyip çocukmu yapıyor böle:KK53:
senin geçtiğin yolların hepsinden bende geçtim
klomen rahim filmi aşılama zart zurt
en sonunda tüp bebekle hamile kaldım şükürler olsun...
seninki kıskanmak falan değil sakın kendini üzme
Allah seninde gönlüne göre versin inş.
konunuza maydonoz oldum ama k. bakmayın:KK3:

bence takma ne takıon olanda allahdan olmıyanda allahdan bunlarda bılerek yapıolar bole bılıorum aynısını banda yapıolar bund ne var hersey allahdan gogsunu gere gere gıt dogdugunda mevlutune sonra sınırmı oldun ben gıbı eve geldıgınde agla acıl yeterkı ole ınsalara bellı etme ve takmamaya calıs bosver rabbım bızlerede nasıp edıcek allahıma ınanıorum bosunamı tedavı oluoruz muhakak olucak ıalclar ne ıse yarıor yoksa deılmı bole dusun cankus:emir_bebek::nazar:

ufff melek millett ne kadar hızlı yaww bizde böylece bakakalalım onlara..walla ben kafayı yemek üzereyim yaa olacak yaa ben kafayı yicem pazartesi rahim filmi cektirecegim artık dananın kuyrugu kopsun

nerede çektireceksin Allah yardımcın olsun korkuyorsanda korkma bende çektirdim ve acı sızı hissetmedim hiççç :)

selam kızlar adetr olursam bende başlayacağım ilaç tedavisinee ama artık hangi ilacı verirler bilemiycem klomen işime yaramıyor ama serephone diye bir ilaç vardı o işe yaramıştı progestoron değerim 49 lardaydııı şok olmuştum :)) klomende 12nin üstüne çıkmazdı:KK70::KK70::KK70:

bende bu ay ılk defa tedavıye basladım hormon testınde yumurtam zayıfmıs serophene kullanıorum 4 gun sonrada ıse yaradıysa ıgne olucam bakalım

aa aynı gün çekecez filmi ama ben çoKK utanıyorum YA nasıl açcaz oramızı dr mal kabak gibi meydanda olcak :KK60::KK60:bizimkiler öyle çok ateşlilerki hemen kocaları 90 takıyo golü bence erkek daha önemli tamam bendede pko var ama iğne ilaç bi şekilde yumurta büyür ama eşim ameliyat oldu ve sonumuz belirsiz en kötü ihtimalle aşılama olurum ama onada eşim yanaşmıyo :KK25:

Son düzenleme:
X