Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar rahim filminide çekildim bunda da problem yok sükür... bebişin olmamasının nedeni belli olmadan bekliyoruz. zamanı gelmedi herhalde daha... rabbim en kısa zamanda göbişlerimizi doldurur inş.

Canım geçmiş olsun bendede bir problem çıkmamıştı ama 2. ayımda hamile kaldım çok şükür sonuçta ilaç veriyorlar tüplerin açılıyor inşallah bebişin fazla bekletmez..

Selam arkadaşlar nasılsınız bilgisayar bozuktu nezamandır siteye giremiyorum benim hamileliğim ağır geçiyor bulantılarım hiçç dinmiyor gece 2 lere kadar yatamıyorum ve çalışmak zorundayım tabiki bunlar şikayet değil çoooookkk şükür ama biraz ara verse fena olmaz.....

merhabalar,
ben yumurta olgunlastırıcı ılac kullandım .Yaklasık bır hafta sonrada doktor bu yumurtaları catlatabılmem ıcın ıgne verdı.Ancak 12 gun sonra tahlıle gıttıgımde maalesef olusan 2 yumurtanında catlamadıgını belırttı ve hormon ılavlarını kestı.Yerıne dogum kontrol hapı verdı.Cocuk yapmaya calısırken cocuk yapmayacak tedavıye basladım gıbı gelıtor bana.Olusan yumurtaların boyutu 18mm ve 17mm.Konu hakkında bana bılgı aktarabılecek bırısı ver ıse cok memnun olurum.Tesekkur ederım.

Slm cnm Allah kolaylık versin valla zor..ilk 3 aydan sonra rahatlarsın inş devam etmez..

Cnm doktorlar genelde ilaç bittikten 2 gün sonra çağırıyor kontrol için boyutlarına bakıyor ve küçükse 2 gün sonra tekrar çağırıyor..Yani toplamda 11. güne fln denk geliyor..Senin takibini yapmadan direk 1 hafta dediyse geç kalmış olabilirsin çatlatmak için..Ortalama ilaç bittikten 4 gün sonra kıvamda oluyor yumurtalar.. İğneyi bundan geç yaptırdıysan gecikmiş olabilirsin cnm..Dr.unun takip yapması gerekirdi..

arkadaşlar bu ay ilk defa klomen kullandım. 30 unda adet olmama lazım. Şuan işyerindeyim ve çok kötü başım dönüyor ve kasıklarımda batma var adet olcakmışım gibi karnım ağrıyor aradada hamile olabilirmiyim sizde. Başımın dönme sebebini anlayamadım çok kötüyüm ama işyerindeyim işlerde yoğun çıkamam bir yere. başımın dönme sebebi ne olabilir acaba arkadaş böyle bişey başına gelen varmı.

Canım geçmiş olsun bendede bir problem çıkmamıştı ama 2. ayımda hamile kaldım çok şükür sonuçta ilaç veriyorlar tüplerin açılıyor inşallah bebişin fazla bekletmez..

saol cnm inş bende senin arkandan gelirim. bulantılarnın olması bir yandan iyi bebişinin seninle olduğunu biliyorsun. inş 3 aydan sonra geçer.

cevabınız ıcın tesekkur edrım.ancak merak ettıgım ben dogum kontrol hapını kullanınca bu yumurtalar kıste cevırmeden yok olabılecek mı?yanı orda kalmayacaklar sanırım.

amin yarabbim insallah hepimiz beraber yasariz bu duyguyu.calisin kizlar pes etmeyin ama benim gibi acelede etmeyin

cevabınız ıcın tesekkur edrım.ancak merak ettıgım ben dogum kontrol hapını kullanınca bu yumurtalar kıste cevırmeden yok olabılecek mı?yanı orda kalmayacaklar sanırım.

Rica ederim cnm..Doğum kontrol hapını kistinin gitmesi için verdi kistlerin adetinle beraber atılır endişelenme..Ama bi sonraki tedavi sürecinde de ilacı takiple içtiğin gibi bittikten sonrasında da muhakkkak 2 günde 1 takip yaptırki bidaha kiste çevirmeden iğne ile çatlayabilisin yumoşların..Ztn sadece 2 kez yaptırıcan takibi 2. gittiğinde muhtemelen ogün iğneni yaptırırsın ztn..

Son düzenleme:
herkese hayırlı kandıller hayırlı cumalar arkadaslar allahım bu mubarek günde herkesın gönlüne göre versın...

slm kiz,bende diyordum hamileligi ögrenenler uctularmi acaba ,ses seda olmayinca merak etiydim hamilelik nasil gidiyor acaba diye.demek zormus,birde calisiyormussun valla kimsede tinlamaz sikayetini belkide.hani artik hamilesin hasta degilsin modasi var ya.oda bizim cagin naz yapmasina engel bir atasözümü olcak neyse....Allah yardimcin olsun.
bende yemek yedikten sonra hafif bulanti oluyor geciyor ama mide bulantim henüz yok.cok uykum oluyor,ara ara uykudan uyandiran kasik agrilari,istahsizlik ve tembellik.neyseki doktor esime yasadiklarimizdan sonra esinizi rahat ettirirn,mutlu olsun hic bir seye dokunmasin,sevdigi seyleri yapsin diyince isime gelmedi degil.zaten canim yok yapmaya.otur otur totom büyüyecek valla :))

umarım dedıgınız gıbı olur ve sondurebılırım o kıstlerı.Cunku tek yumurtalıkta 2 tane .Zaten benım tek yumurtalıgım var.Dıgerı alınmıstı 15 yıl once.endısem bundan aslında.tekrar tesekkur ederım.

Bgn malum kadir gecesii.. öncelikle herkesin kadir gecesi mübarek olsun..Bu gece gök kapıları sonuna kadar açık inş Rabbim dualarımızı kabul eder de hepimizin göbişlerini doldurur..Hamişlerin de inş hamilelikleri boyunca ağrısız sızısız rahat bi süreç geçirirek bebişlerine sağ salim kavuşmaları niyetiyle dualarımız kabul olsunnn..AMİİİNN...

Gelelim sorumaaa...Bu mübarek günde ilişki de bulunmak günahmı acaba benim tam yumurtlama zamanlarımda..Sık ilişkiye giriyoruz doğal olarak..Bgn sahura doğruda yolculuğa çıkıcaz..Oyüzden iftar sonrasını değerlendirmek istiyorum malum gittiğim yerde rahat olamıycam çünküü ilişki konusunda..

selam friendly_84 nasılsın dünden berı bugun cok özel bır gece hem kandıl hem cuma bu gece dualarında benıde unutma olur mu?

günaydın arkadaşlar cumamız ve kandilimiz mubarek olsun yarabbim bu güzel günün yüzüzü suyu hörmetine hepimize hayırlı evlatlar nasip eylesin aminnnnnnnnnnn

tatlım bence degıl ıbadetını yaptıktan sonra abdest alırsın hatta bu gece daha ıyı olur dıye dusunuyorum yarın benım ısım devam ama bende dusunuyorum...

Gider onlar cnm merak etme..Tek yumurtalıkla hamile kalan da çok bunu da dert etme..Sonuçta tedaviye karşılık veriyor yumurtan oyüzden sorun değil Allah vericekse her türlü olucak ztn..Sadece dua ve sabırr cnm.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…