Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

güzel haberlerinle dönersin ınş cnm..hayırlı haberlerini bekliyoruz...

hanimlar merhaba..ben de bu ay ile iki kere oluoyr klomen kullanicam...ilkini 3 ay once ictim sonra regl oldum o tarihten sonra ili ay maalesef regl olmadim...hamilede degilim...bu ay gene gittim doktora bu sefer klomen ve onun haricinde bir hap daha verdi(sanirsam d.kontrol hapi)o bitince regl olacagimi ve kolmene baslamam gerektigini soyledi..ama happi icince cok kotu mide bulantilarim agrilarim ve halsizlik oluyor,klomene daha baslamadim ama o da ayni en son 3 ay once ictigimde cok ciddi agrilar ve bulantilar yasadim..benim merak ettigim sizlerdede oldumu bu yan etkiler...bir bu ay gunde ikiser tablet almam lazim...insallah bu sefer ise yarar...

sormak istedigim bisey daha var...acaba klomen icerken bitkisel cayla falan icmek dogrumudur,deneyen faydasini goren vari..ben eczaneden bogurtlen yapragi cayi aldim..rahimi kuvvtlendiriyormus..belki destekleyici olur diye aldim iciyorum..lutfen tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim..sevgiler..

merhaba canım bende 3 ay kullandım ve hala hamiş değilim doktor rahim filmi istedi çekindim şükür bişeyim yok ama aşılama dedi doktor bundan sonraki aşama ama ben düşünmüyorum....soruna gelince bitkisel çaylar bişey yapmaz demişti doktorum bana bende sormuştum çünkü hatta kür filanda yapmıştım ayrıca klomen bende halsizlik ve adetimde felaket sancı yapmıştı doktor ilaçtandır normal demişti kafana takma yan etkileri...hadı bakalım hakkında ve hakkımızda hayırlısı.....

tedavin hayırlı olsun..bende klomen ilk zamanlarda kasık ağrısı yaptı sadece ama doğum kontrol hapı felaket şiddetli baş ağrı mide bulantısı kusma halsizlik idrar yolu enf.isteksizlik gibi bir çok yan etkisi var ama kist gitsin diye verdi dr suan kistim yok...

sogal canim..aslinda ben ilk aydan sonra bilerek gitmedim,cok kafaya takimistim.ama bu seferde regl olmayinca mecburen gittim.simdi tekrar basladim hayirlisi artik...yan etkilerinin oldugunu okumustum ama bu kadarini beklemeiyordum acikcasi.madem oyle ben cayimi icmeye devam edeyim:) belki bir destegi olur:)amin hakkimizda hayirlisi insallah..

tesekkur ederim...... bana da regl olmam icin verdi d.kontrol hapini,dedigim gibi komenden bekliyordum da bu haplardan beklemiyordum...birde su agrilar ne zaman ki hapi ictim ondan sonra basliyor...bilerek hep aksam ustuu aliyorum ki,bi derece gunluk islerimi etkilemesin diye...allah yardimcimiz olsun...zaten bu senein sonuna kadar klomen tedavisi sonuc vermezse,tup bebek tedavisine baslamayi dusunuyoruz...hayirlisi olsun artik..

Günaydın herkese neden bugün kimse yok? Bencuma gecesi izmir yolcusuyum o zamana kadar aranızdayım yani :) Uzun zamandır hiç hamiş haberi alamıyoruz değil mi kızlar çok kesat geçiyor nedense temmuz ağustos.

Günaydın herkese neden bugün kimse yok? Bencuma gecesi izmir yolcusuyum o zamana kadar aranızdayım yani :) Uzun zamandır hiç hamiş haberi alamıyoruz değil mi kızlar çok kesat geçiyor nedense temmuz ağustos.

Evt cnm ya çok durgun çok monoton geçiyorr..Bize canlılık,enerji, moral lazım bunun içinde sadece 1 melek lazım bize ALlah'ım nasip et tüm isteyenlere Yarabbim....AMİİİNNN...

İnş cnm bu ay bizden geçti sen açılışı yaparsın inş..:))

Aminnnnnnnnnnnnn......insallah ya ......gerci demo84 den müjdeli haber aldik hernekadar biraz problem yasasada eminim iyi haberle düzelecekler.bu cocukdu tedaviydi iliskiler yipranabiliyor..benim su anki yasadigim calismalari benim iki arkadasim yasamisdi ve ikiside esleriyle papaz olduydu.sinir ve stresle herkez birbirine konusunca cekemiyorlar insanalr birbirlerini malesef.derken iki arkadasimda ayri ayri zamanlarda tedaviyi biraktilar, usanmislardi.güzel Allahim ,sonra kendiliginden birsinin bir oglu oldu sonrasina ikiz bir kiiz bir oglan.digeride önce bir kiz dogurdu sonrada ona bakarken farkinda olmadan yine bir kiz bebege hamile kaldi ve dunyaya getirdi.simdi mutlular.
onlarin o süreci hem gözümün önünde oldugu icin ne esimi ne kendimi strese sokmamaya gayret gösteriyorum.umudunuzu yitirmeyin arkadaslar yani.bu arada bahsettigim arkadaslarim bir oglu ve ikizleri olan 39 yasinda dogum yapti ilkini.diugeride 37.

Evt inş demosda eşiyle arasındaki problemleri düzeltirde bu güzel mutluluğu beraber yaşarlar inş..Ben de ona özen gösteriyorum eşime stresimi yansıtmamaya çalışıyorum.. nezaman olursa havasındayız ikimizde ama ben içten içe yaşıyorum tabi stresimi..Dediğin gibi hiç belli olmuyor işte olucağı varsa yüce Rabbim göbişe düşürüyor o meleği..Oyüzden bi zamanı var ve bizler de sabırla o zamanı bekliyoruz..Allah tezinden hayırlısıyla nasip eder inş hepimize..

kızlar merhabaaa....bugün sessiz geçmiş dediğiniz gibi..bende anca girebildim.. sabah kırmızı kartımı yedim..kırmızıda değil uçuk pembe..öğleye kadar hiçbişi yk.sadece upuçuk kahve pedimde...eğer normale dönmezse kanamam 2-3 gün içinde dr gidicem. annemde, abimde üstüne görmüş..o ihtimal geldi aklıma...ayyy ne var ne yok zaten herşeyler geliyor..gecikmeden mi böle oluyor...acemilik böyle birşey olsa gerek.....büyük ablam yarın sabah 10 da doğuma giriyor...ablamında 5 yıl olmadı..ilk evlendiğinde düşük yaptı..ağır kaldırdığı için..korunmadı, tedavi görmedi ve 5 yılın sonunda Yağmur umuz oldu..şimdi 8 yaşında...2. bebeğimiz yani yarın aramıza gelecek olan meleğimiz Yaren imiz korunurken kazaya geldi :))) hakkımızda hayırlısı diyelim kızlar..Rabbim zamanını ve vaktini çk iyi biliyor..biz ne kadar debelensekte olsun diye.. öpüyorum hepiniziiii...

Cnm inş sen de üstüne görüyorsundur inş hamişsindirde ailenizde çifte mutluluk yaşarsınız negüzel..

kırmızılara 12 gün var ama benim kasıklarım ağrıyor özellikle de sağ tarafım ilaçta kullanmadım ben bu ay ya. sıkıldım kendimi dinlemekten sözde bu ay oluruna bırakacaktım...

merhalar doslar...vallahi ağustosun ortası da geliyor..zaman geçiyor hızlıca...gerçi benim adetim ilk 15 günü cabuk geçer son 15 günü nedense geçmez bi türlü :))))))))))))))))))bizim de hayatımız böyle geçiyor be kızlar..napalım..kovalama ve bekleyişle...umudumuz var en azından..buna da şükür..benim bugün 4. günüm..cok fazla incir yiyiorum..şişecek ve patlayacak yumurtalıklarım vallahi..korkuyorum..

umutlum iyi oğlum canım ya...hamile kalamadıkça üzüldükçe Alperene daha cok sarılyor onunla daha cok vakit geçirmeye çalışıyorum...son zamanlarda bunu fazlaca düşünüyorum..belkide bu gerekliydi...belkide ben ikinci için ugraşırken elimde olanın kıymetini unuttum...belkide Rabbim bana bunu hatırlatıyor şevkat tokatıyla...ha ne dersin...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…