Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Selam kızlar nasılsınız uzun zamandır siteye girmiyorum bu haberi bu kadar coşkusuz verdiğim için çooookk üzgünüm rahim filmi çektirdikten sonra hiçç ilaç kullanmadım ve dr da gitmedim geçen ay saçma sapan bir adet düzeni yaşadım dr adet olarak bile saymadı ve tedaviyi kestim eşimle aramız bozuktu inanınki ilişkiden sonra oturup ıkınıyordum tutmasın diye gün saymadım ve fazla ilişkide olmadı 1,5 yıllık bekleyişimi bitirmiştim kafamda 1 hafta önce evi terk edip anneme geldim dün içime kuşku düştü hiç beklemiyordum ama yaptım geçen ayki kahverengi leke gelen tarihe baktım ve daha günüm geçmemiş bile ve koskocaman çift çizgi çıktı hemen dr a gittim bugün sonucu aldım sevinçten havala uçmam gerekirken ağladım 2,5 haftalık sanırım ama eşime söylemedim oda bugün zehirlenmiş hastaneye kaldırmışlar haberini aldım allak bullağım bu haberi öyle bir zamanda aldığım için çok üzgünüm ama hayırlısı buymuş bebeğim geliyor allah izin verirse bakalım durum ne olacak gerekirse tekbaşıma bakar büyütürüm canımı dişime takarım ama onu bıraaaakkkkmmmaammmm..

canımmm çok sevindim... Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.
bebek bekleme süreci sizi germiştir, lütfen barışın bebeğinizin hatrına canım..

Demoscum...sevocum.................sizi burda görmek ne kadar güzel anlatamam..cok duyğulandım...heleki demosun güzel haberini de alınca...demoscun..cok duyğulandım ve cok üzüldüm de..gülüm bak en kötü zamanda gelmiş bebeğin...bu Allahın size yeniden birlikteliğiniz için harika bir nedeni bence,,umarım sorunlar aşılabilecek güçtedir..umarım güzel haberler verirsin bize..sakın kopma..kendinden bahset bize lütfen..
sevocuum..bu güzel bir gelişme değil mi canım ya..ilaç bile almadan adet olabilmen..yumurtada oluşur inşallah ya...iki ayda üç ayda bir yumurta oluşan kişilerde varmış..belki geç olur ama..inşallah olur..

canım üzülme emi yeni ay yeni umutlar hep söylüyorum adet olmak da güzel birşey senin hormon sorunun yoktu değil mi şu incir kürünü falan bir denesen önümüzdeki ay bir de bal tarçok çörekotu ?

lh hormonum biraz yüksek benim kist vardı bu ay d.k hapı kullandım yarın dr gideceğim kist insallh gitmiştir yoksa yine boş gececek bir ay daha kür hiç kullanmadım etkisi oluyor mu ki?

selam arkadaşlar allah hiç kimseyi o duygudan mahrum etmesin.bebişi olmayana bebiş versin olanıda bağışlasın.bende sizin gibi aynı sınavdan geçtim.tek ilaç ve tek çaresi sabır ve dua.derdi veren allah dermanınıda verirmiş.banada yaklaşık 2 yıl önce poliover kistik tanısı konuldu.ve hemen arkasından tedavilere başlandı.biliyorum çok sıkıcı artık bıkkınlık verecek dereceye geliyor ama birde onu kucağınıza almış olduğunuzu düşünmek herşeye sil baştan başlama cesareti ve mücadelesi içinde güç veriyor.ben yaklaşık 8 ay klomen kullandım fayda görmedim hatta kistlerim azdı.devamlı kasık ağrısı ve lekelenme oluyordu ondan sonra sanırsam menalog adında içinde 5 tane iğne bulunan ilacı kullandım.allahıma binlerce kez şükürler olsun darısı sizin başınıza inşallah ilk pakette hamile kaldım şuan 34+5 günlük hamileyim çok zorlu ve oldukça sabır gerektiren bu sınavda allah hepinize yardım etsin.sizleri görünce yaşadıklarımı yazmak paylaşmak istedim.inşallah size biraz destek olabilmişimdir.

selam arkadaşlar allah hiç kimseyi o duygudan mahrum etmesin.bebişi olmayana bebiş versin olanıda bağışlasın.bende sizin gibi aynı sınavdan geçtim.tek ilaç ve tek çaresi sabır ve dua.derdi veren allah dermanınıda verirmiş.banada yaklaşık 2 yıl önce poliover kistik tanısı konuldu.ve hemen arkasından tedavilere başlandı.biliyorum çok sıkıcı artık bıkkınlık verecek dereceye geliyor ama birde onu kucağınıza almış olduğunuzu düşünmek herşeye sil baştan başlama cesareti ve mücadelesi içinde güç veriyor.ben yaklaşık 8 ay klomen kullandım fayda görmedim hatta kistlerim azdı.devamlı kasık ağrısı ve lekelenme oluyordu ondan sonra sanırsam menalog adında içinde 5 tane iğne bulunan ilacı kullandım.allahıma binlerce kez şükürler olsun darısı sizin başınıza inşallah ilk pakette hamile kaldım şuan 34+5 günlük hamileyim çok zorlu ve oldukça sabır gerektiren bu sınavda allah hepinize yardım etsin.sizleri görünce yaşadıklarımı yazmak paylaşmak istedim.inşallah size biraz destek olabilmişimdir.

Allah bagislasin bebegini arkadasim insallah bizlerede nasip eder Allahim bendede pko var 4 aydir klomen kullaniyorum tik yok maleseff 2 ay daha kullanicam bakalim neler olacak sabretmekten baska caremiz yok son iki aydirda yumurtalarim fazla gelismiyo bagisiklikmi yapti ne klomen dr.onumuzdeki ay gunde 4 taneye cikardi insallah buyur bu aydan umudumu kestim:KK50:insallah onumuzdeki ay kavusurum melegime:emir_bebek:

:KK61:İİİyi geceler arkadaşlar.Nasılsınızzzz??beklenen adete 2 gün var test yapsam mı acabaaa??1 haftadır kasık ağrılarım var.

merhaba bende klomen ve iğne ile ilk demenede hamile kaldım istanbulda oturuyorum doktorum BÜLENT KARS ilk denemede hamile kaldım 4 senelik evliyim bir çok doktora gittim ma hiç biri hamile kalmam için elinden geleni yapmadı.

ben haziranın 28 inde adet oldum ve 2 temmuzda doktoruma gittim klomen verdi 7 temmuzda klomen bitti 9 temmuzda çatlatma iğnesi oldum eğer anadolu yakasında oturuyorsan bülent beyi tavsiye ederim

canım bede özelde tedavi görüyorum yumurta tembelliği var bende 3 kere klomen kullandım 1 ay önce ilk catlatma iğnemi oldum ama malasef negatif.gecen günde rahim filmi cektirdim.tüplerimde acık cıktı.bende anadolu yakasındayım.acıkcası doktorunu tavsiye etmen dikkatimi çekti.bende 2 senelik ewliyim ve iki senedir bebek için ugrasıyorum.senin tavsiyen üzeri ne gitmeyi düşünüyorum gercekten ii midir.ilk önce devlete gitmiştim gerekli ilgiyi ve içime sinmediği için tedavileri özele gectim.ama buraylada bayadır deniyoruz ama gelişme yok.gerekli gereksiz bircok test yaptırıolar artık o kadar bilgiliyiz ki ne gerekli ne gereksiz hemen anlıyoruz.onun için biraz acıklarmısın yasadıklarını ve doktoruna gitmemi tavsiye edermisin.şimdiden tsk ederim

:KK61:İİİyi geceler arkadaşlar.Nasılsınızzzz??beklenen adete 2 gün var test yapsam mı acabaaa??1 haftadır kasık ağrılarım var.

iyi geceler kendi adima iyim tskr ederim....bilemiyorumki arkadasim aslinda ne zaman yumurtladigindan eminsen yani bi 12 filan gectiyse yumurtalamanin uzerinden cikar silik milik yinede sen bilirsin cnm

sağol canım inşallah en kısa zamanda seninkide olur.yalnız karamsar olma ve asla stres yapma stres çocuk yapmada kesinlikle olmamalı ki neticesi müjdeli olsun unutma allah bizi bi sınava tabi tutup sabrımızı ölçüyor.allah en kısa zamanda kucağına almayı nasip etsin

iyi geceler kendi adima iyim tskr ederim....bilemiyorumki arkadasim aslinda ne zaman yumurtladigindan eminsen yani bi 12 filan gectiyse yumurtalamanin uzerinden cikar silik milik yinede sen bilirsin cnm
sağol canım cvp yazdığın içinn.yumurtlama zamanımı tam anlayamdım açıkçası :KK43:(klomeni 2. kullanışım fakat ilk kez çatlatma iğnesi oldum yarın iğneyi olalı tam 15 gün olacak.çok merak ediyorum canım.ilk hamileliğim klomenle olmuştu fakat dış gebelikti:KK43:(((((

sağol canım inşallah en kısa zamanda seninkide olur.yalnız karamsar olma ve asla stres yapma stres çocuk yapmada kesinlikle olmamalı ki neticesi müjdeli olsun unutma allah bizi bi sınava tabi tutup sabrımızı ölçüyor.allah en kısa zamanda kucağına almayı nasip etsin

insallah sgl arkadasim bu ay kendimi cok motive ettim bu ay olacak insallah Allahin izniyle stres yapmamaya calistim ama gel gorki yumurta takibine gittim yumurta buyumedi once daha sonra gittigimde yumurta catlamis dedi dr. ates olcuyodum atesim hic yuksek cikmiyo boyle oluncada cok stres yapmaya basladim bugun yumurtlamadan sonraki 11.gunumde test yaptim negatiff tabi yumurtalamada olduysa boyle iste cnm cok uzun yazdim ama moralim cok bozukkkk:KK14::KK14::KK14::14

sağol canım cvp yazdığın içinn.yumurtlama zamanımı tam anlayamdım açıkçası :KK43:(klomeni 2. kullanışım fakat ilk kez çatlatma iğnesi oldum yarın iğneyi olalı tam 15 gün olacak.çok merak ediyorum canım.ilk hamileliğim klomenle olmuştu fakat dış gebelikti:KK43:(((((

bende catlatma ignesi oldugumda doktorum igne oldugun gunden itibaren 17 gun sonra idrar testi yap demisti ama ben dayanamamistim 12.gun yapmistim negatifti ki dogruydu hamile degildim ignenin etkisi 10 gun sonra gidiyo yani simdi bile yapsan test belki varsa dedigim gibi silikte olsa cikar... insallah hamilesindir cnm..

bende catlatma ignesi oldugumda doktorum igne oldugun gunden itibaren 17 gun sonra idrar testi yap demisti ama ben dayanamamistim 12.gun yapmistim negatifti ki dogruydu hamile degildim ignenin etkisi 10 gun sonra gidiyo yani simdi bile yapsan test belki varsa dedigim gibi silikte olsa cikar... Insallah hamilesindir cnm..
sağol canım inşallah sende hamilesindirrr....

Demoscum...sevocum.................sizi burda görmek ne kadar güzel anlatamam..cok duyğulandım...heleki demosun güzel haberini de alınca...demoscun..cok duyğulandım ve cok üzüldüm de..gülüm bak en kötü zamanda gelmiş bebeğin...bu Allahın size yeniden birlikteliğiniz için harika bir nedeni bence,,umarım sorunlar aşılabilecek güçtedir..umarım güzel haberler verirsin bize..sakın kopma..kendinden bahset bize lütfen..
sevocuum..bu güzel bir gelişme değil mi canım ya..ilaç bile almadan adet olabilmen..yumurtada oluşur inşallah ya...iki ayda üç ayda bir yumurta oluşan kişilerde varmış..belki geç olur ama..inşallah olur..

selam canım bende hem şaşırdım hem sevindim. daha sonra netten araştırdım yumurtlama olmadanda regl olunuyormuş. yinede allahtan ümit kesilmez lısmet ne diyelim sen nasılsın regline az kaldı varmı belirtiler öptüm canım.

selam canım bende hem şaşırdım hem sevindim. daha sonra netten araştırdım yumurtlama olmadanda regl olunuyormuş. yinede allahtan ümit kesilmez lısmet ne diyelim sen nasılsın regline az kaldı varmı belirtiler öptüm canım.

iyiyim canım saol..bir iki gündür bel ve bacak ağrılarım var..göğüslerimde dolğunlaştı ama adet belirtileride olabilir canım..tam emin değilim..düşükten sonra adetim normal süreden 5 gün geçikmişti..bu ay da geçikirmi bilmiyorum..eski takvimime göre carşamba günü adet olmam gerek..ne bilim canım ...olsa bile yine düşük olur diye de endişeliyim..doktorum 3 ay korun demişti..dinlemedik onu..bu ikinci ayım belkide korunmam gerekirdi..umarım tekrar aynı şeyleri yaşamam..korkuyorum acıkcası...

beni listeden silebilirsiniz regl oldum yeni tarihim 6 eylül..

NE KULLANDI.............................. MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455:: :::::::::::::::::İLAÇSIZ::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM:::::::GONAPHENE ::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK:::::::::İLAÇSIZ ::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE :::::::::KLOMEN:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35:::::::::KLOMEN ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::KLOMEN :::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::17 ARALIK 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::KLOMEN ...........hoşgeldin Asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............KLOMEN
164.HAGAM......................................... ............ KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... ..............İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... .........SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... ...........KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ...........GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... ...............İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS...........KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA.........................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................ Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ................Klomen
176.MESTANNN...................................... ...............Klomen
177.DONSER........................................ ................tüp bebek
17.ECRİN....................................... .....................Tedavisiz
179.RANA20..............................Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.BİHTER07...................................... ....Tedavisiz
181.GÖZDE_SZR..................................... klomen(ikizi olacak)
182.UMUTLUYUM 78................................................ klomen
183.MESYA............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.DEMOS84..................................İlaçsız (2 ay önce klomen)

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR***************

............................AĞUSTOS AYI LİSTEMİZ..............................
ROJDAAA........................................... ..............1 AĞUSTOS
BONBONECICEGI................................... ...........5 AĞUSTOS
GOLGE_CİCEGİ..................................... ........... 5 AĞUSTOS
NİHANCA........................................... ... ..........7 AĞUSTOS
SEVDE1............................................ .. .............10 AĞUSTOS
HASRETİMSİN....................................... .... ........10 AĞUSTOS
MRYM3009.......................................... ...............10 AĞUSTOS
ERCELF............................................ ............ ......15 AĞUSTOS
MPB............................................... ............. .......23 AĞUSTOS
DAISIESSS......................................... ........... ......23 AĞUSTOS
KUZEY1............................................ ............ ......26 AĞUSTOS
GULGUN45.......................................... ..... .............28 AĞUSTOS
SODDOS............................................ ....................28 AĞUSTOS
ROJDAA............................................ ............... ......30 AĞUSTOS

............................EYLÜL AYI LİSTEMİZ..............................

FRIENDLY_84....................................... .....................5 EYLÜL
KIDY............................................................. ...........6 EYLÜL

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul
eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Son düzenleme:
Selam kızlar nasılsınız uzun zamandır siteye girmiyorum bu haberi bu kadar coşkusuz verdiğim için çooookk üzgünüm rahim filmi çektirdikten sonra hiçç ilaç kullanmadım ve dr da gitmedim geçen ay saçma sapan bir adet düzeni yaşadım dr adet olarak bile saymadı ve tedaviyi kestim eşimle aramız bozuktu inanınki ilişkiden sonra oturup ıkınıyordum tutmasın diye gün saymadım ve fazla ilişkide olmadı 1,5 yıllık bekleyişimi bitirmiştim kafamda 1 hafta önce evi terk edip anneme geldim dün içime kuşku düştü hiç beklemiyordum ama yaptım geçen ayki kahverengi leke gelen tarihe baktım ve daha günüm geçmemiş bile ve koskocaman çift çizgi çıktı hemen dr a gittim bugün sonucu aldım sevinçten havala uçmam gerekirken ağladım 2,5 haftalık sanırım ama eşime söylemedim oda bugün zehirlenmiş hastaneye kaldırmışlar haberini aldım allak bullağım bu haberi öyle bir zamanda aldığım için çok üzgünüm ama hayırlısı buymuş bebeğim geliyor allah izin verirse bakalım durum ne olacak gerekirse tekbaşıma bakar büyütürüm canımı dişime takarım ama onu bıraaaakkkkmmmaammmm..

Demoscum öncelikle seni çooook tebrik ederim 1.5 senelik hasret bitti..İstediğin zaman olmadı istemediğin anda Rabbim verdi ve düşünüyorumda cnm Allah gerçekten bu bebeği size yuvanızı bozmayın diye verdi..Çok ciddi bi sorun yoksa yazık etmeyin yuvanıza..Evlilik çift taraflı fedakarlık ister ve bu bebek ikinizinde birbirinize daha ılımlı olmanızı sağlıyacak çünkü bu zor süreci beraber geçirdiniz ve siz bu mutluluğu hakettiniz bu güzelliği beraber yaşayınn..Bu bebek bereket ve mutluluk getircek size anlık tartışmalara kaptırmayın kendinizi hayatın ilersine bakın ve yuvanızın kıymetini bilin cnm..

selam! aminnnnnnnnnnnn iyi dileklerin icin.Seni tebrik ediyorum,Allah sag salim kucagina alip,koklamayi,büyütmeyi nasip etsin.Yanilmiyorsam bayada az zaman kalmis görünüyor ne güzel.
Kizlar yilmak yok,eninde sonunda güzel Allahim verecektir.hapsa hap igneyse igne .... yildirmasin.

X