Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Yok cnm kaçırmadın sen merak etme devam da et çalışmaya..Negüzel ya sevap alıyosun yaşlılarla ilgilenmek de çok sevap Allah tez zamanda seni de bu vesileyle mutlu eder inş..Benim kayınpederde alzamier bazen insan zor tutuyo kendini dediğin gibi bebek gibi..Benim ailem bebek isterdiğimi biliyorda eşimin tarafından sadece tek görümcemle paylaşıyorum bende o da çok detaylı değil yanii:)) Tabi insan burda kafa dağıtıyor enazından sıkıntılarımızı dökebiliyoruz dışarıya çok yansıtmıyoruz bu vasitaylaa çokk iyi yani gerçekten..

hahaha .......esimede her gün bgn son diyorum.insan mecburu yapinca kacmak istiyomus galiba.bgn yine bgn
son numarasi .

selam arkadaşlar bir sorum var cevaplarsanız sevinirim klomen kullanıyorum adet geciktirir mi ben hala adet olmadım bugün 35. gün dr. ovulasyon oldu demişti evde idrar testi yaptım negatif ne yapalıyım sizce kist oluşmuşmudur yardım edin lütfennnnnnnn

Selam kızlar nasılsınız uzun zamandır siteye girmiyorum bu haberi bu kadar coşkusuz verdiğim için çooookk üzgünüm rahim filmi çektirdikten sonra hiçç ilaç kullanmadım ve dr da gitmedim geçen ay saçma sapan bir adet düzeni yaşadım dr adet olarak bile saymadı ve tedaviyi kestim eşimle aramız bozuktu inanınki ilişkiden sonra oturup ıkınıyordum tutmasın diye gün saymadım ve fazla ilişkide olmadı 1,5 yıllık bekleyişimi bitirmiştim kafamda 1 hafta önce evi terk edip anneme geldim dün içime kuşku düştü hiç beklemiyordum ama yaptım geçen ayki kahverengi leke gelen tarihe baktım ve daha günüm geçmemiş bile ve koskocaman çift çizgi çıktı hemen dr a gittim bugün sonucu aldım sevinçten havala uçmam gerekirken ağladım 2,5 haftalık sanırım ama eşime söylemedim oda bugün zehirlenmiş hastaneye kaldırmışlar haberini aldım allak bullağım bu haberi öyle bir zamanda aldığım için çok üzgünüm ama hayırlısı buymuş bebeğim geliyor allah izin verirse bakalım durum ne olacak gerekirse tekbaşıma bakar büyütürüm canımı dişime takarım ama onu bıraaaakkkkmmmaammmm..

evet kesinlikle geciktiriyoorrrr..

canım nasılsın sizleri gerçekten çok özledim ben pek iyi sayılmam canım

DR SALI GÜNÜ GEL DEDİ KESENE BAKALIM VE TAHLİL YAPMAMIZ LAZIM KIZLAR KENDİNİZİ HİÇ ZORLAMAYIN BENİM YAZDIKLARIMI OKUDUYSANIZ ALLAHIM VERMEK İSTEDİKTEN SONRA İLAÇ DR FASA FİSO 1,5 YILDIR KENDİMİ YIRTTIM KLOMEN ÇATLATMA İĞNESİ SIK SIK İLİŞKİ AYAKLARI HAVAYA DİKMELER BUNLARA GEREK YOKMUŞ ANLADIM BENİM İÇİN DUA EDİN ARKADAŞLAR BOŞANSAM BİLE BEBEĞİMİ İSTİYORUM ÇÜNKÜ ÇOK UĞRAŞTIM ÇOK YIPRANDIM BU YOLDA UMARIM BEBEĞİM BENİ BIRAKMAZ:2::2::2:

cnm bnm cok tebrik ederimmm Rabbim saglicakla kucagina almayida nasip etsin...esinle durumunada cok uzuldum insallah hakkinda hayirlisi olur kardesim asamiycaginiz engeller yoksa barismanizi dilerim bi cocugun annesi ve babasiyla buyumesi bence cok daha saglikli umarim guzel seyler olur hayatinda cnm.....

öncelikle tebrik ediyorum çok güzel bir haber ama malesef kotu bir anına denk gelmiş zten bir şeyi çok istediğin zaman olmaz beklenmedik anda sürpriz yapareşinle neden boşanma asamasındasınız bilmiyorum ama belki bu bebek ilişkinizi kurtaracak eğer sebep büyük değil ve eşini seviyorsan bu mutluluğu onunla paylaş çünkü ikinizin bir parçası o herşey gönlünce olur inşallah eşinle aran düzelir birde bebeişin olur

seni tebrk edyorum cnm hayırlı olsun..... ama inanki çok üzüldüm umarım su mübarek ayda allah hakında nehayırlı ise onu nasip edr.bnce bu haberi esine söle ondan sonra tekrar dsünün umarım barışırsınız we güzl yawrunuzlu ömür boyu mutlu sağlıklı seneler gecirirsiniz.....allahım hakkınızda ne hayırlı ve güzel ise onu nasip etsin inş....

o kadar zor günlerden sonra böyle düsünmen bebegine sahip cikman cok duygulandirici.Yüce Allahim dilegini kabul etmis sana onu yollamis.insallah bundan sonra da hersey gönlüne göre olur.

o kadar zor günlerden sonra böyle düsünmen bebegine sahip cikman cok duygulandirici.Yüce Allahim dilegini kabul etmis sana onu yollamis.insallah bundan sonra da hersey gönlüne göre olur.

arkadaşlar güzel dilekleriniz için çoookkk teşekkür ediyorum allah bu mübarek ayda dualaramızı kabul etsin ve hepinize en kısa zamanda sağlıklı sıhatli evlatlar nasip etsin benimkinide sağ salim göndersin inşallah....

bende tam tersi tam günümde oldum klomenle.normalde 5-6gün gecikiyordu...

canım nasılsın sizleri gerçekten çok özledim ben pek iyi sayılmam canım

demoscummmmm canım benim melegin geliyor demek çooookk sevindim adına. bence sen rahim filmini bekliyormuşsun canım. eşinle olan durumuna hele böyle bir zamanda çok üzüldüm canım. ama sorun ne olursa olsun eşini seviyorsan ve onun seni sevdigine inanıyorsan bir şekilde aşarsınız sorunlarınızı bence eşine haber ver canım. hem izledigim belgesellerden ögrendigim kadarıyla ne kadar küçük olursa olsun bebişler stres ve üzüntüden etkileniyorlarmış . inşallah en kısa sürede sorunlar hallolur canım . bende seni merak ediyordum biliyorsunbende senin gibi progestansız regl olamıyordum bende bu ay her şeyi bıraktım igneyle bile yumoş oluşmadıgı için. progestansız 25. gün regli oldum bende anlamadım bayada çok geldi. canım güzel haberlerini bekliyorum . allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin.

selam kızlarrr
eşimin zoruyla dün yine klomene başladım bu ay doktora falan gitmek içimden gelmedi hiç.eşim gitmiş klomen almış zorla içiriyo şimdi :))) yarında doktorumu arıcam tatildeydi ama bi şansımı deneyim belki gelmiştir.yumurta kontrolü için mecbur gitmem lazımm.
bu klomende 3. ayım.hepimiz için hayırlı uğurlu olur inş.
herkezi öpüyorummm

dr kontrolu olmadan klomene baslamasaydın ben gecen ay gittim dr a baktı 15mm folikül kisti d.k hapı verdi kisti yok etsin diye bende klomen içersem ne olur dedim kistini büyütür zararlı dedi bence dr a hemen git kist varsa kötü daha 3. ayın benım 13. malesef..

ben de korktum şimdi bana da doktor klomen ve iğne vermişti ama bende de folikül kisti var neden verdi anlamadım hatta aklıma takılmıştı bu..ama soramadım korkuyorum şimdi kist büyümüşmüdür..bu ay adewt oldum bir dahaki ay gideceğim korkuyorum şimdi yaaa

canım ben de hamiş olduğum ay son 10 gün ölçmüştüm ateşimi ama baktım hiç oynama yok sinir olup bırakmıştım hiç yüksek çıkmıyodu ama bi baktım hamileyim
yeni ay yeni umutlar sıkma canını...

demos cum senin adına çok sevindim topiğimizde uzun zamandır hiç hamiş haberi alamıyoduk Allahım kucağına almayı nasip etsin ama eşinle olan durumuna çok üzüldüm canım eğer ki seviyorsan evlilik fedakarlık ister canım biliyorsun karşılıklı fedakarlık yapın kurtarın birlikteliğinizi bence bu bebek size Allahın bir lütfu eğer ortada aldatma içki kumar dayak vs.. gibi kötü durumlar yoksa bebeğini aile olarak büyüt babası annesi birarada olsun canın inşallah aşamayacağınız sorunlarınız yoktur kendine de bebeğine de yazık etme eşinle ilgilen bak o da bişeyler atlatmış birbirinize sıkı sıkı sarılmanızı temenni ederim evladın sana mutluluk getirsin huzur getirsin yuvana ay gibi doğsun inşallah..
ay çok duygulandım

beni listeden silebilirsiniz regl oldum yeni tarihim 6 eylül..

canım üzülme emi yeni ay yeni umutlar hep söylüyorum adet olmak da güzel birşey senin hormon sorunun yoktu değil mi şu incir kürünü falan bir denesen önümüzdeki ay bir de bal tarçok çörekotu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…