Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

adet oldun mu cnm

cnm senn hamile kaldğnda belirtilerin nelerdi yazarsan sewinirim bnm adetm 2 gn gectide bazı belirtilerim war

merhabalar..ben bu ay klomen kullandım.bugün adetim geldi ama çok az..klomenin böyle etkisi olur mu..hamile değilimdir..sabah test yaptım evde negatif..üstüne görme de deildir heralde..sabah ısım da düşük çıktı..klomenin adeti azaltıcı etkisi olabilir mi..bunu yaşayan oldu mu acaba...cevap yazarsanız sevinirim..tşkler.

bn yasamadım ama yarın tam olursun adet panik yapma cnm önemli bişe deil bence bu bnd ilk gün cok az olyum 2.gn düzeliyo

cevapladığın için sağol yasemin..ama bende genelde ilk gün normal olur da o yüzden sordum..mutlaka klomenin etkisidir diye düşündüm...bazılarında adet gecikmesi yaşanıyor da..bu arada sen de test yapsana meraktan kurtulursun..ev testi yapmıosan kan testi yap

cnm telaşlanma yarın normala döner adetin bnm şikyetm cok yani hepsi geblk belrtisi ama korkuyorum cıkmz die o zmn cok uzulurum offfffff

kızlar mrb dün doktora gittik yumoşlar 19 mm olmuşlar. iğneyi pazartesi vurdur dedi göbekten vuruluyormuş iğnee çok korkuyorum şimdiden ( sonra pazartesi salı perşembe ilişki günleri dedi çarşambayı atladı ne zman çatlarki yumoşlar kafam karıştı doktorunuz sizlere ne demiştii??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…