Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bugünler önemli diyorsun yani hergün ölcüyorum bazen 36.8- bazen 36.9 bazende 37 cikiyor catlamadan beri böle ama ben progestron kullaniyorum ya o yüzden gibi geliyo o hormondan bakalim insallah düsmez de dedigin gibii iyidr insallah canim

inş düüşmez dahada yükselir bana iğneden sonra hiç ilaç vermedi doktorum sizin ilk denemeniz mi bu

Maalesef inanmadığımız şeyleri bile yapıyoruz zora düşünce, aynısını bende yaptım, hala aklıma geldikçe gülüyorum, hamile kalamadığım için görümcelerim beni hocaya götürdü, cinleri varmış güya, ben inanmam böyle şeylere, zaten hakkımda birşey bilemedi, ben sordum o söyledi, doğal olarak anladı benim çocuk istediğimi, başladı anlatmaya, senin yumurtalarda tembellik var bak benim cinler onların üzerinde biraz çalışsınlar önümüzde ki ay nasıl hamile kalırsın dedi, sonra onları benim yumurtalıklara göndermiş çalışmaları için (kapalı ameliyat:86:) ben tabi tutamadım kendimi güldüm, teyze gönderdiklerin erkek değldir inşallah, tamda yumurtlama günüm bir şey olmasın dedim. Kadın kızdı bana, bende yarıda bıraktım, sen zaten inanmıyorsun ne yapsam tutmaz dedi. Evet inanmıyorum oda Allahın bir kulu. Yüce Rabbim nasıl isterse öyle olur.

inş düüşmez dahada yükselir bana iğneden sonra hiç ilaç vermedi doktorum sizin ilk denemeniz mi bu

evet canim ilk kez kullaniyorum klomeni sanirim o eger yumurtam catlamazsa kist olusturmasin die verdi cünkü beni catladimi die kontrole cagirmadi doktor. Bende hic bilmiyorum aslinda öle kendimde düsünüyorum herseyin hayirlisi..

evet canim ilk kez kullaniyorum klomeni sanirim o eger yumurtam catlamazsa kist olusturmasin die verdi cünkü beni catladimi die kontrole cagirmadi doktor. Bende hic bilmiyorum aslinda öle kendimde düsünüyorum herseyin hayirlisi..

benide cağırmadı cnm progeston mu kullanıyorsun bu düşük riskine karsı tutunsun diye veriliyorda bana gerek görmedi yada unuttu vermedi

insan caresi kalınca herseyi yapar gercekten ama ben hiçbirini denemedim kendimi doktorlara emanet ettim soğan kürü maydonoz onu banada dediler
ama cearet edemedim biryeri yaparken baska yeri bozmak istemedim bende gerci problem bende değilde cok denemek istedim cesaret edemedim
en son tedavilerden sonuc alamazsam denerim dedim allah hepimizin yüzünü güldürsün inş

klomeni doktor yengemede vermişti igne falan olmadı ama suan bi kızı vardarısı tum isteyenlerin basına

merhabalar,
ben de aranıza yeni katıldım.
3 senelik evliyiz ,eşimle şubat ayından beri bebiş çalışmalarında bulunuyoruz..
bu arada bende pko var, bu ay klomen kullandım ilk kez ve biter bitmez doktorum gel yumurtalarına bakalım dedi.
pazartesi gittim 16-17 mm gibi şimdi git çarşamba gel tekrar bakalım ama bu arada sakın ilişkiye girme dedi üstüne basa basa!! hala neden böyle dediğine anlam veremedim..
aynı gün eve gelince akşam yumurtladığıma dair o jölemsi akıntım oldu ,ilişkiye girsek mi girmesek mi diye düşünürken doktoru dinleyelim bir bildiği vardır dedik oysa hata etmişiz!! bugun gittiğimde yumurtan çatlamış dedi ve dünya başıma yıkıldı!!istersen bugün ve cuma deneyin dedi ama hiç umudum yok..
o kadar ilaç da boşa gitti..
gerçi yumurta 48 saat yaşıyor ama eşim akşam gelene kadar 48 saat dolmuş olacak ,çok mutsuzum:2:

Valla kızlar benim anneminde evlendikten sonra 3 sene çocuğu olmamış..Doktorların kimi rahmin küçük demiş kimi de kanallar tıkalı demiş..Ozamanlar kocakarı ilaçları denemişler kanalların açık olup olmadığını anlamak için sarımsarığı ezip vajinanın içine vermişler tadı hemen ağzına gelirse kanalların açıktır demiş gelmişte hale bak yaa Sonra bi doktor da rahme hava vermiş şimdi kesin hamile hamile kalırsın demiş ve gerçekten de hava verdikten sonra ardı ardına yapmışş 5 taneyiz şimdi istemeden olanlarda var yani düşünün Ve annemde de benim gibi adet düzensizliği vardı acaba bana da mı hava verilmesi gerek nee ırsi de olabilir çünküü..

Son düzenleme:

Öncelikle aramıza hoşgeldin canım, tedavin hayırlı olsun ve bebeğin seni çok bekletmeden gelsin. İlk denemede maalesef hoş olmayan bir durumla karşılaşmışsın ama olsun daha yolun başındasın, bu ay olmadıysa, önümüzdeki ay olur Allah sağlık versin yeter ki. Dr. sakın ilişki olmasın derken spermlerin güçlenmesi için demiş tahminende pazartesi 17 mm olan yumurta çarşamba tam çatlama kıvamında olur ama seninki biraz erken çatlamış nasip işte, herşeyde vardır bir hayır, sen yinede çalış ihmal etme, belli mi olur Rabbim nasip ederse olur, olmazsada kendini bırakma ve pes etme elbet bir gün.......

Hoşgeldin cnm..Evt cimcimeçağlaya katılıyorum.. Yumurtan kendiliğinden büyüyüp çatladığına göre bidahaki ay tekrar gözlemlersin ona göre ilişkiyi kaçırmazsınız cnmm üzülme sen genede ihmal etme bence de ilişkide bulun şuaralar sürpriz yapar belki de kimbilir

çok teşekkür ederim,allah isteyen herkese nasip etsin inşallah!
mayıs ayında da ovulasyon testlerinden alıp pozitif çıktığı gün ve sonrasında ilişkiye girmiştik ama yine olmamıştı:2:
bu sefer de denk getiremedik..bende artık kendimi öyle avutyorum her işte bir hayır vardır diye..çünkü sabahtan beri ağlamaktan içim çıktı
yani dr küçük buldu yumurtamı kısmete bak ki eve gelince çatladı randevuya da 2 gün kala..
acaba doktorumu değiştirsem mi?

hoş buldum canım
aslında bu ay ümidim kalmadı çünkü doktor da kaçırdım diye üzülme aten 3-4 ayda anca olur bünyen alışır ilaçlara dedi..
biz 3 ay sonrasının yumurtalarını hazırlıyoruz dedi,bakalım kısmet..
bende adet düzensizliği var pko dan dolayı ilaçsız regl olamıyorum..
şimdi de cuma içmem için progestan verdi bir ihtimal gebe kalırsam diye,10 gün iç gebelik testi yap dedi. negatifse ilacı bırak 2-3 güne adet olur sonrasında 5.gün tekrar kolmene başlarsın dedi..
allahım ne stresli bu işler , hürrem olmak varmış

Hem de çookkk streslii ve yorucu.. valla aynen katılıyorumm cnm

canim sen dene sansin daha kacmamis sakin üzülme. tutma olasigi var ve bence yüksek. Siz bugün yapin hemen bide yarin sabah yapin bide yarinaksam gene yapin olur mu olur yani denemeye devam sakin üzülme bende bu ay agliya agliya birlikte oldum esimle cok yiprandim insallah birdaha yasamam bunlari bu ay hersey güzel olur..

canım benim, tek stresli ben değilim ki eşim benden beter!! ben onu sakinleştirmeye çalışıyorum düşün yani!!
hele bir de bugün ilişkiye girmemiz lazım dediğimde o gün bizim için iptal, ne yapsak ne etsek olmuyor..stresten olacağı varken olmuyor..
aslında bügün hata ettim söylemeyecektim ilişkiye girmeliyiz diye..akşam yine aynı hayal kırıklığı offfffffff
allah hepimize yardım etsin,hepimiz anne olalım

aynen canim benim benim esimde öle ama onlar stres oldumu bitioyr iste hersey maalesef.. Birdaha yasamak istemiyorum bu günleri inan bana Allah im yardimci olsun bize insallah

zaman durmuş sanki geçmek bilmiyo
iğne olalı 5 gün olmuş daha yaa.bugün son ilişki günümüz doktor 5 gün demişti.eşim isim düşünmeye başlamış bile
o kadar pişmanım ki 2 yıl bekledim diye ne akla anlamıyorum.belki öncesinde doktora gitseydim şimdi bi bebişim olcaktı belkide.

geçenlerde eşimin bi akrabası geldi.ben mutfaktayken eşime bunu bi doktora götür niye çocuğu olmuyo diyo.o kadar üzüldüm ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…