Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım ben 165 lik dozlar halınde kullandım ve her kullanımdan 2 gun sonra gıtım . Anlıs hatırlamıyorsam 5yumos vardı hangı gun boyutu neydı hatırlamıyorum cnaım ama son gıttıgımde 18 ulasmısdı ve ertesı gunude yumurta toplanmıstı.5 yumostan birtanesı kalıtesız dı .bırı transfer edıldı dıger yumosları embrıyoları dondurdum .umarım senınde tedavının sonuda guzel haberler alıcaksın.

SAOL TATLIM HEYECANLA YARINI BEKLIYORUM AMA BABASII GEELEMIYOR TEK YASIYCAM HEYECANI .

klomen kullanırken kasıklar ağrırmış yumurtalar büyüyo diye öylemi? eğer öyleyse bende ağrı falan yok o zaman benim yumoşlar büyümüyomu yani :18::18:

Cnm mrb. Benim klomen kullanırken değilde bittikten 4 gün sonra yani 13 veya 14. gününde ağrımıştı takipte de ağrım olmuştu ztn.

SAOL TATLIM HEYECANLA YARINI BEKLIYORUM AMA BABASII GEELEMIYOR TEK YASIYCAM HEYECANI .

olsun cnm doktor kaçmıyor ya önce sen bir gör bebiki biraz kendin yaşa heyecanını resminide alırsın zaten sonra eşin gelince tekrar git bak bebişe eşinle hiç üzülme

slm kızlar naılsınız aranıza yeni katıldım bende
cuma günü catlatma iğnemi oldum 11.günümde 2 tane yeterli olgunlukta yumurtam olusmus
ve iğnemi yaptı doktorum
ama iğneden sonra cok sancım oldu ve birgün sonra bas dönmeleri olustu öylece yattım
dünde sağ bacagım cok agrıdan belden itibaren yürüyemedim bile
yumrutalarımda sağ tarafımda olgun olanlar
sizce iğne bu kadar etki yapar mı imdide karnımcok agrıyor

her ihtimale karşı canım. geç çatlayan yumoş olursa diye . nolur nolmaz sen yaramazlıklarını yapta .

Haklısın canım, ben yaramazlık yapmaya devam edeyim. Sevocum anlayamadığım bir şey var, göğüslerimin uçları neden bukadar erken acımaya başladı, uçlarına dokunamıyorum, çok acıyorrrrrr.

kızlar mrb doktordan geldim şimdi çatlatma iğnesi yaptı sağda 19mm solda 15mm olan yumurtalar varmış 19mm olanı kaçırmayalım çok ii dedi sizce erkenmi yaptıkı iğneyi?bide kaç gün sonra test yapılıyor bu iğneden sonra?bana 3 gün ilişki dedi sizce normalmi?

Maaşallah canım, erken değil tam zamanı, 17-18 mm olduğunda iğne yapılıyor, 1-2 güne kadar çatlar, ama sen çatlamadan önce iyi çalış, stok bulundur içerde, bugünden başla çalışmalara, 4-5 gün çalış ara verme, hadi bakalım ver bu yumurtanın hakkını. oda sana versin mukafatını.

arkadaşlar merhaba, bende size bişey sorucam. toplam 2 yumurtam vardı biri 24 mayıs ta ve diğeri de 3 haziran da çatladı. bu gün son adetimden 32 gün geçti. normalde 28 günde bir adet olurum. 3 haziranda çatlayan yumurtanın üzerinden de 10 gün geçti. gerçi ne adet nede gebelik belirtisi var . gebe olunca illa bir belirti vermesi gerekir mi. benim sadece adetim geçikti. 2,5 yıldır çocuk istediğimden test yapmayada korkuyorum. negatifse üzülmek istemiyorum. ebaydan aldığım idrar test çubukları vardı enson dün ondan yaptım negatifti. benim gibi belirtisi olmayıp gebe kalan var mı.cumaya kadar bekleyecem sonra kan testi yapıcam

inşallah cnm ya dün çalışmıştık nolur nolmaz diye doktorda 3 gün çalışın deyince çok gibi geldi sperm kalitesi falan düşer diye ama doktor şansımızı denicez dedi eşimin 1 mlde 18milyon falan çıktı sonuçu sınırda ama haraket iii sorun olmaz dedi inşallah hayırlısı olur ilk olunca çok cahil oluyo insan bidahaki sefere tecrübeli olcam artık:)ama tabi inşallah gerek kalmaz:)

Canım gebelik belirtileri kişiden kişiye değişiyor, kimi adet olmasına daha 1 hafta varken belirti yaşarken, kimi sadece adet gecikmesi yaşıyor onun dışında bir belirti yaşamıyor, sen bir test daha yap, belki de :)

cnm benimde senin gibiydi cumartesi kontrole gittiğimde solda 19 mm vardı hemen iğne yaptır dedi cumartesi akşamı yaptırdım iğnemi. Pazar pazartesi salı ilişki istedi yani benimde aynı cnm..Yrn da gene kontrole çağırdı..

Gülüm ha geldi, ha gelcek derken bunca zaman bekledim. Valla iyice canım sıkıldı bu işe. Evde vardı yanlış hatırlamıyorsam progestan, akşam ya da yarın sabah başlayayım. 1,5 sene önceki gebeliğimde kanda baktırmıştı doktorum 1 küsür çıkmıştı. Ondan sonra ferlutal verdi. Kahverengi lekelenmelerden sonra sökülmüştü adetim. Ama adetin 3. günü gittiğimde hamile olduğumu anlamıştık. Yani bende bi tuhaflık olduğu kesiiin. Hatta doktora demiştim ferlutal kullandıım diye, zararı yok onun, bebek varsa tutunmasını, yoksa adet olunmasını sağlıyor dedi. Hooşşş sadece 2 gün kalabilmişti bebeğim benimle. Yani uzun lafın kısası ben bu rahimden şikayetçiiyim. Ne zaman ne yapacağı belli değil yahuuu
Bence de bu liste biraz hızlanmalıı arkadaşlar. Haydii koşup koşup geliiin. Hamişim deyiin.

BENDE SANA KIYAMAM CANIM HALA GELEN YOK ANLASILAN SENDE .CANIM TEKRAR KANDAN BİR TEST YAPTIRSAN ONA GORE ADET SÖKTURUCU KULLANSAN BELKI HAMISINDIR (İNŞALLAH).
Kııısss yarın sabah gidip yaptırsam mı acep testt. Amaan test yaptırınca daha bi yıkılıyo insan be gülüm. Bütün tuhaflık bende yaa. Kortizonlaar, ışınlar derken bütün bünyem bozuldu gittiii...

Gülüm ben 40 gün falan oldu rahim filmi çektirdiğim. Hiçç de kolay geçmedi. Benim de seninki gibi iki defa ilaç verdi doktor. Bağırmalarımı eşim dışardan duymuşş. Biraz esneterek anlatmak istedim sanırım, çektirecek olan arkadaşlar korkmasın diye. Ama bi daha yaptırmak zorunda kalırsaam aslaa yaptırmam gibi bişiler de demiştim yanlış hatırlamıyorsam. Benim de ağrım ve kanamam 2-3 gün sürmüştü . 1 hafta ilişki yasak demişti ama ben pek dinlemedim güzelim. Yanlış hatırlamıyorsam 4 gün sonra falan ilişki olmuştu. Çünkü hsg çektirdiği ay hamile kalan çok insan var, o günleri boş geçirmek istememiştim. Sana ne dedi doktor, perhiz verdi mi?

inşallah yarar canım bencede senin yumoşlar harekete geçmiş benimde geçen ay kasıklarımda ağrı ve akıntım olmuştu ve yumoşum sol tarafta bitanede büyüdü yani şansım tekti benim tek taraflı şansım var sağ tarafta yumoşlar coşuyo iki üç tane birden büyüyo ama boşa 9 ay önce bi dış gebelik geçirdim ve sağ tüpüm gitti malesef sol taraftaki tüpünde çekme şansı var dedi doktorum ama küçük bi ihtimal tabi ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ inşallah senden hayırlı bi haber alırız

hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiyo hamile olup hiçbir belirti yaşamayan çok kadın var idrar testlerini hassasiyetine bağlı bazen gebelik olmasına rağmen negatif sonuç vere biliyo en garanti yol kan testi yaptırmak en azından ikilemden kurtulmuş olursun inşallah hayırlı bi sonuç alırsın allahım yardımcın olsun beklemek çoook zor

beni tekrar çağırmadı cnm 14 gün sonra adet olmazsan gel test yapalım dedi...inşallah ikimizde güzel haberler alırız...

Çok sıkıcı bir gün, neden böyle başladım haftaya, iş yok, güç yok, boş boş oturmaktan sıkıldım, kalkıp gezsem kendimi yorgun hissediyorum adım atacak halim yok, havada kapalı, içim gibi.... Fırtına öncesi sessizlik var şu an burda, arkadaşlar bari topikten güzel bir haber gelsin, biri hamileyim diye bağırsın, biraz kendime geleyim, uykum açılsın, sevinelim, çoşalım hep beraber...
Ya da iyisimi ben birkahve içeyim, can sıkıntısı işte, canımın istediğine değilya.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…