Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Yazdıklarınızı okuyunca beni neden çağırmadı diye bende merak ediyorum aynı ilaç banada verildi belkide ilk kullandığım için.inşallah bidaha kullanama gereksinimi duymayızz.aminnn

Yazdıklarınızı okuyunca beni neden çağırmadı diye bende merak ediyorum aynı ilaç banada verildi belkide ilk kullandığım için.inşallah bidaha kullanama gereksinimi duymayızz.aminnn

cnm bende bu ay ilk defa kullandım klomeni doktorum 12.gün kontrole çağırdı dün gittim 2 tane yumurta var 11mm ve 13mm dedi ve bir tahlil istedi E2 diye 247 çıktı değerim ve pztesi tekrar çağırdı büyük ihtimalle çatlatırız dedi.bence senin doktorunda çağırmalıydı sonuçta klomen kullanıyosan takip edilmeli diye düşünüyorum.çünkü bu hap çok sayıda yumurta oluşturuyo ve çatlamaması durumunda kiste dönüşebiliyormuş.inş. böle bişey yaşamayız tabiki ama bence sen yinede klomen bitince git kontrole.

sevo canım.
bende seni merak etmiştim..naptı diye..dün hiç giremedim nete...bugün de nöbetciyim..Allahın izniyle başlamışsın tedaviye..evet biraz masraflı başlamışsın ama inşallah sonu güzel olur be gülüm..cok dua ediyorum senin için..umarım tutar da bunca zahmet boşa gitmez...yumoşlar büyür sen kafanı takma ...sperm aktarma işini yumoşlar büyüyüp catlatma iğnesiyle çatlatınca yapıcaklar değilmi...içini rahat tut..lütfen stress yapma cok etkiliyor biliyorsun...ben ilk kez geçen ay cok rahattım ve hamile kaldım biliyorsun..hoş sonu hüsran la bitti ama olsun..en azından olabiliyormuş gördüm...2 gün bile olsa hamile olmak güzeldi...

kızlar sormuşsun hangi tedaviyi gördün diye buraylada paylaşmıtım daha önce...4 ay klomen çatlatma ignesi falan denedik olmadı sonra ilaçsız tüpbebek yaptırdım tutmadı..bıraktık tadaviyi çok yıprandık çünki bıraktıktan 5 ay sonra işte kendiliginden oldu çok şükürr darısı tüm istiyenlerin başına

canım..ne güzel tekrar ayağa kalkıp yeni umutlara yelken açmışsın...ben daha toparlayamadım kendimi..kürtaj felan olmadığı halde...daha rahime bile yerleşmemişti oysaki..demek hiç korunmana bile gerek yok dedi doktor öylemi..cok tuaf canım ya..benimki kürtaj olmadığı halde 3 ay gebelik istemiyoruz diyor...3 ay....oha dedim içimden..neyse burdaki kızlara sordum gerek yok dediler...bende dün itibariyle kırmızılar gözüktü...ama bugün bişey yok gibi..sanrım tam sökülemedi...karnım belim kopuyor..sanırım bu gece devam edecek...şimdi ben 5 günü kendi kendime klomene başlasammı acaba diye düşünüyorum...yoksa bıraksam mı bu ayda kendi haline..bişey kullanmasam da korunmadan devam etsem..incir mincir takviyesi yapsam ..

Bu arada umutlum..sen benim ismimi üzülmeyim diye silmemişsindir mutlaka..ama sil gülüm...Allahın hikmetinden sual olunmaz...dün gelen kızmızıları baz alır isek, 9 Temmuz bi sonrasi Bat'ım...ama nedense içim öyle ezik öyle cökük ki...Allah sonumu hayır etsin..

sevdecim bu zamanlarıda atlatacaksın umarım seneye bu zamanda bebşini kuçağına alırsın cnm.kanaman yeni başlamış anladığım kadarıyla bende kendimden yıne şüpheleniyorum.kanaman nasıl oldu?bende geçen ay kımyasal gebelık yaşamıştım o ay nasıl kanamam olduysa bu ayda onu yaşıyor gibiyim.3 gündür kahverengi çamurumsu bir akıntı gibi bişey geliyor ama kan yok?belim kopuyor ve karnım çok ağrıyor.gögüslerimde çok acıyor(((( sanki bende bu ay kimsayal gebelik yaşadım ?yada benım kuruntum klomenın etkileri.........

İlacın biteli 2 gün oldu doktr hiç bişekilde bilgilendirmedi hamilelik olmazsa 2.ay gel dedi bide bu ay hamlelik bekliyorum dedi acaba gerek mi duymadı ki bende anlamadım kafam karıştı

canım normal kırmızılıkta geldi....normal günlük pedi kirletecek kadar gelmiş..öyle damla değil yani canım baya doldurmuş günlük pedi..ama sonrasında gece duruldu..hala bişey yok...cok ağrım var benimde..başıma vuruyor üstelik...yoğun bir kanama olucak sanırım..öyle hissediyorum..zaten benim normaldede ikinci gün öyle yoğun gelir ki ne kadar önlemimi alsamda dışarılara kadar cıkıp rezil eder beni..sanrım bu ondan da beter olacak gibi...off..bi bitseydide rahatlasaydım canım ya..cok gerginim...senin günün geçtimi ki canım..gebelikten şüpheleniyorsun..umarım öyle bişey değildir canım..

benim adetim 11 haziran normalde adet oldum desem kanama yok kahverengi şeyler geliyor.bende anlamadım cnm neyse teşekkür edrim verdiğin bilgi için.....kendine iyi bak.....

evet canım allahın izniyle başladık şükür. duaların için saol canım . dedigin gibi çatlatma ignesinden sonra spermleri yıkayıp aşılama yapacaklar.inşallah her şey yolunda gider. bende seni düşündüm toparlanabildimi diye canım ne kadar çabuk toparlanırsan tedavine o kadar çabuk başlayabilirsin . bu ay ne yapacagın konusunda kararsız kalmışsın . klomen içersen takibe gitmen gerek doktorun tavrı ne olur acaba pregeston olayını ögrenebildinmi reglinin 3. günü gidip bi konuşsan bakalım ne diyecek neticede onun elindesin . seninde orada işin zor be canım bir hastane bir doktor . bir an önce toparlanmaya bak canım öptüm.

selam canım aşılama tedavisine başladık nihayet. gonal f igne verdi . sen daha önce bu igneyi kullanmışsın . igneyi kullanırken klomendeki gibi yumurta gelişimi hissedilebiliniyormu ?

meraba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım geçen ay klomen kullanmaya başladım ama ilk ay malesef başarısız oldu bu ay tekrar kullanıcam klomen kaç ay kullanılıyove tutmazsa sonraki tedavi hakkında bilgisi olan varmı

AMİNNNN,
mrb canım bende bu ay ilk kez kullandım +incir kürüde yaptım yumoşlar daha iyi gelişiyormuş inş etkili olmuştur emeklerim boşa çıkmaz ....
incir kürüne adetinin ilk günü başlıyorsun 21gün boyunca içiyorsun sana hazırlanışını yazayım bu bi arkadaşıma saraçoğlunun sitesinden geldi bende bunu uyguluyorum;
yarım litre kaynamış suyun içine 10 tane inciri ikiye bölerek at 15 dakika kaynat
yarım litre kaynamış suya 2 tane büyük boy hawuç dörde beşe bölerek at 20 dakika kaynat (bu çatlamasını sağlıyor)bu iki karısımı bi tane pet şişeye doldur her sabah kahvaltıdan 15 dakika önce iç inş şifa olur canım 2. ayında güzel haberler werirsin ...!!!

bilmiyorum canım iğne werecekmi bakalım yarın büyük gün yumoşlardan haber alıcaz inş döllenip tutar ...
senden güzel haberler alıcaz inş salı günü haber wer olur mu inş meleğin göbüşüne gelip konar....:90:

inşallah olmuştur tutar ve bidaki ay tekrar klomen kullanmak zorunda kalmassın benim bugün adetimin ilk günü malesef evde incirim yok yarın yapıcam artık denicem inşallah etkili olur cevapladın içinde teşekkür ederim

AMİNNNNNNNN,
inş tutar canım bidaha gerek kalmaz klomene ....
bende ilk günü kaçırdım ikinci günü başladım yarın imkanın warsa başla etkili oluyor şuan kasıklarım ağrıyor su gibi akıntım oluyor arada sanırım gelişiyor ymuoşlar inş sende de işe yarar canım burda birbirimize yardım etmek için yazıyoruz tabiki cewaplarım .....:90:

herkese günaydın arkadaşlar güzel bol bol hamişli haftalar diliyorum.................bu arada topike ilk ben gelmişim:)))))))))))))))

sitenin rengi mesaj yazdıgımız yer falan degişmiş . böyle daha net olmuş sanki enerjimiz tazelendi kızlarr . inşallah güzel bir hafta geçiririz bol hamişli tarafından.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…