Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım hayırlı olsun tedavin . bu tedaviler hepimizde stres yapıyor. canım sana hangi vitaminleri verdi. ve pregestona reglinin kaçıncı günü başlayacaksın.?

14. gün baslicam canim yalniz hapi bas agrisi yapiyomus
bi folik asit verdi birde tüm vitaminleri iceren bi hap kani falanda sulandiriyomus.
iste bu cuma gidince sölicek ne yapilcaksa benimde 11. gün pazara denk geliyo ultrasonla nasil bakcak bilmiyorum :44:

canım benım ıyı gıdıyor sadece yorgunluk haksızlık bas agrısı var onun dısında ıyııyımm .

Canım prolaktin ne demek ????

prolaktin bi hormon canim. Hamile kalmayi engelliyo hatta yüksek olunca bende vardi o sorun cok sükür ilacla düzene girdi ama hala hamilelik yok
ben prolaktinimin yüksek oldugunu bilmeden yapmistim bu kürü ama dahada yükseltmis ondan dedim. SEn hormon testi yaptirdin mi hic??

anladım canım yumurta catladıktan sonra başlamak gerekiyor pregestona dikkat et. adı ne bu vitaminin kanda sulandıran bi vitamin ilk defa duydum yazarmısın? pazartesi bakar herhalde canım yumoş 18,22 arasındayken vuruluyor igne 1 gün çok farketmez kafana takma.

cnm demiştim sana hamilesin.......tebrik ediyorum dr.dediklerini kafana takma bebişin göbişinde bunun keyfini çıkar....allah tamamını erdirsin.cnm.....

canım nasıl hissediyorsun kendini yeni hamişim benim ayakların yere basıyormu haha. ben hamiş kalsam 1 karış havada gezerim herhalde

canim aksam bakar yazarim vitamin hapinin ismini bakalim cuma ne dicek insallah büsssürü verimli yumurtam olusmustur insallah

merhaba arkadaşlar doktor banada klomen verdi cuma günü kullanmaya başlıcam.inşallah güzel haberleri sizinle paylaşırım.allahım hepimizin yardımcısı olsun

cANIM DR BİRSÜRÜ HORMON TESTİ İSTEDİ AMA ŞU BU DEMEDİ BAZILARI DENGESİZ DEDİ SADECE..

Tünaydın arkadaşlarım benimmmm.... İlacım dün bitti yrn takibim başlıyor bakalım yumuşlar nekdr büyümüş şimdiden heyecanlıyımm.. Güzel haberlerle dönerim inşş...

Son düzenleme:
cANIM DR BİRSÜRÜ HORMON TESTİ İSTEDİ AMA ŞU BU DEMEDİ BAZILARI DENGESİZ DEDİ SADECE..

canim sen bidaha isteyebilirsin kan hormon testi sonuclarininda kopyasini iste internetten arastir ne yüksek ne degil. benim ilk gittigim doktor hic biseye bakmadi 2 yil bekleyin olmazsa gelin dio oldu canim dedik bizde. 5 aydir doktor doktor geziyom iste suan herseyim normal ama bebek olmuyo yinede

bu arada kizlar benim reglim cok düzensizdi evlencegim zaman ve evlilikten sonra. 40 günde gelirdi bazen 2 ayda hic böle seyler yasamamistim daha öncesinde nese sogan kürü yapim ogün bugündür regl 30 günde bir gelir. Derken son 2 ay sapitti gene gecen ay 32. günde geldi bu ay 26. günde. bu klomenle hamile kalamazsam gene sogan kürü yapcam ben gelecek ay..

Tünaydın arkadaşlarım benimmmm.... İlacım dün bitti yrn takibim başlıyor bakalım yumuşlar nekdr büyümüş şimdiden heyecanlıyımm.. Güzel haberlerle dönerim inşş...

Canim sen ilaci kacinci günde icmeye basladin ? birde sabah mi ictin aksam mi? ve ilk takibin kacinci günde olucak ??

cnm adetin 5 . gününde, 12 saatte bir yani sabah akşam olarak içtim. Dün bitti ilacım yrnda ilk takibe başlıycaz bakalım hayırlısı..

hayirlisi canim benim insallah büssürü verimli yumurtalik olusmustur.
ben de hergün bi hap attim. hapim 9. gün aksami bitcek ama takibim 9. gün öglen baslicak ondan sordum hap bitmeden takip baslarmi diene doktor hesaplardami yanlistik yapti acaba??

amiiiinn cnm inş. klomen içmiştim ben seninki farklı sanırım öylemi?

slm dünde yazdım ama cvp gelmedi dr um klomen verdi bugün başladım 12sinde bitiyo 16sında gel dedi ama bittiği gün gidenler var benimki nie böle dedi normalmi böle gidende oldumu

slm dünde yazdım ama cvp gelmedi dr um klomen verdi bugün başladım 12sinde bitiyo 16sında gel dedi ama bittiği gün gidenler var benimki nie böle dedi normalmi böle gidende oldumu
Canim doktora göre degisiyor sanirim. Benim doktorum yumurtaliklarimin gelisimini izlemek istedi rahim duvarinin kalinligini falan ölcücek bende pek anlamiyorum degisik terimler kullaniyor ama. Senin doktorun belki ilk ayda sadece yumurtalama sayisina bakcaktir. 16. günde yumurtan catlamamissa catlatma ignesi yapar. Yani gec degil tarihi.

amiiiinn cnm inş. klomen içmiştim ben seninki farklı sanırım öylemi?
ben suan kloman kullaniyorum bana günde bir aksam yatarken ic dedi. ilk takibimde cuma bakalim insallah yumurtaliklarim gelismistir. Ama iste ilacim bitmemis olcak ondan merak ettim :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…