Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

slm dünde yazdım ama cvp gelmedi:KK43: dr um klomen verdi bugün başladım 12sinde bitiyo 16sında gel dedi ama bittiği gün gidenler var benimki nie böle dedi normalmi böle gidende oldumu

cnm benim dün bitti ilacım yani ilacı bitirdikten 2 gün sonra kontrole çağırdı beni seni de 4 gün sonra çağırmış.. senin adetlerin nasıl peki? bana da yuımurtalıkların durumuna göre 2 günde bir takip yapıcak sanıırm öyle bişeyler demişti çünkü..

Son düzenleme:
Canim doktora göre degisiyor sanirim. Benim doktorum yumurtaliklarimin gelisimini izlemek istedi rahim duvarinin kalinligini falan ölcücek bende pek anlamiyorum degisik terimler kullaniyor ama. Senin doktorun belki ilk ayda sadece yumurtalama sayisina bakcaktir. 16. günde yumurtan catlamamissa catlatma ignesi yapar. Yani gec degil tarihi.

ben suan kloman kullaniyorum bana günde bir aksam yatarken ic dedi. ilk takibimde cuma bakalim insallah yumurtaliklarim gelismistir. Ama iste ilacim bitmemis olcak ondan merak ettim :44:

tmm canım sağol daha önce bi ilacı erken kullandırmıştı bana o yüzden güvenim sarsıldı ama dediğin gibi olabilir haklısın ilk ayım çünkü bu ay

Canim doktora göre degisiyor sanirim. Benim doktorum yumurtaliklarimin gelisimini izlemek istedi rahim duvarinin kalinligini falan ölcücek bende pek anlamiyorum degisik terimler kullaniyor ama. Senin doktorun belki ilk ayda sadece yumurtalama sayisina bakcaktir. 16. günde yumurtan catlamamissa catlatma ignesi yapar. Yani gec degil tarihi.

ben suan kloman kullaniyorum bana günde bir aksam yatarken ic dedi. ilk takibimde cuma bakalim insallah yumurtaliklarim gelismistir. Ama iste ilacim bitmemis olcak ondan merak ettim :44:

cnm kişiye göre değişibilir benim adetlerim 40 ila 60 arası yani düzensiz olduğu için bu şekilde vermiş olabilir belki de..

Son düzenleme:
cnm benim dün bitti ilacım yani ilacı bitirdikten 2 gün sonra kontrole çağırdı beni seni de 4 gün sonra çağırmış.. senin adetlerin nasıl peki? bana da yuımurtalıkların durumuna göre 2 günde bir takip yapıcak sanıırm öyle bişeyler demişti çünkü..

canım benim adetlerim ilaç kullandığım için düzenli 6 aydır duphaston kullanıyordum geçen ay progestan verdi ama bana 11.günü başla dedi ilacın normal kullanımı 17. günmüş bende onun dediğine göre başladım ilacı daha kullanırken adetim geldi haftasonu çok şidetli kasık ve bel ağrısıyla normalde adet tarihim 18iydi ama bu ay 4ünde oldum dünde işte kan verdim değerlerin biri diğerinden yüksekmiş o yüzden yumurtlamıyomuşum yavaşmış ilacı kullan 16sında gel dedi bakalım hayırlısı

veeeeeeeeeeeeeeeee.......................
sonunda...........................

hcg:101................
İNANAMIYORUM................

HAMİLEYİM ARKADAŞLARIM...HA-Mİ-LE....:KK49::KK49::KK49:
Elim Ayağım Titriyor...ne yapacağımı bilmez halde salak gibi oldum...:KK66::KK66::KK66::KK66:
doktora gidiyorum...gelince görüşürüz...

canım benim gözün aydın çok mutlu oldum adına inş sağlıkla kucagınada almak nasip olur darısı tüm isteyenlere olur inş ,,,:nazar::nazar:

cnm kişiye göre değişibilir benim adetlerim 40 ila 60 arası yani düzensiz olduğu için bu şekilde vermiş olabilir belki de..

Belkide canim. varya cok olasilik var degisik durum var o yüzden neyim var nasil tedavi edilmeliyim hic birbilgim yok doktora güveniyoruz iste gerisi Allah Kerim

bugün klomenin son günü yarına bitmiş oluyor +incir kürünüde içiyorum adetim dün bitti ama arada bi kasıklarım acayip bi şekilde ağrıyor bu yumoşun geliştiği anlamına mı gelir ???
ilaç hemen etki ediyor mu yani ???

bugün klomenin son günü yarına bitmiş oluyor +incir kürünüde içiyorum adetim dün bitti ama arada bi kasıklarım acayip bi şekilde ağrıyor bu yumoşun geliştiği anlamına mı gelir ???

Canim bence senin yumosun baya gelismistir incir kürününde etkisi olurmutlaka insallah hayirlisiylan güzel haberi alirsin.

canım benim adetlerim ilaç kullandığım için düzenli 6 aydır duphaston kullanıyordum geçen ay progestan verdi ama bana 11.günü başla dedi ilacın normal kullanımı 17. günmüş bende onun dediğine göre başladım ilacı daha kullanırken adetim geldi haftasonu çok şidetli kasık ve bel ağrısıyla normalde adet tarihim 18iydi ama bu ay 4ünde oldum dünde işte kan verdim değerlerin biri diğerinden yüksekmiş o yüzden yumurtlamıyomuşum yavaşmış ilacı kullan 16sında gel dedi bakalım hayırlısı

anladım cnm Biz tedririmizi alalımda gerisi takdiri İlahii..Allah emeklerimizin karşılığını tez zamanda verir inş :KK61:

Anladım cnm. Biz tedririmizi alalımda gerisi takdiri İlahii..Allah emeklerimizin karşılığını tez zamanda verir inş :KK61:

Canim bence senin yumosun baya gelismistir incir kürününde etkisi olurmutlaka insallah hayirlisiylan güzel haberi alirsin.

inşşşşş canım inşşşşşşşşş,
bu ay ilk kullanışım ama bakalım nasıl olacak incir kürüde çok etki ediyormuş inş şişip dawul gibi werimli bi yumoş olur bu ay hayırlısı bakalım .....:KK16:

yaa bilseydim ben de yapardım şu incir kürünü denemekte fayda var. ama benim ilaç dün bitti nezmana başlamam gerek kaçırdımmı acaba kür zamanını..:KK59:

canım adetin ilk günü başlanıyor ama yumoşun çatlamadıysa eger biliyorsan bunu yap yinede faydası olur galiba ama adetinin ilk günü başlayıp 21 gün yapcaksın en etkilisi bu .....:KK34:

canım öncelikl tebriklerin için saol..umarım bebeğim büyür de sağ salim doğar..senin de tedavin hayırlı olsun gülüm...sen anladığım kadarıyla 3. günü başlamışsın klomene..tabiki yumoşların gelişiyordur canım ..erken gelişebilir..benim daha adetimin 9. gününde catlatma iğnesi vurulduğum ay oldu...kasıklarındaki ağrı normal...ha bu arada sen rahat ol ve calışmalara başla A.izniyle..

Son düzenleme:
sağol cnm ben başlim gene de ne olur ne olmaz:KK61:
ne demek canım başal o zaman inş etkisi olur kocaman kocaman olur yumoş.....:KK9:
canım öncelikl tebriklerin için saol..umarım bebeğim büyür de sağ salim doğar..senin de tedavin hayırlı olsun gülüm...sen anladığım kadarıyla 3. günü başlamışsın klomene..tabiki yumoşların gelişiyordur canım ..erken gelişebilir..benim daha adetimin 9. gününde catlatma iğnesi vurulduğum ay oldu...kasıklarındaki ağrı normal...ha bu arada sen rahat ol ve calışmalara başla A.izniyle..

ALLAH RAZI OLSUN canım çok saol ,
ewet 3.günü başladım ve günde 2 tane içtim sanırım incirinde etkisi olsu ateşte ölçüyorum bugün artık 36lara çıktı ama dr um bana 14 yada 15 gün gel dedi siklusum 35 bazen dahada gecio o yüzden çatlaması erken olmaz sanırım bakalım hayırlısı inş bnide senin gibi sewindirir RABBİMMM,tabi cümlemizle birlikte....!!!

canım adetin ilk günü başlanıyor ama yumoşun çatlamadıysa eger biliyorsan bunu yap yinede faydası olur galiba ama adetinin ilk günü başlayıp 21 gün yapcaksın en etkilisi bu .....:KK34:

bende bi kere yaptim bu kürü prolaktinimin yüksek oldugunu bilmeden o ay bence baya verimliydi benim yumurtalarim cünkü o jelimsi akintim cokgelmisti 14-15-16.günlerde ilk defa okadar cok gelmisti dedim ise yaricak galiba olcak bu ay die ama olmadi maalesef :KK43:. sonra bi dahada kullanmadim cünkü prolaktinim tavan yapmisti. artik kullanamam yani ama hayit otu cayi ve sogan kürünü deniyebilirim bakalim bu ay insallah klomenle basarili oluruzda gerek kalmaz hic biseye.

Birde kizlar bu klomenin sansi ne kadar bilen varmi normalde her ay %25 sansimiz var klomen kullanirsak kac oluyo ki ??

ne demek canım başal o zaman inş etkisi olur kocaman kocaman olur yumoş.....:KK9:

ALLAH RAZI OLSUN canım çok saol ,
ewet 3.günü başladım ve günde 2 tane içtim sanırım incirinde etkisi olsu ateşte ölçüyorum bugün artık 36lara çıktı ama dr um bana 14 yada 15 gün gel dedi siklusum 35 bazen dahada gecio o yüzden çatlaması erken olmaz sanırım bakalım hayırlısı inş bnide senin gibi sewindirir RABBİMMM,tabi cümlemizle birlikte....!!!

amiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn canlarım benim inş..Bu arada şu ateş olayından haberim yok nasıl ne zaman ölçülmesi gerek

Son düzenleme:
canım ınsallah gelen gıden olmaz bakarsın bir supriz olur .sorma cnaım havalar cok guzel ısyerım benım beyoğlu ıstıklal caddesınde herkes gezıyor ben tıkıldım ıcerıye nasıl ıcım gıdıyorrr onların arasına katılmayı bir halsızlık var uzerımde 3 gundur hıc elım kalkmıyor basım agrıyorr tuafım 3 gundur sanırım hamılelıkten kendıne dıkkat et canımmmm

Ahh inşallah gülüüm inşallah. Ama kasıklarım belim adet olacakmış gibi ağrıyor, ben de anlayamadım gitti. Şimdi senin vücudun hamileliğe alışmaya çalışıyor canım. O yüzden de uyku hali, halsizlik çok normal. Vitamin falan içiyorsun dimi? Doktor bi daha ne zaman çağırmıştı seni gülüm?

ahh inşallah gülüüm inşallah. Ama kasıklarım belim adet olacakmış gibi ağrıyor, ben de anlayamadım gitti. şimdi senin vücudun hamileliğe alışmaya çalışıyor canım. O yüzden de uyku hali, halsizlik çok normal. Vitamin falan içiyorsun dimi? Doktor bi daha ne zaman çağırmıştı seni gülüm?

ınsallah canımmm bahsettıgın agrılar hamılelık belırtılerındede bıre bır canım adetg olacaksın sanıyorsun ama hamılesın ınsaallah senınde agrıların hamılelıkagrılarıdır bunun ıcın dua edıyorum .benı doktorum 14 de yanı haftaya salı kalp atısı ıcın cagırdıı .heyecanlıyım ve zaman hıc gecmıyor cok sabırsızım esım dıyor askım sen 9 ayı beklemeden dogurursun dıyor bu sabıırsızlıgınla dıyee.:KK1: . Vıtaın ıcın ek bırsey almıyorum demır ilacı , folıcasit , ecoprın kullanıyorum doktorum bunlara devam et dedıı bakalım bu gıtıgımde belkı ek vıtamın verır

X