Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bencede hamilesin cnm tebrikler zaten hamile olmayınca cok net bir şekilde beyazlaşıyor.....benim hep öle oldu ve hep negatifti bulunduğun ilçedeki tıp merkezinde kan testi yaptırabilirsin bence 25 tl falan ben geçen gün yaptırmıştım

Günaydın arkadaşlar Allah hepimize tez zamanda güzel güzel bebişler verir inş..Beklemek çok zormuş gerçekten..Ben de dün başladım klomene inş diğer aşamalara geçmeden hamile kalırım bakalım nolcak sizin güzel haberlerinizi bekliyorum inş..morale ve ümide ihtiyacım varr güzel haberler verin bana..:)

Son düzenleme:

canım sevde nin bulundugu yerde 1 tane hastane var tıp merkezi falan yok onun için pazartesi diyor . onun için çok heyecanlandım inşallah güzel haberler verir bize.

kızlar ya benim maus a bi haller oldu durduk yerde ortadan kayboluyor . sonra çıkıyor donuyor kıpırdamıyor hey allah belli oldu bu fare deli edecek beni bu gün.

insallah hamişsindir bncede özel labarotuar lar acık oluyo bnce de git baktır

mrb arkadasım bnde baslıcam o hapa ama daha adet olmadım adetin 5.günü dedi bana doktor sendemi öle yaptın insallah hemen hamile kalırsın

mrb arkadasım bnde baslıcam o hapa ama daha adet olmadım adetin 5.günü dedi bana doktor sendemi öle yaptın insallah hemen hamile kalırsın
sağol cnm aminn..evet hep adetin 5. günü içiliyo o ilaç ztn. ben de öyle yaptım sabah akşam içiyorum bakalım.içeli 2 gün oldu perşembede kontrole gidicem yumurtalıkların durumuna bakıcakmış.. görücez bakalıım nekdr büyümüşler:) İnş sen de zorlanmadan hamiş kalırsın cnmm..

Son düzenleme:

cnm bnm 4 yasında bir oglum var yumurtalık sorunum falan da yok hamileligimi kolaylastırsın die vermiş doktor bakalım insallah bir an önce adet olurum da baslarım hapıma allah isteyen herkese versin annelik duygusunu cok güzel bir duygu

Allah bidaha o duyguyu tattırır inş sana ve bana da inş:) Ben de adet düzensizliği var 40-60 gün arası oluyorum doktor bu ilaç düzene de sokar dedi bakalım.Gerçi bekarken daha uzun oluyodu adet olmam 4 ayı bulabiliyodu evlendikten sonra baya gelişme var:)

Son düzenleme:

adet düzenine göre belirleniyor cnm ben hep 2.günü başlıyorum hapa çünkü ben en fazla 3 gün adet görüyorum dr sordum yok bir sorun dedi o yüzden dr uygun bulduğu günde başlayın derim ben zaten yumurta takibi yapıyo sonrasında sevgiler

sağol cnm bilgilendirdiğin için ben de yeniyim bu konuda oyüzden yanlış bilgi vermim:)

canım en dogrusu bence herkes jelle mı hamıle kalıyor rahat ol sen gerısı bos ınsallah ayrılmamak uzere bır daha hamıle kalacagız canım benım bu arada bende pko da var ama bu ay spor dıyet bır arada goturuyordum kasıklarım da uc gundur acayıp agrı var ya yumurta yada kıst habercısı bu bakalım ne cıkacak:18::18::18:

yumurtadır oo yumurta.

Hayırlı günler sevdecim, bende heyecanlandım şimdi canım, umarım sonuç pozitiftir canım, güzel haberlerini bekliyoruz.
ah canım ya..ne bilim inanamıyorum..varmıdır acaba...kan vermeye korkuyorum..hep olumsuz sonuçu alyorum yıllardır..

canımcım...ya sevo gerçekten varmıdır ya...inşallahh..canım ya...heyecandan ne yapacağımı şaşırdım..yarın sabah ta yapacağım idrar testini..inşallah yine ikinci cizgi belirir..anlamadım senin kasteddiğin erken gebelik tesitini canım..o da mı idrar testi gibi mi??A.A. hiç duymadım ya..

canım daha tebrik etme ya...o kadar hayal kırıklığı yaşadım ki kan da görmeden inanamayacağım..evet canım sevo nun da dediği gibi burası bayburt..ne tıp merkezi ne de başka bir özel hastane var...en yakını erzurumda...hoş kan da baktırmaya da korkuyorum...

insallah hamişsindir bncede özel labarotuar lar acık oluyo bnce de git baktır
yok be gülüm nerde burda laboratuvar felan..burda hiç bişey yok..

içim bi garip..ya inşallah vardır kızlar ya..cok umutlandım..tekrar üzülmek istemiyorum..dua edin nolur...

Son düzenleme:
slm kızlar
bende bu sohbet grubuna yenı katıldım
öncelikle bende pko var yanı sıra kılo da yapıyo :))
gecen ay klomen kullandım yanı sıra 4 adet hormon bantı verdı doktor daha sonra catlatma ıgnesı
sonuç NEGATİF çıktı çok üzüldüm tabiii hayırlısı dedim napiiim
şimdi de tekrar klomene başladım pazartesi tekrar kontrol var
ama bi kaçkez olumsun sonuçtan sonra ne hevesim ne umudum kaldı bu catlatla ıgnesı ve klomenle hamıle kalan cok varmı acaba:26:

inşallah canım ya inşallah bebişin seninledir .bu gün bu maus beni deli etti donuyor kayboluyor . eşime yenisini aldırdım onun da kablosu kısa geldi degiştirecek işkence anlayacagın . bahsettigim test idrarda bakılan digerleri gibi farkı fiyatı hehe duyarlılık seviyesi daha fazla yani normalde idrar testinde cıktıgı zamanla bu test 1 hafta fark ediyor eczanelerde var ama dedigim gibi fiyatı farklı gerçi regli günün 6 sıydı galiba pazartesi 7 si oluyor inşallah testteki çizgiler koyulaşır canım sabah tekrar test yaparsan yaz canım kalbim dualarım seninle inşallllaaaaaahhhhh allahın izniyle bebişin göbişindedir canım öptüm.

canım kimsenin sorusunun cevapsız kalmadığını biliyorum ama bu aralar bir alınganlık bir duygusallık var işte kırdıysam özür dilerim cevabın için çoook teşekkür ederim normalde böyle ağrılarım olmaz zaten o nedenle anlayamadım tatlım ama dediğin gibi inşallah bu ay hepimiz meleklerimize kavuşuruz tabi hayırla sağlıkla canım beni en iyi siz anlıyorsunuz bende sizi görmedim ama nedense ayrı bir sevgi var size karşı içimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…