Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kimse beni dikkate almıyor bu konuda konuşabileceğim sizden başka kimse yok o nedenle sormuştum ama canınız saolsun yinede sizinle tanıştığım için çok mutluyum

arkadaşlar ne olur bilenler cevaplasın benim durumum çooook vahim ne yapacağımı bilmiyorum kasıklarımda sancı var belim felaket ağrıyor adetime daha 7 gün var ne oluyor anlamadım :96:

maviyazııııııııııııımmmmm canım benim bazen topik boş oluyor .bazende aktif gözüken olsada geçmiş sayfaları okudugumuz için çevap geç gelebiliyor canım benim .hangi sorumuz cevapsız kaldı arkadaşım . inşallah yerleşme agrılarıdır bende tam bilemiyorum ki bir kere hamilelik yaşadım ondada hiç birşey hissetmedim velhasıl oda gelişmedi kurtajla sonuçlandı belki çocugu olan arkadaşlar daha fazla yardımcı olur . daha önce regline 1 hafta kala böyle agrılar olmuyordu galibaki sende ne oldugunu anlayamamışsın. inşallah yerleşme agrılarıdır canım hadi az kalmış regline inşallah bebişin seninledir canım agır falan kaldırma fazla işlenme canım haberlerini bekliyorum. bu topikteki herkes kader kardeşi canım bende seni ve herkesi çoooook seviyorum . bak yine duygusala bagladım öptüm canım.

Son düzenleme:
tatlım kasığındaki ağrı ani batma bıcak saplanır tarzda ise büyük olasılık iyi bi haber alacaksın.

tatlım kasığındaki ağrı ani batma bıcak saplanır tarzda ise büyük olasılık iyi bi haber alacaksın.

bu ağrılar adetten 1 hafta önce bendede oldu lakin hep solda gelgörki adet sancısıymış bende ömrümde hiç anlamazdım adet olduğumu yaşadım anladım umarım arkadaşımızındi bebiştendir

bu ağrılar adetten 1 hafta önce bendede oldu lakin hep solda gelgörki adet sancısıymış bende ömrümde hiç anlamazdım adet olduğumu yaşadım anladım umarım arkadaşımızındi bebiştendir

benimde hiç adet ağrılarım olmaz adet esnasındada başlamdanda ama bu ay çok ağrım oldu klomendendir belki.sendede olmuş bak.

benimde hiç adet ağrılarım olmaz adet esnasındada başlamdanda ama bu ay çok ağrım oldu klomendendir belki.sendede olmuş bak.

bugün başladım klomene birde şu karışım gene bir sancı kasıklarda wuwuw ayağa kalkamadım uyumuşum hepsi ilatçtan oluyo yani bende hep bune niye ağrım var ay sol tarafım batıyo oldu galba falan filan derken fos cıktı bu sefer bukadar dinlemiycem kendimi sende dinleme cnm

ben başlamadım daha benim kullanma şekli 3.gün başlanıyor günde iki kez 5 gün hepsi ilaçtan dediğn gibi hormon işte nede olsa. çok dinliyorm bende sürekli kontrol bıraktım artık.

arkadaşlar slm, bugün doktora gittim 1 yumurtam daha bugün çatlamak üzere olduğunu söyledi biraz önce ovulasyon testi yaptım çatlamış heralde,ilk yumurtamda geçen hafta çatlamıştı. bu gün kahverengi akıntım geldi belim karnım ağrıyor. doktoruma sordum ama hiç bişi anlamıyorum . şimdi geçen haftaki yumurta tutmadımı da bu 2. yumurta çatladı. bu gün son adet günümden 22 gün geçti adet olmam dimi .normalde 27 günde bir oluyorum. eğer o gördüğü çatlamış üzere olan yumurtaysa adet gününe rastlar mı. doktor lekelenmenin yerleşmede ya da adet kanamasının başlangıcıda olabileceğini söyledi. idrar da gebeliğe baktım ama negatif. tecrübesi olanlar bilir. nedir bu. ha bi de eğer ilk yumurta döllenmişse 2 yumurtada çatlamaya devam eder mi . acaba ilki tutmadı da 2. yumurta mı çatladı.

ercelf
canım cok üüldüm..cok geçmişler olsun..A.şifa versin...umarım kendini daha da toparlar en kısa zamanda yeni zamanlarda yeni umutlarla yol alırsın bitanem...A.yardımcın olsun..

sevocum...mehilcim... saolun canlarım ya...benim pek umudum yok...geçen ayda böyle olmuştu...hayırlısı artık..

Son düzenleme:

cok karışık bir durum cnm benim yumurta çatladığında hiç leke olmadı ama belki seninki yerleşmedendir umaarım öyledir...:26:

sevde canım sen yinede sabah idrarında bak derim ben . 2. çizgi geçen aylarda çatlatma ignesinden olabilir . bu ay onuda olmadın vucudna bhcg girmedi yarın testi yap haber et canım bende merak ettim .

tatlım buldum adını netten sonradan.evet reklam olmasın diye yazmadım bi ara yasakmış ama şimdi o jelle alaklı konu açılmış konuşuluyor.teşekkür ederim.

tamam canım onu kullanmayımı dusunuyorsun canım bunlar gercekten nasıp ısıbak ben ınanaılmaz kuruluk yasarım kı bır kere hamıle kaldımama kucagıma alamadım malesef ama bence bole seylere cok guvnme dıyorum aklında bebek fıkrı olmadan ılıskı olunca kuruluk falan da kalmıyor canım

bende hamile kaldım ama olmadı benimkide.zaten çok çok başarı alan yok dün gece araştırdım biraz.hatta yan etkisi varmış eşlere zor oluyormuş birazcık.herkezin jellemi oluyor sanki dedim sonradan.işte bizimkide bi umut.almıycam sanki sonuç olrak.tatlım.

sevde canım sen yinede sabah idrarında bak derim ben . 2. çizgi geçen aylarda çatlatma ignesinden olabilir . bu ay onuda olmadın vucudna bhcg girmedi yarın testi yap haber et canım bende merak ettim .

canım...sabah sabahın köründe saat 5 de uyandım tekrar yaptım...ve yine hafif bir ikinci cizgi cıktı 5-10 dakika sonrasında...ay iyice heyecanlandım canım ya...umarım boşuna heyecanlanmıyorumdur..isin kötüsü kanda baktırabileceğim bi yerde yok..hafta sonu olduğu için..off...:18::18:

Hayırlı günler sevdecim, bende heyecanlandım şimdi canım, umarım sonuç pozitiftir canım, güzel haberlerini bekliyoruz.

sevde amaniiiiiiiiiiiiiiiiin hamişsin galiba arkadaşım . hadi igne kullansan onun etkisi dersin ama onuda kullanmadın canım rahim filmi çekildigi ay hamiş kalanlar kervanına katılırsın innnnnşaaaaaaaaaaaaallllllllllllllaaaaaaaaahhhh ya bende heycan yaptım pazartesiye kadar hergün test yaparım yerinde olsam. canım erken gebelik testleri var onlar normal testlerden 1 hafta öncesinde sonuç gösteriyor bulabilirsen bak .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…