Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

slm kızlarr...
ben düzenli olarak 26-27 günde regl oluyorum,,,adetimin 12.13. günlerinde kasık ağrım oluyo,yumurtladığımı zannediyordum,adetimin 4. günü hormon testi yaptırdım ve fsh:7,47 lh:8.34 çıktı ,sanırım yumurtlama sorunu var bende,,,
siz hangi durumda klomen kullandınız,
düzenli adet görüpte yumurtası çatlamayan var mı,
canim duzenli adet olman yumurtluyorsun anlamina gelmiyor. benim adetlerim duzenliydi ve cocuk istemeye basladiktan sonra adetlerim gecikmeye basladi. psikolojik oldu bu durum muhtemelen. hatta ovulasyon testleri kullanmistim cift cizgi cikiyordu, ama hepsi beni yaniltti. doktora gitmeye karar verdim. jinekolog bir ay yumurta takibi yaptiginda aslinda yumurtlamadigim cikti ortaya. bu yuzdende klomen verdi bana. suana kadar 2 defa kullandim. umarim 3. defa kullanmaya gerek kalmaz.

donser cnm sakın olumsuz düşünme bebişin yerleşiyordur bu sebepten dolayı belki leke gelmiştir.sitres yapma sakın.......

:81:
rabbim başka acı yaşatmaz inşallah sana ve sevdiklerine arkadaşım. Ama bundan sonrası iyi olacak inşallah. Iyi düşünelim, iyi olsun dimi canım.

testi yapınca bize de haber ver olur mu canım. Nasıl yani, jelin rengi pembeye mi dönüktü?

canım testı yaptım 2 cızgı ılk dakkada cıkdı haıfce gıttıkcede belırgınlesdı cok sukur cok kortum .jele beraber pembemsı bır reng gordum ama cok hafıf ve azdı oyuzden tekr<ar test yaptım yarında dokturuma gıdıcem kandan gebelık testı yapılacak benım tup ıyıdır ınsallah:KK71:

donser cnm sakın olumsuz düşünme bebişin yerleşiyordur bu sebepten dolayı belki leke gelmiştir.sitres yapma sakın.......

mehil canım cok korktum rengı gorunce ama sımdı test yaptım dayanamadım ıkıncı cızgı sımdıı daha erken ılk 5 dk da cıktıı.mutlu oldum yarın hastanedeyım kandan bakılacakmıs umarım ıyı durumdadır .sen nasılsın cnaım .ıslerın yogun sanırım .sendende guzel haberler beklıyorum ara vermeye karar verdım demısdın herseyın hayırlısı canım .senınnormal yolla hamıle kalma olsılıgın var benım o sansım yok taner bey ılac tedavısı bıle gerek gormedıbır faydası olmayacagını soyledı okadar dusuktu hormonlarım sınırında altındaydıı .tüp bebek onerdı.bakalım ılk tup denemesıı sımdılık hersey yolunda .

:KK42:
Canım benim çooookkkk geçmiş olsun bende çok iyi biliyorum sağlıktan önemli birşey yok herşeye bahane buluyor deme benim babam ben 16 yaşındayken felç geçirdi ve 8 yıl boyunca hasta kaldı sonra ben 3 yıl nişanlı kaldım tam herşey hazır düğün olcak derken babam ve teyzem 1 saat arayla vefat ettiler sevincimi bile yaşayamadım ben evlendikten kısa süre sonra amcam intihar etti piskolojik destek gördüm tam kendimi toparladım derken çocuk olayı çıktı ne kadar şanssız ve bahtsızım diye düşünüyorum bazen ama beterin beteri var çok şükür..

canımya seninde basına gelmeyen kalmamıs cok uzuldum .her serde bır hayır vardır derler.umarım bugununden sonra bebeişlerinle sevdiklerinle huzurlu uzun saglıklı gunler gecırırsın:KK71:

canim duzenli adet olman yumurtluyorsun anlamina gelmiyor. benim adetlerim duzenliydi ve cocuk istemeye basladiktan sonra adetlerim gecikmeye basladi. psikolojik oldu bu durum muhtemelen. hatta ovulasyon testleri kullanmistim cift cizgi cikiyordu, ama hepsi beni yaniltti. doktora gitmeye karar verdim. jinekolog bir ay yumurta takibi yaptiginda aslinda yumurtlamadigim cikti ortaya. bu yuzdende klomen verdi bana. suana kadar 2 defa kullandim. umarim 3. defa kullanmaya gerek kalmaz.

cvp için çok teşekkür ederim canım,,,,

canım testı yaptım 2 cızgı ılk dakkada cıkdı haıfce gıttıkcede belırgınlesdı cok sukur cok kortum .jele beraber pembemsı bır reng gordum ama cok hafıf ve azdı oyuzden tekr<ar test yaptım yarında dokturuma gıdıcem kandan gebelık testı yapılacak benım tup ıyıdır ınsallah:KK71:
canim muhtemelen hamilesindir o zaman, ikinci cizgi yeterki zamaninda ciksin silik olmasi cokta onemli degil. tebrik ederim.

kızlar bırsey soracagım doktorum embrıyo transferı sonrası jel vermıstı onu kullanmıyorum az evvel wc gıttım sankı jelle beraber hafıf bır kırmızılık gordum cok az. Kasıklarımda agrıyor belımde yoksaaa dusunmek bıle ıstemıyorum .ben eczaneden bır test daha alıp geleyım :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:[/QUOTE]

Canım ya korkuttun beni de birden, ama sonrasını okuyunca içim ferahladı, rahat bir nefes aldım, 2. çizginin ilk 5 dk. içinde çıkması süper, artık yarın için dahada rahat olabilirsin canım, çünkü sen artık anne adayısın, senin adına çooooooookkkkkkkkkkkkkk sevindim donser.:92::92::92::92:

Amin canım umutlum senin günün bugün canım durumlar nasıl sen filim çektirdikten sonra ne oldu dr ne dedi sana??? ben yazılara bakarken senle ilgili bişey bulamadım belki göremedim
Evet canım, normalde bugün benim adet günüm. Ama yıllardır günü gününe adet olamadım. Ya adet söktürücüyle oluyorum, ya da aylarca olmuyorum. Mesela iki ay önce 66 günde oldum, geçen ay sürpriz yaptı 45 günde geldi. Bu ay bakalım, ne zaman gelir? Ben film çekildiğimde sormuştum doktoruma, açık tüplerin demişti. Adetinin üçüncü günü film sonucu ve verdiği tahlil sonuçlarını alıp ona gitmemi söyledi. Benim hep kasıklarım ağrıdı bu ay. Bu film benim için epey zor geçti. Ardından da pek toparlayamadım sanırım. Kasıklarımda hep bi dolgunluk hissi var. Ama adet olursam da belki gitmeyebilirim doktora. Taa Ağustos ayında giderim diye düşünüyorum. Ama yine de belli olmaas, akşamdan sabaha fikir değiştiriyorum çünküü :KK9:

Çokk şükür. Bak testi yapman hem iyi oldu, sanki daha kesin gibi göründü bana. Yarın da güzel haberle geleceğini biliyorum canım. Şimdiden tebrikler. Allahım sağlıklı bi hamilelik geçirip yavrunu da sağlıcakla alırsın inşallah kucağınaa. :KK9:

kızlar bırsey soracagım doktorum embrıyo transferı sonrası jel vermıstı onu kullanmıyorum az evvel wc gıttım sankı jelle beraber hafıf bır kırmızılık gordum cok az. Kasıklarımda agrıyor belımde yoksaaa dusunmek bıle ıstemıyorum .ben eczaneden bır test daha alıp geleyım :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Canım ya korkuttun beni de birden, ama sonrasını okuyunca içim ferahladı, rahat bir nefes aldım, 2. çizginin ilk 5 dk. içinde çıkması süper, artık yarın için dahada rahat olabilirsin canım, çünkü sen artık anne adayısın, senin adına çooooooookkkkkkkkkkkkkk sevindim donser.:92::92::92::92:[/QUOTE]

CANIM COK TESEKKUR EDERIM DARISI SANA CANIM NE DURUMDASIN VARMI GELISMEE

evet canım, normalde bugün benim adet günüm. Ama yıllardır günü gününe adet olamadım. Ya adet söktürücüyle oluyorum, ya da aylarca olmuyorum. Mesela iki ay önce 66 günde oldum, geçen ay sürpriz yaptı 45 günde geldi. Bu ay bakalım, ne zaman gelir? Ben film çekildiğimde sormuştum doktoruma, açık tüplerin demişti. Adetinin üçüncü günü film sonucu ve verdiği tahlil sonuçlarını alıp ona gitmemi söyledi. Benim hep kasıklarım ağrıdı bu ay. Bu film benim için epey zor geçti. Ardından da pek toparlayamadım sanırım. Kasıklarımda hep bi dolgunluk hissi var. Ama adet olursam da belki gitmeyebilirim doktora. Taa ağustos ayında giderim diye düşünüyorum. Ama yine de belli olmaas, akşamdan sabaha fikir değiştiriyorum çünküü :KK9:

çokk şükür. Bak testi yapman hem iyi oldu, sanki daha kesin gibi göründü bana. Yarın da güzel haberle geleceğini biliyorum canım. şimdiden tebrikler. Allahım sağlıklı bi hamilelik geçirip yavrunu da sağlıcakla alırsın inşallah kucağınaa. :KK9:

canım cok tesekkurler gızel dıleklerın ıcın en kısa zamanda sızdende guzel haberler alırız ınsallahh yarın dahada bır rahatlıycam ınsallah.dualrım sızınle canlarım

Canım ya korkuttun beni de birden, ama sonrasını okuyunca içim ferahladı, rahat bir nefes aldım, 2. çizginin ilk 5 dk. içinde çıkması süper, artık yarın için dahada rahat olabilirsin canım, çünkü sen artık anne adayısın, senin adına çooooooookkkkkkkkkkkkkk sevindim donser.:92::92::92::92:

CANIM COK TESEKKUR EDERIM DARISI SANA CANIM NE DURUMDASIN VARMI GELISMEE[/QUOTE]

Bende yok tatlım bir gelişme, benim durum umutsuz zaten, sadece adet olmayı bekliyorum, ama senin için çoooook sevindim çok anlatamam. Adetinin kaçıncı günü tüpünü yerine koymuşlardı canım.

CANIM COK TESEKKUR EDERIM DARISI SANA CANIM NE DURUMDASIN VARMI GELISMEE

Bende yok tatlım bir gelişme, benim durum umutsuz zaten, sadece adet olmayı bekliyorum, ama senin için çoooook sevindim çok anlatamam. Adetinin kaçıncı günü tüpünü yerine koymuşlardı canım.[/QUOTE]

CANIM BENIM ADETIN 16 GUNUYDU SANIRIM SOYLE SOLEYIM 2-ADETIN 2 GUNU IGNELERE BASLAMISDIM 13 GUNU YUMURTALAR TOPLANDI .16 DA TRANSFER YAPILDI YANLIS HESAPLAMIYORSAM .IYIKI VARSINIZ

MİNİMİNİ canım hoş geldin. Ne zamandır merak ediyorum seni, arada alt tarafta da ismin görünüyor ama birşey yazmıyorsun. Meleğin nasıl?

arkadaşlar moralim çok bozuk bu ay aşılama yaptırmıştım batımda 30 yada 31 di ama bu sabah kahve lekeler geldi ama içimden kan testi yaptırmak geldi gününden erken gelince (sanki ne gerek varsa kan testine )sonra yaptırdım eve geldim benim kırmızılarda hemen ardından geldi tabi :KK43:telefon ettim hastaneye sonuç 1.42 den küçük yani negatif dedi :2:

arkadaşlar moralim çok bozuk bu ay aşılama yaptırmıştım batımda 30 yada 31 di ama bu sabah kahve lekeler geldi ama içimden kan testi yaptırmak geldi gününden erken gelince (sanki ne gerek varsa kan testine )sonra yaptırdım eve geldim benim kırmızılarda hemen ardından geldi tabi :KK43:telefon ettim hastaneye sonuç 1.42 den küçük yani negatif dedi :2:

:KK70: canım beeniim. Senin canın sağ olsun. Kısmet şimdiye değilmiş demek ki güzelim. İnşallah önümüzdeki aya erersin muradına.

canım uzulme bırdahakı aya hayırlı haberler verırsın

yorumlarınız için teşekkürler beni en iyi sizler anlıyosunuzdur ne annem ne eşim nede doktorum anlıyamıyo, haberi aldığımdan beri hıçkıra hıçkıra ağlıyorum kendimi susturamıyorum :KK43: artık doktorada gitmicem uzun bi süre ara vericem zaten

Nasip değilmiş diyeceğiz canım başka tesellisi yok bunun, şuan seni çok ama çok iyi anlıyorum, pazartesi yaptırdığım testin değeri 0,46 dı. Benim o anki duygularımı ne eşim anladı, ne dr. ne çevremdekiler, buraya döktüm içimi ve rahatladım, şimdi iyiyim, emin ol sende toparlayacaksın kendini, buda geçecek, birgün bizde hamile kalacağız buna inan ve sakın umutsuzluğa kapılıp kendini yıpratma.

X