Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Kızlarcım bişey diicem. Ya bu klomen olsun serophene olsun o ilacı 3 aydan çok kullanmak olmaz derler bizim memleketde doktorlar, sebeb-yumurtalık yorgunluğu oluyor, ve çalışma zorluğu olur.

Bilen varmı bunu?

Benim dr. da 3-4 aydan fazla kullanma taraftarı değil, bu 3. aydı benim, bundan sonra serophane yok dedi, aşılamaya geçilecek zaten onun içinde iğne verecek, hem yumurtaları uyarıyor, hem rahmi gebeliğe daha iyi hazırlıyor dedi.

cağlammmm benı bugun cok guldurdun canımyaa tupumde mutlu olmusdur gulerken hey allahım yaaa Canım benım esım nerdeyse gunde bır paket sıgara ıcıyor ve sonuc bakk o 36 ben 33 yasındayım adam saglıklı cıktı spermlerı saglıklı hıcbır sorunu yok ama sorun bende cıkdıı hormonlarım cok asagılardaydıı . ben esıme hep dıyordum senın bebeler hep fos cıkacak cok ıcıyorsun sıgara dıyordum oda bana sen uzulme cok saglıklı laronlar dıyordu sen kendıne dıkkat et yeter derdıı heheheheee okadarda dıkkat etım amaa benım hormonlar hormonsuz kalmıslar.oyuzden sen devam ed canım bol fındık fısdıgaa sıgarada ıcsın onlartamamlıyor emınım esımden bılıyorum:KK52::KK52::KK52::KK52::KK35:

Allah gülenyüzünü hiç soldurmaz İnşallah canım, umarım Cumartesi mutluluğun kat kat artar ve yüzün hep güler.

klomenı bende 2.kez kullanıyorum canlarımm 1 kilo aldımm.. yemek yemem azaldıgı halde hemde.. hapa suc atıyorummmm... :KK1::KK1::KK1:

Kızlarcım bişey diicem. Ya bu klomen olsun serophene olsun o ilacı 3 aydan çok kullanmak olmaz derler bizim memleketde doktorlar, sebeb-yumurtalık yorgunluğu oluyor, ve çalışma zorluğu olur.

Bilen varmı bunu?
prospektusunde okumustum..6 ay kullaniliyormus..sonra ara vermek gerekiyormus. belli bir zaman sonra tekrar baslanabilirmis.

arkadaşlar yardım
dün adet oldum doktor ilk günü çağırmıştı bugün gittim.bu ay ilk defa klomen kullanmıştım daha önce bahsetti beni biraz zorladı epey ağrım falan olmuştu ne yse o önemli değil.ama doktor bugün çatlamamış folikül olduğunu söyledi önce bu ay doğum kontrol hapı vereyim yok olsun dedi ama sonra vazgeçti bekleyelim hiçbir ilaç kullanma belki kendiliğinden yok olur dedi.ben gebeliğe engel olurmu diye sordum şuan kist durumunda değil engellemez dedi.ama benim içim rahat değil yaa bu gitmezse kendiliğinden.kendimmi alıp içsem dedim doğum kontrol haapını kafam karıştı.ya da soğan suyu mu içsem diye düşündüm :26:

Merhaba arkadaşlar,ben PKO'luyum nisanda 2.klomeni kullandım ve çatlama iğnesi oldum.Çok şükür hayırlı haberler aldık.Şuan 5 haftalık hamileyim.işallah Allah hepinize bu duyguyu yaşatır...Ben tedaviye yeni başladığım halde umutsuzdum,çünkü 3 sene önce kist ameliyatı geçirmiştim ve yumurtalığımın birinin yarısı alınmıştı. :KK59: Her dakika şükrediyorum,ben tek yumurtalıkla hamile kaldım. Ne olur kimse umudunu yitirmesin.Allah kucaklarımızı bebişlerle doldurur işallah. Polikistik overlilerde düşük riski daha fazlaymış,kafama takmamaya çalışıyorum bu gerçeği.Bebeğimle benim hakkımda hayırlısı olur işallah...

Merhaba arkadaşlar,ben PKO'luyum nisanda 2.klomeni kullandım ve çatlama iğnesi oldum.Çok şükür hayırlı haberler aldık.Şuan 5 haftalık hamileyim.işallah Allah hepinize bu duyguyu yaşatır...Ben tedaviye yeni başladığım halde umutsuzdum,çünkü 3 sene önce kist ameliyatı geçirmiştim ve yumurtalığımın birinin yarısı alınmıştı. :KK59: Her dakika şükrediyorum,ben tek yumurtalıkla hamile kaldım. Ne olur kimse umudunu yitirmesin.Allah kucaklarımızı bebişlerle doldurur işallah. Polikistik overlilerde düşük riski daha fazlaymış,kafama takmamaya çalışıyorum bu gerçeği.Bebeğimle benim hakkımda hayırlısı olur işallah...

tebrikler cnm ALLAH nazarlardan korusun seni ve bebeğini umarım bizde tez zamanda bebiş sahibi oluruz:nazar::nazar::nazar:

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ..............................GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... .................................İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS.......................................... .....................................KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA....................................... ...................................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.ERCELF........................................ ......................................Klomen
174.GULL.......................................... .......................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
175.SARİSHEEKER................................... ...................................Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
176.TUANATAY...................................... ....................................Klomen
177.MESTANNN...................................... .....................................Klomen

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... ..1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
BLUE10............................................ ......9 MAYIS
BİHTER07.......................................... ....10 MAYIS
RANA20............................................ ......17 MAYIS
GYAMAN............................................ ....22 MAYIS
ANGELAUNAL........................................ ...24 MAYIS
ESEMOS............................................ .....25 MAYIS
CİMCİMECAGLA...................................... ..26 MAYIS
MELEK04........................................... .....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
UMUTLU22.......................................... ....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
DİLEDİ............................................ .......27 MAYIS
HULYAB27.......................................... .....28 MAYIS
HTCGL01........................................... ......28 MAYIS
DONSER............................................ .......28 MAYIS
AYSE_GUL80........................................ ....30 MAYIS
TASUHİ............................................ .......31 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ...???
HATEM............................................. .....???

....................................HAZİRAN AYI LİSTEMİZ...........................

KİDY.............................................. .......1 Haziran
HASRETİMSİNN...................................... .2 Haziran
BUSMAİ............................................ ......2 Haziran
ZNGN.............................................. ......5 Haziran
UMUTLUYUM78....................................... .5 Haziran
MESYA............................................. .....6 Haziran
KİRCİCEGİM........................................ ....6 Haziran
SEVDE1............................................ .....6 Haziran
KUZEY1............................................ .....7 Haziran
PATİKLİ........................................... .......8 Haziran
GUNKA............................................. .......8 Haziran
DESTİNA........................................... .....9 Haziran
MENBETA........................................... ...10 Haziran
İZMRLİ............................................ ......10 Haziran
MEHİL............................................. ......11 Haziran
SMYRNA75.......................................... ..12 Haziran
KAYRAM29.......................................... ...13 Haziran
SEVOSEVO.......................................... ..14 Haziran
ŞEKER-LEBLEBİ........................................17 Haziran
HULYA_41.......................................... ...18 Haziran
G.ERKL............................................ ......18 Haziran
DEMOS84........................................... ...19 Haziran
SERAPP27.......................................... ....20 Haziran

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

günaydın güzeller:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

günaydın cnm kızlar bişey söylücem gecen gün adete 9 gün kala test yaptım tek çizgi çıktı gerisi tamemen beyazdı bugün testi fazla almıştım 1 alana 1bedavaydı sabah ilk idrarda yaptım aman durmasın dedim neyse ilk çizgi cıktı sonra hemen gittim oturdum testi çöpe atmadım sonra 1 saat sonra baktım diğer çizginin çıkması gereken yer böle dalgalı pembe ortaya doğru bügün itibariyle 7 ünüm var acaba neden olabilir :18:

Günaydın bacilar :KK71::79: Çok yatıyorum ya neden acaba?Havamı deyişik banamı bişeyler oluyor:KK3: Dün oğlen uyudum, akşam Fatmagüle bile bakamadım, eşimle beraber uyuduk kaldık, film bitdiğinde uyandık yataga gitdik yine yatdım bir de sabah 6 da uyandım bir az uyak kaldım yine yatdım taaaa ki eşim işden aramıyana kadar, dedi uyan artık ya noluyo sana:KK53:

günaydın cnm kızlar bişey söylücem gecen gün adete 9 gün kala test yaptım tek çizgi çıktı gerisi tamemen beyazdı bugün testi fazla almıştım 1 alana 1bedavaydı sabah ilk idrarda yaptım aman durmasın dedim neyse ilk çizgi cıktı sonra hemen gittim oturdum testi çöpe atmadım sonra 1 saat sonra baktım diğer çizginin çıkması gereken yer böle dalgalı pembe ortaya doğru bügün itibariyle 7 ünüm var acaba neden olabilir :18:

Merhaba canım. Adete 9 gün kala neden test yaptın ki? Döllenme olsa bile daha rahime yerleşmemiştir bile. Bırak kanda bile çıkmaz gebelik varsa. Ki sen idrarda yapıyorsun. Ve hala adetine bir hafta var. Bence sen şimdi test falan düşünme, hiç olmadı adet günün geldiğinde yaparsın çok merak ediyorsan. böyle erken erken test yapıp sonra da acabalarla daha çok yoruyoruz kafamızı. Ben bunca zaman şunu öğrendim ki, bebek işi, sabır işi tatlım. Sen de çıkar at bi süreliğine kafandan, bak yaz geldi. Koş, eğleen...

Daha bişe yokmuu?? ayy ne kadar tembel çıktınız sorusuyla sabahın 7 sinde karşılaşsanız ne yaparsınız .

A) Boğazlardım

B) Bıçaklardım

C) :KK52::KK52::KK52: diye çıldırırdım

Kızlar benim piskolojim iyice bozuldu rüyamda falıma bakıyorlarış :KK1::KK1: senin çocuğun olacak ama çok geç olacak diyorlar şimdi bekleme birde kalktım şu soruyla karşılaşınca allahım dedim sana geliyorum galibaaaaa bana sabır ver.

Merhaba canım. Adete 9 gün kala neden test yaptın ki? Döllenme olsa bile daha rahime yerleşmemiştir bile. Bırak kanda bile çıkmaz gebelik varsa. Ki sen idrarda yapıyorsun. Ve hala adetine bir hafta var. Bence sen şimdi test falan düşünme, hiç olmadı adet günün geldiğinde yaparsın çok merak ediyorsan. böyle erken erken test yapıp sonra da acabalarla daha çok yoruyoruz kafamızı. Ben bunca zaman şunu öğrendim ki, bebek işi, sabır işi tatlım. Sen de çıkar at bi süreliğine kafandan, bak yaz geldi. Koş, eğleen...
aman züürt tesellisi işte :nazar:

Günaydın bacilar :KK71::79: Çok yatıyorum ya neden acaba?Havamı deyişik banamı bişeyler oluyor:KK3: Dün oğlen uyudum, akşam Fatmagüle bile bakamadım, eşimle beraber uyuduk kaldık, film bitdiğinde uyandık yataga gitdik yine yatdım bir de sabah 6 da uyandım bir az uyak kaldım yine yatdım taaaa ki eşim işden aramıyana kadar, dedi uyan artık ya noluyo sana:KK53:
Uyku durumu bana hep hamileliği hatırlatıyor, hamileliğimde adete 10 gün varken başlamıştı uyku halleri ve yorgunluk, umarım senin uyku sebebinde bundan kaynaklanıyordur canım.

Çağlacığım ne var ne yok sende? Bugün geçikme 1 sanırım. Kıss inşallahh daha çok gecikir dee, :KK34:[/QUOTE]
Canım evet dün beklenen misafir bugün hala gelmedi. Ama tatlım nasıl olsa sonuç negatif hiç olmassa biran önce gelsinde, önümüzde ki ay için hesaplama yapmaya başlıyayım diyorum:KK1: Oağrılar dün öğleden sonra geçti, şimdi de yok, sadece belim çok ağrıyor, umarım çok fazla gecikmeye girmez.
Bu arada arkadaşlar Mukaddes bile hamile, Rahmi bile yaptı, bizimkiler yapamadı gitti:KK1::KK1::KK1::KK1:

Ahh Ahhh Umutlum ahh keşke elimizde olsa kafadan çıkartıp atmak insanın böyle derdi olunca ne bahar ne yazz umrumuzda olmuyor ya hiç olmassa diye düşünüyor etrafındakiler habire doğuruyor sende bişe yokmu diye soruyor ama kısmet yapacak birşey yok..

cimcimecagla canııım Allah sesini duysun, İnşAllah öyleyimdir! :KK71:
adete 10-12 gün var elim kaşınıyor test alıyım almıyımmı...Hadi sabr edelim bakalım. Soğan kürü kullaniyorum, acaba devam ediyimmi?

X