Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım benim sıkma canını lütfen biliyorum çok sıkıcı bi durum ama hayırlısı böyleymiş Allah'ın bi bildiği vardır lütfen imkanın var ise tedavini devam ettir benim ablamından uzun zamandır olmuyor onunda moralini bozuyorlar maddi durumları da iyi deil pek herkes aşılama tutmuyor direk tüp bebek deneyin tabi onalraa göre hava hoş dediğin gibi ama bu onların çok iyi olduğnudan verilmiş bi özellik meziyet deil her şey Allah'ın elinde ama Allah'ım da yakınan dua eden insanları asla geri çevirmez tedavine -devam et inşallah bu ay olacak olmazsa da vardır bi hikmet beklemek gerekiyor demekki sen bunu düşün görkki ne hayırlar var sonunda gelecek ay ablam başlayacak aşılama için tedaviye inşallah hep beraber kalırız hamiş lütfen umudunu kırma
Biliyorum canım vardır her işte bir hayır sitem etmek istemiyorum ama bazen çok bunalıyorum ve şu an kendimi hiç olmadığım kadar güçsüz hissediyorum, haftaya evde tadilat var kendimi işe veririm hiç bir şey düşünmem toparlarım biraz kendimi diye düşünüyorum, ama aşılamayı bu ay yavaş yavaş silmeye başladım kafamdan, gerçeği hiç sağlıklı kararlar veremez oldum, sabah ki kararımla akşam ki kararım bir birini tutmaz oldu. Henüz adet te olmadım, o dönemi bir atlatayım bakalım zaman ne gösterecek.

cicimecim ne kadar harap etmişsin kendini canım benim..bizim bi hocamız vardı derdi ki çocuğunuz çok üzgünse senin bi kucağa ihtiyacın var diyip onu sıkıca sarın..
galiba senin bi kucağa ihtiyacın var keşke yanında olsamda sana şöyle bi sarılsam:KK73:
üzülme demek kolay demiycem, ama eğer imkanın varsa bi kaç gün mekan değiştir tatil yap kafanı toplarsın ne demişlre tebdili mekanda ferahlık vardır
Evet canım inan bana beni anlayan birine sıkı sıkı sarılıp hıçkıra hıçkıra ağkamak istiyorum, içim boşalana kadar, gözlerim şişene kadar çocuklar gibi ağlamak istiyorum, kendimi iyi hissetmek için sabah 5 te kalktım, spor yaptım (nasıl olsa sonuç negatif, uzun zamandır spor yapmıyordum ya birşey varsa diye), duş aldım, güzel bir kahvaltı hazırladım, kızımla başbaşa kahvaltı yaptık, sonra süslendim püslendim kendimi mutlu hissederek işe geldim ama ben sadece dış görünüşümle çevremi kandırabilirim, içimde neler yaşadığımı bile bile kendimi kanramıyorum işte, olmuyor, yapamıyorum.

Merhaba arkadaşlar, ancak açabildim siteyi.
CİMCİMECAĞLA anladğım kadarıyla sonucun olumsuz arkadaşım. Kıyamam ben sana. Ne desem nafile biliyorum. Evet umutlanmak çok güzel ama sonuç negatif olunca yıkımı da bi o kadar çok oluyor. Ama umutlanmadan, hayallere kapılmadan da yapamıyoruz maalesef. Allahımza binlerce şükürler olsun ki, birer tane yavrularımız var. Ağlayak, kendini üzerek güzeller güzeli kızına da haksızlık etme. Yıllardır yapmaya çalıştığımız bebeklerden başımızı kaldırım, yüzünü gördüğümüz yavrularımızla ilgilenemediğimiz anlar oluyor. Yani kendi adıma konuşayım, bazen kendimi üzmekten, tedavi görmekten yavrumla yeterince ilgilenemiyorum. Tabii bunu yeni yeni farkediyorum. İhmal ettiğim anlar oldu, çünkü moral bozukluğuyla dünyaya küstüm. Rabbim vermiyorsa bir bildiği vardır. Verdikleri için de vermedikleri için de şükretmek lazım. Arkadaşlarına da fazla takılma gülüm. Benim en yakın arkadaşımdan bi tanesi öyle diyordu, bak bi tane var bu kadar takma kafana diye. Ama nasıl ki kendisi ikinciyi istemeye başladı ve olmadıı, o zaman beni anlamaya başladı. başına gelmeyen kimse anlayamaz bizim yaşadıklarımızı. Bak havalar ne güzel açtıı. Şükürler olsun ki bi yazı daha gördüüük. Çook şükür kii ağlamaya da gülmeye de birer tane yavrumuz varr. Hadi toparla kendiini canımıniçii.

:KK43:(((((( inanın kıskançlık değil gözü olanın gözü çıksın ama insanın elinde değil benim eltimde 4. ye hamile herkes çatır çatır doğuruyor ablamın görümceside yeni doğum yaptı hayırlamaya gitmicenmi diyor onun kaynanasıda patavatsız bana diyorki mine ye sürtün darısı bulaşır gerçekten böyle insanlar deli ediyor beni ne yapalım sınanıyoruz işte...
Evet canım inan kıskançlık değil, kesinlikle değil, Allah herkese versin, isteyen herkesin olsun, sorun bu eksikliğimizi bile bile bunun tekrar tekrar sorulması, bunun üzerinde durmaları.

merhaba arkadaşlar uzun zamandır giremiyodum şöyle bi geçmişe baktım güzel haberlerde var üzücü haberlerde. bebişi olanları tebrik ediyorum insallah hayırlısıyla kucağınıza alırsınız. olumsuzlukla sonuçlanan arladaslar içinde geçmiş olsun diyorum insallah bu son olurda bizlerde bebişlerimizi kucagımıza alırız. demos84 ve cimcimecagla lütfen bırakmayın kendinizi güçlü olmaya çalısın allahın izniyle bizimde olacaktır insallah.

canım senin arkadasın azcık bişeyle hamile kaldıgını söylerken benım cevremdekı arkadaslarım kıyafetinden hamıle kalcaz nerdeyse diyolar o kadar kırıyolarki hiç farkında değiller. beni yanlıs anlama ama sen kızını düşün en azından onu dünyaya getirmişsin hiç olmamakla bir tane olması arasında bile cok fark var ınan buna ama kesinlıkle yanlıs anlama inan abartısız söylüyorum eşim bazen öyle konusuyokı hanı bı hamılelık yasasam kısa sürelı olsa sonra onu kaybetsem buna bile razı gelecek bunu acıkca söylemıyo ama bunu anlatan kelımeler kullanıyo bi sefer günün gecse bile razıyım diyor ama hiç olmuyo neden diye sorguluyor. ve aksi gibi eşimin ailesi bana hiç sormuyo sadece direk ona soruyolar öyle olunca o benden daha cok yıpranıyo. ben calısıyorum bu yüzden falan diyorum bi açıklama yapmıyorum birde bu ay işten cıkıcam o zaman daha cok üzerimize gelecekler ama yapacak bişey yok belkıde bu stresten mı acaba diyorum asırı sekılde zor gelıyo çünkü yapamıyorum hem ev hem iş olmuyo zayıfladıkca zayıflıyorum. dileğim hepimiz bir an önce bebişlerimize kavusuruz insallah..

Merhaba arkadaşlar, ancak açabildim siteyi.
CİMCİMECAĞLA anladğım kadarıyla sonucun olumsuz arkadaşım. Kıyamam ben sana. Ne desem nafile biliyorum. Evet umutlanmak çok güzel ama sonuç negatif olunca yıkımı da bi o kadar çok oluyor. Ama umutlanmadan, hayallere kapılmadan da yapamıyoruz maalesef. Allahımza binlerce şükürler olsun ki, birer tane yavrularımız var. Ağlayak, kendini üzerek güzeller güzeli kızına da haksızlık etme. Yıllardır yapmaya çalıştığımız bebeklerden başımızı kaldırım, yüzünü gördüğümüz yavrularımızla ilgilenemediğimiz anlar oluyor. Yani kendi adıma konuşayım, bazen kendimi üzmekten, tedavi görmekten yavrumla yeterince ilgilenemiyorum. Tabii bunu yeni yeni farkediyorum. İhmal ettiğim anlar oldu, çünkü moral bozukluğuyla dünyaya küstüm. Rabbim vermiyorsa bir bildiği vardır. Verdikleri için de vermedikleri için de şükretmek lazım. Arkadaşlarına da fazla takılma gülüm. Benim en yakın arkadaşımdan bi tanesi öyle diyordu, bak bi tane var bu kadar takma kafana diye. Ama nasıl ki kendisi ikinciyi istemeye başladı ve olmadıı, o zaman beni anlamaya başladı. başına gelmeyen kimse anlayamaz bizim yaşadıklarımızı. Bak havalar ne güzel açtıı. Şükürler olsun ki bi yazı daha gördüüük. Çook şükür kii ağlamaya da gülmeye de birer tane yavrumuz varr. Hadi toparla kendiini canımıniçii.
Canım benim ne güzel yazmışsın, içime su serptin, çok şükür halime bin şükür canım var birer tane yavrumuz. Olmuyorsa vardır bundada bir hayır, dediğin gibi yavrumla bende çok fazla ilgilenemedim 8 yaşına geldi, konuşmaya başladığı günden beri hala anne işten çık diyor, ben hiç ev hanımı olmadım, kızımla hiç ilgilenemedim, hep 2. olsun çıkarım artık çalışmam dedim, oda bir türlü nasip olmadan kızım büyüdü, kocaman kız oldu, bugüne kada hep seninde olur bir kardeşin deyip oyaladım çacuğu, acaba artık onu tek olmayamı alıştırsam, bu durumu kabul etse ve bunun güzellikleri görmeye başlasa artık. Bunu yapmayada korkuyorum, tam vaz geçmişken, çocuğada bu durumu kabullenmişken hiç ummadık bir anda gelirse bebiş bu seferde bizim ki istemez, neyse canım ben biraz kendimi toparlıyayım da temizliğe başlıyayım, başka yapılacak bir şey yok.

merhaba arkadaşlar uzun zamandır giremiyodum şöyle bi geçmişe baktım güzel haberlerde var üzücü haberlerde. bebişi olanları tebrik ediyorum insallah hayırlısıyla kucağınıza alırsınız. olumsuzlukla sonuçlanan arladaslar içinde geçmiş olsun diyorum insallah bu son olurda bizlerde bebişlerimizi kucagımıza alırız. demos84 ve cimcimecagla lütfen bırakmayın kendinizi güçlü olmaya çalısın allahın izniyle bizimde olacaktır insallah.

canım senin arkadasın azcık bişeyle hamile kaldıgını söylerken benım cevremdekı arkadaslarım kıyafetinden hamıle kalcaz nerdeyse diyolar o kadar kırıyolarki hiç farkında değiller. beni yanlıs anlama ama sen kızını düşün en azından onu dünyaya getirmişsin hiç olmamakla bir tane olması arasında bile cok fark var ınan buna ama kesinlıkle yanlıs anlama inan abartısız söylüyorum eşim bazen öyle konusuyokı hanı bı hamılelık yasasam kısa sürelı olsa sonra onu kaybetsem buna bile razı gelecek bunu acıkca söylemıyo ama bunu anlatan kelımeler kullanıyo bi sefer günün gecse bile razıyım diyor ama hiç olmuyo neden diye sorguluyor. ve aksi gibi eşimin ailesi bana hiç sormuyo sadece direk ona soruyolar öyle olunca o benden daha cok yıpranıyo. ben calısıyorum bu yüzden falan diyorum bi açıklama yapmıyorum birde bu ay işten cıkıcam o zaman daha cok üzerimize gelecekler ama yapacak bişey yok belkıde bu stresten mı acaba diyorum asırı sekılde zor gelıyo çünkü yapamıyorum hem ev hem iş olmuyo zayıfladıkca zayıflıyorum. dileğim hepimiz bir an önce bebişlerimize kavusuruz insallah..

Çok haklısın canım, ne anlatmak sitediğini çok iyi anlayabiliyorum, Yüce Rabbim biliyor ki, önce olmayanların olsun, sonra bana nasip et diye dua atmişimdir hep. Halâ da gönlüm hep bundan yana, Çok şükür Allahıma ben o duyguyu tattım, o güzelliği yaşadım, isterim ki isteyen herkes yaşasın, Yüce Rabbim herkese annelik duygusunu tattırsın, bunu bütün samimiyetimle diliyorum.

merhabalar...yaw öyle yoğunumki giremedin hiç nete...hemen bi geçmişi okuyayım..cok merak ediyorum sizi...

Çok haklısın canım, ne anlatmak sitediğini çok iyi anlayabiliyorum, Yüce Rabbim biliyor ki, önce olmayanların olsun, sonra bana nasip et diye dua atmişimdir hep. Halâ da gönlüm hep bundan yana, Çok şükür Allahıma ben o duyguyu tattım, o güzelliği yaşadım, isterim ki isteyen herkes yaşasın, Yüce Rabbim herkese annelik duygusunu tattırsın, bunu bütün samimiyetimle diliyorum.

anlamana çok sevindim canım dilerim olan olmayan herkesın olsun ALLAH isteyen herkese versin. bazı dönemlerde kardeş demek ne demek pek önemsemiyor kıymet bilmiyoruz ama belli bi yaşı atlatınca evler ayrılınca hersey daha iyi anlasılıyor dilerim rabbim senin kuzunuda kardeşsiz bırakmaz.

bu ay ilk defa klomen kullandım.
28 nisan da yumurtalarım:17.7 mm ve 13.5 mm di.
28-29 ve 30 unda çalışma yaptık.
18 mayısta doktora gittim b-hcg:355.41 çıktı.
pazar günü lekelenme şikayetiyle acile gittim.
22 mays b-hcg:2659 çıktı.
vajinal ve normal usg de kese gözükmedi.
23 mayıs doktora gittim. normal usg ve sıkışmış olarak girdiğim usgde de kese gözükmedi.
doktor dış gebelikten şüphelendi.
yumurta çatlama günümü baz alırsam 3 haftalık gebelik gözüküyor.
ancak sat 16 nisanı baz alırsam 5 haftalık gebelik oluyor.

klomen kullanıpta hamile kalan arkadaşlar bana yardımcı olun bu konuda.moralim sifir.

umutlu canım beni hamile listesinden çıkarabilirsin malesef değerlerim düştü. :KK43::KK43::KK43:ve kırmızılar gelmeye başladı. 3 de doktora gidicem bakalım tedaviye devam edecek mi?
Tamam gülüm, umarım önümüzdeki ay yeniden yazarım seni o güzel listeye. Allahım yardımcın olsun canım.
:)) dımı kesın var bebısım.dr. Benı sınır ettı yarına kadar catlıcam yıne neden dırek evet hamılesın dıyemedı onu anlamadım cokmu dusuk buldu degerı ama daha 12 gundur bende
Tatlım tebrik ederim. Allahım sağ salim doğurmayı, analı babalı büyütmeyi nasip etsin.
Canım benim ne güzel yazmışsın, içime su serptin, çok şükür halime bin şükür canım var birer tane yavrumuz. Olmuyorsa vardır bundada bir hayır, dediğin gibi yavrumla bende çok fazla ilgilenemedim 8 yaşına geldi, konuşmaya başladığı günden beri hala anne işten çık diyor, ben hiç ev hanımı olmadım, kızımla hiç ilgilenemedim, hep 2. olsun çıkarım artık çalışmam dedim, oda bir türlü nasip olmadan kızım büyüdü, kocaman kız oldu, bugüne kada hep seninde olur bir kardeşin deyip oyaladım çacuğu, acaba artık onu tek olmayamı alıştırsam, bu durumu kabul etse ve bunun güzellikleri görmeye başlasa artık. Bunu yapmayada korkuyorum, tam vaz geçmişken, çocuğada bu durumu kabullenmişken hiç ummadık bir anda gelirse bebiş bu seferde bizim ki istemez, neyse canım ben biraz kendimi toparlıyayım da temizliğe başlıyayım, başka yapılacak bir şey yok.
Ben oğluma, Allahım ne isterse o olur dedim. tamam biz isityoruz, ama verecek olan Allah dedim. Olursa olur, olmazsa da sen varsın Rabbim sana uzun ömürler versin dedim. Birkaç aya kadar o da beni sıkıştırıyordu, kardeşim olsa öyle olur, böyle yaparım, şöyle ederim gibi konuşuyordu. Ben de hep gizli gizli ağlıyordum. Allahım yavrumu tek bırakma, can yoldaşı gönder, kardeş ver rabbim diye dualar ediyordum. Ama olmuyorsa da bunda da hayırlı birşyler vardır diye düşnmeye başladım artık. İsyan etmiş olmak istemiyorum, Rabbim sen evladıma sağlık ver, hayırlısıysa da bi kardeş ver diye dua ediyorum artık. Yavrum da anladı sanırım artık, sormuyor anne hamile değilmisin daha diye. Eee büyüdü artık. 13 yaşını bitirecek nerdeyse. Uzun lafın kısası, hayat güzel Çağlacığııım, hem de çok güzel.

23 mayıs doktora gittim. normal usg ve sıkışmış olarak girdiğim usgde de kese gözükmedi.

klomen kullanıpta hamile kalan arkadaşlar bana yardımcı olun bu konuda.moralim sifir.
18 mayısat gittiğinde hcg testi ne için yapıldı gebemisin diyemi yoksa çatlama olmuşmu diye cnm ?çünkü benim çatlama ugs de çıkmıştı dr istersen kandada baktır dedi ben gere yok siz gördüyseniz dedim...

selam allah yardımcınız olsun umarım en kısa zamanda kese görürsünüz benimde ilk klomen kullandığımda aynı şey olmuştu ama benim dış gebelikle sonuçlandı tek tavsiyem çok sıkı takip edip böyle bişey varsa ki inşallah yoktur hemen tespit edip ameliyat v.s gerek kalmaması için elinizden geleni yapmanız ben görünür bchg yükselir diye çok zaman kaybettim ve olanlar oldu....

selam kızlar 2 gün giremedim valla topik almış başını gitmiş okumaktan gözlerim şeş beş oldu... kısaca aklımdakilere cvp vereyim...

cimcimeçağla cım canım senin adına üzüldüm ama Allah tan hayırlısı be canım kısmet bu işler hem senin bi tanede olsa çocuğun varmıl Allah ona sağlık sıhhat uzun ömürler versin ...şükret haline..bak bize biz daha ilki olsun diye uğraşıyoruz Allah tez vakitte isteyen herkese nasip etsin inşallah...

tuanatay cım tebrikler canımm 2.çizgiden sonra değeride görmişsün hayırlı olsun canımmmmm:KK49::49

:sarışınw saol canım güzel dileklerin için cümlemize inşallahh:KK49::KK49:

busmai hayırlsıı olsun canım inşallah hazirana nasip olurrr:KK49::KK49:

mpb canım sende üzülme belki senin de nasibin hazirana dır bak bizde bekliyoruzz hayırlısı olsun inşallah..hayırlısıysa beri hayırsızsa geriiii:26::26:

aklımdakiler bunlar canlarım inşallah herkesin gönlüne göre verir Allah ımm :KK34::KK34::KK34::KK34:

selam kızlar 2 gün giremedim valla topik almış başını gitmiş okumaktan gözlerim şeş beş oldu... kısaca aklımdakilere cvp vereyim...

cimcimeçağla cım canım senin adına üzüldüm ama Allah tan hayırlısı be canım kısmet bu işler hem senin bi tanede olsa çocuğun varmıl Allah ona sağlık sıhhat uzun ömürler versin ...şükret haline..bak bize biz daha ilki olsun diye uğraşıyoruz Allah tez vakitte isteyen herkese nasip etsin inşallah...

tuanatay cım tebrikler canımm 2.çizgiden sonra değeride görmişsün hayırlı olsun canımmmmm:KK49::49

:sarışınw saol canım güzel dileklerin için cümlemize inşallahh:KK49::KK49:

busmai hayırlsıı olsun canım inşallah hazirana nasip olurrr:KK49::KK49:

mpb canım sende üzülme belki senin de nasibin hazirana dır bak bizde bekliyoruzz hayırlısı olsun inşallah..hayırlısıysa beri hayırsızsa geriiii:26::26:

aklımdakiler bunlar canlarım inşallah herkesin gönlüne göre verir Allah ımm :KK34::KK34::KK34::KK34:

hly7 sen beni unuttun ama :KK5: ben seni unutmadım canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun :KK71:bir ömür mutluluklar dilerim :KK69:

canım yaa asma yüzünü belirti için erken bence yok demedim ki vardır inşallah :KK70:

haklısın cnm zaten cok erken ben günümü bekliyyim bakalım neler olcak ilk defa ilaç kullandım ya insan mrek ediyor işte gerçi hiçmi hiç umudum yok Allah izin verdiyse olcak inş.hepiizin

X