Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

umutlu canım beni hamile listesinden çıkarabilirsin malesef değerlerim düştü. :KK43::KK43::KK43:ve kırmızılar gelmeye başladı. 3 de doktora gidicem bakalım tedaviye devam edecek mi?

canım niye böyle oldu ya:KK43: düşük mü yapıyorsun? yoksa hamile değil miymişsin?
çok üzüldüm ya sen bana da ümit veriyordun:KK43:canım lutfen kendini bırakma,Allah hakkımızda hayırlısını bilir biz bilemeyiz..zamanı gelince hamile kalacağız.. ve bizi bebeklerimiz büyük insanlar olcak inşallah cunku hiç kolay doğmuyorlar..

canım niye böyle oldu ya:KK43: düşük mü yapıyorsun? yoksa hamile değil miymişsin?
çok üzüldüm ya sen bana da ümit veriyordun:KK43:canım lutfen kendini bırakma,Allah hakkımızda hayırlısını bilir biz bilemeyiz..zamanı gelince hamile kalacağız.. ve bizi bebeklerimiz büyük insanlar olcak inşallah cunku hiç kolay doğmuyorlar..

canım doktor tutunamamış dedi. tekrar tedaviye başladık. sadece bu defa folic plus yerine içinde ek vitamin olan başka ilaç verdi. bu ilk denemeydi moralini bozma olacak dedi. zamanı gelince olacak biliyorum ama yaş 28 iki senedirde deniyoruz. korkuyorum yaş geçince çocuğa bakamayacağım diye. :KK43::KK43::KK43:

canım doktor tutunamamış dedi. tekrar tedaviye başladık. sadece bu defa folic plus yerine içinde ek vitamin olan başka ilaç verdi. bu ilk denemeydi moralini bozma olacak dedi. zamanı gelince olacak biliyorum ama yaş 28 iki senedirde deniyoruz. korkuyorum yaş geçince çocuğa bakamayacağım diye. :KK43::KK43::KK43:

öyle düşünme canım senin yaşındaki çoğu insan hala bekar. artık herkes geç evleniyor geç çocuk sahibi oluyor.. üstelik rahimi ,yumurtalıkları olmayanlar var.. Allah korusun.
ben de o düşüncelere dalıyorum bazen,erkenden anne olsaydım,babam artık dede olsaydı, eşim harika bir baba olurdu..bu düşünceler insanı yıpratıyor.fayda sağlamıyor. ne yapalım yani elimizden birşey gelmiyor. biz istemedik böyle olmasını ve çaba da gösteriyoruz. inşallah Allah bizlere de verecek.. :KK14:

öyle düşünme canım senin yaşındaki çoğu insan hala bekar. artık herkes geç evleniyor geç çocuk sahibi oluyor.. üstelik rahimi ,yumurtalıkları olmayanlar var.. Allah korusun.
ben de o düşüncelere dalıyorum bazen,erkenden anne olsaydım,babam artık dede olsaydı, eşim harika bir baba olurdu..bu düşünceler insanı yıpratıyor.fayda sağlamıyor. ne yapalım yani elimizden birşey gelmiyor. biz istemedik böyle olmasını ve çaba da gösteriyoruz. inşallah Allah bizlere de verecek.. :KK14:
inş. canım ya bizde anne olalım. napalım serophene devam... senin az kalmış olması lazım kaç günün kaldı. inş. seninki tutunur.

kızlar hamıleymısım galıba yanı kesın bısey soylenmedı daha bhcg 83 cıktı 2 gun sonra tekrarlancak.

Kizllaaaar, yardiminiza ihtiyacim var.
ben 20. adet günümde kan verdim, bakmak icin yumurtanin hoplayip hoplamadigina. Bugün kan degerlerimi ögrendim, fakat doktora carsamba günü gidecem. Doktorda calisan kizlar da anlamiyorlarmis. biri 247 digeri ya 147 yada 47 dediler. Iciniizde bilen varmi????? biri progesteron biri prolactinmis. Allahim insaallah yumurtam hoplamistir. Lütfen yardim edin!!! cok meraklandim

tebrikler cnm sabah sabah ne güzel haber bu muhtemelende 4 haftalıkmı oluyo böle olunca....:nazar::nazar::nazar::nazar:

saol canım ya bende bılmıyorumkı ne kadarlık oldugunu dr.da bısey soylemedı tel.den konustuk zaten gıtmedım yanına nasıl olur falan dıo:) ayrıca dr.mu hemen degıstırıyorum.ıste 21. Gun progesteron testınde 1.45 tı yumurtlama olmamıs dedıler yanı bu bebıs 11 mayıstan sonra tuttu cok ufak daha hcg degerı azmıkı.

daha belirti için erken canım ya bozma moralini. benim bebişin kesesi düştü biraz önce malesef.:KK58:

:KK43: geçmiş olsun tatlım, dinlen.. gebelik oluşması bile güzel birşey demek ki yakında çocuğun olacak, bu iş çok zormuş.. hem döllenecek hem tutunacak hem büyüyecek hem gelişecek hem de sorunsuz bir şekilde doğacak.. Allah yardımcımız olsun
hem çocuk olmayan günlerin de tadını çıkar birdaha geri gelmez bu boş vakitler.. ben öyle deyip kendimi avutuyorum,eşimle balayımız bitmedi diyorum.

Tebrik ederim canım, galiba ne demek hamilesin düpedüz. Allah kucağına alacağın günleri görmeyi nasip etsin.

:)) dımı kesın var bebısım.dr. Benı sınır ettı yarına kadar catlıcam yıne neden dırek evet hamılesın dıyemedı onu anlamadım cokmu dusuk buldu degerı ama daha 12 gundur bende

Canım çok geçmiş olsun, senin adına çok üzüldüm. Umarım en yakın zamanda bebişlerimize hamile kalmak bizlerede nasip olur.

çok üzüldüm canım inşallah Rabbim en güzelini biliyor doğru zamanda gelicek bebişler inanıyorum

Bu arada arkadaşlar doktora gitmiştim damla damla adet oluyordum doktor duphastondan olduğunu söylemişti rahim kalınlaşmasını istiyoruz dedi rahmim kalın deilmiş böyle bi sorunu olan var mı bilgi paylaşalım nolurrr bu arada yeni satım 20 haziran:KK59:

kızlar sıze cıddı cıddı soyluyorum bu yumurcaklar kafaya takmayınca gelıyolar ben bu ay hsg cektırdım hadı olmustur belkı yumurta dıye 14.gunden sonra sıkı calısma yaptık sonra ben 21.gunu test yaptırdım yumurtlama olmamıs dedıler bosuna gıttı okadar yatmalar dedım sonrakı gunlerdede ne yattım nede ayaklarımı tepeye kadar dıktım dırek kalkıp lavaboya gıdıyodum nasıl olsa yumurta yok dedım durdum.meger olmuuuss allahım ıste dogaya ne yaparsan yap hukmedemıyosun olcagı varsa her turlu olduruyo.benım kafamdan cıkartabıldıgım umursamadıgım bı ayda geldı melegım ınsallah en yakın zamanda sızde gobıse kondurursunuz bırer melek hepınıze dua edıyorum..

Merhaba kızlar;
İçimdeki merakı yenmek için hastaneye gittim ve ilk defa beta hcg yaptırdım, sonuç 1 saatte çıkacak dediler, geçmek bilmeyen 1 saat ve nihayet süre doldu, gittim sonucu aldım, sonuç koskocaman bir NEGATİF. Değere ne demeli arkadaşlar 0,46 nekadar komik değilmi, şaka gibi, ağlamak istiyorum, gözlerim dolu dolu, çalışma iştahım gitti, morel sıfır, herzaman ki gibi gerginim. Çok üzgünüm kızlar çok, sizde olmasanız kime anlatırım içimdekileri, kim anlar beni, orada geçirdiğim 1 saat içinde kaçtane karnıburnunda gördüm ben bile sayamadım, başkalarında nasıl oluyor, bizde neden olmuyor, neden bu kadar çabalamamıza rağmen hep üzülüyoruz, sitem etmek istemiyorum elbette, Rabbimin bir bildiği vardır elbet ama elimde değil, çok ama çok yıprandım kızlar, bu son artık, önümüzde ki ay aşılama deneyeciğim, oldu oldu, olmadı nasip böyleymiş der yoluma devam ederim, yaptırdığım için pişman değilim yinede en azından 3 gün daha boşu boşuna umutlanmaktan kurtuldum. İşte böyle arkadaşlar şimdi kendime gelmeliyim biraz, inanın sonucu görünce pek bir şey hissetmedim ama zaman geçince aradan biraz acısı çıkmaya başladı.

Canım benim teselli etmek için hiç bir şey söyleyemeyeceğim çünkü bende aynı durmdayım sırf o karnı burnunda olan kadınları görmemek için gitmedim bu ay dr a çok üzülüyorum ama kısmet ne diyelim herşeyin hayırlısı canım bir an önce toparlan.

kızlar sıze cıddı cıddı soyluyorum bu yumurcaklar kafaya takmayınca gelıyolar ben bu ay hsg cektırdım hadı olmustur belkı yumurta dıye 14.gunden sonra sıkı calısma yaptık sonra ben 21.gunu test yaptırdım yumurtlama olmamıs dedıler bosuna gıttı okadar yatmalar dedım sonrakı gunlerdede ne yattım nede ayaklarımı tepeye kadar dıktım dırek kalkıp lavaboya gıdıyodum nasıl olsa yumurta yok dedım durdum.meger olmuuuss allahım ıste dogaya ne yaparsan yap hukmedemıyosun olcagı varsa her turlu olduruyo.benım kafamdan cıkartabıldıgım umursamadıgım bı ayda geldı melegım ınsallah en yakın zamanda sızde gobıse kondurursunuz bırer melek hepınıze dua edıyorum..

cnm senın sat kaçtı

X