Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar nasılsınız bugün CUMANIZ MÜBAREK OLSUNNNN...!!!
aranızda adacayı+civanperçemi+aslanpençesi çayını içen warmı ???dün başladım adetime de 4 gün war we akıntım yoğunlaştı kullanan warsa yazarmısınız nasıl bi sonuç aldınız...
bu arada umutlucum benide listeye eklermisin inş uğurlu gelir bat 17 mayıs gerçi bu ay bebiş şansımız yok ama yinede yazarsan sewinirim ...!!!

Ben şimdiden hava durumuna baktım. Cumartesi yağışlı diyor, ama pazar güneşli şükürler olsuun. Teklifim her zaman geçerli. Edirneye geldiğinde bi haber et, hem tanışmış oluruz, hem de kaynaşıırız canımıniçi. cumartesi benim eşim çalışıyor ama pazar biz de rüzgar nereye eserse oraaaya. :KK55: Zaten bu yıl leylekleri hep havada gördüüüm, evde oturmak yok.

Ben Edirnedeyim Ebrucuğuum. Merkezdeyim. Sen şu an nerede oturuyorsun. Ahh canıım, o güzelim ciğer yenmez mii? Yanına bi de kızarmış kuru bibeeer. Ohhh. Hamişlerin canı isteyecek haa. Ama olsun canı çeken gelsin valla buraya. Buyruun geliin. Yiyelim -içelim -güzelleşeliiim. :KK56: Hem zaten kilo dediğiniz de nedir kiii:KK37:

Merhaba canım, hoşgeldin sefalar getirdin. Sanırım iri bi bebek olacak senin ufaklık. Hem fazla da farklı değil gülüm, 2-3 farklı sölemiş. Bazı arkadaşların da böyle olmuştu, hep ilerden gitmişti haftaları. İyi bakıyorsun demek ki yavrumuzaa.

Bak işte canım benim seni hep böyle neşeli cıvıl cıvıl görmek istiyoruz bea, hep böyle ol, yüz ifadeni göremesemde yazdıklarından anlayabiliyorum o umutsuz halinin gittiğini, Sana söz Edirneye gelmeden önce seninle bağlatıya geçeceğim, görüşmek nasip olur inşallah, bu hafta olmaz ama ben sık sık gelirim oraya.

arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz? yumurta çatlatma iğnesinden sonra adet gecikmesi mümkünmü? dün adet günümdü olmadım yani umutlanab,lirmiyim acep?

arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz? yumurta çatlatma iğnesinden sonra adet gecikmesi mümkünmü? dün adet günümdü olmadım yani umutlanab,lirmiyim acep?

Canım kişiden kişiye değişir, bende gecikme yapmadı, gebelik yada adet belirtisi varmı, bence yarın test yap varsa muhakkak çıkar. Bizede haber ver ama şöyle güzel bir haber daha alalım, keyifler yerine gelsin.

ya kızlar adetimin 14.günü kasıklarım çooook ağrıyordu o gün bişey yapamadık ama 13.günü yapmıştık 15.ve 16.günlerde çok ağrıyordu kasıklarım ama 15ve16.günlerde yaptık sizce çatlama dönemlerini yakalamış mıyızdır?Yoksam klomenden dolayı mı ağrılarım oldu :KK52:
bide progeston ve duphaston kullanıyorm bunlarda bebeğin tutunmasını sağlıyormuş ama ikisi bir arada zararlı olmaz mı ki gerçi doktor verdi ama tereddütlerim var

Son düzenleme:
:44::44::44::44::44:selam kızlar ya ben bişii sorucam.klomen kullandım bu ay ve pregnyl iğnesi vuruldum pazartesi günü.bugün göğüs uçlarım çok fena acıyo.kasıklarımda oturup kalkarken batıyo.3 ay öncede klomen ve iğne olmuştum ama hatırlamıyorm ozamanda böylemiydi.neden olur ve sizce normalmi??

:44::44::44::44::44:selam kızlar ya ben bişii sorucam.klomen kullandım bu ay ve pregnyl iğnesi vuruldum pazartesi günü.bugün göğüs uçlarım çok fena acıyo.kasıklarımda oturup kalkarken batıyo.3 ay öncede klomen ve iğne olmuştum ama hatırlamıyorm ozamanda böylemiydi.neden olur ve sizce normalmi??

bende bu ay ilk kez klomen kullandım ve aynı şeylerden muzdaribim.adetin14.günü ağrılarım başladı15ve 16.gündede devam etti ama şimdi çok şükür

bende bu ay ilk kez klomen kullandım ve aynı şeylerden muzdaribim.adetin14.günü ağrılarım başladı15ve 16.gündede devam etti ama şimdi çok şükür

ya dayanılmıcak gibi değil kasık ağrım ama göğüs uçlarım fena gerildi ve acıyo.işin tuhaf tarafı benim bu ay reglim 8 gün sürdü klomen kullanırken adetliydim.hatta reglim bittikten 1 gün sonra doktora muayene oldum.yumurtalarım 14mm olmuştu geç toparlıcak dedi adetin yeni bitmiş olmasına rağmen çok iyi daha gelişir dedi.şimdi 3 gün hergün beraber oldum eşimle artık günaşırı olucak.kafam çok karıştı geçmi çatladı anlamadım.birde biz iğneden 36 saat sonra beraber olduk.

ya dayanılmıcak gibi değil kasık ağrım ama göğüs uçlarım fena gerildi ve acıyo.işin tuhaf tarafı benim bu ay reglim 8 gün sürdü klomen kullanırken adetliydim.hatta reglim bittikten 1 gün sonra doktora muayene oldum.yumurtalarım 14mm olmuştu geç toparlıcak dedi adetin yeni bitmiş olmasına rağmen çok iyi daha gelişir dedi.şimdi 3 gün hergün beraber oldum eşimle artık günaşırı olucak.kafam çok karıştı geçmi çatladı anlamadım.birde biz iğneden 36 saat sonra beraber olduk.

benimde kafam çok karıştı hangi gün çatladı anlamadım am dün yumurta akı kıvamında akıntım oldu çatlayınca öyle olurmuş.İlk defa yaşadım öyle birşeyi önce hiç olmazdı yumurtladığımı bile anlamzdım benimde13gün 18ve 19mmiki yumurtam olmştu
artık hayırlısı elimizden geleni yapıyoruz gerisi allaha kalmış

bu gün reglimin 3. günüydü kist falan varmı diye dr. gittim 2 doktora . ilki üstten ulrtasonla baktı kist falan yok ilaca başla dedi içime sinmedi 2. dr. gittim alttan ultrasonla baktı 14mm kistin ultrason kagıdını elime tutuşturdu. primalut verdi sinirden kudurdum. ikisini al birbirine vur hele ilki bogazına yapış. 2. si geçen ay primalutu veren. geçen ayda primalut verdiniz kist oldu dedim e işte o yuzden her reglide kist varmı yokmu bakıyoruz demezmi.:18: 2 dr. a içimden ......................... anlarsınız . ve hiç bir şey yapmama kararı aldım . bu dr.lar bana kafayı yedirecekler .......................... eylüle kadar hiç bir şey yapmayacagım 52 kiloydum 60 kiloya çıktım bu ilaçlar yüzünden stresi cabası kendimle ugraştıgım yetmiyormuş gibi bide dangalak dr.larla ugraşıyorum. bi spor kulübüne yazılıp yazın tadını çıkaracagım bi kendime geleyim sonrada eylülde bi tüp bebek merkezine . kafayı reset liyecegim arkadaşlar eylülde görüşmek üzere çünki herşeyden uzaklaşıp bu stresi üstümden atmam lazım. inşallah hepinizi hamiş listesine geçmiş olarak görürüm paylaşımlar için çok teşekürler.kendinize iyi bakın . hepinizi çooooooooooooooooooook öptüm.:emir_bebek:

Him cevabin icin tsk ederim sekerim. ben klomenle tedavi goruyorum peki bunun bir sakncasi olmaz dimi ? Bu gece yaparim hemen o yuzden soruyorum

dışardan birşey ya zararı olacağı sanmıyorum sonuçta buhar ben normal suyla yapıştım hamile falan kalmadım :KK43: yani ama dene ne olcak

Son düzenleme:
bu gün reglimin 3. günüydü kist falan varmı diye dr. gittim 2 doktora . ilki üstten ulrtasonla baktı kist falan yok ilaca başla dedi içime sinmedi 2. dr. gittim alttan ultrasonla baktı 14mm kistin ultrason kagıdını elime tutuşturdu. primalut verdi sinirden kudurdum. ikisini al birbirine vur hele ilki bogazına yapış. 2. si geçen ay primalutu veren. geçen ayda primalut verdiniz kist oldu dedim e işte o yuzden her reglide kist varmı yokmu bakıyoruz demezmi.:18: 2 dr. a içimden ......................... anlarsınız . ve hiç bir şey yapmama kararı aldım . bu dr.lar bana kafayı yedirecekler .......................... eylüle kadar hiç bir şey yapmayacagım 52 kiloydum 60 kiloya çıktım bu ilaçlar yüzünden stresi cabası kendimle ugraştıgım yetmiyormuş gibi bide dangalak dr.larla ugraşıyorum. bi spor kulübüne yazılıp yazın tadını çıkaracagım bi kendime geleyim sonrada eylülde bi tüp bebek merkezine . kafayı reset liyecegim arkadaşlar eylülde görüşmek üzere çünki herşeyden uzaklaşıp bu stresi üstümden atmam lazım. inşallah hepinizi hamiş listesine geçmiş olarak görürüm paylaşımlar için çok teşekürler.kendinize iyi bakın . hepinizi çooooooooooooooooooook öptüm.:emir_bebek:

inşallah sen bizi hamile bulursun sen de geldiğinde hamile olursun(amin) allah yardımcımız olsun.....

ya kızlar adetimin 14.günü kasıklarım çooook ağrıyordu o gün bişey yapamadık ama 13.günü yapmıştık 15.ve 16.günlerde çok ağrıyordu kasıklarım ama 15ve16.günlerde yaptık sizce çatlama dönemlerini yakalamış mıyızdır?Yoksam klomenden dolayı mı ağrılarım oldu :KK52:
bide progeston ve duphaston kullanıyorm bunlarda bebeğin tutunmasını sağlıyormuş ama ikisi bir arada zararlı olmaz mı ki gerçi doktor verdi ama tereddütlerim var

adet döngün normalse zaten 14.gün yumurtan olusur.13 yaptısanız sprmde vucutta 48 saat yaşar.o aralar denk gelmiş gibi gözüküyor merak etme.tatlım.

umutlanabilirsin canım. iğneden 15-16-17 gün sonra adet olunuyor diye biliyorum. sen kaçında olmuştun iğneyi? ben 25inde olmuştum dün geldi kırmızılar...

kızlar bugün dr a gittim. klomenle birlikte glucophage diye bir hap verdi. kullanan var mı bu hapı? ne için verdi anlayamadım???????

merhaba arkadaşlar
bu ay ilk defa klomen kullandım.Benim normalde adet oratsında yumurta çatlama ağrım olur.bu ay da pazar eşimle birlikte olduktan sonra kasıklarımda bi ağrı başladı ve ertesi günde devam etti ama şiddetli değildi.dün gece yine bi ağrı başladı ve bu epey şiddetliydi.ben sabaha geçer sandım ama sabah uyandığımda devam ediyordu.sonra doktora gittik ilaç sebebiyle hiperstimülasyon olabileceğinden şüphelendi yani yumurtalığın fazla uyarılmasıyla ilgili birşeymiş.ama çok şükür öyle olmadığı testlerden sonra belli oldu.doktor vajinal muayene yaptı 2 yumrta olduğunu söyledi ama ben geçen cuma gittiğimde de aynısını söylemişti bende çatlamamışmı yoksa diye şaşırdım.bu şekilde çatlayıp çatlamadığından emin olamayız dedi belki atılan hücrelerin kalıntısı olabilir hemen kaybolmaz dedi.neyse salı günü yine çağırdı beni ve kendini kötü hissetmezsen çalışmalara devam edebilirsiniz dedi.biraz uzun oldu kusura bakmayın ama acaba ben bunu her klomen kullanışımda yaşayacakmıyım.inş hamile olurumda tekrar kullanmam gerekmez.

X