Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

mrh bu maydonoz kürü nasıl yapılıyor süt ile falan demişsiniz nasıl yapılıp nasıl kullanacagımızı biliyorsanız yazarsanız cok sewinirim....

canım 1 litre sütü kaynatıp içine 1 deste maydanoz koyuyorsun tabi süt kaynıyor olacak daha sonra büyük su kovasının içine bu karışımı sıcak olarak dökeceksin ve aynı klozete oturuyor gibi kovanın üstüne oturacaksın tabi üzerine birde çarşaf saracaksınki dışarı buhar çıkmasın 10 15 dakika oturman yeteli akşam yatmadan önce yaparsan daha iyi yani daha sonrada üşütmemiş olursun inşallah şifa bulursun canım

arkadaşalr merrhaba.daha önce de yazmıştımm .bu ay 5 gün boyunca klomen kullandım.yeni bitti.acaba soğan ya da incir kürü yapsam mı diyorumm.zararı olur mu sizcee.
geçen ay duphaston(adet düzwenleyici)kullanırken doktorum soğansuyunu içebilirs,n demişti.ama bu ay klomen içince çekindim.
sizce ne yapmalıyım?yardım eder misiniz?
a

adetime 8 gün var duphaston diye bi hap vermişti 10 gün kullanılacak doktor yarın başlamam lazım ama kararsızım kimileri adet olmak için kullanıyormuş bu hapı kararsız kaldım kullanayım mı

canım ben de 2 aydır kullanıyorum duphastonu .duphaston adet düzenleyici bir ilaç ve bebek olursa düşüğü önleyeici.yani gebelikte de kullanılabiliniyor.bence kullanabilisin

canım en kısa zamanda bende deneyecem normal suda kaynatıp oturmuştum birde sütlüsünü yapayım :)

Canım zararı olacağını zannetmiyorum herkes ilaçla birlikte incir kürü de kullanıyor yapabilirsinn..

Canım zararı olacağını zannetmiyorum herkes ilaçla birlikte incir kürü de kullanıyor yapabilirsinn..

merhaba canım ben saraçoğlunun kürlerini kullanıyorum kullabilirisn bence zararı olcağını sanmıyorum bitkisel sonuçta ya ben soğan kürünü uygulayınca akıntım falan olmuyor sen kullanınca yaşadığın değişikliği bana yazarmısın

canım ben saraçoğlunun kürlerini kullanıyorum kullabilirisn bence zararı olcağını sanmıyorum bitkisel sonuçta ya ben soğan kürünü uygulayınca akıntım falan olmuyor sen kullanınca yaşadığın değişikliği bana yazarmısın

merhaba arkadaşlar nasılsınız,bayadır giremiyorum,ben bişey soracağım,ben nisanın 19 unda doktora gittiğimde 6 hafta 6 günlüktü bebeğim,bu sefer de pazartesi kontrole gittim aslında 9 hafta 4 günlük olacakken doktor 10 hafta 1 günlük olduğunu söyledi,çok şaşırdım,böyle bi durumla karşılaşan oldumu hamiş arkadaşlar içinde,şaşkınlıktan doktora da soramadım,merak ettim

canım en kısa zamanda bende deneyecem normal suda kaynatıp oturmuştum birde sütlüsünü yapayım :)

bu ne için ?? hamile kalabilmek için mii ???

Ben şimdiden hava durumuna baktım. Cumartesi yağışlı diyor, ama pazar güneşli şükürler olsuun. Teklifim her zaman geçerli. Edirneye geldiğinde bi haber et, hem tanışmış oluruz, hem de kaynaşıırız canımıniçi. cumartesi benim eşim çalışıyor ama pazar biz de rüzgar nereye eserse oraaaya. Zaten bu yıl leylekleri hep havada gördüüüm, evde oturmak yok.
Ben Edirnedeyim Ebrucuğuum. Merkezdeyim. Sen şu an nerede oturuyorsun. Ahh canıım, o güzelim ciğer yenmez mii? Yanına bi de kızarmış kuru bibeeer. Ohhh. Hamişlerin canı isteyecek haa. Ama olsun canı çeken gelsin valla buraya. Buyruun geliin. Yiyelim -içelim -güzelleşeliiim. Hem zaten kilo dediğiniz de nedir kiii

Merhaba canım, hoşgeldin sefalar getirdin. Sanırım iri bi bebek olacak senin ufaklık. Hem fazla da farklı değil gülüm, 2-3 farklı sölemiş. Bazı arkadaşların da böyle olmuştu, hep ilerden gitmişti haftaları. İyi bakıyorsun demek ki yavrumuzaa.

teşekkür ederim arkadaşlar .ne yapsam bilemedimm.belki yaparım belki cesaret edemem.çok teşekkür ederimm

Gull

canım seni 2012 nin ilk anneleri topiğine bekliyorum orda beraber büyütürüz bebişlerimizi herşeyi paylaşırız.Ama burdaki arkadaşları da asla unutmuyoruz değil mi :)

tamam canım.benım dogum 15 ocaga denk gelıyor.arkadaslarımızı unutmayız canım.ayagımızı sürüyelim ki onlarda arkamızdan cabuk gelsinler..amınn..

kızlar yumurta çatlatma iğnesi olduktan sonra adet gecikmesi olurmu? dün adet günümdü hala olmadım acaba diyom bebiş varmıdır sizce? :)

AMİNNNNNNNNN canım inş hepimiz adına bu ay hayırlı olur we hamiş kalırız dualarımız birbirimiz için inş RABBİM duyacak sesimizi....!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…