Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba canım bizde sebebsiz infertiliteyiz bu nedenle ben ilaça başlamadan saraçoğlunun kürlerine başladım şubattan bu yana kullanıyorum henüz gebelik yok bir 3 aylık kürü daha aldım toplamda 6 ay yapıyor olmazsa dr tedavisine başlayacaz maydanoz ne alaka anlamdım ama dene ne olacakki kullandığın ilaçlardan zararsızdır emin ol bana bir hoca 1000 tl ver seni okuyum üf % 99 öbür aya hamilesin dedi ama valla zengin olsam verecektim dene denemeden olmaz

merhaba kızlarr.ben bugün de işe gidemedim.aşılamadan sonra karın ağrısı,ateş,eklem ağrısı herşey oldu bana.dün o halimle işteydim.saat 16 00 da artık dayanacak gücüm kalmayınca dinlenme odamızda 18 00 e kadar uyumuşum..bugün de kalktığımda karnım yine ağrıyordu..kötü olurum diye gitmedim işe..doktorumu aradım normal dedi.crineno jel in yan etkileriymiş.projesteron hormonu yükleniyormuş bu jelle..aynı zamanda bende akdeniz ateşi de var.onun da kronik ağrısı aynen bunun gibi..artık hepsi birbirine karıştı..bugün aile hekimime gittim istirahat raporu için.anlattım durumumu.inşaallah hamile kalırsın dedi.hamile kalırsan mutlaka bana bildir,bende takip etmek istiyorum seni dedi..türkiyede sağlık açısından çok güzel şeyler oluyor....eczaneler ilaçlarımızı kapımıza getiriyor.insanlar daha güleryüzlü...ne güzel...inşaallah daha iyilerini görürüz.

allahım denk getirsin hayırlı sağlıklı bebiş haberlerini alırız inşallah.... bişey sorcam bu jel sende kuruluk yaptı mı? akıntı yok bende sadece arada su damlamış gibi bişey oluyo su geliyo sadece o kadar . sende ne var??????????????

canım o söylediğini annem sütle ve maydonozla yapar o kür yumurtalıktaki ve idrar yollarındaki iltihabı söküyor bence dene etkili bi yöntem

canım o söylediğini annem sütle ve maydonozla yapar o kür yumurtalıktaki ve idrar yollarındaki iltihabı söküyor bence dene etkili bi yöntem

mrh bu maydonoz kürü nasıl yapılıyor süt ile falan demişsiniz nasıl yapılıp nasıl kullanacagımızı biliyorsanız yazarsanız cok sewinirim....

amin inşallah hamile oluruz bu ay...bende kuruluk yapmadı.su damlası gibi birşey de yok.sabahları kullanıyorum.sende karın ağrısı,ateş falan oldu mu

herkese selam kızlar,

aranıza yeni katıldım.kısaca hikayemi anlatayım.2010 aralık başında kürtaj oldum 8 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için.daha sonra 5 aya yakın korundum doktor düşünüyor musunuz tekrar dedi evet deyince glifor ve serophene yazdı kullandım kullandıktan 1 hafta sonra gel dedi gittim yumurtlamam varmış öyle dedi daha ayrıntılı bilgi vermedi 1 hafta boyunca gün aşırı ilişki daha sonra duphaston adında bi hap verdi kullan bitince gel dedi ama tam olarak doktor nasıl bi tedavi uyguluyor bu ilaç lar ne işe yarar anlatmadı bu süreçten geçen hamiş kalan arkadaşlar var mı yardım edin bana

Canım öncelikle aramıza hoşgeldin, umarım en yakın zamanda bebeklerimize kavuşuruz. Glifor hakkında hiç bir bilgim yok ama serophene yumurtalıkları tetikleyen bir ilaç, onun sayesinde yumurtalar gelişiyor, çatlama kıvamına gelince genelde çatlatma iğnesi verirler işi şansa bırakmamak için, ama iğne vermeden de takip yapılıyor. Sana yumurtanın geliştiğini söylemek istemiş doktorun, bu günleri iyi değerlendir, hamile kalma şansını arttır.

canım ya üzülme yazını okuyunca çok üzüldüm ama dirayetli ol burda herkes birbirine moral vererek ayakta duruyo üzülme lütfen

slm kızlar.bugun test yaptımmmmm sonuc pozitiffffffffff....hamileyimm.idrarda test yaptım 2 cizgi cıktı.kan tahlılıde verdım sonucunu yarın ögleden sonra alacagım.coooookkkkkk mutluyum.darısı ısteyen herkesın basına.adetım 6 gün gecıktı.klomenle ılk ayımda hamile kaldımm.
umutlu22 benide listeye ekle canım.ercelfın altına.
allahıma sükürler olsunnn.bu siteye cok ıstıyodum hamileyım kelımesını yazmayı sükürler olsunn.
rabbimee...bebegim benımleymişşş...

RABBİM sağlıkla kucagınada almayı nasip etsin canım çok sewindim senin adına inş bizde senin gibi burdan hamileyimmm diye yazarız bigün dua et bize bende bu ay ilk kez kullancam adetimi bekliyorum inş benimde olur ...

bende konyadayım ve doktorumu pek sevmedim.hiç güven vermedi.sakıncası yoksa doktorunun adını söylermisin.
canım senın doktorun kım ben ali acar a gıdıyoum hep tıp fakultesınde yerı var hem de muayenehanesı var cok memnunum agzını bıraz zor acıyor ama ısını bıldıgı ıcın guvenıyorum
Kizlar,

aranizda Lapraskopie ameliyati olan oldumu hic?? Bende pco cok oldugu icin olmam gerekiyormus. Bilgisi olan lütfen beni aydinlatsin.
canım ben oldum pko kıstlerım benımde var ama onlar ıcın degıldı benımkısı farklı bır sebebtendı ama korkulacak bırsey yok canım zaten uyutuyorlar uyandıgında ıkı kucucuk delık oluyor karnında ve kasıgında olmak uzere ıkı tane benımkınde dıkıs bıle yoktu yapıstırma yapmıslardı ama belkı dıkıs de olabılıyormus doktoruna baglı korkma yanı allahın ıznı ıle bırsey olmaz sonrasıda bırz gaz sancın oluyor o gunlerıde atlattınmı sıkıntı yok

bende nefret edıyorum hadı hatıce sultan yenı evlendı genc kız dıyelım lale devrını seyredıyorum bende menapoz suphesıyle doktora gıden zumrut sultan hamıleymıs hemde o 70lık kocasından yuh dedım artık esıme ne kadar basıt bunlara hemıle kalmak

ALLAH tamanı erdirsin çok sağlıklı olursunuz umarım her ikinizde.banada umut oldun.sana bişey sorcam.doktor beni adetin 14.günü çagırdı o güne kadr geçmi kalırız acaba 10.günden çalışmalara başlasakmı sizinki nasıl oldu iğne yaptınmı.

cnm allah tamamına erdirsin.inş.kuçağına almayıda nasip eder.

canım senın doktorun kım ben ali acar a gıdıyoum hep tıp fakultesınde yerı var hem de muayenehanesı var cok memnunum agzını bıraz zor acıyor ama ısını bıldıgı ıcın guvenıyorum

ali acar duymuştum adını.benim doktor nil okur.iyi dediler ama memun kalmadım.hiç bi açıklama yapmadı muayeneden çıkınca bir sürü soru kaldı aklımda çok kalabalık ilgilenemiyor bile. teşekkür ederim.

İnşallah canım hep beraber isteklerimize kavuşuruz kullandım bakalım bu haftayı değerlendiremeye çalıştık ama yarın başlıycam duphastonu kullanmaya 10 gün sürecek. bu arada sağ sol kasıklarım batmaya başladı bi de sağ taraf böbreğime doğru ağrı giriyo nedendir acaba gerçi kürtajdan sonra adetime yakın böyle oluyo

Hamiş kalan arkadaşları tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

TEBRİK EDERİM CANIM DARISI BİZLERİN BAŞINA ALLH BEBİŞİNİ KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN CANIM

çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yapılır ya :26:

ben ayın 8 inde çatlatma iğnesi oldum.akşam 11 de..salı günü sabah 11 de de aşılama oldu...doktor ayın 24 ünde bhcg yaptır dedi.yani çatlatma iğnesinden sonra 16-17 gün sonra kanda çıkması lazım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…