Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cnm sağl daha iyiyim.cuma dr. gideceğim bakalım yine klomen içeçeğim tabi değerlerim sfırlanırsa senin nasıl gidiyor.

teşekkür ederim cnmkeşke öyle olsaydı ama benimki boş gebelikmiş.

günaydın cnaım bende dün taner beyın yanındaydım çatlatma iğnesi verdi gece 2 de yaptım yarında 1 de yumurta toplamı yapılacak pazarteside aşılama yapılacak .heyecan korku hepsi bir arada suan düşünmemeye çalışıyorum ama yinede çıkmıyor aklımdan. sana nekadar üzülme desemde biliyorum içinde neler yaşadığını. seni cok iyi anlıyorum yazını okudum inan göz yaslarımı tutamadım ilk yasadığım hamileliğim aklıma geldi .okadar zor günler yaşadımki ben ilk bebeiğimi 2007 1 nisanda kaybettim 5 ayını gecmişti ultrasyonda elerini yüzünü parmagını emmesini herseyini görmüştüm ve malesef besıncı ayında kaybetim bana bir nisan şakası yaptı bebeğim .bu korkularım 5 yıl sonra yene bildim suan 33 yasındayım ve tüp bebek haricinde bir sansım yok .senin o guzel yüregindeki yangını inan cok iyi anlıyorum . bana üzülme yasın genc yıne olur deıler ama bak suan tüp bebek tedavisindeyim ve sonucnun ne olacagıda belli degil .cok uzattım o guzel yuregını ferah tut canım ben inaniyorum diger arkadsalr gibi sende en kısa zamanda bebeğini kucagına alacaksın :KK49::KK71::KK71:

arkadaşlar günaydın nasılsınız.dün doktora gittim gece çatlatma iğnesi yaptım yarın yumurta toplama yapılacak pazartesi günüde aşılamaa yapılacak dualarınıza ihtiyacım var çok heyecancılıyım. rabbim hepimizin gönlüne göre en hayırlısını versin .:18::18::18::18:

inşallah yakalarsınız bebişi canıım .donser canım ya yumurta toplama işlemi tüp bebekte yapılmıyormu aşılamada nasıl olacak kafam karıştı yada ben mi bilmiyorum.:emir_bebek:

inşallah yakalarsınız bebişi canıım .donser canım ya yumurta toplama işlemi tüp bebekte yapılmıyormu aşılamada nasıl olacak kafam karıştı yada ben mi bilmiyorum.:emir_bebek:

canım evet tüp bebekte yapılıyor .:KK1:ben yanlıs yazdım .tüp bebek tedavisi goruyorum heycandan ne yazdıgımı bılmıyorum yarın toplama ıslemı yapılacak pazarteside geri iade edecekler :KK1:

inş.cnm emeklerin boşa çıkmaz inş.cnm önümüzdeki hepimiz hamiş kalırız.yarın bende gideceğim belkide karşılaşırız.

ben yarın 12 30da tüp bebek merkezinde olucagım canım karsılasırız belkı .1 ile 1 . 30 da işleme başlıyacaklar .:18:

hoş geldin canım umarım 1 aylık tatil baya bi dopink yapmıştır sana biz hala devam .umut bu ayda allah hepimizin yüzüne baksın bu ay inşallah bu ay hepimiz hamiş kalırız. :emir_bebek:

kızlar dün sevdigim bi yazarın 2. kitabını okumaya başladım dün akşam televizyonu bile açmadım eşimde geç geldi kitap okumak baya kafa dagıtıyor .eşimede veriyorum oda işe giderken gelirken yolda okuyor tavsiye ederim.:emir_bebek:

Canim cook kötüyüm sabahtan beri. YINE bi tane bile yumosum olmamis! Yani clomifen bana en ufak bi etki bile yapmamis. Bu yüzden bu tedaviyi sonlandirdi. Ameliyat olmam gerekiyormus. Yumoslar büyümedigi icin bir sürü pco olusmus. Bunlar göbekten girip de tek tek catlatacaklarmis ameliyatla. Narkoz yemiskende yollar tikali mi diye de bakacaklar mis. Suan o kadar kötüyüm ki. Esim birazdan isten gelecek ve ben ona "hic yumos olusmamis" cevabini verecegim. Cok üzülüyorum ya. Gözlerim aglamaktan sisti acaip.

Umarim canim senden yarin iyi haber alirimda biraz kendime gelirim!!! Rabbim ins. senin yüzünü güldürsün.

merhaba canım bende daha yeni geldim senin adına üzüldüm ama beraber gidiyoduk ne güzel. üzme kendini için rahat değilse bir başka doktora git oda aynı seylerı söylerse ameliyat ol korkma. sen rahim filmi çekınmemişmiydin. eşin konusundada seni çok ii anlıyorum ben adet oldum derken bıle zor söylüyorum hemen canı sıkılıyo durgunlasıyo yine mi diyo allah yardımcımız olsun canım.

bende de toplamda 4 yumurta olusmus ama 2 tanesınden hiç bahsetmedi o kadar küçük yani hiç büyümemiş diger ıkısınınde bitanesı 6,5 mm diğeride 19,2mm yani tek yumurtam uygun boyutta rahimde temiz gün asırı ilişki dedi çatlatma iğnesini sordum gerek yok dedi. aslında aklıma takıldı keske verseydi ama gerek yok diyincede ısrar etmek istemedim. canım sende kendini üzme bir an önce yapman gerekenleri yap erteleme bırakma tedavini insallah sende daha ii daha güzel sonuclar alırsın.

inş.cnm emeklerin boşa çıkmaz inş.cnm önümüzdeki hepimiz hamiş kalırız.yarın bende gideceğim belkide karşılaşırız.

allah sabır versin cnm bu günler geçmez bilmezmiyim bu hafta hep dışarda ol gez ev gezmelerine git akşamda evde oturma düşünecek zamanın olmasın.allah gönlüne göre versin.

inş cnm önümüzdeki aya inş.hep beraber hamile oluruz.benim bu ay son denemem zaten hayırlısı hakkımızda.

Canım benim ben çalışıyorum çalışmama rağmen geçmiyor dün iş yerinde at gibi koşturdum eve gittikten sonrada temizliğe vurdum. Sen nasılsın toparlandınmı biraz..

canım evet tüp bebekte yapılıyor .:KK1:ben yanlıs yazdım .tüp bebek tedavisi goruyorum heycandan ne yazdıgımı bılmıyorum yarın toplama ıslemı yapılacak pazarteside geri iade edecekler :KK1:

Allah emeklerinizi zayi etmesin canım kurban olduğum allahım bize tez zamanda bebekleimizi göndersin.

Bu diziler insanı çok etkiliyor, Hatice Sultanın söyleyişi benide çok etkiledi, onu kucağına alıp döndürdüya, bende eşime diyorum ki; ben sana bu haberi verince sende beni böyle kucağında döndürecekmisin diyorum, benim döndürmeme gerek yok sen kendi kendine saatlerce dönersin zaten diyor.:KK52::KK52:

günaydın canım. sabah sabah güldürdün ALLAH ta seni güldürür insallah.. o bi yumoş tutunurda seni bırakmaz insallah.

:KK1: :KK1: :KK1: Kızlar arkadaşın biri demiş ya ne bereketli saray diye hepimiz toplanalım dizinin çekildiği sraya gidelim ordakikadınlara sürtünelim belki darısı bizde bulaşır adamlar ceket atsa hamiş kalıyorlar :KK1: :KK1:

günaydın cnaım bende dün taner beyın yanındaydım çatlatma iğnesi verdi gece 2 de yaptım yarında 1 de yumurta toplamı yapılacak pazarteside aşılama yapılacak .heyecan korku hepsi bir arada suan düşünmemeye çalışıyorum ama yinede çıkmıyor aklımdan. sana nekadar üzülme desemde biliyorum içinde neler yaşadığını. seni cok iyi anlıyorum yazını okudum inan göz yaslarımı tutamadım ilk yasadığım hamileliğim aklıma geldi .okadar zor günler yaşadımki ben ilk bebeiğimi 2007 1 nisanda kaybettim 5 ayını gecmişti ultrasyonda elerini yüzünü parmagını emmesini herseyini görmüştüm ve malesef besıncı ayında kaybetim bana bir nisan şakası yaptı bebeğim .bu korkularım 5 yıl sonra yene bildim suan 33 yasındayım ve tüp bebek haricinde bir sansım yok .senin o guzel yüregindeki yangını inan cok iyi anlıyorum . bana üzülme yasın genc yıne olur deıler ama bak suan tüp bebek tedavisindeyim ve sonucnun ne olacagıda belli degil .cok uzattım o guzel yuregını ferah tut canım ben inaniyorum diger arkadsalr gibi sende en kısa zamanda bebeğini kucagına alacaksın :KK49::KK71::KK71:[/QUOTE]

cnm şuan kendimi senin yerine koydum allahım inş.bidaha yaşatmaz böyle bir acı.herkesin bir sınavı var bu dünyada benimde sınavım canlarım diye düşünüyorum.rabbim yüzümüzü güldürsün.seninde inş.ben artık ne olursa olsun haktan olduğunu kabul ettim hemen toparlanmaya çalışıyorum.önceden olsaydı aylarça ağlar hayata küserdim ama çare değil bunu öğrendim.inş.emeklerin boşa çıkmaz ben eminim bebişin olacak.inan hep dua ediyorum hepimize rabbim bizlere anne baba olmayı nasip etsin.

ben 16,30 gibi giderim iş çıkışı gideceğim.senin işlemini taner beymi tansu beymi yapacak cnm.

Canım benim ben çalışıyorum çalışmama rağmen geçmiyor dün iş yerinde at gibi koşturdum eve gittikten sonrada temizliğe vurdum. Sen nasılsın toparlandınmı biraz..

bugün daha iyiyim cnm işe geldim zoraki gülümsemelere konuşmalar insan görmek istemiyorum artık.bol bol kendini yormadan temizlik yap nasıl olsa uzun bir süre yapamayacaksın.....

bende de yumurtlama problemi var. 8 aydır klomen kullanıyorum ancak tek yumurta çatlatma iğnesi vurabilecek kıvama geldi. aynı problem amcamın kızı ve kardeşim de de vardı. kardeşim 8 ayda hamile kaldı. amcamın kızının ise 9 sene çocuğu olmadı. kendinden eşinden bir sürü problemi vardı. 2 kez aşılama denedi hiçbirinde olmadı. en sonunda komşuları bir kadın var seni ona götürelim demiş ve gittiler. gittikleri kadın yumurtalıklarını elleriyle birşeyler yaparak yumuşaatmış sonra kendi hazırladığı bir kürü adetin 3.gününden sonra 3 gün hiç çıkarmadan beline sürülü kalmsını istemiş. 1 hafta sonra da maydanoz kürüne başlamasını istemiş. kürü yaptıktan sonra sıcağı sıcağına ilişkiye girin demiş. sonrasında 1 kez adet oldum ve ertesi ay hamile kaldım dedi. şimdi 2 yaşında bir kızı var.

böyle bir yöntem deneyeniniz varmı? korkuyorum biraz ama sende yap diyip tutturdular. ilaç ilaç o kadar hormon yükleyeceğine bitkisel dene diyorlar.

cnm şuan kendimi senin yerine koydum allahım inş.bidaha yaşatmaz böyle bir acı.herkesin bir sınavı var bu dünyada benimde sınavım canlarım diye düşünüyorum.rabbim yüzümüzü güldürsün.seninde inş.ben artık ne olursa olsun haktan olduğunu kabul ettim hemen toparlanmaya çalışıyorum.önceden olsaydı aylarça ağlar hayata küserdim ama çare değil bunu öğrendim.inş.emeklerin boşa çıkmaz ben eminim bebişin olacak.inan hep dua ediyorum hepimize rabbim bizlere anne baba olmayı nasip etsin.

ben 16,30 gibi giderim iş çıkışı gideceğim.senin işlemini taner beymi tansu beymi yapacak cnm.

amin canımmmm bende hep dua ediyorum herkese o guzel duygu annelık duygusunu yasattsın rabbim diye .taner bey yapacak canım oyle konusduk .benım ıslemler 130 da başlıycak birkac saat hastanede kalıcagım canım .umarım denk gelırız.

Son düzenleme:
mrb kızlar bende bu ay ilk kez klomen kullandım bugünn adetimin 9. günü kontrole gittim 1 tane büyük yumoş var 19,2 mm rahim içide temiz dedi ve gün aşırı ilişki dedi. çatlatma iğnesi dedim gerek yok dedi ama içim rahat değil bir daha kontrole falanda cagırmadı. bunun takibi nasıl olcak şimdi yumurta catlayacakmı falan dıye düşünüyorum yada catlaması için neler yapmalıyım bi fikri olan var mı.

bende de yumurtlama problemi var. 8 aydır klomen kullanıyorum ancak tek yumurta çatlatma iğnesi vurabilecek kıvama geldi. aynı problem amcamın kızı ve kardeşim de de vardı. kardeşim 8 ayda hamile kaldı. amcamın kızının ise 9 sene çocuğu olmadı. kendinden eşinden bir sürü problemi vardı. 2 kez aşılama denedi hiçbirinde olmadı. en sonunda komşuları bir kadın var seni ona götürelim demiş ve gittiler. gittikleri kadın yumurtalıklarını elleriyle birşeyler yaparak yumuşaatmış sonra kendi hazırladığı bir kürü adetin 3.gününden sonra 3 gün hiç çıkarmadan beline sürülü kalmsını istemiş. 1 hafta sonra da maydanoz kürüne başlamasını istemiş. kürü yaptıktan sonra sıcağı sıcağına ilişkiye girin demiş. sonrasında 1 kez adet oldum ve ertesi ay hamile kaldım dedi. şimdi 2 yaşında bir kızı var.

böyle bir yöntem deneyeniniz varmı? korkuyorum biraz ama sende yap diyip tutturdular. ilaç ilaç o kadar hormon yükleyeceğine bitkisel dene diyorlar.

Canım ben hiç denemedim ama bizim yan tarafta bir teyze var ona gelip giden çok rahmi yukarı kaldırıyormuş ve faydasını gören var kaynanam gel sanada yapalım dedi ama gitmedim eczanede çalışan bir kız var oda ilk çocuğunu düşürdü ve iki yıldırda tedavi görüyor onunla konuştum oda yapmış bu şeyleri canım ama sonucu bilmiyorum.

:KK19:
mrb kızlar bende bu ay ilk kez klomen kullandım bugünn adetimin 9. günü kontrole gittim 1 tane büyük yumoş var 19,2 mm rahim içide temiz dedi ve gün aşırı ilişki dedi. çatlatma iğnesi dedim gerek yok dedi ama içim rahat değil bir daha kontrole falanda cagırmadı. bunun takibi nasıl olcak şimdi yumurta catlayacakmı falan dıye düşünüyorum yada catlaması için neler yapmalıyım bi fikri olan var mı.

Canım banada çatlatma iğnesi vermedi 2 aydır gerek görmüyormuş geçende Umutlu bahsediyordu incir kürü yaparken içine havuç koyuyormuş çatlaması için ben denemedim.

X