Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

destina1 canım nasılsın. İnşallah gelmemiştir kırmızılar.

mrb canım. gelmedi daha ama bu akşam olacak gibi. ağrım var çok. sen nasılsın? klomen kullanacak mısın bu ay?

Ayy inşaallah gelmez ya. Ben iki gündür çok üzgünüm bu ay çok ümitlenmiştim. Evet canım yarın klomene başlıyorum. 25 inde doktor gel dedi yumurta takibi için. Çatlamadıysa iğne yapacak.

Son düzenleme:
canım doktorum bana ılkgebelıgım de sabah aksam vermıstı takıp falanda yapmamıstı ama benım ısım cok zor doktoruma cok guvenıyorum ama ıletısım sıkıntımız var malesef o turkıyede konyada bense yurt dısındayım ıkı ayda bır falan gıdıyorum kontrole bu yuzden de takıp yapamıyor su anda zaten rutın denemelerdeyım bır ay daha bole olacak sogan kurunu denıcem en azından adet olabılmek ıcın belkı benımde bebegım surprız yapar bana senınkı gıbı derdımız buyuk ama rabbımız daha da buyuk en kısa zamanda bbeklerımız kucaklarımızda olur ınsallah

bende konyadayım ve doktorumu pek sevmedim.hiç güven vermedi.sakıncası yoksa doktorunun adını söylermisin.

Kizlar,

aranizda Lapraskopie ameliyati olan oldumu hic?? Bende pco cok oldugu icin olmam gerekiyormus. Bilgisi olan lütfen beni aydinlatsin.

aynını bende eşime söylüyorum. şimdi hatice sultan da hamile. artık o da tam yaralarımı deşti. hele eşine söylediğindeki sevinçleri yok muydu. ağlama krizine soktu beni. aylardır takmıyordum. hiç ağlamıordum hamile kalamıyorum diye ama bu dizler sağolsunlar hiç unutturmuyorlar.

smyrna75 cnm yani komposlo gibi yapılacak sadece şekersiz olacak hergün kaynatıp taze yapmaya gerek varmı?bide nekadar içiliyor yani kaç gün?

evet canım sekersiz zaten bal gibi oluyor.hergün taze yapacaksın.21 gün iç 7 gün ara ver tekrar 21 gün iç

hoşgeldin canım...izindeydin sanırım..haber alamak senden..merak ettim bende..hadi bakalım inşallah bu ay olur canım ya..güzel haberler alırız senden de..evet sevindirici gelişmeler oldu sen yokken..hamişlerimiz coğaldı...kendine iyi bak..

Evet arkadaşım hayat devam ediyor, en önemlisi umutlarımız devam ediyor, Yüce Allahım okadar büyük ki, bizlere dayanamıyacağımız acılar vermiyor, elbette ki yaşadığın çok üzücü bir durum, bunu ancak umutla bekleyip bu durumu yaşayan anlar, bende yaşadım, ama çabuk toparlanmak lazım, bir daha ki ay için çalışmak gerekiyor, biz kadınları Allah nekadar güçlü ve sabırlı yaratmış ki, biz her ayın yıkımından sonra herşeye sıfırdan başlıyoruz hemde yeni umutlarla, inançla başlıyoruz. Eminim bir gün heppimiz muradımıza ereceğiz.

canım seyretme A.aşıkına şu salak diziyi ya..ben sinir olduğum için seyretmiyorum vallahi..zaten gerim gerim geriliyoruz bi sürü sıkıntıdan..azıcık rahatlayalım akşam diyoruz bide bu diziler geriyor insanı...hürremin yükselişini seyretmekten başka bişey yok o dizide..

kurban olduğum rabbim görecek bu sızıları...mutlaka vericek inanıyorum gülüm bende..evet cok yıkılıyoruz cok acı cekiyoruz..seni öyle iyi anlıyoruz ki...el elin eşeğini türkü söyleye söyleye ararmış. misali bizim yaşadığımızı dışırdaki anlayamaz ki..dün de bana tanıdık birisi dalga geçer gibi varya bitane ne uğraşıp duruyorsun diyor...bırak diyor lakayıt bi şekilde..kendisinin var tabi iki tane biri kız biri oğlan bebeği..yaşamış her türlü duyğuyu..böyle söylüyor bana...istiyorum dedim bende...oğlumda ağlaya ağlaya oldu bu da ağlaya ağlaya olacak inşallah diyorum...canımsın...uzattım bende...kendine iyi bak gülüm..umarım bu ay olur..

Bu diziler insanı çok etkiliyor, Hatice Sultanın söyleyişi benide çok etkiledi, onu kucağına alıp döndürdüya, bende eşime diyorum ki; ben sana bu haberi verince sende beni böyle kucağında döndürecekmisin diyorum, benim döndürmeme gerek yok sen kendi kendine saatlerce dönersin zaten diyor.

ilahi cağlacığım...sabah sabah güldürdün beni yawwwwwwwwwww

Günaydın arkadaşlar evet bu dizilerden nefret ediyorum dün izlerken hiiçç sesimi çıkartmadım ama biliyorumki benim olduğu gibi kocamında içinde fırtınalar kopuyor acaba bu haberi bir gün ona verebilecekmiyim.. :2: :2: :2:

destina 1

hayırlısı canım..üzüldün biliyorum ama yeniden toparla kendini ve yola birlikte beraber güç alarak devam edelim..bende incir kuürüne başlayacağım..

Evet canım ne yazık ki 2.çocuk için uğraşı anlamsız buluyor bazıları, benim ilk gittiğim dr. bile nasıl olsa var diye ilgilenmedi ki çevremde ki insanlara ne diyeyim. Oysa insan çocuğu için için istiyor ikinciyi, ben yavrum için istiyorum, o yalnız kalmasın diye istiyorum, o benden çok istiyor bir kardeşi olsun diye, hatta akşam ne güldürdüler beni, benim kız okuldan gelince babannesi gidip; babanne,annemle babam bana kardeş yapamadı, nasıl olsa siz bütün gün evdesiniz dedemle ikiniz bana kardeş yaparmısın demiş.Önce dakikalarca güldüm güldüm ama sonra çok duygulandım, yavrum benim ne kadar hasret bir kardeşe, umarım en yakın zamanda olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…