Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

arkadaşlar bu liste çok güzel bi uygulama olmus gerçekten kimin ne ile hamiş kaldıgının oranını görebiliyoruz inş en kısa zmanda isteyen herkes o listede yer alır bu mayıs we haziran aylarındaki listedekiler adetini bekleyenler mi yoksa tüp bebek yada aşılama mı ???

adeti bekleyenler yanlış canım...ADETİNİ BEKLEMEYENLER aslında...:KK34:herkezin beklenmeyen adet tarihi gülüm....umarım bizlerde sırayla girriz inşallah klas listeye,,,

bu ay zaten yumurtam gelişmedi benim sırf bu yüzden klomen yazdı bakalım ne olacak senin adetin düzenlimiydi canım ben hiç anlıyamıyorum yumurtladıgım günümü zaten bu prolaktin yüzünden düzenim bozulmuş inş bu ay ilaç işe yaramıstırda düşmüştür...

ben düzenli 30 günde bir adet olurum canım.

adeti bekleyenler yanlış canım...ADETİNİ BEKLEMEYENLER aslında...:KK34:herkezin beklenmeyen adet tarihi gülüm....umarım bizlerde sırayla girriz inşallah klas listeye,,,
ewet canım haklısın beklenmeyen adet olması lazım :KK1: inş gireriz ...
ben düzenli 30 günde bir adet olurum canım.

hımm anlıyorum canım ne güzel artık bebişin seninle bu bilgileri benimle paylaştığın içinde çok saol gerçekten iyi oldu inş bende hamişler listesinde en kısa zmanda yer alırım RABBİM isteyen herkese wersin...

herkese slmlar nasilsiniz arkadaslar benden sonra hamile olan arkadaslari tebrik ediyorum ben istanbuldaydim 1 ay giremedim simdi tedaviye basladim 2.ayim insallah bu ay hayirli olur benim ve butun arkadaslarim icin adet tarihim 2 haziran umutlu benide ekle pazartesi ignemi olucam insallah

kızlar selam bişey sorcam ya klomen çatlatma iğnesi ovitrella ve crınone jel kullandım bu ay. jele devam ediyorum . ama hiç akıntım yok niye olabilir sizce????????????????hiç böyle bişey gelmedi başıma:26::26::26::26::26::26::26:

Bugün dr. söylediği bir uyarıyı sizinle paylaşmaya unuttum, kesinlikle ilişkiden zevk almaya çalış dedi, o esnadaki o kaygan sıvı spermlerin kayarak daha kolay ulaşmasını sağlıyormuş. Birde sakın sıcak su ile banya yapma dedi, buda tutnan bebeğin düşmesine neden oluyormuş, bazen farkına bile varmadan sıcak su yüzünden bebekler düşüp gidiyormuş.

tatlım hiç üzülme olacak tanımıyorum seni ama hiç üzülme burda isteyen herkez teker teker hamile kalacak.sende olacaksın bunların arasında.bende hep çok sıcak suyla yıkanırım hatta biraz yanarak derdime ne olsuyda dikkat edeyim bundan sonra.

merhaba kızlar mehil geçmiş olsun inşallah düşük değildir mucize olur tutunur sana...ben birsey soracağım benim pzt günü sağda 20 mm solda 19 mm yumurta vardı yumurtanın günde 2mm buyuduğunu varsayarsak salı 22 bugun çarşamba 24 olmuştur..iki gün çalıştık bugun de inşallah olacak siz sormak istediğim yuurta ortalama kaç mm de çatlar:KK53:

merhaba kızlar mehil geçmiş olsun inşallah düşük değildir mucize olur tutunur sana...ben birsey soracağım benim pzt günü sağda 20 mm solda 19 mm yumurta vardı yumurtanın günde 2mm buyuduğunu varsayarsak salı 22 bugun çarşamba 24 olmuştur..iki gün çalıştık bugun de inşallah olacak siz sormak istediğim yuurta ortalama kaç mm de çatlar:KK53:

merhaba sanırım bu kişiye göre değişiyor ama benim bildiğim genelde 22mm olunca çatlıyor ....

Mehilcim bugun nasılsın canım .:KK71:

cnm sağl daha iyiyim.cuma dr. gideceğim bakalım yine klomen içeçeğim tabi değerlerim sfırlanırsa senin nasıl gidiyor.

teşekkür ederim cnmkeşke öyle olsaydı ama benimki boş gebelikmiş.

ÇAĞLAÇIĞIM sende sakın üzülme tek yumurtalarla mucizeler olabiliyor.en büyük ve yyeni örnek ercelf.sabırla ve umutla bekle...

selam kızlar.
ara ara nete girebildiğim için konuyu takip edemiyorum.
size bir sorum olacak.
ben bu ay ilk defa klomen kullanmıştım.son olarak doktora gittiğimde sağ bölgemde 2 yumurta oluşmuş biri 13.5mm diğeri ise 17.7 mm di.
çatlama iğnesi olmadım.sonrasında doktora da gözükmedim.
kürtaj olalı 8 ay oldu ve bu 8 ayda ne göğüs hassasiyetim ne de kasıklarım da iğne batması gibi ağrılar olmazdı.
normalde adet döngüm 29 gün ancak 2 aydır gecikmeler yaşıyorum.geçen ay 5 gün gecikme yaşadım.
bu ay dediğim gibi klomen kullandım.normal adet döngüme göre 3 gün sonra adet olmam gerek.
gögüs uçlarım da felaket bir acı var.göğsümü de ellediğimde ağrı oluyor.özellikle sağ kasığımda iğne batması oluyor.
bu belirtiler klomenden olabilir mi?
şimdiden sorularımı önemseyip cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim.

klomen+ovitrelle çatlatma iğnesiyle 2. ayımda hamile kaldım arkadaşım ilaveten incir suyu içtim tavsiye ederim.Allahım tez zamanda meleğine kavuştursun seni.

merhaba ercelf tebrık ederım.allah tamamına erdirsin.benım sat 10 nisan.28 günde bi adet oluyorum.şimdi adetim 5-6 gün gecikti.senın adetin kaç gün gecince ıdrarda test yapmıstın canım?
yarın idrarda test yapsam belli olurmu?bende gecen ay klomen ve yumurta takibi yaptırmıstım. insaallah bende hamileyimdir.listeye senın altına da benı yazarlar insallah. aminnnnnn...:KK64:

ercelf unuttum canım sen kaç haftalık hamilesin?sat ne zamandı?belki sat tarıhlerımız yakındır.benım ara sıra akıntım oluyor.senın de akıntın oluyormu?

evet arkadaşlar 2 gündür ağlıyorum.artık ağladık üzüldük ve bitti. düşünecek uzun gecem oldu.yarın iş var mesela hayatın gerçeklerini yaşamaya başlayaçagım.bugün itibari ile kanamam yada adetim neyse bilmiyorum başladı.dr.büyük ihtimal boş gebelik geçiriyosun dedi ve bhcg 0 sfırlanırsa cuma günü itibari ile klomene başlıcam inş.sıfırlanır.bu son denemem olacak zaten çok yıprandım.incir kürü nü yapmak istiyorum nasıl yapılıyor du kızlar bana yazarmısınız.çörekotu-bal-tarçın da yapmayı düşünüyorum.umutlar bidki aya kaldı.inş.umudumuz mutlulukla taçlanr.

canlarım hepinize tek tek teşekkür ederim.benimle ilgilenip derdimi paylaştığınız için.inanın kimsenin tesellisine inanmıyorum.telefonlarımı kapadım evin ışıklarını açmadan üzüntümü tek başına yaşamaya çalıştım.sadece sizinle paylaştım ve destek istedim.hepinize tek tek teşekkür edrim.inanın sadece en yakın ark.biliyodu ve bana verdiği teselli bile beni rahatsız etti.tabi çoçuğu var mutlu hatta 2. düşünüyor beni nekadar anlayabilir.sizler kadar asla anlayaz.........çok uzattım kusura bakmayın...:)

mrb canım bugun senin doktor kontrolün vardı değilmi insallah yumoşların büyümüştür bu ay dilerim güzel haberlerle gelirsin.

Canim cook kötüyüm sabahtan beri. YINE bi tane bile yumosum olmamis! Yani clomifen bana en ufak bi etki bile yapmamis. Bu yüzden bu tedaviyi sonlandirdi. Ameliyat olmam gerekiyormus. Yumoslar büyümedigi icin bir sürü pco olusmus. Bunlar göbekten girip de tek tek catlatacaklarmis ameliyatla. Narkoz yemiskende yollar tikali mi diye de bakacaklar mis. Suan o kadar kötüyüm ki. Esim birazdan isten gelecek ve ben ona "hic yumos olusmamis" cevabini verecegim. Cok üzülüyorum ya. Gözlerim aglamaktan sisti acaip.

Umarim canim senden yarin iyi haber alirimda biraz kendime gelirim!!! Rabbim ins. senin yüzünü güldürsün.

ya bu ilişki günleri stresi varya adamı öldürüyodu bizi de tatlı bi stres ama bazen gergin de olabiliyordu yine de hiç kırmadık birbirimizi. arıyodu işten bu akşam halvet var mı diyodu sultan sülüman gibi:)
ben de var yada yok diyodum peki diyodu uysal kedicik gibi. iğne vurulduğum akşam çalışmadık biz. ay psikolojimiz bozuldu alışmışız ya görev gibi yapsak mı yapmasak mı ya erken çatladıkya ya kaçırırsak vs...neyse o akşam yapmadık ertesi akşamda eşim işten biraz geç geldi diyorum evvah 24 saat geçti ya ölmeye başladıysa yumurta hücrem vs.. adam kapıdan girdi nerdeyse üstüne atlicaktım çabuk olalım diye şimdi gülüyorum Allahım yaaa.sonracığıma işte salı vurulmuştum çarşamba perşembe cuma akşamları çalıştık. cumartesi akşamı o kadar yorgun düşmüştük ki çalışamadık ama içimizde bi korku yapsak mı falan diye.yani sırf işte kaçırmamak için.sonra uyumuşuz.pazar sabahı kalkınca yaptık yine içimiz rahat etmedi yani düşünün :KK70:
sonra da dedim bu bebek bi olsun 9 ay halvete girmicem dedim :))) şaka tabe hehehehe :92::KK74:

süpersin ya canım.çok güldüm :KK1::KK1::KK1:

Gittim ama çok iç açıcı konuşmadı dr. 3 yumurtamdan birtanesi gelişmiş 18 mm. diğer 2 si 15mm de kalmış, onlardan umut yok, bir tane yumoşum var :KK43: Allah nasip ettikten sonra bir tane bile yeter bunu biliyorum ama yinede üzüldüm birden hevesim kaçtı, çatlatma iğnesini al hemen yaptır dedi, sabah 10:15 te yaptırdım, bu akşam ilişkiye girme, yarın akşam ilişkide bulun dedi, dinlesemmi acaba ne dersiniz ?, dün akşam da yapmıştım :KK17::KK17:Aşılama istesemde yapmayacaktı bu ay, rahim duvarı kalınlaşmamış, önümüzde ki ay iğnelerle başlayacağı eğer bu ayda olmazsa, ozaman aşılama yapılacak. Herşeyin hayırlısını diliyorum, evet kabul ediyorum morelim bozuldu, hevesim kaçtı, bu ayda umudum bitti ama önümüzde ki ay için umutlanmaya başladım şimdiden, kısmet artık.[/QUOTE]

canım sen hiç kafaya takma bir yumurta bile yeterli oluyor en güzel örnek ercelf belki diğerleride büyür.sen rahat ol kasma kendini yola devam.

evet arkadaşlar 2 gündür ağlıyorum.artık ağladık üzüldük ve bitti. düşünecek uzun gecem oldu.yarın iş var mesela hayatın gerçeklerini yaşamaya başlayaçagım.bugün itibari ile kanamam yada adetim neyse bilmiyorum başladı.dr.büyük ihtimal boş gebelik geçiriyosun dedi ve bhcg 0 sfırlanırsa cuma günü itibari ile klomene başlıcam inş.sıfırlanır.bu son denemem olacak zaten çok yıprandım.incir kürü nü yapmak istiyorum nasıl yapılıyor du kızlar bana yazarmısınız.çörekotu-bal-tarçın da yapmayı düşünüyorum.umutlar bidki aya kaldı.inş.umudumuz mutlulukla taçlanr.

canlarım hepinize tek tek teşekkür ederim.benimle ilgilenip derdimi paylaştığınız için.inanın kimsenin tesellisine inanmıyorum.telefonlarımı kapadım evin ışıklarını açmadan üzüntümü tek başına yaşamaya çalıştım.sadece sizinle paylaştım ve destek istedim.hepinize tek tek teşekkür edrim.inanın sadece en yakın ark.biliyodu ve bana verdiği teselli bile beni rahatsız etti.tabi çoçuğu var mutlu hatta 2. düşünüyor beni nekadar anlayabilir.sizler kadar asla anlayaz.........çok uzattım kusura bakmayın...:)[/QUOT

Mehil'cim senin adına çok üzüldüm.Allah yardımcın olsun Gerçekten çok zor ama herşeyin hayırlısı.Sen yola devam et yılma çok yıprandın ve yıpranıyoruz ama pes etme.İnsanların dediklerine kulak asma boşver onları.incir kürüne dene bu ay benim olmazsa bende yapıcam yarım lt klorsuz suyu kaynat içine 9-10 adet incir at (incirleri yıka pudrası gitsin)20 dk kaynat.suyunu süz.incirler şişiyor onların üstüne de bastırki suyu çıksın.ılık olarak sabah aç karnına ve öğlen aç karnına iç.bende hipoglisemi olduğu için ben akşam yatarken içiyordum geçen ay.gerçi yarım bırakmıştım kürü adet geçikti 5gün sonra hastalandım dr.keşke test yapsaydın dedi.baktı herhangi bişi gözükmedi :KK43:ama bu ay olmazsa bu kürü yapcam.sürekli pozitif düşün olmayacak diye geçirme aklından :KK19:

Canim cook kötüyüm sabahtan beri. YINE bi tane bile yumosum olmamis! Yani clomifen bana en ufak bi etki bile yapmamis. Bu yüzden bu tedaviyi sonlandirdi. Ameliyat olmam gerekiyormus. Yumoslar büyümedigi icin bir sürü pco olusmus. Bunlar göbekten girip de tek tek catlatacaklarmis ameliyatla. Narkoz yemiskende yollar tikali mi diye de bakacaklar mis. Suan o kadar kötüyüm ki. Esim birazdan isten gelecek ve ben ona "hic yumos olusmamis" cevabini verecegim. Cok üzülüyorum ya. Gözlerim aglamaktan sisti acaip.

çok üzüldüm arkadaşım.:KK59:

smyrna75 cnm yani komposlo gibi yapılacak sadece şekersiz olacak hergün kaynatıp taze yapmaya gerek varmı?bide nekadar içiliyor yani kaç gün?

canlarım hepinize tek tek teşekkür ederim.benimle ilgilenip derdimi paylaştığınız için.inanın kimsenin tesellisine inanmıyorum.telefonlarımı kapadım evin ışıklarını açmadan üzüntümü tek başına yaşamaya çalıştım.sadece sizinle paylaştım ve destek istedim.hepinize tek tek teşekkür edrim.inanın sadece en yakın ark.biliyodu ve bana verdiği teselli bile beni rahatsız etti.tabi çoçuğu var mutlu hatta 2. düşünüyor beni nekadar anlayabilir.sizler kadar asla anlayaz.........çok uzattım kusura bakmayın...:)
tatlım bak ben sana kendi olayımı anlatayım çok benziyor çünkü.bundan 2 yıl önce aylardanda şubat.adetim 3 gün geçti gittim beta hcg baktırdım hamileyim ne mutlu oldum sorma aşeriyorum o kadr.migdem bile bulanıyordu sanki.sonra bi kaç zaman sonra doktora gittim sevinçle kalp atışını duyacam diye doktor baktı baktı kese boş dedi benim yanağımdan 1damla gözyaşı süzüldü dışardada bir kar yağıyor diz boyu.çıktım hastanenin bahcesine ağla ağla eşimin beni almasını bekledim eve geldim girdim yataga ışıklar ve telefon kapalı.1-2 gün geçti kahverengi akıntı arttı bi kanama neyse çok uzattım.ondan 2 gün sonra tuvalette ayaktayken duştü gördüm bende onu dokunamadım.aradan 2 yıl geçti olaydan 1 hafta sonra zamanla geçti dediğin gibi insanları görmek istemiyorum söyledikleri şeyler iyide olsa rahatsız edici geçti ama seninde geçecek.çok güzel günler yaşayacaksın daha sen ve bebeğin.

kızlar incir kürüne ne zaman başlanıyor? klomenle beraber kullanılabiliyor mu? ben de adet olacak gibiyim. iğneden sonraki 17. günüm ama bu ay da tutmadı galiba:KK43:(((((((((((((((((((((

tatlım bak ben sana kendi olayımı anlatayım çok benziyor çünkü.bundan 2 yıl önce aylardanda şubat.adetim 3 gün geçti gittim beta hcg baktırdım hamileyim ne mutlu oldum sorma aşeriyorum o kadr.migdem bile bulanıyordu sanki.sonra bi kaç zaman sonra doktora gittim sevinçle kalp atışını duyacam diye doktor baktı baktı kese boş dedi benim yanağımdan 1damla gözyaşı süzüldü dışardada bir kar yağıyor diz boyu.çıktım hastanenin bahcesine ağla ağla eşimin beni almasını bekledim eve geldim girdim yataga ışıklar ve telefon kapalı.1-2 gün geçti kahverengi akıntı arttı bi kanama neyse çok uzattım.ondan 2 gün sonra tuvalette ayaktayken duştü gördüm bende onu dokunamadım.aradan 2 yıl geçti olaydan 1 hafta sonra zamanla geçti dediğin gibi insanları görmek istemiyorum söyledikleri şeyler iyide olsa rahatsız edici geçti ama seninde geçecek.çok güzel günler yaşayacaksın daha sen ve bebeğin.

ben 2 kere bebeğimi kaybetmiş biri olarak toparlanacağım tabikide ama bu sefer gerçekten çok yoruldum.rabbim sabır versin hepimize cnm.

X