Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

gıcık bir toplantıya katılmam lazım...umutlum..sevosevo ...napim cektireyim dimi..gelince okuyacağım..hadi gülüm ya..bişeyler yazın...

Canım bir tedaviye başlamadan önce zaten dr. istemesi gereken bir şey rahim filmi. İlk adım rahim filmi ve sperm testi. Bu ikisi temiz ise sonra 2. adım atılır. Bence hiç düşünme ve vakit kaybetme, bu ay çektir. Umarım bir problem çıkmaz.

Ah kurban olduğum Rabbim ya...canım cok sevindim...inanki şimdi gördüm mesajını..gözlerimdeki yaşı engelleyemiyorum...öyle duyğulandım ki....tebrik ler...cok sevindim senin adına...yaşasın ya...güzel bir haberle başladık bugün...Allah bizede nasip etsin...

canım çok teşekkür ederim iyi dileklerin için inanki çok mutluyum benim için duygulandığınızı bildikçe daha da mutlu oluyorum sizin desteğiniz bana çok moral olmuştu bu ay çok huzurluydum içim çok ferahtı hiç kötü düşünmedim ve sonunda oldu Allahıma şükürler olsun.Darısı sizlerin başına dua edin hep Allahım ol der ve olur.bana doktor yumoşumun ultrason resmini vermişti bu inşallah döllenir ve bana bebişimi getirir diye dua etmiştim hatta burayada yazmıştım.ve bakın oldu o yumurta döllendi ve bana bebişimi getirdi.daha kanda baktırmadan böyle konuşuyorum ama inşallah öyledir.ben tek tüple hamile kalabiliyosam iki tüplüler daha şanslı :)

Eşine söyledinmi , söylediysen nasıl söyledin, ne yaptı, söylemediysen, nezaman söyleyeceksin, nasıl söyleyeceksin???? Ay ne çok soru sordum, ama çok heyecanlı bir durummmmmm bende bir an önce yaşamak ve yaşatmak istiyorum.

Ayy canim inan okadar sevindim ki, bana bile moral oldu. Rabbim insaallah kucaginada almayi nasip etsin. Bir isik gibi umut oldun bize suan. Sen hic moralini bozma vede hic korkma. Suan hamile olmanin tadini cikar bence. Kan ne zaman vereceksin. Ve esine nasil söyledin ?
teşekkür ederim canım darısı sizlerin başına hep dua ediyorum hep. yarın sabah kan vermeye gidiyorum Allahın izniyle randevumu aldım.
eşim zaten kaç gündür gözümün içine bakıyodu garibim bu sabah da giderken regl olacak gibiyim her an demiştim ona beni öptü ve moralini sakın bozma sakın herşeyin hayırlısı hayırlı olanı versin rabbim dedi ve işe gitti. sonra da sağlık ocağında baktırmaya gidicem dedim telefonda eğer bakmıyosalar al bi gebelik testi ve yap artık duramıyorum demişti:)
zaten telde konuşuyoruz sabah beri bıdır bıdır.
sonra yapınca aradım işte tabi o ben yapana kadar 2 kez aradı yaptın mı yaptın mı diye:)
çift çizgi çıktı deyince çok sevindi şaşaladı napıcaz şimdi ne zaman gidelim doktora randevunu al falan filan hemen panik oldu bi yandan da gülüyo sevinçten.Allahıma şükürler olsun dedi.Seni çok seviyorum dedi.
öyle işte:)

slm kızlar sımdı bı sorum olucak bı kac topıcte sordum ama tam cevap alamadım.sımdı ben bu ay adetın 10. Gununde hsg cektırdım klomenıde bu ay kullanmadım atesımı olcuyorum adetımın 20. Gununde yanı bugun atesım 36.8 cıktı yanı ovulasyon bugun olmus olabılır normalde 21. Gun progesteron testı yapılıyo ya acaba benım bıraz dahamı gec yaptırmam gerekıyo bu testı ne olur gec yumurtlayıp bu testı yaptıran arkadalar cvp versın onagore yarn kan verıcem

slm kızlar sımdı bı sorum olucak bı kac topıcte sordum ama tam cevap alamadım.sımdı ben bu ay adetın 10. Gununde hsg cektırdım klomenıde bu ay kullanmadım atesımı olcuyorum adetımın 20. Gununde yanı bugun atesım 36.8 cıktı yanı ovulasyon bugun olmus olabılır normalde 21. Gun progesteron testı yapılıyo ya acaba benım bıraz dahamı gec yaptırmam gerekıyo bu testı ne olur gec yumurtlayıp bu testı yaptıran arkadalar cvp versın onagore yarn kan verıcem
tatlım geç yumurtluyo olabilirsin progesteron ver bence ama ilişkide de bulun kaçırma gün aşırı. hsg çekildiği ay hamile kalan çok insan var.

şimdi benim kafamda karıştı benim bugün 9.gün 10mm olmuş ben bu yeterli olgunlaga gelirmi dedim çok zr ama bakacagız dedi bide 14. günden sonraki yumurta bozulur dedi ben çatlama iğnesi falan olabilirmiyim 14. günden sonra da baksanız deyince öyle dedi bilmiyorum senin yumurta boyutları ne şuan kaçıncı günü gittin....

Selam canım haftasonu nete giremiyorum ben sürekli 14. günümde gidiyorum biri 18 biri 17 mm di canım.

ERCELF CNM ŞİMDİ YAZABİLDİM ANCAK İŞLERİMDEN DOLAYI ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA İŞALLAH SAĞ SAĞLİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP EDER ALLAH.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:DEĞMESİN :))

olsun canım önemli değil öğlenden beri tebrikleri kabul ediyorum zaten sağolasınız iyiki varsınız.böyle işin heyecanına kapılarak başladım anlatmaya ama yarın kan verip güzel bir hcg değeri görmeden içim rahat etmicek.hemen doktoruma koşmak istiyorum.iğnenin etkisi değildir dimi. tam 20 gün önce ovitrelle vurulmuştum. hala inanamıyorum şoktayım.adetim 2 gün gecikti.sabah idrarımla yapmadığım halde ikinci çizgim çok belirgin:nazar:
sevineyim dimi :KK49:

teşekkür ederim canım darısı sizlerin başına hep dua ediyorum hep. yarın sabah kan vermeye gidiyorum Allahın izniyle randevumu aldım.
eşim zaten kaç gündür gözümün içine bakıyodu garibim bu sabah da giderken regl olacak gibiyim her an demiştim ona beni öptü ve moralini sakın bozma sakın herşeyin hayırlısı hayırlı olanı versin rabbim dedi ve işe gitti. sonra da sağlık ocağında baktırmaya gidicem dedim telefonda eğer bakmıyosalar al bi gebelik testi ve yap artık duramıyorum demişti:)
zaten telde konuşuyoruz sabah beri bıdır bıdır.
sonra yapınca aradım işte tabi o ben yapana kadar 2 kez aradı yaptın mı yaptın mı diye:)
çift çizgi çıktı deyince çok sevindi şaşaladı napıcaz şimdi ne zaman gidelim doktora randevunu al falan filan hemen panik oldu bi yandan da gülüyo sevinçten.Allahıma şükürler olsun dedi.Seni çok seviyorum dedi.
öyle işte:)

Ayy o kadar güzel ki böyle haberleri duymak. Benim esim beni üzülecek diye sormuyo bile. Inssallah bizde yasariz. Herkesin bi vakti var iste. Seninde bugünmüs:-)

canım çok teşekkür ederim ben de iyi düşünmek istiyorum.maşallahları nazar boncuklarını ekleyin emi
ve Allah en kısa zamanda size de nasip etsin bu mutluluğu.umudunuzu hiç kaybetmeyin Allahım herşeyin zamanını bilir.biliyomusun bu ay ilk defa annem de beni rüyasında hamile görmüş.bikaç gün önce söyledi bana söylememiş üzülmiyim diye ozaman belli değildi.ben de hamileyim galiba belirtilerim var deyince söyledi:)
her an kırmızı bişiler görücem diye çok korkuyorum galiba inanamayacağım kolay kolay bu duruma. ellerim ayaklarım buz gibi bikaç gündür hiç ısınmıyor.

:nazar::nazar::nazar: Canım benim hayırlı uğurlu olsun allah hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin güzel sorunsuz bir gebelik geçirmeni diliyorum benimde bu ay 2 yumurtam var inşallah benimkide bu ay gelirr dua et canım hamişlerin duaları kabul olurmuşş.

olsun canım önemli değil öğlenden beri tebrikleri kabul ediyorum zaten sağolasınız iyiki varsınız.böyle işin heyecanına kapılarak başladım anlatmaya ama yarın kan verip güzel bir hcg değeri görmeden içim rahat etmicek.hemen doktoruma koşmak istiyorum.iğnenin etkisi değildir dimi. tam 20 gün önce ovitrelle vurulmuştum. hala inanamıyorum şoktayım.adetim 2 gün gecikti.sabah idrarımla yapmadığım halde ikinci çizgim çok belirgin:nazar:
sevineyim dimi :KK49:

:nazar::nazar::nazar:canım rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. ovitrellenin içeriğinde 10 güne kadar teste etki eder yazıyor arattır bak için rahat etsin onun etkisi geçmiştir. ve bence kan değerin çok güzelki ikinci çizgi hemen ve kalın çıkmış...

tatlım geç yumurtluyo olabilirsin progesteron ver bence ama ilişkide de bulun kaçırma gün aşırı. hsg çekildiği ay hamile kalan çok insan var.

ınsllah bende o sanslı kesımde yer alırım:) bende pco var o nedenlede bu ay kendılıgınden yumurtlama olmaz heralde dıyodum hatta hergun atesım hep dusuk gıdıyodu ama bu sabah bırden tavan yaptı bu aksamı degerlendıreyım ben ozaman yarında progestrn testını yaptırayım.saol canım cvp ıcın.allahta hamılelıgını saglıkla tamamına erdırsın KUTLARIM:))

olsun canım önemli değil öğlenden beri tebrikleri kabul ediyorum zaten sağolasınız iyiki varsınız.böyle işin heyecanına kapılarak başladım anlatmaya ama yarın kan verip güzel bir hcg değeri görmeden içim rahat etmicek.hemen doktoruma koşmak istiyorum.iğnenin etkisi değildir dimi. Tam 20 gün önce ovitrelle vurulmuştum. Hala inanamıyorum şoktayım.adetim 2 gün gecikti.sabah idrarımla yapmadığım halde ikinci çizgim çok belirgin:nazar:
Sevineyim dimi :KK49:

sevin cnm sevin tadını çıkar doyasıya :KK49:

oleyyyyyyyyyyyyy sonunda ercelfff mutlu son senin adına çok sevindim...inş kucağınada almayı nasip eder yarabbim.inş yarın keseyide görürsün.senin adetin kaçıydı?

7 mayıs dı bat.kırdım sonunda şeytanın bacağını düzenli adet olan birisiyim o da çok güzel bişey ama diyodum artık bu ay gelme bu ay gelme sonunda oldu işte:)
kese bu kadar erken görünürmüki gerçi idrar testimi görmüşsündür kopkoyu bir ikinci çizgi merhaba dedi bana bir de kese görürsem benim için bir mucize olur yarın.
çok teşekkür ederim artık sizlerin hayırlı haberlerini bekliyorum dualarım hep sizinle...

Bu ay hamile kalırsam diye dün gittim saçlarımı bile boyattım, nede olsa önümüzdeki 9 ay boya yapamıyacağım. Ben bu ay daha bir umutluyum, iyice inandırdım kendimi bu ay olacak diye, bir yandan temizliği bitirmeye çaışıyorum, diğer taraftan 9 ay yapamıyacaklarımı yapıyorum, hani derlerle anne adayı kendini psikolojik olarak hazır hissetmeli diye, işte ben hazırımmmmmmmmmmmmmm. :))))) Gel artık kızımın kardeşi, çok beklettin bizi.

:nazar::nazar::nazar: Canım benim hayırlı uğurlu olsun allah hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin güzel sorunsuz bir gebelik geçirmeni diliyorum benimde bu ay 2 yumurtam var inşallah benimkide bu ay gelirr dua et canım hamişlerin duaları kabul olurmuşş.
etmemi canım ediyorum hep dualarım sizinle 2 yumoş çok iyi bence iğne vurdur şansa bırakma sonra da iğneden sonraki 5 gün aralıksız çalış.ben öyle yaptım.
ve ilişkiden sonra hemen kalkma hatta bacaklarını tavana dik füze gibi.belinin altına da yastık koy.hemen çıkmasın spermcikler.gerçi giden gidiyo o yetiyo ama kimi insan zor hamiş kalıyo biliyosun.en az 20 dk yat.bana doktorum da demişti böyle yap diye.

Arkadaşlar yanıma benim gibi çiçeği burnunda yeni hamiş arkadaşlar arıyorum hadi siz de bana verin müjdeli haberleri yalnız bırakmayın beni hepiniz yanıma gelin.Belirti taşıyanlar bişeyler hissedenler var mı?Nolur beni yalnız bırakmayın :)

X