Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Ayyy canım ne güzel dilekler bunlar, umarım gerçekleşir, Allahım versin 2 tane versin, uykusuz kalalım, şu çekilenler unutulsun.

iğneyi vurulduğum gün başlayayım değil mi

canım hoşgeldin aramıza yumurtalarının boyutları çok iyi maşallah.bana iğneyi vurulmadan önceki akşam ilişki olsun demişti.içeride sperm bulunsun yine de diye bence.sonra iğneyi olduğum günün akşamı ilişki vermedi zaten yumurta iğne vurulduktan sonra 24 saat içerisinde çatlıyormuş.iğneden sonraki akşam başladık çalışmaya ve aralıksız 4 gün çalıştık.neticeyi bilmiyorum adet günüm 2 gün geçtiburdaki arkadaşlar kızıyolar bana ama biraz daha beklicem:)

arkadaşlar slm
bende yumoşları büyümeyen büyüsede çatlamayan pcos rahatsızlığı olan biriyim ve aranıza katılmak istedim.
eylül ayından itibaren bebek çalışmalarım oldu ama ocak ayında profesyonel olarak başladık ancak kist oluştu kist erit vs derken 2 ay klomen kullandım ama fayda etmedi yumurtalıklarım 15 mm üstüne bile çıkmadı takii annemin fatih sultan mehmet macununu yiyene kadar o ay klomen falan kullanmadan yumurtalığım 18 mm oldu ama çatlamadı bu ayda devam ediyorum 3 gün önce regli oldum yarın dr gidicem ve bu kez bende çatlatma iğnesi vurulcam bakalım hayırlısı ancak yumurtalık büyümüyorsa mutlaka bu macunu kullanın arkadaşalar tabii önce Allah

bana daha ay başında verdi estrofemi klomene adetinin 4. günü başla 5. günü de estrofeme başla dedi.klomen 5 günde bitiyo zaten ama estrofeme ay boynca devam ediceksin dedi.bir önceki ay çok iyi rahim duvarının kalınlığı demişti.bu sefer klomeni ikinciye kullandığım için önlem olsun diye verdi bence bana bebek olursa tutunsun diye işte.bu günden sonra sana bişey verirmi bilmem ama sen sorilaç kullansam de ölçsün rahim kalınlığını ya yumoşlar bebek olursa?

canım duymuştum padişah macunu dedikleri şey değil mi bu işte.bunun yanında incir kürü de yapabilirsin.rabbim gönlüne göre verir inşallah...

ay göğüslerime bişi oldu ya iki gündür dokunamıyom bırak dokunmayı yürüken bile canım acıyoooo zaten büyükler taşıyamıyom bide böyle olunca acıyoooo acıyoooo :84::84:

ay göğüslerime bişi oldu ya iki gündür dokunamıyom bırak dokunmayı yürüken bile canım acıyoooo zaten büyükler taşıyamıyom bide böyle olunca acıyoooo acıyoooo :84::84:

Keşke benimkilerde acısa da acık heveslensem, hamilemiyim diye şüphe etsem, ama nerdeeee, şimdi sadece adet dönemine yakın hafif uçları acıyor, adet olduğum gün bitiyor.

Keşke benimkilerde acısa da acık heveslensem, hamilemiyim diye şüphe etsem, ama nerdeeee, şimdi sadece adet dönemine yakın hafif uçları acıyor, adet olduğum gün bitiyor.

bu sefer bi tuhaf oldu iğnenin etkisimi diyom ama resmen sızlıyooo bugun 25.gün anlamadım geçen ay belim ağrıdı bu ay göğüsler bakam yurttan sesler korosu gibi her yerden bi ses çıkıyoooo

ay benim de aynı yaaa uçlarına dokunamıyorum adet tarihime 10 gün kala başladılar şişmeye dolgunlaşmaya sonra onlar geçti ama uçlarının acısı hiç geçmedi ara sıra iriliyolar belirginleşiyolar kendi kendilerine. üşüdüğümde olurdu ama üşümezken olandan bahsediyorum
bir de tatlı tatlı kaşınıyor arada uçları.az önce pozitif gebelik testi sonuçları topiğine girdim.insanlar eklemişler silik çizgi gün geçtikçe belirginleşmiş vs..orda okudum böyle tatlı tatlı kaşınıyormuş birisinin göğüsleri o ay hamileymiş:)

Benim eski doktorum da iki defa rahim duvarımın ince olduğunu söylemişti ve bunun için climara diye flastere benzer bişi yazmıştı. Kalçana yapıştırıyorsun. Çarşamba gititğnde doktoruna sor bence gülüüm

kızlar bu ilaçları doktorlar neye göre veriyorlar???? benimde 7 aydır olmadı.üzülüyorum artık.ben de isticem bu ay ilaç ya da yumurta takibi.

kız çatlatmışın herkesi .şimdi girdim geçmişli okudum . yumurtası olanları çatlatma ignesine gerek kalmadan çatlatacaksın haha . kızlar yaaa sizi seviyorum . benimde bu gün temizlik günü yarısını yaptım bi bakayı bizim kızlar ne yapıyor diye birazdan yine devam . ecelf inşallllllllllllllllllllaaaaah. pozitif çizgiyi görürsün canım iş bitince girip bakacagım ben de çok merak ettim.

ay inşallah ya okuyoruz bu belirtileri sonra kendimizde arıyoruzzzz :)sende başka ne belirtiler var?

Kız Ercelfçiğiiim bizi burda zamansız yumurtlacaksın haa. E haydi bi test yapıver anacığım, negatifse tegatiff. Boool bol su iç. Bekliyoruz şekeriim güzel haberini. Barnaklarım kaşınıyooo. Listeyi güncellemek istiyorlar kanımca.

Belki ssende şu an hamilesin, hadi yap artık heppimiz rahatlayalım, daha çişin gelmedimi, bak ben onun üzerine 3 kez yaptım çişimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…