Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Tabiki herşeyi denemekte fayda var, onu da yaparım bugünden itibaren, bugün gittiğimde rahim duvarı çok ince dedi, onun kalınlaşması gerekiyormuş, bu rahim duvarı nasıl gelişecek, ilaç dışında başka yapabileceğim başka bir altarnatif varmı, bilgilerinize ihtiyacım var.

mrb cnm insallah güzel sonuclarla gelirsin bebeğin seninledir insallah.

Günaydın canlarım. Herkese selamlar. Gerçi öğlen oldu ama, ben anca geçmişi okuyup aranıza dahil olabildim. Uğurlu listemize de güncelledim. İnşallah bu hafta da birsürü hamile olur ve benim ellerim yorulur klass listeyi güncellerken.

malesef hamile değilimm bu ayda boşa geçti bakalım gelecek ay nolacak
doktoruma gittim ve bana diaformin die bi ilaç verdi adet oluncada yanına gidecem klomen verecek üff çok sıkıldımm
Hayırlısı olsun Esmacığıım. İnşallah önümüzdeki ay güzel haberler verirsin bize.
Canım benim bugün 11. günüm dü 3 adet yumurtam olmuş 15-14 mm. civarı Çarşamba günü tekrar çağırdı..
Selam canım. Vallahi süüper yumoşların var. Çarşamba inşallah kocamaan olacaklar ve en az iki tanesi bebiş olacaak (inşallahh) :81:
Ahh ahh bu izin isteme bitiriyor beni de canlarım. Sevdeciğiim zaten adetini bekliyordur gülüm, üzülmemeye çalış. Ne güzel, en azından adet oluyorsun. Bu ay herşey daha güzel olacak inşalllah. Yüce Rabbim kuru dallara verdiği enerjiyi, bereketi bizlere de verecek inşallahh.

Ayy çook heyecanlıı. İnşallahhh güzel haberlerle gelirsin tatlııım. HAftaya güzel haberlere başlarız inşallahh sayende.

merhaba iyi haftalar kızlar cimcimeçağlacım negüzel olmuş yumoşların inş.buay güzel hbrlerle sonuçlanır.

ercelf cnm güzel sonuçlar alırsın cnm inş.

bende bugün 17.00 de randevum var inş.güzel hbrlerle dönerim.dua edin....hepimizin muradımıza ereriz inş.

süper yaaa daha 11.gün ve 15-14 mm herşey güzel olacak buna inan.:))

hayırlı haberlerle gel canım merakla bekliyorum seni.

canım bana estrofem verdi doktorum bunu ay boyunca içeceksin dedi yumoşumun oluştuğu ay.bebek olursa tutunmasını kolaylaştırıcak dedi.rahim duvarını kalınlaştırıyomuş işte içiyoruz hala bakalım :)

slm bende aranıza katılabilir miyim?adetin 5.günü klomen kullandım bugün 13.günü doktordan geldm şimdi 2tane yumurta oluşmuş18ve 19mm.doktor çatlatma iğnesi verdi ama kafama takılan bişey var iğneden hemen sonra mı ilişkiye girmek gerekir onu sormadım sadece doktor 1gün durup 1gün yapın dedi acaba bilgisi olan varmı bu konuda arkadaşlar

Kızlar gittim geldim ve sağlık ocağından aldığım yanıt şu:
10 gün geçmeden yapmıyoruz 10 günnn ya 10 günnn şaka gibi biz 3 gün zor bekliyoruz delimidir nedir.Dedim tedavi görüyorum bişey varsa hemen öğrenmemiz lazım.Ne farkeder ki şimdi yapsak negatif çıksa yine yaptırcaksın nasılsa diyor.Yani bekleyelim garanti olsun işleri onkere onkere gitmeyelim.bana çok saçma geldi.eczaneden bir gebelik testi aldım.eve geldim.henüz yapmadım.sabah idrarımı bir kaba yapıp kenara koysaydım keşke :)
şimdi idrarda hormon falan kalmamıştır korkuyorum o yüzden .aslında saat 9 dan beri tuvalete girmedim su da içmedim bikaç saat daha böyle duriyım ondan sonra yapayım diyorum.ne dersiniz bana akıl verin ne çok akıl ister oldum sizdenşimdi yapsam çıkarmı ki sizce.yarın için de devlet hastanesindeki doktorumdan randevu aldım en olmadı yarın kesin gidicem ona.
benim iki tane doktorum var bu arada birisi devlet hastanesinde hsg isteyip yarım rahimli olduğumu anlamıştı sağolsun.ama ilaç vermeden yumoş takibine gel demişti.sonra ben ona gitmedim özele gittim orda malum daha detaylı muayne şansınız oluyor o da hemen klomen verip tedaviye başladı işte.
benim ilk klomen kullandığım ay folikül gelişmedi ama klomen kullanmama rağmen rahim duvarının kalınlığı çok iyi demişti.ikinci klomen ayımda rahim duvarımı kalınlaştırmak için ilaç verdi.
çenem düştü
bu bir gebelik belirtisi olabilir mi

Valla bilmiyorum canım gevezelik gebelik belirtisi olabilirmi, ama umarım bu belirtidir :))))))) Bence sen yarını hiç bekleme, hemen yap o testi ve bize hemen haber ver, ayyy çatlarım ben burda, hemen haberdar et bizi, unutma varsa zaten çıkar bu saatten sonra.

Canım sen bu konuda dr. dediklerini pek dikkate alma, her dr. farklı söylüyor, bizde ne yapacağımızı şaşırıyoruz, kimi hemen o akşamden itibaren 3 gün ilişki diyor, kimi 36 saat sonra gün aşırı diyor, o da doktor, buda doktor, hangisine inanacağımı bende şaşırdım, o yüzden artık saat beklemiyorum, iğneden sonra hergün, ver Allahım ver.... :))))))

bencede sen boşver yarını yap testi bizede haber verrrrr

ercelf cnm nolur artık ya ben çatladım ben kendi heyecanımı unuttum senin yüzünden:))))))))))))))))

Bana neden birşey vermedi, 11. gün çok mu geç bir tarih ilaca başlamak için biilmiyorum ki onun için mi vermedi, aslında çarşamba yine gel bir bakalım duruma göre ne yapacağımıza karar veririz dedi, acaba rahim duvarı kalınlaştıysa iğne mi verecek yine.

süper yaaa daha 11.gün ve 15-14 mm herşey güzel olacak buna inan.:))

İnanmak istiyorum canım, her ay hüsrana uğrayıp 2 gün sonra tekrar aynı yolda yürümek için ayağa kalkıyorsak, bizi bu yola iten içimizde ki inançtır, Allah yeterki inancımızı umudumuzu tüketmesin, herşey çok güzel olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…