Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım bu ateş ölçme yöntemi aslında ta başından beri hergün sabah yataktan kalkmadan önce ölçmen gerekir ve takip etmen gerekir.normalde ateş 36-36,5 civarında yumurtlama döneminde bu 1-2 derece artar.hamiş olursan bu değer düşmez hep aynı kalır.ama hamiş olmazsan ateş normale döner ve sana kızmızı kart gösterir:KK43:

ya kızlar bende sabahları hep terle uyanıyorum benide ümitlendirdiniz şimdi haa acaba hamişmiyim ?

cimcimecağla, demos84, smyrna75.........

canlarım sağolun...insan heyecanınıda üzüntüsünüde sevincinide paylaştıkca daha bir anlam kazanıyor..dua edin nolur....:18:

Canım benim, bütün dualrımız sana ve isteyen herkese, içini ferah tut, kendini her iki sonucada hazırla ki, negatifse yıkılma, pozitifse [söylemesi bile insana heyecan veriyor] çıldırma sakın sakin ol, heyecan yok.... Saat 15:00 de olmaz şimdi, zaman durmuştur senin için.

günaydın arkadaşlar bugün yine bir hamile haberimi alacaz azıcık şu hürreme çekseymişiz ya kadın her dakika doğuruyor ya :) inşallah hamilesindir canım darısıda bize

günaydın arkadaşlar :KK71:

kızlar aranızda progestan kullananlar vardı sanırım? doktorum yumurtam çatladıktan sonra verdi bana hepsini bitir dedi. sanırım rahmi kalınlaştırıyormuş doğru mu? tam net bilmiyorum ya peki adetimde gecikme olur mu bu yüzden? çünkü normalde adetim hep gecikirdi tedavi gördüğümden beri maşallah günü gününe oluyorum.

günaydın arkadaşlar bugün yine bir hamile haberimi alacaz azıcık şu hürreme çekseymişiz ya kadın her dakika doğuruyor ya :) inşallah hamilesindir canım darısıda bize

ya dün yolda iki kedi üst üste :KK60::KK60: terbiyesizler yolun ortasında oohh :KK37: şimdi bi güzel doğururda o kedi :KK9:

CAnım vallahi hep merak ediyordum seni nerelerdesin diye hiç haberim yoktu samsuna gittiğinden hoş geldin sefalar getirdin bende iyi olmaya çalışıyorum geçen ay olmedı malesef bu ay 2 tane yumoşum var boyutlarıda iyi bakalım kısmet inşallah senin tahlil sonuçlarıda temiz çıkar canımm..

Sağol hayatım şimdi nasıl bir test oluyor bu bi fikrin varmı kaç olması gerekio sonucu mesala hormon testi dedi ama anlamadım ben sonrasında nasıl olcak sen de yaptırdın mı bunlardan

Canım benim, bütün dualrımız sana ve isteyen herkese, içini ferah tut, kendini her iki sonucada hazırla ki, negatifse yıkılma, pozitifse [söylemesi bile insana heyecan veriyor] çıldırma sakın sakin ol, heyecan yok.... Saat 15:00 de olmaz şimdi, zaman durmuştur senin için.

sorma gülüm..nasıl durdu bi bilsen..

kimse cevap vermeyecek mi?:KK19:

canım ben hiç kullanmadım ama bu siteden okuduğum kadarıyla o ilacı kullananların hem döllenme olursa tutunsun diye hemde eger bebek yoksa adet düzeni oluşsun diye alıyorlır...bildiğim kadarıyla o ilaç bittikten 3 gün sonra adet olunuyor...umarım yanlış cevap vermemişimdir..mutlaka bi arkadaş yazar yine bu konuyla ilgili...

kızlar aranızda progestan kullananlar vardı sanırım? doktorum yumurtam çatladıktan sonra verdi bana hepsini bitir dedi. sanırım rahmi kalınlaştırıyormuş doğru mu? tam net bilmiyorum ya peki adetimde gecikme olur mu bu yüzden? çünkü normalde adetim hep gecikirdi tedavi gördüğümden beri maşallah günü gününe oluyorum.

Canım Sevdenin de dediği gibi ben o ilacı 7 aydır kullanıyorum adet düzensizliğini gideriyor gebelik oluşursada bebeği koruyor aynen öyle gecikme yapmaz çünkü amaç zaten adet olamıyorsan düzene sokmak ama bende çooookkk yan etki yaptığı için dr bana benzerini verdi adetimin 16. gününde başlıyorum hep sen ne zaman başlıyorsun ????

Canım ilaç bittikten sonra 10 günlük süre var 10 gün içinde adet oluyorsun bende geçen ay hariç sürekli ilacın 7. gününde adet oluyordum yani ilaç bitmeden ama dr ilaç bittikten sonra 10 gün bekle dedi yani geçikirse çok ümitlenme demek istedi heralde :KK43:(..

günaydın hanımlar naber? biz de bu ay burayı doldurup taşırsak hepimiz hamile olsak ne güzel olur yaaaaa . inşallah rabbim sevindirsin bizleri de....dualarımızı kabul etsin(amin):KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Sağol hayatım şimdi nasıl bir test oluyor bu bi fikrin varmı kaç olması gerekio sonucu mesala hormon testi dedi ama anlamadım ben sonrasında nasıl olcak sen de yaptırdın mı bunlardan

Ahh Canım Ahh yaptırmadımmı hemde kaç kez dr senden ne tahlili istedi bilemem canım ben balık hafızalı olduğum içn oranları aklımda kalmaz benden kadınlık hormonu istedi maleseff bende düşükmüş hormon bozukluğu var yani o yüzden ilaçsız adet olamıyorum ve yumurta oluşmuyor ama senin herşeyin çok normalmiş canım inşallah temiz çıkar..

kimse cevap vermeyecek mi?:KK19:

ben pregesteron türevi ilaçlar kullanıyorum canım. 28 günde bir regli oluyorsan 17. günü başlayıp 10 gün içiyorsun benim döngüm 30,31 oldugu için 21. ün başlıyorum döllenme olursa düşüge engel döllenme olmassa rahat regli oluyorsun zaten rahimi kalınlaştıran ve regli kanamasını saglayan hormon pregesteron ben ve benim gibiler dışarıdan almış oluyoruz bu hormonu jel şeklinde olanlarda var.:emir_bebek:

X