Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ama eşimdede spermde hareket azlığı var ileri hareketli olanlar%11 al birimizi vur ötekine hesabı yani:KK1::KK1:

melekcim sen kaç yaşındasın? ne kadarlık evlisin? ve ne zamandır deniyorsunuz? çok mu oldu yahu :KK53: bu arada benim eşimin spermmiogramındada hareketlilik az. :KK31:

canım pko bendede var zaten belirtileri kilo ve tüylenmedir ama tabi kişiden kişiye değişiyo. bu son gittiğim doktorda çok önemli bir durumun yok dedi ama :97: benim kilom 68 evlenmeden 60 tım:63: sen kaç kilosun?
canım bende 60 tım şu anda 75 kgyim:KK17:
melekcim sen kaç yaşındasın? ne kadarlık evlisin? ve ne zamandır deniyorsunuz? çok mu oldu yahu :KK53: bu arada benim eşimin spermmiogramındada hareketlilik az. :KK31:

mayıs 13 te 11 aylık evli olcam 21 yaşındayım ama hiç korunmadım 11 aydır deniyorum:KK1: ama drum normal yolla olur dedi bende açıkçası dra inanmıyım ama eşim sende sorun var bak dr sende sorun yok eşini yımırtlatacaz deyince bizimki kendine toz kondurmuyor:KK1:

şişli-memorialde yaptıracağım..ilaçlarda 300 tutuyor.şimde en düşük dozla gonal iğne oluyorum.cuma günü kontrole gideceğim.yumurtalığın durumuna göre aşılama olacak..çok heyecalıyım..
inşaallah hepimiz iyi sonuçlar alırız..

hayırlı olsun cnm tedavin.inş.bu ay tutar..

Herkeze günaydın...iyi sabahlar arkadaşlar...

yeni bir gün..yine bir mesai...ve stress bol bol...bugün igne vurulduğum gün dahil 15.günüm..adetiminde 24. günü...ne bir bel ağrısı ne kasık nede göğüs şişkinliği var..hiç bişey yok yani...
üzülmeye başlasam mı ??? yoksa biraz daha mı beklesem??:KK50:

günaydın cnm herkeste aynı belirtiler olmayabilir bazen hiçbir belirti olmadanda hamilelik oluyormuş hatta drum biz bu hamilelere bonus hamilelik diyoruz.(dertsiz tasasız oldukları için)inş.hamilesindir cnm...

ama bendeki tüylenme kıllanmaya doğru yol alıyo:KK1::KK1: yüzümdekiler baya kalınlaştı :KK53:çocuk olduktan sonra lazer yaptırmayı düşünüyorum

Herkeze günaydın...iyi sabahlar arkadaşlar...

yeni bir gün..yine bir mesai...ve stress bol bol...bugün igne vurulduğum gün dahil 15.günüm..adetiminde 24. günü...ne bir bel ağrısı ne kasık nede göğüs şişkinliği var..hiç bişey yok yani...
üzülmeye başlasam mı ??? yoksa biraz daha mı beklesem??:KK50:

canım hemen ümitsizliğe kapılma ben de adetimin 28. günündeyim 26. günümde falan adetimden farklı belirtiler yaşamaya başladım.bel ve bacak ağrıları kasıklarımda şiddetli ağrılar göğüslerimde dolgunluk vs... normalde adet olduğum gün sökülene kadar belim ağrırdı o kadar.şimdi belirtilerim adetime 1 hafta kala başladı.akıntılarım oldu hep koyu renkli bilmiyorum neticeyi bikaç gün sonra göreceğiz.ben iğneden sonra 5 gün üstüste çalıştım:) inş. meyvesini alırısss...sen nasıl çalıştın canım?

huuuuuu kızlar yeni gelin gibi ne susuyonuz:KK1: accık hareket bu topiğin bu günkü gevezesi belli oldu ama tabi aranızda çalışanlar vardır ben boş adam olduğum için çok konuşuyom:KK1::KK1:

canım bende 60 tım şu anda 75 kgyim:KK17:

mayıs 13 te 11 aylık evli olcam 21 yaşındayım ama hiç korunmadım 11 aydır deniyorum:KK1: ama drum normal yolla olur dedi bende açıkçası dra inanmıyım ama eşim sende sorun var bak dr sende sorun yok eşini yımırtlatacaz deyince bizimki kendine toz kondurmuyor:KK1:

amann evet kendilerine toz kondurmazlar zaten. benimkide bana,ben tohumu ekiyom kurak tarla napım diyo:KK60::KK60::KK9: töbe töbee bende 27 buçuk yaşındayım bu haziranda 4 yıl olacak evleneli,vee 1 buçuk yılı geçti korunmuyoruz amma ocak ayından beri tedavi görüyorum. istanbuldayım. diğer arkadaşlar ya siz?

kızlar bende ablama gideyim yeni doğan bebişimizi seveyim ama siz yazın ben sonra bakar cevap veririm:KK1:

amann evet kendilerine toz kondurmazlar zaten. benimkide bana,ben tohumu ekiyom kurak tarla napım diyo:KK60::KK60::KK9: töbe töbee bende 27 buçuk yaşındayım bu haziranda 4 yıl olacak evleneli,vee 1 buçuk yılı geçti korunmuyoruz amma ocak ayından beri tedavi görüyorum. istanbuldayım. diğer arkadaşlar ya siz?

aman erkek egosu işte takmıyorum artık ben :63:

görüşmeyeli nasılsınız ?
bir süredir foruma katılamadım..pc de sorun vardı...
uzak kaldım özledim sizleri :KK3:

kızlar ben bu ay ilk defa klomen kullandım..ve hala adet olmadım.
bugün 11. gün ..kafam çok karışık.. :44::44:
geçen ayda gecikmişti ve hamiş değildim malesef :KK50:
hala bekliyorum belki adet olurum diye..çünkü 2 haftadır belirtiler var..ama gelmiyor birtürlü...
test yapmadım daha..umutlanıp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum..
sizce ilk kullanımda hemen hamile kalınırmı..yada bu bendeki durum piskolojikmi..
düşünmekten yoruldum...adet beklemek çok sinir bozucu...
heran gelebilir belki diye tetikteyim...geçen seferki gibi üzülmek istemiyorum....
hamile olduğumu düşünüyor etraftakiler...eşimde dahil....
kafama takmiyim diyorum ama olmuyor işte :18::18::18:
sanki biraz miğdemde bulanıyor....
piskolojik olabilirmi sizce ?????

görüşmeyeli nasılsınız ?

hala bekliyorum belki adet olurum diye..çünkü 2 haftadır belirtiler var..ama gelmiyor birtürlü...
sizce ilk kullanımda hemen hamile kalınırmı..yada bu bendeki durum piskolojikmi..
heran gelebilir belki diye tetikteyim...geçen seferki gibi üzülmek istemiyorum....

canım merhaba,herşey olabilir sorunun neydi senin? ben klomeni ilk kullandığımda tamam dedim bu ay hamileyim ama malasef öyle hemen olmuyor:KK19: ama senin bünyene bağlı yani adetin gecikti mi geciktiyse kan tahlilinde çıkıyo biliyosun.

görüşmeyeli nasılsınız ?

Canım neden olmasınkii burda klomenle ilk aydan hamile kalan arkadaşlar var sen kan testi yaptır böyle düşünüp durma.

huuuuuu kızlar yeni gelin gibi ne susuyonuz:KK1: accık hareket bu topiğin bu günkü gevezesi belli oldu ama tabi aranızda çalışanlar vardır ben boş adam olduğum için çok konuşuyom:KK1::KK1:

Evet canım çalışıyorum ben Av. yanında bende 27 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim 1 yıldır korunmuyruz klomenle 2. ayım geçen ay bir yumurtam oluşmuştu ama hüsran bu ayda 2 tane nur topu gibi yumoşum :KK1: var bakalım kısmet..

görüşmeyeli nasılsınız ?

bugün 11. günüm dediğin adetin 11 gün geciktiyse ne duruyosun canım hemen koş bir gebelik testi al ve yap ne malum gebe olmadığın belki kese bile oluşmuştur artık karamsar olma eninde sonunda öğreneceksin hamilemisin değilmisin?eğer hamile değilsen doktorunu ararsın adet olman için sana ilaç verir.normalde de adet gecikmelerin oluyomuydu?

aman erkek egosu işte takmıyorum artık ben :63:

Böyle şeylere kızılmaz tabi , biz bu duruma okadar alıştık ki artık işin şakasındayız, mesela benim eşimin bir sürü güvercini var sağolsun4 er 5 er tane yumurta yapıyorlar, bende eşime zaman zaman takılıyorum, şu kuşlara verdiğin buğdaydan sende yesene, bak kuşların 4 er 5 er yapıyor, sende tık yok diyorum ama, sanırım bir tane yavrumuz olduğu için bu sözler canımızı acıtmıyor.

inşallah 1 seneden beri normal yolla olur olur dedım durdum olmadı ilacla olsun dedik bende pko var ama kasıklarım okadar ağrımasına rağmen 8,5mm cok uzuldum inşallah perşembe buyumus olur olmadı bıdahakı aya kaldı :18::KK50:

Sıkma canını bizde bir yıldır deniyoruz bendede pco var geçen ay yumurta olmasına rağmen gebelik oluşmadı canım bu kısmet işi dua etmekten başka çare yok allah gönlümüze göre versin canım.

geçen ay gittiğim doktor bende PKO var dedi....
ve geçen ayda 10 gün gecikmeli geldi adetim...
belkide oyüzden hala bekliyorum test için ya gelirse diye..
klomeni düzenli yumurtlamam için verdi doktor..aslında adetlerim hep düzenlidir..
nezaman bebek isteyip denemelere başladık..benim ayar kaçtı :KK52:

bugün adetim geçeli 11 gün oldu...
belirtilerim var..göğüslerim 15 gündür hassas ve südyenden taşıyor artık..
çok hafif bir ağrı var belimde belli belirsiz...
sabahları yumurtadan miğdem bulanıyor ve ağzımda bir kuruluk var...
test alıp yapmayı bende çok istiyorum ama...
ya yine geçen ay gibi negatif çıkıp üzülürsem diye yapmıyorum..
adet olabilirim diye hazırlıyorum kendimi üzülmemek için....
bugün testi alıp yarın sabah ilk idrarımla yapmayı düşünüyorum..
sizce hamiş olabilirimiyim kızlar ???

X