Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Sağol bitaneem, inşallah güzel haberlerle gelirim. Hemen söylüyorlar mı acaba sonucu?

Aaa ne üzelmesi tatlıım. Yeni gün, yeni mesai ama aynı zamanda yeni umutlar demeek. :79: 30 günü buluyor muydu normalde senin adetin. Kız bana bak, orda oturup stres yapacağına yaptırsana bi tahliil. Ama yok yok, biraz daha bekle. Yani iyice kafanı karıştırdım dimii. Hem karın ağrısı, göğüs şişliği için çok erken değil mi gebelik olsa bile. Hiiçç kendini üzme cancazım boşu boşuna. Hayat güzel, umutlanmak daha da güzel.

Allah razı olsun Hülyacığım, dün ve sabah çok heyecanlı, çok telaşlıydım ama şimdi bomba gibiyim sayenizde. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum arkadaşlarım, Allahım hepinizin gönlündeki muradı versin.

canım bu arada bu rahim filmi çekildikten sonra hamile kalabiliyorsun ben ilk çocuğuma öyle hamile kaldım.Ç:KK1:hiç belli olmaz dimi amaaa bu arada bi arkadaşım da 4 yıl tedavi gördü kimse rahim filmi istemedi ben söyledim bak ben hamile kaldım diye gitti rahim filmi çektirdi ve bir ay sonra hamişti:KK53:

:nazar:umutlum canım arkadşım yeni tedavin hayırlı olsun umarım bu sefer olacak dualarım seninle ve annelik yolunda sabırla ilerleyen herkese

günaydın arkadaşlar :79: ben daha öncede buraya yazmıştım şimdi tekrar geldim:KK34: bende 4 aydır klomen tedavisi gördüm nisanda içtim en son yumurtalar çatlamış çatladıktan sonra 1 hafta daha gün aşırı ilişki demişti doktorum. şimdi bekliyorum. beklenmeyen adet günüm 12 mayıs bakalım.. burada isteyen herkesi allah dileklerine kavuştursun inşallah..

Canım üzülme daha ilk defa kullanmışsın bu yolda sabır gerekiyor umarım önümüzdeki aylarda güzel yumoşların olur bebişine kavuşursun inşallah hepimiz..

inşallah 1 seneden beri normal yolla olur olur dedım durdum olmadı ilacla olsun dedik bende pko var ama kasıklarım okadar ağrımasına rağmen 8,5mm cok uzuldum inşallah perşembe buyumus olur olmadı bıdahakı aya kaldı :18::KK50:

benimde öyle bi arkadaşım vardı (klasik bi giriş ama napim:KK1:)4 sene uğraştılar rahim filmi çekmeden

3 defa aşılama yaptılar kızcağıza .olmadı tabi sonra başka bi dr rahim filmi istemiş tabi bizimkiler bi

haber rahim filminden biz öyle bişey çektirmedik demişler dr kızmış bağırmış falan neyseciğime kızın tek

tüpü tıkalı tıkalı olan taraf rahime sıvı akıtıyomuş bebeğin yerleşmesini engelliyomuş rahim filmi çekti tüpü açıldı şubattta çekti şimdi 8 haftalık hamile allah bizi dr denen kasapların eline düşürmesin :KK57:

benimde öyle bi arkadaşım vardı (klasik bi giriş ama napim:KK1:)4 sene uğraştılar rahim filmi çekmeden

3 defa aşılama yaptılar kızcağıza .olmadı tabi sonra başka bi dr rahim filmi istemiş tabi bizimkiler bi

haber rahim filminden biz öyle bişey çektirmedik demişler dr kızmış bağırmış falan neyseciğime kızın tek

tüpü tıkalı tıkalı olan taraf rahime sıvı akıtıyomuş bebeğin yerleşmesini engelliyomuş rahim filmi çekti tüpü açıldı şubattta çekti şimdi 8 haftalık hamile allah bizi dr denen kasapların eline düşürmesin :KK57:

merhaba canım,benim doktorumda olmazsa bu ay aşılama yapalım demişti ama aşılamadan önce hsg(rahim filmi) çekeriz dedi çünkü azıcık bi tıkanıklık varsa bile filim onu açıyomuş sonrada aşılamaya gerek kalmayabilir demişti. ama hsg den biraz korkuyorum :18:

ya drlarda sende pko var diyo ama ben 28 günde bi adet oluyorum kisim yok yumurtalıklar tertemiz

birazcık kilom var ama accık var :KK1::KK1:bide hafif tüylenme var acaba kiloya tüylenmeye göredemi

teshiş koyuyolar anlamadım gitti:KK31:

merhaba canım,benim doktorumda olmazsa bu ay aşılama yapalım demişti ama aşılamadan önce hsg(rahim filmi) çekeriz dedi çünkü azıcık bi tıkanıklık varsa bile filim onu açıyomuş sonrada aşılamaya gerek kalmayabilir demişti. ama hsg den biraz korkuyorum :18:

bende rahim filmini düşünmüyor değilim ama hele bi 2 3 ay otluyim:KK1: ondan sonra bende çektiricem

ya drlarda sende pko var diyo ama ben 28 günde bi adet oluyorum kisim yok yumurtalıklar tertemiz

birazcık kilom var ama accık var :KK1::KK1:bide hafif tüylenme var acaba kiloya tüylenmeye göredemi

evet cnm pkoda belirtilerden 2 tanesinin olması yeterli oluyor

umutlum inşallah tedavin hayırla sonuçlanır sende bu topiği inletirsin hamileyim:KK52: diye :KK1:

bu arada hamile kalan arkadaşlarımız mehil kalbimin tebrik ederim umarım hayırlı bi hamilelik geçirirsiniz :KK16:bende bu ay otluyorum:KK1:alternatif tıbbı deniyorum klomenden hayır yok bana bu 3 ay dra

gitmiycem umarım hakkımızda hayırlı olur yaza kadar olmazsa aşılama deniycem beklemiycem neyse

hepiniz benim tarafımdan öpüldünüz şekerler:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

umutlum bu arada hafızam beni yanıltmıyosa esemos arkadaşımızın tübbebek tedavisi negatif :85:heralde

geçenlerde öyle okudum belki bilmek istersin diye söledim
Ah canıım sağolasın, inşallah hayırlı olacak. İnşallah sen de alternatif tıptan bulursun dermanını. Esemosum dan haberim var canım. Maalesef sonucu negatif. Allahım inşallah ona da bizlere de daha fazla aratmaz.
canım bu arada bu rahim filmi çekildikten sonra hamile kalabiliyorsun ben ilk çocuğuma öyle hamile kaldım.Ç:KK1:hiç belli olmaz dimi amaaa bu arada bi arkadaşım da 4 yıl tedavi gördü kimse rahim filmi istemedi ben söyledim bak ben hamile kaldım diye gitti rahim filmi çektirdi ve bir ay sonra hamişti:KK53:
İnşaalllahh kız. Ama bende yumurta oluşmuyor. Bu yüzden de hamile kalabileceğimi sanmıyorum. Aman bi kurtulsam şu işten hayırlısıyla. Ayy ama belli mi olur yahu, belkim ben de filmden sonra hamiş kalırıım
:nazar:umutlum canım arkadşım yeni tedavin hayırlı olsun umarım bu sefer olacak dualarım seninle ve annelik yolunda sabırla ilerleyen herkese
Tatlııım beniim, inşallahh dediğin gibi olur. Seni merak ediyordum ne zamandır. Nasıl gidiyor hamilelik, bulantıların neyim var mııı. Ayy gülüüm anlat azıcıık.
burdamısın bacım yoksa rahim filmi korkusumu sardı
Burdayım gülüm burdayııım da iş yerinde olduğum için sürekli bakamıyorum. Valla sizlerin sayesinde pek bi korku kalmadı be canıım. İyi ki varsınız. Az sonra çıkıyoruum.

Benden de hiçbir doktor istemedi şu filmi yaa. Kendi ısrarımla çektiriyorum açıkçası bugün. Neymiş bi kere doğurmuşuum. Hepinizi öptüm canlarım çıkıyoruuum. Hakkınızı helal ediin

canım pko bendede var zaten belirtileri kilo ve tüylenmedir ama tabi kişiden kişiye değişiyo. bu son gittiğim doktorda çok önemli bir durumun yok dedi ama :97: benim kilom 68 evlenmeden 60 tım:63: sen kaç kilosun?

ama eşimdede spermde hareket azlığı var ileri hareketli olanlar%11 al birimizi vur ötekine hesabı yani:KK1::KK1:

X