Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Hayırlı olsun canım, tedavin inşallah güzel sonuçlanır.Aşılamayı nerde yaptırıyorsun? Biraz pahalıymış.İlaçlar ne kadar tutuyor peki?

şişli-memorialde yaptıracağım..ilaçlarda 300 tutuyor.şimde en düşük dozla gonal iğne oluyorum.cuma günü kontrole gideceğim.yumurtalığın durumuna göre aşılama olacak..çok heyecalıyım..
inşaallah hepimiz iyi sonuçlar alırız..

Günaydın canım, evet çocuğu olanlara rapor çıkarmıyorlar, iğnelerin maliyeti yüksek, o yüzden aşılama önerdi, benim yumurtalarımda hiç problem yok, ilaç almadan da gelişiyor, fakat bir türlü gebelik oluşmuyor. Eşimin sper sayısı fazla ama hareketliliği az dedi dr. o yüzden aşılama ile şansımın yüksek olduğunu söylüyor, göreceğiz bakalım canım, heyecanla bakliyorum. Hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

aşılama için farklı ilaçmı kulanılıyormuş yoksa iğneyle yumurta büyütüp sonra çatlatıp aşılama yapmıyorlarmı bende düşünüyorum ama nasıl oldugunu bilmiyorum....bened cuma kontrolüm var adetin 9. günü istedi dr buay ilaçsız kontrol yapıcak bakalım...

cimcimeağa günaydın canım sen rahim flimi çektirmeye mi karar verdin buay ilaç kulanmıyormuydun canım ???

ben de bu hafta yaptıraağım aşılama.ilk defa yaptırıyorum.400 euro fiyat verdiler..ilaçlarda hariç fiyat..

Canım bu fiyat çok fazla geldi bana, üstelik ilaçlar hariç, sonucun %100 pozitif olduğunu bilse insan hiç tereddüt etmez ama bunda da hamile kalma şansı %30, benim gittiğim hastanede özel bir hastane, orası bana 350 tl. fiyat veriyorsa sen araştır bence, bir kaç yere daha sor. Ama benim dr. bura görev yapıyor ona güveniyorum diyorsan söyleyecek bir şey yok canım, inşallah güzel sonuçlar alırız.

cimcimeağa günaydın canım sen rahim flimi çektirmeye mi karar verdin buay ilaç kulanmıyormuydun canım ???

Günaydın hulyab27, hayır canım rahim filmi çektirmeye karar vermedim, ben filmi çektirdim daha önce, bu ay aşılamaya karar verdim, ben kararlıyım ama eşim biraz kararsız, bir bu ay yaptıralım diyor, bir önümüzde ki ay yaptıralım diyor, pazartesi gününe kadar müddetim var, pazartesi dr. bildirmek zorundayım kararımı, artık son söz eşimin o ne derse o olur, ben nekadar kararlı olursam olayım, o mecburum, kanırmam lazım onu :).
Arkadaşlar bu arada rahim tersliği olan arkadaşlar için bir şey hatırlatmak istiyorum, bende de rahim ters ve dr. aşılama esnasında rahmin ters olduğunu bana muhakkat hatırlat dedi, aksi taktisde işlem boşa gidermiş.

peki canım ilaç kulanıyorummusun şuan yumurtalarını geliştirmek için yoksa yumurtaların kendiligindenmi gelişiyor yani buay önümüzdeki ay deyip sadece zaman kaybı yaşıyoruz yani bence erteleme ben şuan incir kürü yapıyorum önümüzdeki ayda sogan kürü ondansonra iğne tedavisi inşallah iğne tedabvisine gerek kalmazda hamile kalırım cumaya lontrolüm var dr yumurtalara bakacak inşallah gelişmiştir çünkü ilaç kullanmıyorum bide bende pko var........

Hayırlısı olsun canım güzel haberlerini bekliyoruz..

kızlar çocugu olmayan birine balık hapı yut demişler oda 1 ay kullanmış ve hamile kalmış dr böyle besinler döllenmeye yardımcı olur demiş sizce ?

Sağolasın arkadaşım, inşallah hayırlısı olur. Valla uzuun zamandır kafamı kurcalıyordu bu film işi. Ama sürekli erteliyordum. Yaptıranların bi kısmı zor diyor, bi kısmı da dayanılır diyor. Rahim filminden kimseler ölmediğine göre ben de dayanırım diyorum dünden beri. Ama acayip de korkuyoruum. Adetimin üçüncü günü sabahtan kan verecekmişim tahliller için. Aynı gün yine doktoruma gidecekmişim. Bu gün bi daha teyit ederim. Büyük olasılıkla iğne tedavisi yapacak. Aşılama da olabilir ama siz bilirsiniz dedi. Bu doktor da her bişeye sen bilirsin diyooo, ben evdekinin sen bilirsin demesinden bıkmışıııım, bi de doktur çıktı başımaaa
Sağol gülüm. Sıkmamaya çalışacağım. Bir saat önce çağırdılar zaten iğne yapacaklarmış. Bizim burda iki bayan da çektirmişti daha önce. Birisi mahvoldum diyor. Diğeri de doktora gitmeye korkan bi bayandır, ben dayanabildiysem sen haydi haydi dayanırsın diyor.
Allah razı olsun güülüm. Valla iyi moral oldu sizlerin konuşmaları. Saat 11 gibi burda ol önce iğne vuracağız dediler ama ağrı kesicimidir bilmiyorum. Baştan ben de içeyim bi ağrı kesici nolmaz nolmaz dimii
Aaaahh ahh sevocuğuuum. YEniden çıktı umutlu yollara bakalıım. Ama bu defa gerçekten son denemelerim olceeek yani hakketen soon
Teşekkür ederim tatlıım. Kasmamaya çalışacağımm. Bana da dediler iğne vuracağız diye, bayıltmayacakmısınız dedim, yoo gerek yok dedi doktorcuğuum. Hayırlısıyla bi atlatsaam. Hakkaten komik bi ücretmiş senin ki dee. Eşim dedi çokmuş ya, devlet çekmiyor mu bunu dedi. Aaa ben de bi bozuldum, yok çekmiyor hatta ucuza bile geldi dedim Az kaldı, bir saat sonra çıkacam, gelince anlatırım maceralarımııı

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... ...........................SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... .............................KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ..............................GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... .................................İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.MEHİL......................................... ....................................KLOMEN
172.EASS.......................................... .....................................KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

RÜZGAR...........................................5 NİSAN
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
ESEMOS...........................................3 0 NİSAN (tüp bebek)

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... ..1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
TASUHU............................................ ....5 MAYIS
AYSE_GUL80........................................ ..6 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... ..7 MAYIS
KİRCİCEGİM........................................ ...7 MAYIS
ERCELF............................................ .....7 MAYIS
SEVDE1............................................ .....8 MAYIS
BLUE10............................................ ......9 MAYIS
BİHTER07.......................................... ....10 MAYIS
İZMRLİ............................................ ......13 MAYIS (Tedavi görmüyor)
HULYA_41.......................................... ....13 MAYIS
G.ERKL............................................ ......15 MAYIS
SARİSHEEKER....................................... ..16 MAYIS
SMYRNA75.......................................... ...16 MAYIS
DEMOS84........................................... ...18 MAYIS
ŞEKER-LEBLEBİ........................................18 MAYIS
TUANATAY.......................................... ...20 MAYIS
GYAMAN............................................ ....22 MAYIS
ANGELAUNAL........................................ ...24 MAYIS
CİMCİMECAGLA...................................... .26 MAYIS
MELEK04........................................... .....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
UMUTLU22.......................................... ....27 MAYIS (Tedavi görmüyor)
DİLEDİ............................................ ........27 MAYIS
HULYAB27................................................28 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ...???
HATEM............................................. .....???

....................................HAZİRAN AYI LİSTEMİZ...........................

KİDY.............................................. .......1 HAZİRAN

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Herkeze günaydın...iyi sabahlar arkadaşlar...

yeni bir gün..yine bir mesai...ve stress bol bol...bugün igne vurulduğum gün dahil 15.günüm..adetiminde 24. günü...ne bir bel ağrısı ne kasık nede göğüs şişkinliği var..hiç bişey yok yani...
üzülmeye başlasam mı ??? yoksa biraz daha mı beklesem??

Canım bende bir problem yok ama hamile kalmayı hızlandırmak adına yinede serophane + ovitrelle kullanıyorum. Ama olmuyor olmuyorrrrrrr. Birde aşılama deneyelim bakalım. Oldu oldu, olmadı çekerim kendimi geri, kaderimde bir çocuk annesi olmak varmış (çok şükür Allah'ıma bir tane var) derim. En azından ilerleyen zamanlarda keşke deneseydim diye bir pişmanlık kalmaz içimde, denedim olmadı, nasip değilmiş derim.

ben geçen ay rahim filmi çektirdim. şiddetli adet sancısının 3 bilemedin 5 dakika sürmesi gibiydi. dayanılamayacak gibi değildi. üstelikte biraz eski sistem teknolojileri olduğu halde çok zorlanmadım. sadece psikolojik insan ağlama ihtiyacı hissedebiliyor. burada bir arkadaş bana filimden 1 saat önce ağrı kesici içersen daha kolay geçirirsin demişti. keşke içseymişim diyorum o kadar acıyı bile hissetmeyecektim belkide. filimden sonra adet sancısı gibi bir ağrı kaldı bende bende hemen majezik içtim ve herşey bitti, geçti gitti. sen bu tedaviler için bir sürü badireler atlatmışsın rahim filmi mi seni korkutacak. allah yardımcın olsun inşallah zorlu geçmez ve sonuç güzel olur.

Canım daha çook erkan yaa şimdiden kendini dinleme allah bize sabır versin umarım bu ay bebiş olurr..

Hayırlısı olsun canım güzel haberlerini bekliyoruz..
Sağol bitaneem, inşallah güzel haberlerle gelirim. Hemen söylüyorlar mı acaba sonucu?
Aaa ne üzelmesi tatlıım. Yeni gün, yeni mesai ama aynı zamanda yeni umutlar demeek. :79: 30 günü buluyor muydu normalde senin adetin. Kız bana bak, orda oturup stres yapacağına yaptırsana bi tahliil. Ama yok yok, biraz daha bekle. Yani iyice kafanı karıştırdım dimii. Hem karın ağrısı, göğüs şişliği için çok erken değil mi gebelik olsa bile. Hiiçç kendini üzme cancazım boşu boşuna. Hayat güzel, umutlanmak daha da güzel.
Allah razı olsun Hülyacığım, dün ve sabah çok heyecanlı, çok telaşlıydım ama şimdi bomba gibiyim sayenizde. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum arkadaşlarım, Allahım hepinizin gönlündeki muradı versin.

Allah heppimizin muradını versin canım benim, çok pozitifsin, bunu bize de yansıtıyorsun, şimdi senin güzel haberlerini bekliyoruz heyecanla, sonucu hemen almıştım ben, sanırım hemen verirler, güzel haberlerle gel. Allah yardımcın olsun.

umutlum inşallah tedavin hayırla sonuçlanır sende bu topiği inletirsin hamileyim diye

bu arada hamile kalan arkadaşlarımız mehil kalbimin tebrik ederim umarım hayırlı bi hamilelik geçirirsiniz bende bu ay otluyorumalternatif tıbbı deniyorum klomenden hayır yok bana bu 3 ay dra

gitmiycem umarım hakkımızda hayırlı olur yaza kadar olmazsa aşılama deniycem beklemiycem neyse

hepiniz benim tarafımdan öpüldünüz şekerler

umutlum bu arada hafızam beni yanıltmıyosa esemos arkadaşımızın tübbebek tedavisi negatif :85:heralde

geçenlerde öyle okudum belki bilmek istersin diye söledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…