Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Ana...........
Mehilde mi hamiş yoksa....Ayy ne güzel canım ya....bencede hamilesin hayatım...yarın bi daha baktır..sevo nn dediği gibi ikiye katlanırsa bebiş var...ama yinede sonuç cok güzel ya...cok sevindim senin adına...

Ha gayret sevo cum...bak mehilide kaybettik...hadi inşallah..180 e varmadan ....hı...

kızlar bende de var bu duygular yaa ne olacak bu halimiz.iş arkadaşım doğum yaptı ve evi 2 sokak ötemde daha çocuğunun yanına gitmedim..biliyorum ki moralim bozulacak.iş yerinde bir görseniz 3-4 tane hamile var.elleri karınlarında dolaşıyorlar.Hele bi tanesi annelik heyacanını bastırmayıp her ayrıntısını anlatmak istiyor,onun benimle konuşacağı tek konu bu sanki...resmen ondan kaçıyorum.heran yeter artık diyebilirim yani:) bir sınav diye düşünüyorum bunlar.ama hiç birşeyin moralimizi bozmasına izin vermeyelim.bi kaç günlüğüne tatile falan gidelim.vakit yoksa günübirlik kaçmak lazım biryerlere..bir de kim ne düşünürse düşünsün rol yapmaya gerek yok yani.hamile kalana kadar kimseye bebek ziyareti yapmayacağım.beni rahatsız edenleri yanımda tutmayacağım.hiçbirşey benim moralimden daha önemili değil.hayat tarzım bu artık..biliyorumki moral bozukluğuyla olmuyor bu işler..

Kızlar merhaba
5 aydır korunmayıp sonuc negatıf olunca bugun doktora gıttım
gercı oncekı gıttıklerım 1 yıldan dolayı hep aynı cumlelerı kurdular
bır tanesı pco gorunumu felan demısdı
esımınde benımde testlerımız sonucları ıyı cıkdı
bugun en sonunda ıstedıgım tarzda bır doktor buldum
aşılama konusunda bulundugum yerde en ıyı doktor olarak anıldıgından bende ona gıtmeyı uygun gordum
bugun gorustuk bana ilk basta 1 yıl surecınden bahsedıp ama eger ıstersen tedavıye baslıcagımı soledı ve bende ıstedıgımı soleyınce dırek aşılama onerdı bana
Yanı otekılerle zaman kaybetmeden dırek aşılama ile hamılelık oranı daha yuksek oldugundan
doktoru cok sevdım ve guvendım
Eşim için 78 tl
Benim için 50 tl
aşılama sırasında odeme yapıcaz
Ama bana bu ucret cok az geldı
acaba ılaclarmı cok pahalı tutuyor
yanı 2. gunu gıdıp ılaca ve catlatma ıgnesıne baslıcaz bunların ucretını merak edıyorumkı kendımı ona gore ayarlayabıleyım
Sızden rıcam aranızda bu sureclerı atlatanlarınız bana ucret hakkında yardımcı olabılırmı
13,06,1988 dogumluyum sanırım yasımda tutmucak
Bilgilerinize ıhtıyacım var
Şimdiden yardım eden herkese cok tesekkur ederım

Cok uzubn oldu farkındayım konusunuda acdım ama sızlerle daha onceden muhabbet ettıgımızden burdada sormak ıstedım
Uamarım sıkılmazsınız

tebrikler canım allah tamamına erdirsin igneden sonra ki vurulduysan 14 gün sonra dogru sonucu alabilirsin kan testinden . 48 saat sonra ikiye katlanıyorsa sorun yok demektir ne güzel bu gün iki hamiş haberi aldık.

bence olabilir. 14.?? olan birinin hamile olduğunu okumuştum ama emin değilim. inşallah hamilesindir canım:))))))

kızlar inş.doğrudur.bugün tam 14. günüm bana değer çok az geldi.ben 2 kez bebeğimi kaybettiğim için hala inanamıyorum daha eşime bile söylemedim???

inşallah canım herşey gönlünce olur tedaviden inşallah bir sonuç alırsın canım.....

mehil, ilkaycocuk,kalbimin hepinizi tebrik ediyorum Allah sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.benim de 6 mayıs adet tarihim.14.günümde ovitrelle vuruldum bugün iğneden sonraki 13.günüm ve inanılmaz şiddetli bel ağrılarım var bacaklarıma kadar vuruyor.kasıklarım çok sancı yapıyor.göğüslerim dolgunlaştı uçlarına dokunamıyorum.miğdem hiç yerinde değil.normalde adet olduğum gün sökülene kadar ağrırdı belim ve kasıklarım o kadar.ama daha 4 günüm var ve 2 gündür böyleyim düşünün.adet tarihimden 6 gün önce böyle hissetmeye başladım yani.her an adet olacak gibiyim.ama regl ve gebelik belirtileri birbirine benzediği için bişi diyemiyorum.rabbimden hayırlısını diliyorum...günüm geçmeden de baktırmicam :)benim için dua edin ne olur...

cnm inş bütün bu belirtiler bebiş içindr.benimdaha kesin değil ben keseyi görmeden inanmam.hakkımızda hayırlısı olsun hepimiz için.....

canım banada doktor çatlatma iğnesini vurmadan önce ve daha sonra gün aşırı dedi ama ben iğneden 12 saat ara ile iki kez yaptım 29 nisanda çatlatma oldum çarşamba günü de yap dedi:)yani adetin 20.günü falan oluyor :)))

hamile kalan arkadasları tebrik ediyorum ben bugun adet oldum listeden silebilirsiniz beni yeni adet tarihim 1 haziran yine olmadı herzamn ki gibi bugun doktora gittim enfeksiyon var dedi ama ilaç yazmadı...10 ayıma baslıyorum hayırlısıyla...enfeksiyon için ne önerirsiniz?

hayırlı olsun klomen ucuz. çatlatma iğnesi de 80 tl. bunları devlet ödemiyor.aşılama normalde 250 falan diye okudum bi yerde ama belli de olmaz. yaş sınırı kaç bilmiyorum ama senin yaşın küçük sanırım rapor için. o hak da 2 imiş rapor hakkı yani. çok pahalı değil anlayacağın .allah yardımcın ve yardımcımız olsun

Kızlar adetime bir hafta var. Karnımda bi şişkinlik ve aşağıya doğru inen bi ağrı var nedendir acaba:44:
25. de çatlaşma iğnesi oldum. İlaçlarla alakalı olabilirmi.

haklısın canım sakinliğini koru yine de sabırla bekle bebeğinin kalp atışlarını duymak için. hcg yi 2 günde bir tekrarla bence.iki katına çıkarak artıyorsa sorun yok demektir.canım belirti olarak neler hissettin?normal adet belirtilerin adet gününe kaç gün kala başlıyordu.gebelik belirtilerini kaç gün kala hissettin ve bir ilaç kullanıyormusun?[/QUOTE]

cnm benim çok fazla kasık,bel ve bacaklarım ağrıyordu ve halende ağrıyor.gögüslerim dolgunlaştı ve hassaslaştı.birazda kabızlık problemim olmaya başladı.eeeeee tabi klomen ve çatlatma iğnesini kullandım.bakalım çarşamba yine kan tahlili yaptırayım ozaman akla kara belli olacak.hakkımızda hayırlısı olsun allah bize sağlıklı,eliayağı düzgün ve uzun ömürlü evlatlar nasip etsin....

kızlar son adetimden sonra bugün 28 günüm.bugün beta hcg baktırdım 27.26 çıktı.çok heyecanlıyım sizce sevinmelimiyim??????????

çok sevindim canım umarım bebişin geliyordur.tekrardan kan testi yaptır iki katına çıkarsa sorun yok demektir.güzel haberlerini bekliyorum

kidy üzülme inş.önümüzdeki ay umutların yeşerir......biliyorum üzülmemek elde değillll ama unutma sınavımız bu sabır ve duayla bizde anne baba olaçağızzzzz.

çok sevindim canım umarım bebişin geliyordur.tekrardan kan testi yaptır iki katına çıkarsa sorun yok demektir.güzel haberlerini bekliyorum

inş cnm bakalım görücez eşime dahi söyleyemiyorum kesinleşmeden...ilaçlarda değerleri yükseltebilir diye düşünüyorum.....

ay cnm saol cevabın ıcın
ne bıleyım 1000 kusur tuttu dıyenlerı okuyunca yok artık dedım :S
Oyleyse ılk klomen yaptırırım en azından bır kere sadece oyle denerım dedım :S
Hayırlısı olsun ınsallah
Allah hepımıze annelıği nasip etsin :132:

kidy üzülme inş.önümüzdeki ay umutların yeşerir......biliyorum üzülmemek elde değillll ama unutma sınavımız bu sabır ve duayla bizde anne baba olaçağızzzzz.

inşallah canım iyi dileklerin için teşekkurler..seninde gebeliğin sağlıkla tamamına erer inşallah..

kızlar son adetimden sonra bugün 28 günüm.bugün beta hcg baktırdım 27.26 çıktı.çok heyecanlıyım sizce sevinmelimiyim??????????

Sevinlimiyim ne demek arkadaşım çığlık at, dans et (ama yavaş bebişe birşey olasın). Tebrik ederim, hamile olduğundan şüphen olmasın bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…