Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sen yinede ümidini yitirme canım..belirtiler herkeze göre değişir..daha günün bile geçmemişki...kan tahlili yaptır sen bence...nolur nolmaz gülüm ya..

canım sen klomen + iğnemi kullandın yoksa sadece klomen mi kullandın kaçıncı klomenin canım bide ......

nerdesin gülüm ya....öyle kaybolmak yok..paylaşalım ki azalsın sıkıntılar...paylaşalım ki artsın mutluluklar...,,daha önce hiç geçikmemişmiydi adetin canım...ilk kez mi oluyor...??

oyyyy birtanecik arkadaşım benimmm gecikmiştide bu ay 35i gördük sonunda.anlam veremiyorum bir haller oldu bana gülüm benimmm hadi desem bebiş var ama 2 test yaptım birinden birinde çıkardı dimi ama.offf yaaaa dediğin gibi paylaşıldıkça azalıyor drtler.anlatmasaydım çatlayacaktım sanırım sevdeciğim yaaaa:26::26:

canımsın...olsun varsın..sen ümidini yitirme...yeniden umutlanacağız ...yeniden ayağa kalkacağız...alacağız er yada geç bebişlerimizi inşallah....bu ay adetin olunca ne yapmayı düşünüyorsun???klomen le deneyecekmisin yine??

canım sen klomen + iğnemi kullandın yoksa sadece klomen mi kullandın kaçıncı klomenin canım bide ......

ahhh canım benim beni buradaki arkadaşlar bilir sadece klomen kullandım doktorun saçmalığı yüzünden iğne vermedi maalesef 3 yumurtam vardı ama gittiler bu yüzden.

valla gülü doktora bağlı bir gideyimde şu adet gelsin sonra adetin 3 gün testlerini terkarlatacağım sonrada ne derse artık.yeniden ayaktayım evet sizin sayenizde.allahım bekletmeden bebişlerimizi kucaklarımıza versin inşaallah gülüm benimmm.

Günaydın arkadaşlar nasılsınız kimsecikler yok bugün umutludan haberi olan varmııııı kaç gündür yok.

Evet canım olabilir ben geçen ay kullandım göğüslerim şişti ve çok ağırdı zaten ilacın yan etkilerinde yazıyor göğüslerde şişkinlik yapar diye.

ahhh canım benim beni buradaki arkadaşlar bilir sadece klomen kullandım doktorun saçmalığı yüzünden iğne vermedi maalesef 3 yumurtam vardı ama gittiler bu yüzden.

ozaman canım dr degiştir inşallah araştır farklı bir dr git o sana muhakkak verir bende busabah idrarda test yaptım ama çok silik çıktı 2. çizgi yani bulanık bide yarım yamalak 2 saat sonrada bulanık çıkan taraf kaybolmuştu anlamdım...

gunaydın arkadaslar ayy evet bende umutlu geldımı dıye baktım bugunde ugramamıs nerdekı acaba.

Bende bugun 6.30 da kalktım kahvaltıya mısafırlerım vardı.esımde nobetcıymıs bugun komsumla soyle carsıya dogru cıkıcaz gelınce grs arkadaslar.

mrb canım iyiyim, alıştırdım kendimi bu ayda kırmızıları karşılamaya, perşembe adet olmam lazım, ama yarında olabilirim ağrım var hafif hafif kasıklarıma vuruyor. Sen nasılsın???

canım bende kendimi hazırladım bakalım ne ollacak ben buay çatlama iğnesi olmuştum dr 12 günü tahlil yap dedi ben adet sancım var oyüğzden gitmedim bugün idrar testi yaptım ama tam anlayamadım 2. çizgi yarım çıktı sanki 2 saat sonra o yarım çıkanda yoktu pırıl pırıl dı anlayamadım bugün 16. gün :44:

Ohhh ne güzel yaaa, sabah kahvaltıları, gezmeler, ben çok özeniyorum bunlara, maalesef bunlar için hiç vaktim olmadı, bazen düşünüyorum acaba ev hanımı olsam hamile kalabilirmiyim diye, böyle yorgunluk, stres, eşime fazla zaman ayıramamak, belkide bunlarda etkiliyordur hamile kalmayı diye düşünüyorum, havada güzel canım (yani bizim burada güzel de sizin orası nasıl bilmiyorum) tadını çıkar bu günün şimdi bende dışarıda olmak istiyorum, biraz alışveriş yapıp rahatlamak, ve sonrada bir hastaneye gidip kan vermek istiyorum sonucun negatif olduğunu bile bile birkez daha ıspatlamak için.

Benimde iğneden sonra 14. günüm, dün test yaptım negatif , ama ben senin yerinde olsam bir test daha yaparım, bak bende merak ettim şimdi, sonucu hemen bildir burdan canım, merakla bekliyorum, tedavinin kaçıncı ayı?

sendemi idrar testi yaptın canım yarın nasip olursa sağlşıkocagına gidicem inşallah hamileyimdir ama bilmiyorum benim normalde 2 ay öncesinde çatlama iğnesi yapıldıktan 10 günsonra adet olmuştum şuan 16 .günümdeyim ama bilmiyorum........

Bende idrar testi yaptım, aslında heyecan olsun diye yapıyorum, çünkü adetim hiç gecikmiyor, acaba hamilemiyim diye hiç düşünüp o heyecanı yaşayamıyorum, geçen ay 12. günü yaptırdım iğneyi 27. günü adet oldum, bu ayda 12. gün yaptırdım, bekliyorum bakalım nezaman gelecek.

canım sende bence yarın sağlıkocagına git bir tahlil yaptıralım inşallah ikimizde hamileyizdirr.

canım sende bence yarın sağlıkocagına git bir tahlil yaptıralım inşallah ikimizde hamileyizdirr.

Canım benim hiç umudum kalmadı negatif sonucu görünce, üstelik hiç bir belirti yok, geçen aya göre göğüslerim bile okadar acımıyor, hem sağlıkocağında da idrar testi yapıyorlar, İnşallah dediğin gibi hamileyizdir, sende her hangi bir belirti varmı canım?

Son düzenleme:

Canım negatif sonuçtan sonra hiç umudum kalmadı, ben adetimin geçmesini beklemeden başka test yapmıyacağım, tabi geçemeyeceğini biliyorum ya neyse, çarşamba, perşembe adet olurum diye düşünüyorum, İnşallah sen hamilesindir canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…