Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cnm bende 15.günde sabah saatlerinde iğnemi vuruldum.bugün 20.günüm kasıklarımda hala bir baskı var.htta biraz idrarım olsa kasıklarım ağrı yapıyor.çatladımı yoksa çatlamadımı anlamadım.

mrb canım..inş bu ay hamile kalırsın..hepiniz kalırsınız dileğim bu..bende bol bol dua ediyorum sizlere..umarım bu ay güzel haberlerini verirsin..görüşmek üzere canım..

kızlar bende 11 de iğne oldum bugün 14. günüm ve adet sancısı gibi agrılarım oluyor valla tahlil yapmaya korkuyorum ......

aslında ben ilk ay yani çocuk düşünmeye başladığımız ay doktora gittim ön kontrol için doktor dene gel dedi dinlemedim başka bir doktora gittim sonra doktora güvendim şimdi anlıyorum ki güvenmekle hata etmişim nerden bilecektim ki hayatımda ilk kez kadın doğumcuya gidiyordum hatta diğer doktorlar bile yanlış tedavi uygulanmış diyenler oldu ama benim yaşadığım şehirde hangi doktora gitsem umursamaz sorduğuna bile doğru düzgün yanıt vermiyor sadece tek güler yüzlü beni dinleyen vardı ona kalsam 2 3 sene klomen kullansam zararı yok klomeni bu ay zaten bıraktım çünkü klomen kullanmaya başladığımda sağlıklı yumurta olusurken artık olusmamaya başladı bende bıraktım bu arada rahim ağzı yaram 5 sene önce vardı ama ben malesef yaktırdım sonrasında kontrole gittim iyileşmiş dediler ama yakan doktor çocuğun var mı diye sormustu endişe ettim şimdi yaktırdığımdan.... kendine iyi bak kızınada..

canım sen yinede çalışmaları bırakma ne olur ne olmaz. benim bu ay yumurta gelişmedigi halde gün aşırı yaramazlık yapıyoruz benim koçiş bu ay olacak gibi geliyor bana diyor yumurta olmadı diyorum belli olmaz diyor aşkım benim o benden daha çok istiyor bi hamiş kalsam kafayı yiyecek herhalde aşktutkunu listeye girdi sıra sende önümüzdeki ay bende arkanızdan gelirim inşallah nasipse.

Canım üzülme bende geçen sene mayıs ayında yara dondurdum bilmem farkı varmı ama sonuçta aynı işlem bende dr a dedim çocuğum yok önemli değil etkilemez hatta daha iyi olur dedi rahmin temizlenmiş olur dedi dr değiştirdim şimdiki doktorumda zararı olmaz dedi o yüzden üzülme canım. allah büyük

Kızlar Günaydın, Hayırlı Haftalar;
Ben bu haftaya ne yazık ki morel bozukluğu ile başladım, bugün adetimin 25.günü ve ben dayanamadım tes yaptım, varsa silikte olsa çıkar dedim, ama ne yazık ki herzaman ki gibi pırıl pırıl bir sonuçla karşılaştım, ya ufacık incecik belli belirsiz bir çizgi olmazmı arkadaşlar ya, olmayınca olmuyormuş işte En çok neye üzüldm biliyormusunuz bu ay 5 yumurtam vardı, 1 tanesi bile tutmadı, aslında çatlamadığını düşünüyordum zaten, bu aydan pek umudum yoktu ama bir umut işte bekiyordum yinede. Sözün özüüzüldüm ama yıkılmadım, ağlayıp kendimi yıpratmıyorum, birz morel bozukluğu, biraz sinir var üzerimde bugün ve eminim herkese yansıtırım bunu bugün, ne yapalım vardır her işte bir hayır.
Şimdi bu ay ne yapsa hala karar veremedim, iğneleremi başlasam, aşılamamı yaptırsam, serophone+ovitrelleye devammı etsem, yoksa bütün bunlardan vaz geçip, herşeyi oluruna bırakıp yoluma devammı etsem. Offff kafam çok karışık, yoruldum, hemde çok yoruldum ((

(((((( Canım üzülme dicem ama elde değil kısmet bunları okuyunca benimde umudum kırıldı biraz benimde problemim yumurta oluşmamsı geçen ay birtane vardı oda tutmadı ve sende 5 tane var mış hayırlısı olsun canım sabredeceğizz.

slm kızlar umarım iyisinizdir.bi arkadaşım vardı pko hastasıydı 3.cü ayında klomenle hamile kaldı pko hastalarına ümit olsun diye yazdım.paylaşmak istedim.

Arkadaşlar geçen ay dr bana çatlatma iğnesi vermedi bu ayda verecek gibi görünmüyor sizce ben istesemmi çatlatma iğnesini.

cnm üzülme önümüzdeki ay daha çok umutlan bence benim 2 yumurtam olmuştu ama şimdi hiç umudum kalmadı.canım hakkımızda hayırlısı olsun.....

bukadar üzülme canım bende hep böyle oluyorum benim tam 4. çatlama iğnem ve herdefasında tek yumurtam oluşuyor bakalım rabbim nezaman nasip edecek sonuçta yumurtan oluşuyorsa bigün olur inşallah belki eşinde bi sorun vardır canım onu bi araştır sen kendinden düşünüyorsun ama belki degildir.

slm arkadaşlar.aranıza yeni katıldım.uzun zamandır takip ediyordum.bende geçen ay klomen tedavisine başladım.fakat ilk ayımda tutmadı.bugün dr gittim iznliydi.sağlık ocağındaki dra klomen yazdırdım.kaç gün sonra yumurta takibine gitmeliyim sizce?

Arkadaşlar geçen ay dr bana çatlatma iğnesi vermedi bu ayda verecek gibi görünmüyor sizce ben istesemmi çatlatma iğnesini.

canım eger klomen ilk kullandıysan dr vermiyor va hatta bana 2. den sonra verdi çatlama iğnesni ben bilmiyordum bile böyle bir iğne oldugunu eger seninde 2. ise söyle internette ararştırırken buldum çatlama iğnesi olsammı diye dr sor canım..........

canım klomeni 5 gün kullanıyorsun ve adet tarihinden itibaren 12 gün sayıp 12. günü kontrole gidiyorsun inşallah istegine kavuşursun..

kızlar hiç canınızı sıkmayın sıkıntı yaptıkça bebişlerinizin gelmesi erteleniyor bende çok sıkıntı yaptım artık kısır olduğumu düşünmeye başlamıştım herşeyi oluruna bıraktım kaç yumurtam var ne zaman çatladı klomen kaç tane alacaktım çatlatma iğnesi olayım mı olmayayım mı 36.saatte mi ilişkiye gireyim yoksa 36 saatten önce spermler hazır mı olsun gibi soruları tamamen bıraktım eşimle canımın istediği zamanda birlikte oldum eşim bana dün şunu söyledi senin bana şu zamanda birlikte olmalıyız demen bile bende stres yaratıyordu demek ki sadece stres olan biz değilmişiz yani anlatmak istediğim şu ki kendinizi rahat bırakın bebişler o zaman geliyorlar ben tam 3 yıl bekledim ve doğal yoldan hamile kaldım doktoruma kızdım tam 10 ay gitmedim rahim filmi istedim bana cevabı hayır oldu neden dedim bana büyük bir operasyon veya ağır bir iltihaplanma geçirmediğin sürece tüpler tıkanmaz dedi yeani bunun olma olasılığı milyonda bir dedi ben de hayır dediği için kızdım ve gitmedim şimdi bebişim göbüşümde doktorlarınıza güvenin Allahım hepinizin göbüşlerini bebişlerle doldursun

canım klomeni 5 gün kullanıyorsun ve adet tarihinden itibaren 12 gün sayıp 12. günü kontrole gidiyorsun inşallah istegine kavuşursun..

teşekkür ederim cnm .geçen ayda içtim ama bu ay dr kontrolü olmayınca kendimi bi garip hissettim:))dr bana 4. gün başlatmıştı ama genelde 5. gün başlayanlar çoğunlukta.sizce çok şey farkeder mi?

canım bende ne ağır bi iltihaplanma vardı ne de bi operasyon geçirdim rahmimden ama rahim filmini kendi isteğimle çektirdim..dr lar çektirme dedikleri halde ve iyi ki çektirmişim..çünkü tek tüpüm tıkalı imiş..ayrıca burda 2-3 ayrı arkadaş daha rahim filmi çektirdi..2 sinin sağ tüpü tıkalı imiş,1 inin 2 tüpü birden..
ayrıca dr lara da güvenmeyin..bikaç sayfa önce yazdığım yazıyı detaylı okursanız ne demek istediğimi anlarsınız..ben dr larla çokkk mahkemelik olma aşamasına geldim..ayrıca sadece ben de değilim..bikaç ay önce yerini bilmediğim bi özel hastaneye gidiyodum..dolmuşta yanımda orta yaşlı kadın vardı..hastaneyi sordum ona yerini bilmiyorum gelince söyler misiniz diye..kadın ne dr una gitcen dedi sohbet etmeye başladık..kadın doğumun şu ... dr una gitcem dedim..bana ne dedi biliyo musunuz?ona gitme o dr kızıma yanlış teşhis koydu..onu mahkemeye vercektik..uğraşmayalım allahından bulsun dedik dedi..yani güvenmeyin..kendi bilgi ve tecrübenizi edinip kendinize kendi vücudunuzun belirtilerine güvenin..
ayrıca rahim filmi de mutlaka çektirin mutlaka ama mutlakaaaaaaaaaaaaa..sersolaya da dr aynı şeyi söylemiş zor işlem o bu diye yanaşmıyor dr lar..kendileri çekmiyolar..rahim filmini sona erteleme nedenleri bu..sizin sağlığınızı anca siz daha iyi düşünürsünüz..sizin çocuğunuz olmamış aylarca gözyaşı dökmüşsünüz ve döküyorsunuz karşınızdakinin emin olun ki siz kadar umrumda olmaz..o acıyı yaşayan sizsiniz..ona göre davranın..

tunaydın arkadaslar nasılsınız.ben kanımı verdım sonuc 48 gebelık var ama deger dusuk bıraz dedı.hoppp basladı karnımda kasıklarımda agrılar.kalcama kadar gırıyor agrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…