Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

gunaydın arkadaslar bebe time dıye test aldım onu yaptım ılk ıdrarımla kesın pozıtıf ama bebe tıme yanlış sonuç verıyor dıye daha once okumuştum hala kan verıcem ama korkuyorum sonuctan ıyıcene kopkoyu çizgi olsun öyle gıtmek ıstıyorum.bugun regli gunum benımde

ben biraz çıkayım kızlar dinleneyim yemek yemem lazım canım birşey istemiyor midem kötü biraz çorba yapayım da çorba içeyim bari sabahtan beri sadece 1 bardak süt içtim acıktım sanırım

canım korkma bende test yaptım tam koyu çıkmadı fotoğrafını çeksene bak şimdi ben gebeyim

Canım sen daha önce de test yapmıştın, o da iki çizgi çıkmıştı sanırım. bu defa da yine öyle çıkmış. Yani ikisi de yanlış olacak değil yaa. Büyük olasılkla da hamilesin. Şimdiden gözün aydın. Allah tamamına erdirsin. İsmini klas listeye yazayım mı, kan sonucunu mu bekleyelim ne dersin.
ben biraz çıkayım kızlar dinleneyim yemek yemem lazım canım birşey istemiyor midem kötü biraz çorba yapayım da çorba içeyim bari sabahtan beri sadece 1 bardak süt içtim acıktım sanırım
Aman gülüm kendine iyi bak, dinlen. Bundan sonra yorulmak, üzülmek falan yok. Herşeey çok güzel olacak.
20 dk dan sonrakı sonuçlara bakmayın yazıyor benım ılk 5 dk ıçınde çıktı allahım ne olur dogru olsun
%99 doğruudur canım. Bence biran önce kan tahlili yaptır, kesin sonucu öğren.

Canım bilmiyorum işte neyse kısmet değilmiş. Senin adına çookkk sevindim umarım kolay bir gebelik geçirirsin ve bebişini sağ salim kucağına alırsın darısı bizim başımıza olsun sen ve senin gibiler bizlere umut oluyorsunuz.

doğru söylüyorsun bebiş şimdiden uykusuzluğa alıştırıyor beni olsun canı sağolsun meleğimin

canım tebrik ederim uzun süredir ugraşıyordun ve bıraktıgız dönem geldi bebişin anladıgım kadarıyla allahın işi ol dedimi oluyor.allah saglıkla noksansız kucagına almayı nasip etsin darısı bizlere hamişlerin duası tutarmış bizee dua et canım.

canım ayyy çift çizgimi bence hamişsin gülüm bence yarın baktır arkadaşım hadi inşallah güzel haberi ver bize.

canım korkma bende test yaptım tam koyu çıkmadı fotoğrafını çeksene bak şimdi ben gebeyim

serselo canım sen hamişmiydin canımmmmm çok sevindim inan bana çok çooooook sevindim ben çok sık giremiyorum artık tatlım eee anlat bakalım tedaviylemi oldu yoksa süpriz yaptı meleğin canım benimm..sağlıkla kucağına aldığın gün çabucak gelir inş. canım arkadaşım..

canım inş. sende bende hamişizzzzz diye gün gelecek bağıracaz burda serselo ma çok sevindim darısı inş. bizlerin başına olsun içime bir umut doğdu sanki

selam canım bende bu ay tüp bebek yaptırdım... bu konuyla ilgili merak ettiklerin varsa ben sana cevaplarım canım... göbekten vurulmak için iğne veriyorlar fakat sen kendin evde yapabilirsen göbekten oluyor ben iğneden korktuğum için dışarda yaptırdık kalçadan oldu yanlız saati çok önemli her akşam zaten hemşireler sana nasıl kullanacağını söylüyorlar yumurtalar gelişirken 1-2 günde bir kontrole gidiyorsun yumurtanın toplanacağı güne karar veriliyor kaçtane geliştiyse onu söylüyorlar yumurtalar toplandıktan sonra ertesi gün sana telefon ediyorlar kaç tanesi sağlıklı diye bilgi veriyorlar ve transfer gününü bildiriyorlar bu arada inanılmaz çok ilaç kullanmaya başlıyorsun transferden sonrada test gününe kadar çok ilaç kullanıyorsun benim içim dışım ilaç oldu ve saatleri yine çok önemli bu ilaçların...başka sormak istediğin bişey olursa söylerim canım inş. bebişine en kısa zamanda kavuşursun

canım hamiş haberini verdiğin günü daha dün gibi hatırlıyorum zaman nede çabuk geçiyor deniz imiz hoş geldi sağlıkla büyüsün...

canım inş. sende bende hamişizzzzz diye gün gelecek bağıracaz burda serselo ma çok sevindim darısı inş. bizlerin başına olsun içime bir umut doğdu sanki

Merhaaba canıım hoşgeldin. Evet adaşım hamile gülüüm, dün verdi güzel haberi. Kendisi de dün öğrenmiş zaten. Diyete başlamış, artık tedaviyi de bırakmıştı zaten. Bu yüzden de adet gecikmesini dikkate almamış. dün eczaneden bi tane test alıp yapmış kii hamile. Sonra hastanede de kesinleştirmişler kan tahliliyle. Kısmetse yarın keseyi görmeye gidecklermiiş. Ben inanıyorum ki 2 gün sonra sen de güzel haberlerle geleceksin. O kadar çok dua edenin var kiii. Sevdayla konuştuk bugün o da hep dua ediyorum dedi. Bizim bu kadar pozitif enerjimiz varken senin sonucun da pozitif gelecek inşallahh. Yine de senin için hayırlı olan neyse o olsun canımıniçii. Sen de hamiş olursan bi tek ben kalacak eskilerden. Yani bizim guruptan. Hepimizin hakkında olanı versin Rabbim... Neler yapıyorsun yatmaya çalış bol bol...

Selam canım verdıgın bılgıler ıcın tesekkur ederım. doktorum adetın 2 gunu gel dedıı adetlıyken bakılacakmıs ve nasıl bakacaklar hıc bılmıyorum.yumurtalıklara bakılacagını ve gobekden 3 gun ıgne yapılacagını soledı .hangı ılacları alıcagımkonusunda hıcbır fıkrım yok onu nezaman belırlıyoruz ..senın sonucun bellı oldumu canım

slm arkadaslar şimdi hastaneden geliyoruz eşim persembe günü 10 da ameliyata gırıcek burun amelıyatı onun derdınden kendımı hıç duşunemıyorum vallahı.hatta ne olursa olsun dıyorum.takmıyorum eşim için üzülüyorum hemen atlatır insallah.ameliyattan sonra 1 ay ızınlı benımle yanı
evımızıde topladık tasıncagımız ıçın ışımız bıttı samsun yolu gözuktu bıze mayıs 25 gıbı donucez.pcyı göturcem vınn aldım ordanda rahatca gırıp haberlerı bıldırırım sızlere.hava degışımı ıyı gelır belkıde hamış degılsemde uzulmucem çunkı hazıran sonu eşim yer ayarladı tatıle gıtcez belkı tatıl bebegı olur hem dedıgım gıbı 1 tane oglum var allahım hıç olmayanların kucagını doldursun bu duyguyu yasatsın.hepınıız ıçın tek dılegım

off ben test manyagı oldum galıba bebe tıme yaptım demıştım ya 2 saat sonra test bulanınca kafam karıştı gıttım 2 tane daha farklı test aldım 5 dk da kesın sonuç yazıyor ılk ıdrarım olmamasına ragmen 2.çizgım hemen sn de çıktı dıger testtede 2 dk sonra çıktı sanırım bu sefer kesın hamışım.eşim diyorkı kımseye demıyelım şimdi bıraz buyusun öyle dıyor tamam kocışım sadece kk bılıyor dedım nasıl guluyor.ama sanırım bu hamılelıgım kötu gecıcek bulantıdan varsın olsun razıyım ben

Ya ne güzel haberler almaya başldık, hamileler günden güne artıyor, bende istiyorum ama, düşünsenize 1 hafta sonra hamileyim diye yazdığımı hayali bile nekadar güzel, bakalım ben nezaman bu güzel haberi sizinle paylaşacağım, bu arada senin adına çok sevindim ve birkez daha umutlandım, tedavi görüyomuydun, gördüysen ne şekilde yazarmısın lütfen canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…