Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bende biraz önce dr dan geliyorum...öyle sıkışık gittim ki catlayacağım sandım vallahi...
dün 16-17 mm olan iki yumoş bugün 18.8-18mm olmuşlar...igneyi verdi yarın öglen saatlerinde vurul dedi...akşamınada ilişkiye başla dedi ...sanırım yarın da 20 civarında olurlar....hayırlısı bakalım ...umarım bu ay tutar....:KK61:

işallah canım. allah herkesin gönlüne göre versin... bende dun gittim doktora klomen verdi yine, ikinci ayım klomende bugun başladım. işallah hayırlısı olur hepimz için ...

Slm kızlar size bişey soracaktım ya akusura bakmayın.
Ben 12.gün önce çatlatma iğnesi oldum 20.gün progestn ve hcg testi yaptırmışım progestan 41 kusur hcg:3,3 çıkmıştı...bugun 24.günüm idrar testi yaptırdım gene silik çizgi çıktı acaba hamile olma ihtimakim var mı?? Bide belim çok ağrıyor innaılmaz

Ben 12.gün önce çatlatma iğnesi oldum 20.gün progestn ve hcg testi yaptırmışım progestan 41 kusur hcg:3,3 çıkmıştı...bugun 24.günüm idrar testi yaptırdım gene silik çizgi çıktı acaba hamile olma ihtimakim var mı?? Bide belim çok ağrıyor innaılmaz

allah hakkımızda hayırlısını versin 12. günle 20 gün arası toplam 8 günde belli olmaz ama son adet gününden itibaren 25 günlük bir zaman geçmişse belli olması lazım beta hcg de

İnşallah güzel haberlerle gelirsin asktutkunu. Haber vermeyi unutma amaa...

Valla güzelim ben onca tedavi gördüm, hepsinde de sadce 1 tane yumurtam oluştu. O yüzden büyüklüğü de sayısı da çok iyi. İnşallah ikisi de bebiş olur.

Canım benim dualarım hep seninle biliyorsun. Sayılı gün çabucacık geçiyor. Cumaya ne kaldı ki? İnşallaaahhh cuma günü güzel haberlerini alacaz. Rabbim yar ve yardımcın olsun...

Hayırlısı olsun canım. İnşallah önümüzdeki ay hamile kalırsın.

Canım senin yaşın kaçtı. ben 34 ümü bitirdim. Daha önce söylediysen bile ben unuttum yaa, yaşlılığıma ver artık, herşeyi unutuyoruum. Bekle bekle nereye kadar bekliycez ki. Zaten bende kendiiliğinden yumurta da oluşmuyor, ilaç kullarsam 1 tane oluyor işte zordan. Yok yok şöyle bir kaç güne toplayayım kafamı da doooğğru yeni bir doktoraaa...

canım ben de yeni 35 'imi bitirdim.1-2 sene sonra tüp bebekten başka çaremiz kalmayacak, vakit kaybetmemek lazım.Onda bile yaş ilerleyince şans azalıyor.İşi bilen, infertelite konusunda uzman, hatta tüp bebek doktoru bul kendine, onlar bu süreçleri çok iyi biliyor.Diğerleri ilaç verip sallıyor.

sevde,sevo sevo,umutlu,izmirli,aşk tutkunu..ve tüm diğer arkadaşlar hepinize merhaba..hepinizi çokkkk özledim..merakla sayfalara şöyle bi baktım yeni hamile var mı diye..ben internete pek giremiyorum..cts ameliyat oldum rahim ağzım dikildi..dün çok kanamam ve ağrım vardı..sayıklıyordum hala evde de..kafamı toparlayamadım..bugün de demin dr a gittim..içim rahat etmedi bebeğim iyi mi diye ultrasona girmek için gittim..iyiymiş çok şükür..cinsiyeti de öğrendik nihayet..hep poposu dönüktü bebişimin bugün önünü dönmüş..kızmış :emir_bebek:
ben sürekli yatıyorum ilaçlar içiyorum..erken doğum riski var dikiş olsa bile dedi dr..amacımız bebeğin 1 kg dan fazla hale gelmesini sağlamak vb dedi..serum aldım cts kan aldılar falan filan..iyiyim yanii..
hepinize dua ediyorum hep..Allah gönlünüze göre versin inş..hepinizin..ben şimdi çıkıyorum canlarım ara ara kanamam var..aslında hiç kalkmamam daha iyi ama duramadım..sizi özledim..
umudu kaybetmek yokkkkkkkk..tamam mı?bakın bana ilk 3 ay düşükten defalarca yere kan damlarcasına kanamam oldu..tam kanamam bitti rahim ağzım bebeği taşıyamıycak derecedeymiş..fark edilmese bebek 1 ay sonra düşcekmiş..Allaha şükür sayemde fark edildi..can veren Allah verir..siz sadece dua edin bol bol..ümidinizi hiç yitirmeyin..benim bebeğim neler atlattı ama bakın 18.haftaya girdik çok şükür..beni örnek alın hep sakın üzülmeyin umudunuzu yitirmeyin..ben aşılamaya geçicekken tuttu tam biliyosunuz..Allah tan ümit kesilmez..mücadele edicek tutucak annesini bırakmıycak bebek sizle kalıyor sizin oluyor her şekilde buna inanın..siz sadece dua edin..
görüşmek üzere canlarım..hepinizi çok öptüm..

Canım benim ya, çok geçmiş olsun.Sen hiç merak etme, üzme kendini, kızında annesi gibi olacak, güçlü ve azimli.Seni son ana kadar bırakmayacak ve sağ salim doğacak.Sağol bizleri düşündüğün için, inan sen bize moral oluyorsun.Kendine çok iyi bak, sakın hiç bir iş yapma.Gerekirse hep yat zor ama olsun değer.Seninle ilgilenen birisi vardır inşallah.

canım tedavi kararı almışsın çok sevindim önelikle rahim filmi çektir ve eşinin spermlerine baktır canım benim durum bu ay kötü bu gün dr. gittim yumurta gelişmemiş dogum kontrol hapı kullandıgım ayın sonrası nedense yumurta gelişmiyor sanırım çok baskılıyor 2,3 ay ara verip tüp bebek düşünecegiz inşallah tedavinden sonuç alırsın canım dr. primalut-n verdi bu 2,3 ay arada onu kullanacagım kist olmasını engelliyormuş gebe kalmayada engel degilmiş regliyide düzenliyormuş bende durum bu canım.öptüm:emir_bebek:

Bir sonraki ay gelişir canım, ilaçların her geçen ay etkisi artıyor biliyorsun.canım sen aşılama yaptırmış mıydın?Direk tüp bebek mi düşünüyorsun?

merhaba arkadaşlar eski arkadaşlar bilirler beni 2008 mart ayından beri bebiş istiyorduk klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum tedaviyi bıraktım artık zayıflayıp sadece eşime eş olmaya karar vermiştim ama inanılmaz birşey oldu 5 nisan da regl olmam gerekirken ben regl olmadım ve sabah kaset test yaptım evde 2 çizgi hemen çıktı hamileydim ama inanmadım pko hastasıyım çünkü ve eşim büyük bir hastanede çalışıyor onun yanına gittim kan testi sonucuna göre
HAAAAAAAAAAAMİİİİİİİİİİİİİİİİİLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEYİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMMMM
Allah tüm isteyenlere nasip etsin sadece kendinizi rahat bırakın ben artık umudumu kesmiştim ama bebeğim geldi şimdi göbüşümde

Tebrik ederim.Sağ salim kucağına da alırsın inşallah.Ne güzel, darısı başımıza.

serselooooooooooooo

canımmmm..cok sevindim ya....3 seneden sonra aldın güzel haberi sonunda öylemi....Allah tamamına erdirsin inşallah....ne güzel ya...eşinde sende coktann haketmişsiniz mutluluğu....tebirikler canım...
canım darısı başına çok teşekkürler
Belirtin falan var mıydı canım. Tesadüfen mi yaptın testi. Çift çizgiyi görünce insan çıldıracak gibi olur yaa. Allahım nazarlardan saklasın seni ve yavrunu. Eminem evet tüp bebek yaptırdı bu ay, inşallah o da hamile olacak. Sadece ben kalacam yanii. Benim de kısmetim ne zamansa artık. Sizlerin mutlu haberlerini alıyorum ya, yetiyor bana
benim regl gecikti ama pko var ya pek gecikmesini önemsemedim ama akıntım fazlalaştı biraz dün diyetisyen randevum vardı iptal ettim aile hekimliğine gitmeye karar verdim yolda bebişim beni eczaneye götürdü ve test alıp eve geldik testi hemen yaptım ve hiç beklemeden çift çizgi çıktı eşimi aradım beni aldırdı evden hastanede kan testi yaptırdık ve sonuç 1365 evet sonunda oldu hamileyim emineminde umarım bebişi tutunur sende gel artık hadi tüp bebek merkezlerinden birini bul ve gelsin seninde bebişin allah kısmet ederse yeni yıla bebişimizle gireceğiz herkes çok sevindi
Tebrik ederim.Sağ salim kucağına da alırsın inşallah.Ne güzel, darısı başımıza.
teşekkürler darısı başına canım

günaydın arkadaşlar,öncelikle hamiş arkadaşlarımı tebrik ederim,dün doktora gittim gene,artık kalp atışını görüyoruz dedi doktor,6 hafta 5 günlükmüş yeğeniniz,Allahım sağlıkla büyütüp ve kucağıma verir inşallah

Günaydın arkadaşlar,
Şöyle bir göz attımda sitelere bu ay nekadar çok hamile kalan var, hepsi bizim için yeni bir umut, hamile kalan arkadaşları tebrik ediyorum, sağlıkla bebişlerine kavuşmalarını diliyorum, ben ve benim gibi bekleyenlere sabır sabır ve yine sabır diliyorum, nisan ayının bereketi umarım bizim üzerimizden de geçer de, bizde buradan o güzel haberi veririz tez zamanda.

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........................(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... .............................İLAÇSIZ :KK19: :nazar:

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

RÜZGAR...........................................5 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
CİMCİMECAGLA.................................28 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS...........................................3 0 NİSAN (tüp bebek)

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... .7 MAYIS
KİRCİCEGİM........................................ ...7 MAYIS
SEVDE1............................................ ....8 MAYIS
İZMRLİ............................................ ......13 MAYIS (Tedavi görmüyor)
G.ERKL............................................ .....15 MAYIS
SARİSHEEKER.........................................16 MAYIS
DEMOS84........................................... ...18 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ..???
HATEM............................................. ....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

SARİSHEEKERCİĞİM tabii ki de eklerim canım. Hatta ekledim bile. Hayırlısı olsun.

benıde eklersenız sevınırım umarım bende ıyı haberlerle donerım klomenı ılk bu ay kullandım bakalım sonuc ne olcak.. :S
Tedavin hayırlı olsun canım. Tabii ki seni ekleriz listemize ama beklenmeyen adet tarihini vermelisin.
umutlum canımsın cahilliğime ver mart 2 en son sat buna göre kaç haftalık ben 7 olarak hesapladım ama beta hcg de 1.365,00 yazıyor iyimi sence?
1.365 iyi mi ne demek, süpeer. Hatta kese bile görünür güzelim. Baktırmadın mı? Kız sakin sakin oturuyor musun yoksa evde. Haydi koşş bi baktır yeğenimee.
canım ben de yeni 35 'imi bitirdim.1-2 sene sonra tüp bebekten başka çaremiz kalmayacak, vakit kaybetmemek lazım.Onda bile yaş ilerleyince şans azalıyor.İşi bilen, infertelite konusunda uzman, hatta tüp bebek doktoru bul kendine, onlar bu süreçleri çok iyi biliyor.Diğerleri ilaç verip sallıyor.
Neredeyse yaşıtız güzelim. Doğru diyorsun. Bi bellemişler ilaç verip göndermeyi. Bu haftayı da atlatayım diyorum, belki kendiliğimden adet olurum da 3. günü giderim yeni doktoruma. İlaç kullanmaktan da bıkıyor çünkü insan. Acayip şiştim zaten bu 3 sene içinde. Tedaviye başlamadan önce 63 kg dım, şimdi 70-72 arası değişiyorum. Hatta adetim geçtiğinde bi balan gibi oluyorum resmen.
canım darısı başına çok teşekkürler

benim regl gecikti ama pko var ya pek gecikmesini önemsemedim ama akıntım fazlalaştı biraz dün diyetisyen randevum vardı iptal ettim aile hekimliğine gitmeye karar verdim yolda bebişim beni eczaneye götürdü ve test alıp eve geldik testi hemen yaptım ve hiç beklemeden çift çizgi çıktı eşimi aradım beni aldırdı evden hastanede kan testi yaptırdık ve sonuç 1365 evet sonunda oldu hamileyim emineminde umarım bebişi tutunur sende gel artık hadi tüp bebek merkezlerinden birini bul ve gelsin seninde bebişin allah kısmet ederse yeni yıla bebişimizle gireceğiz herkes çok sevindi

teşekkürler darısı başına canım
Canım yaa, malum oldu desene. Belirtin falan yoktur zaten başka. Yani düşünüyorum da, benim adetim 15 gün falan geçtiğinde başlamıştı oğlanda midem bulanmaya. Ama şimdi adetim bile geçmeden başlıyor. Her ay psikolojik hamile oluyorum kanımca :KK9: Belki de kilo vermek işe yaradı adaşım. Kilo verince yumurta oluşumun gerçekleşti demek ki. Allahın taktiri işte mucizesii...
günaydın arkadaşlar,öncelikle hamiş arkadaşlarımı tebrik ederim,dün doktora gittim gene,artık kalp atışını görüyoruz dedi doktor,6 hafta 5 günlükmüş yeğeniniz,Allahım sağlıkla büyütüp ve kucağıma verir inşallah
Amin canım, Allah sağ salim kucağına almayı, analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallahh...

Günaydın arkadaşlar benim için pek aydın olmadı. size bahsetmiştim geçen sene eczaneden test aldım pozitif çıktı sonra kan tahlili yaptırdım kan değerim 9,5 çıktı o zamanki dr um yok bişe dedi şimdiki dr um dün kan değerime baktı 3,5 çıkmış gebelik yok ama kan değerin önceki aylara göre yüksek buda iyiye işaret dedi bende o olaydan bahsettim böyle böyle oldu dedim sen ufak çaplı düşük yapmışsın dedi ve dünyam başıma yıkıldı bu dr ları hiç anlamıyorum hangisine inansam.

kızlar nasılsınız biz sabah 5 den beri ayaktayız bizimki erkenci olacak sanırım yarın babasıyla birlikte gideceğiz teyzesi sakin olur muyum hiç çatlayacağım meraktan bir görsem keseyi

Son düzenleme:
kızlar nasılsınız biz sabah 5 den beri ayaktayız bizimki erkenci olacak sanırım yarın babasıyla birlikte gideceğiz teyzesi sakin olur muyum hiç çatlayacağım meraktan bir görsem keseyi

Günaydın balıım. Daha şimdiden alıştırıyor anne babasını uykusuzluğa desene bizim yaramaz. Canı sağ olsun onun, hiç uyumasak ne olacak. İçini ferah tut gülüm, yarın sağ salim keseyi göreceksin. Aralık ayında da yavrumuzu kucağına alacaksın. Bunca aşamadan geçtin ya, bu kadar eziyete katlandın ya, illaki mükafatı olacak. Güzel haberlerini bekliyorum.

Günaydın arkadaşlar benim için pek aydın olmadı. size bahsetmiştim geçen sene eczaneden test aldım pozitif çıktı sonra kan tahlili yaptırdım kan değerim 9,5 çıktı o zamanki dr um yok bişe dedi şimdiki dr um dün kan değerime baktı 3,5 çıkmış gebelik yok ama kan değerin önceki aylara göre yüksek buda iyiye işaret dedi bende o olaydan bahsettim böyle böyle oldu dedim sen ufak çaplı düşük yapmışsın dedi ve dünyam başıma yıkıldı bu dr ları hiç anlamıyorum hangisine inansam.

doktorun nasıl yok birşey der yaaaa 5 den sonrası gebelik anlamına geliyor ve çeşitli ilaçlarla gebelik güçlü hale getiriliyor progestan verebilirdi en basitinden bebeğinin tutunmasına yardımcı olabilirdi neyse pes etme ben çok uğraştım olmadı tedaviyi bırktım bebişim geldi şimdi bunları yazmak bana hayal gibi geliyordu gerçek oldu umarım sizinde tüm isteyenlerinde bebişi enkısa zamanda göbüşüne konar

Günaydın balıım. Daha şimdiden alıştırıyor anne babasını uykusuzluğa desene bizim yaramaz. Canı sağ olsun onun, hiç uyumasak ne olacak. İçini ferah tut gülüm, yarın sağ salim keseyi göreceksin. Aralık ayında da yavrumuzu kucağına alacaksın. Bunca aşamadan geçtin ya, bu kadar eziyete katlandın ya, illaki mükafatı olacak. Güzel haberlerini bekliyorum.

doğru söylüyorsun bebiş şimdiden uykusuzluğa alıştırıyor beni olsun canı sağolsun meleğimin

cnm seni umutlandırmak istemem ama benimde adetime 5 gün kala test yapmıştım ikinci çizgi silik çıktı ama hamileydim.istersen birde kan tahlili yaptır.:) :KK49:

X