Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Maviyaz hayırlı olsun canım listeye baktım sat 19 nisan baya geçmiş kesin hamilesin

kan testi yaptırda şenlendir ortalığı:KK64::KK64::KK64: Nerdeyse nisan bittcek kızlar bu ay çok yavaşız

ya ben bu aydan en az 4 hamiş bekliyodum:KK31:

canım bugün kanda baktıracam hemen ümitlenmek istemiyorum ama heyecanlanmamakta elimde değil allah isteyen herkese versin inşallah yanı sıra banada

Canım benim çok geçmiş olsun bu zor günleri umarım hemen atlatırsın seni seviyoruz inşallah hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın kendine çoookkk iyi bakkkkkk öpüyorum seni.

Canım güzel dileklerin için teşekkür ederim inşallah hepimiz birgün bebişlerimizi kucağımıza alırız.

amin canım saol..bende sizler için dua ediyorum sık sık..yaşadığınızı en iyi anlayan insan benim çünkü..görüyosunuz durumu..bu yolda çekmediğim zorluk kalmadı..inanır mısınız 30 yaşındayım..evlenmeden saçımda 1 tel beyaz yoktu..bu bebek konusundaki üzüntü ve stresten dün baktım yeni çıkan saçlarım bembeyaz :KK14: ben bebeğime kavuşursam önce Allah ın takdiri sonra kendi bilincim sayesinde kavuşucam..umarım sizler de doğru dr larla önce Allah a dua ederek bebişlerinize kavuşursunuz..çok zor çokkkk..çekmeyen yaşamayan bilemez..bide beni düşünün..bebeğim tam oldu diye sevindim hamile kaldım dedim...kaldığımı öğrendiğimden beri 3 ay kanamam oldu..kanamam durdu diye sevindim şimdiyse rahim ağzı yetmezliği teşhisi koyuldu..sürekli kan var mı diye çamaşırıma bakmaktan psikolojim bozuldu :KK14: eşim bile fark etmiş dk da bir wc ye gidiyorum bana sen napıyosun diyo,elini çek ordan diyo..her dk elim çamaşırımda..ben aslında 9 ay yada kaç ay olcak bilmyorum da bu stresle huy kapıp doğumdan sonra da psikolojimin bozulmasından korkuyorum..9 ay boyunca sürekli çamaşırını kontrol edersen nolur huy kapcam huy haline gelcek..Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin ne diyim..Allah ın herhalde sevdiği kuluyum ki bişey olmadan kendi çabamla teşhis koyduruyorum en azından..ya teşhis koyulmadan 6 aylık kocaman bebek bacağımın arasından bigün şak diye düşseydi napardım ben yaaaa :KK14: dediğim gibi Allah ın sevdiği kuluyum herhalde..belki çok çabaladığım için Allah görüyo,bilmiyorum..herşeyin hayırlısı..

Ahh..gülüm..cok geçmiş olsun...bilinçli ve dikkatli olmanın neticesini yaşıyorsun ne güzel...bizler de senin gibi bilinçli hareket edebilsek keşke...umarım sağlıkla sıhhatle alırsın kucağına bebeğini ve bizlerede fotosunu gönderirsin burdan inşallah...sen şimdi sakin ol ve olabildiğince istirah et...herşeyi bi tarafa bırak ve dinlenmene bak ameliyattan sonra...Allah acil şifalar versin canım ....

maviyaz canım...umarım hayal kırıklığına uğramassın...umarım bebiş gelmiştir canım...hemen kan testini yaptır da kesin emin ol...bize de haber ver...

evet...şarışınw bende merak ediyorum seni....bugün gelip haber verirsin inşallah..

umarım sırayla hepimiz yaşarız bu mutluluğu....bu arada evet cimeka bayağıdır görünmüyor..neler yaptı acaba....umarım güzel haberlerle gelir..

kızlaaaaar test yaptım ikinci çizgi silik çıktı galiba hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK52:
Cnıımm inşallah hamilesindir. Bize haber vermeyi unutma sakın sonucundan.
Maviyaz hayırlı olsun canım listeye baktım sat 19 nisan baya geçmiş kesin hamilesin

kan testi yaptırda şenlendir ortalığı:KK64::KK64::KK64: Nerdeyse nisan bittcek kızlar bu ay çok yavaşız

ya ben bu aydan en az 4 hamiş bekliyodum:KK31:
Melekçiğim günaydın. Uzun zamandır yoktun, hoşgeldin. Ayın 14 ü değil mi yahu bugüüün :26: Bence sen günleri karıştırdııın şekerim.

ne kadar haklı olduğumu,kendi görüşlerimin ne kadar doğru olduğunu malesef bugün bir kez daha anladım..rahim ağzı yetmezliği varmış bende..dr baktı rahim ağzına dikiş atılması lazım dedi..bu zamana kadar gittiğim dr ların hiçbiri rahim ağzımı ölçmemişti..hatta geçen bu topikte de yazmıştım rahim ağzı uzunluğu çok önemli bişey ben bu konuya takıldım diye..dr lar ölçmüyo çünkü..anca bilinli olurda ben gibi rahim ağzımı ölç dersen ölçüyolar..bende dr a bugün ölçtürdüm 2 cm civarı çıktı..normalde 3 cm olması gerekiyormuş..cts günü genel anestezi ile ameliyat olucam dikiş atılcak..
malesef ki gene kendi çabamla bi rahatsızlığıma teşhis koyuldu ve tedavi edilcek..bugünki dr a ben defalarca ultrasona girdim,vajinal ve karından..dahası rahim filmi çektirdim bunu nasıl görmedi rahim filmini çeken dr..yada neden ölçüm yapma gereği duymuyolar dedim...düştükten sonra inceliyo dr lar dedi..düştükten sonra ne anlamı var ki dedim..zaten zor,tedavi ile hamile kaldım ben dedim..
dikiş kararı veren dr bana ne dedi biliyor musunuz?çocuk düştükten sonra teşhis koyuluyor bu hastalıkta,sana erken teşhis koyduk..nasıl oldu bu nerden çıktı rahim ağzı yetmezliği olabilceği dedi..bende erken teşhis koyulur tabii dr a rahim ağzımı ölç dersen zorla da olsa ölçerse böyle oluyo..sayemde erken teşhis koyuldu dedim..
bi tarafta dr görüşü,bi tarafta kendi kendine teşhis koyan ve her dediği çıkan bennnnnnn..
bende son durum bu..ameliyattan sonra dikiş atmasın diye hiç kalkmıycam en az 3 hafta yatcam..sonrasında zaten doğuma kadar yatcam,her hafta iğne vurulcam,arada serum alcam,ilaçalr içcem vb..bebeği olabildiği kadar karnımda tutmaya çalışcaz kilosu toparlanana kadar..
bu kadar bilinçli olmasaydım bebeğim malesef 5 yada en fazla 6 aylıkken düşcekmiş..bugün ki dr öyle söyledi..Allahtan erken teşhis ettik dedi (benim sayemde)..
böyle işte..artık nete giremem cts den itibaren yatcam haftalarca..kendinize iyi bakın hepiniz..dualarım kendim ve sizler için..sizlerde dua edin lütfen benim ve kendiniz için..
hepinizi çok öpüyorum canlarım..nolur dr ların her dediğine inanmayın..

ahh miniminicim çok geçmiş olsun canım benim!moral çok önemli her durumda biliyosun,sen yinede moralini yüksek tut,asla düşürme.bak ilk 3 ay o kadar zorluk çekmene rağmen,o kadar kanamaya rağmen bebeğin yine seninle kalmak istemiş,annesini bırakmak istememiş.ne kadar şanslısın..boşver,2,3 tel beyaz saç güzelliğinden bişey eksiltmez,doğumdan sonra boyatırsın olur biter,dert etme kendine,yeterki bebeğin iyi olsun,sağlıklı doğsun.Hani derler ya,Allah çaresiz dert vermesin yeterki..ve göreceği güzel günleri,yiyeceği rızkı varki bebeğin hala seninle!ben buna çok inanırım.biraz zor evlendim,çok çabalayarak,çok ağlayarak oldu ama annem hep derdiki kızım kaderinde beraber 1 lokma ekmek yemek bile varsa,siz birbirinizden kopmazsınız,kavuşursunuz.birazda onun sayesinde böyle bi bilinç oluştu bende.
hayatta şu an en çok istediğim şey hamile olunca gerine gerine ortalıkta dolaşabilmek herkes gibi.ama her şeyi uğraşa uğraşa,sabrede sabrede yapıyoruz,yaşıyoruz ya,ondada bi terslik çıkacak diye aklım çıkıyo..kimseyi bulmayan gelir beni bulur.
dinlenmene özen göster.yatacakta olsan yattığın yerden dinlenerek hamileliğin tadını çıkar.düşünki bi daha hayatında kaç kere bunu yaşayacaksın,böyle bolbol dinlenecek zamanın olucak,yani yine pozitif yanından bak.üzme kendini.Allah seni ve bebeğini korusun!:KK69:

Slm kızlar daha doğrusu günaydın size bişey soracaktım umarım yardımcı olursunuz....:KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28:
Ben bu ay klomen ve serophene ikisini birden kullandım günde 3 tane..doktora gittiğimde 2 yumurtan var ve hemen çatlatma iğnesi ol dedi.ve ben pregli 5000 vuruldum o an...yaklaşık olarak 8 yani cuma günü oldum ve bugun ve dün yaptığım testler pozitfi veriyor acaba ilacın etkisi mi yoksa bişeyler var mı ?? Başlamış mıdır...

kızlar size soru sormuştum ama kimse cevap vermemiş..

Nerdesin canım yaaa meraktan öleceğim inşallahh hayırlı haber verirsin bizee..

Canım benim çarşamba izinliydim ben gitim dün sağlık ocağına ücretsiz die kan testini orda yaptırdım doktor tabi troid testi felan da istedi 3 tüp kan aldılar 2 gün sonra kan sonuçları alınıyormuş eşim cuma günü alıcak sonuçlarımı ben de çok merak ediyorum.Listeyi okudum şimdi HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMI ÇOK TEBRİK EDİYORUM ALLAH SAĞLIKLA KUCAKLARINA ALMATYI NASİP ETSİN.valla bilmiyorum işde varsa çıkıcak kaç gün geçti benim de çok merak ediyorum yoksada neden bu kadar gecikti o sorun var..

ooooooo kızlar çok güzel haberler duyuyorum.hepinizi tek tek tebrik ediyorum.allah bebişlerinizi kuçağınıza almayı nasip etsin.darısı bizim başımıza :KK49:

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
164.CANOCAN85..................................... .............................

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
SARİSHEEKER...................................13 NİSAN
G.ERKL............................................ 15 NİSAN
DEMOS84........................................15 NİSAN
İZMRLİ............................................ 17 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS...........................................3 0 NİSAN (Tüp Bemek)

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... .7 MAYIS
SEVDE1............................................ ....8 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ..???
HATEM............................................. ....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

tüm hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum rabim inşallah tüm isteyenlere hayırlı evlatlar nasip ederhamile olan veya olmayan arkadaşlar lütfen benim için dua edermisiniz bende buay çatlama iğnesi oldum ama hiç ümidim yok yani dualarınızı bekliyorum

kızlar selam ayın 1inde çatlama iğnemi oldum bugün 14.gün en son dün test yaptım(idrar)negatif çıktı ama hala adet olmadım sebebi nedir sizce?çatlama iğnesi olanlar kaç gün sonra adet oldunuz?çatlama iğnesi olup idrarda negatif kanda pozitif çıkan var mı aceba?

Canım en doğru cevap kan die biliorum ben yani idrar testinde hemen çıkmıyo diye biliyorum pozitif çıkdıysa kanında kesin hamilesin o zman TEBRİK EDERİM:KK3:

kızlar selam ayın 1inde çatlama iğnemi oldum bugün 14.gün en son dün test yaptım(idrar)negatif çıktı ama hala adet olmadım sebebi nedir sizce?çatlama iğnesi olanlar kaç gün sonra adet oldunuz?çatlama iğnesi olup idrarda negatif kanda pozitif çıkan var mı aceba?

canım iğnenin etkisi 12 gün diye biliyorum ama genelde adet tarihini en fazla 2 geçiriyor yani zamanında adet görüyorsun 14.gün se kesin sonuçtur bence enfazla 12 günyani ilacın etkisi inşallah hamilesindir canım.

X