Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

slm ilk defa klomen kullanıyorum günde 2 defa (sabah-akşam olmak üzere) ve bugun bitti ilacım
bakıyorum da kullananlarda hep kasık ağrısı yapmış benim belim ağrıyor kasıklarımda da çok az ağrı ve iğne batıromus gibi oluyo bende işe yaramadımı acaba

yok yok yaramıştır,aklında bişiy kalmasın yani..bende bu ay ilk defa günde iki defa olmak üzere kullandım.yumurtam bile yoktu.ağrımda yoktu.ama sonra bu hafta bi sağ kasığımda,bi sol kasığımda,özellikle sağ kasığımda hafif hafif sızılar hissettim.dedim heralde var bişiy,yani yumurta oluşuyo.
öyle dehşet ağrı sancı gibi bişiy olmuyo.bide bizim başlangıç ya daha.2 tane kullandık.
bide alt karında şişlik var biraz,hani adet döneminde olur ya,onun gibi.

arkadaşlar klomeni b.r defa kullandım başarısız.enfazla nekadar kullanıalbbilir bilgis olan varmı.doktor bana aşılama yapaılım dedi ama.bilmiyorum erkenm acaba ağrılı birişlemmi tedirgini

benim doktorum klomenle 6 ay deneyeceğimizi söyledi dozunu artıra artıra:18:ama benim hiç içime sinmiyo yani,kimbilir ne etkileri olur üzerimde.her 6 ay dediğinde tüylerim diken diken oluyo.
3 ay kullanıp aşılamaya geçende var.sanırım kişiden kişiye ve doktordan doktora göre de değişiyo.inşallah daha fazlasına ihtiyacımız kalmaz canım..

Geçmiş olsun canım. 1,5 yıl önce benim de başıma buna benzer bi olay gelmişti. Tedavi görüyordum o zamanlar ve adetim gecikmişti. Doktora gittim vajinal ultrasonla baktı, gebelik yok deyip ferlutal verdi. Ama her ihtimale karşi bi de kan testi yaptıralım dedi. Eğer değerin 5 ten aşağıdaysa ilaca başla, yukarı çıkarsa bana gel yine dedi. Sonuç 1 çıktı ve ferlutala başladım. İlaç bittikten sonra günlerce kahverengi çamurumsu birşeyler geldi benden. En sonunda kanamam çoğaldı ve ben adet oldum dedim. Üçünçcü günü kist var mı diye doktoruma kontrole gittim. Vajinal ultrasonla bakarken aaa çok fazla kalınlaşmış rahim duvarın, bi kan testi yaptıralım dedi. Ben tabii ki şok!!! Olabilir mi peki gebelik dedim, olur tabi niye olmasın dedi. Ama nasıl oldur, hem adetliyim hem ferlutal kullandım dedim. Kan tahlili yaptırdım ve sonucç 831 çıktı. Hamilesin dedi doktor. Vitamin bilmem ne bikaç ilaç verdi gönderdi beni. İki gün sonra bi daha gel testi tekrarlıyalım dedi. İki gün sonra testin sonucu 941 çıktı. büyük olasılıkla dış gebelik, yarın bi daha gel test yapalım dedi. Ben de o doktora kızdım başka doktorlara gittim ama hastanede yatmama rağmen kan değerim yükselmedi. Keseyi de göremediler. 3 gün sonunda kürtaj yapmamız lazım düşük olmuş fakat rahimi temizlememiz gerek dediler. Ve hayatım boyunca unutamayacağım kadar acı çektim, canlı canlı kürtaj yaptılar...İnşallah senin değerin yükselir ve sağlıklı bir gebeliktir. Ama sağlıksızsa mutlaka düşüyor. Kendini fazla yıpratmamaya çalış canım. Eğer sana da kürtaj falan derse doktorun sakın olma, cerrahi müdehale gerekmeden ilaçla da halledebiliyorlarmış çünkü. Kürtajın ardından 6 ay korunman gerekiyor çünkü. Ama kendi kendine düşerse korunmana gerek yok. Allahım hakkında hayırlı olanı versin canım. Rabbim yar ve yardımcın olsun...

senin değerin bayada yüksekmiş canım ya birde seninki yükselmiş benim değerim düşüyor şimdi aradım doktoru cuma günü tekrer baktıralım bhcg dedi değerim böyle düşmeye devam ederse kürtaja gerek kalır mı acaba canım ya çok korkuyorum gebe olmadığıma bile üzülemedim biliyor musun dış gebelk dediler düşük yapmışsın dediler gelişmemiş gebelik dediler çok korktum bunlar olamasında değerim düşsün bile dedim yani şimdi doktorlarda doğru düzgün açıklama yapmıyorlar aslında doktorum iyi ama bi belirsizliktir gidiyor bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşallah

ayyy kızlar yanı ılacsızda takıp yapılabılıyor oylemııııııııı :KK70:
Ayyy cevap veren varmııı :KK70:

kızlar bende 2 yıldır aralıklı dr gidiyorum va klomen ve çatlama iğnesi oluyorum buay yine kuullandım yumurtam 20mm oldu ama budefa ovirettlle degilde prengliy kullandım inşallah bu iğne daha iyi olur ama iğneden sonra göbegimin altında ara ara sancı oluyor iğnemi pzartesi yaptırdım bana dua edin lütfennn inşallah buay hamile kalırım..

Allahhh:KK1:minimini elinden çekeceği var doktorların valla,tıp okuduklarına pişman ediyosun adamları:))
bi taraftanda iyi yapıyosun aslında,insan sağlığı bu,saç kesmeye benzemiyo.bizimde intikamımızı al arkadaşım:)

ne kadar haklı olduğumu,kendi görüşlerimin ne kadar doğru olduğunu malesef bugün bir kez daha anladım..rahim ağzı yetmezliği varmış bende..dr baktı rahim ağzına dikiş atılması lazım dedi..bu zamana kadar gittiğim dr ların hiçbiri rahim ağzımı ölçmemişti..hatta geçen bu topikte de yazmıştım rahim ağzı uzunluğu çok önemli bişey ben bu konuya takıldım diye..dr lar ölçmüyo çünkü..anca bilinli olurda ben gibi rahim ağzımı ölç dersen ölçüyolar..bende dr a bugün ölçtürdüm 2 cm civarı çıktı..normalde 3 cm olması gerekiyormuş..cts günü genel anestezi ile ameliyat olucam dikiş atılcak..
malesef ki gene kendi çabamla bi rahatsızlığıma teşhis koyuldu ve tedavi edilcek..bugünki dr a ben defalarca ultrasona girdim,vajinal ve karından..dahası rahim filmi çektirdim bunu nasıl görmedi rahim filmini çeken dr..yada neden ölçüm yapma gereği duymuyolar dedim...düştükten sonra inceliyo dr lar dedi..düştükten sonra ne anlamı var ki dedim..zaten zor,tedavi ile hamile kaldım ben dedim..
dikiş kararı veren dr bana ne dedi biliyor musunuz?çocuk düştükten sonra teşhis koyuluyor bu hastalıkta,sana erken teşhis koyduk..nasıl oldu bu nerden çıktı rahim ağzı yetmezliği olabilceği dedi..bende erken teşhis koyulur tabii dr a rahim ağzımı ölç dersen zorla da olsa ölçerse böyle oluyo..sayemde erken teşhis koyuldu dedim..
bi tarafta dr görüşü,bi tarafta kendi kendine teşhis koyan ve her dediği çıkan bennnnnnn..
bende son durum bu..ameliyattan sonra dikiş atmasın diye hiç kalkmıycam en az 3 hafta yatcam..sonrasında zaten doğuma kadar yatcam,her hafta iğne vurulcam,arada serum alcam,ilaçalr içcem vb..bebeği olabildiği kadar karnımda tutmaya çalışcaz kilosu toparlanana kadar..
bu kadar bilinçli olmasaydım bebeğim malesef 5 yada en fazla 6 aylıkken düşcekmiş..bugün ki dr öyle söyledi..Allahtan erken teşhis ettik dedi (benim sayemde)..
böyle işte..artık nete giremem cts den itibaren yatcam haftalarca..kendinize iyi bakın hepiniz..dualarım kendim ve sizler için..sizlerde dua edin lütfen benim ve kendiniz için..
hepinizi çok öpüyorum canlarım..nolur dr ların her dediğine inanmayın..

Herkeze hayırlı sabahlar...gününüz aydın olsun....
canocan şimdiden tebrik ederim...hamilesin bencede...hadi gözün aydın gülüm...
dün bi kontrole gittim..cok şükür geçen ay oluşan kist yok olmuş...problem olur diye baya kafama takılıyordu..temiz cıktı...yumurtamın geçen ay aşırı büyümesi sebebiyle bu ay klomeni bir doza düşürdük...ve mutlaka igne yapacağız bu ay...ama niye yalan söyliyim...durmak yok yılmak yok dedik ama hiç içimden gelmiyor bişe yapmak...kendimi cok yorğun hissediyorum...cok bitkin...:KK59:

saol canım darısı tüm isteyenlerin başına allah yüzümüzü güldürdü aratmadı 8. ay sonunda bugün itibariyle anne adayıyım kan testimdede çıktı :)))))))

Canım hayırlı olsun diyelim 3 testte aynı şey çıkmış muhtemelen hamilesindir dr a ne zaman gidiyorsun net ve hayırlı haberi bekliyoruz senden..

bugün kan testi yaptırdım ve sonuç pozitif daha çok küçükmüş ama olsun bende anne oluyorummmmmmmm allahım aratmadan versin inşallah....

ne kadar haklı olduğumu,kendi görüşlerimin ne kadar doğru olduğunu malesef bugün bir kez daha anladım..rahim ağzı yetmezliği varmış bende..dr baktı rahim ağzına dikiş atılması lazım dedi..bu zamana kadar gittiğim dr ların hiçbiri rahim ağzımı ölçmemişti..hatta geçen bu topikte de yazmıştım rahim ağzı uzunluğu çok önemli bişey ben bu konuya takıldım diye..dr lar ölçmüyo çünkü..anca bilinli olurda ben gibi rahim ağzımı ölç dersen ölçüyolar..bende dr a bugün ölçtürdüm 2 cm civarı çıktı..normalde 3 cm olması gerekiyormuş..cts günü genel anestezi ile ameliyat olucam dikiş atılcak..
malesef ki gene kendi çabamla bi rahatsızlığıma teşhis koyuldu ve tedavi edilcek..bugünki dr a ben defalarca ultrasona girdim,vajinal ve karından..dahası rahim filmi çektirdim bunu nasıl görmedi rahim filmini çeken dr..yada neden ölçüm yapma gereği duymuyolar dedim...düştükten sonra inceliyo dr lar dedi..düştükten sonra ne anlamı var ki dedim..zaten zor,tedavi ile hamile kaldım ben dedim..
dikiş kararı veren dr bana ne dedi biliyor musunuz?çocuk düştükten sonra teşhis koyuluyor bu hastalıkta,sana erken teşhis koyduk..nasıl oldu bu nerden çıktı rahim ağzı yetmezliği olabilceği dedi..bende erken teşhis koyulur tabii dr a rahim ağzımı ölç dersen zorla da olsa ölçerse böyle oluyo..sayemde erken teşhis koyuldu dedim..
bi tarafta dr görüşü,bi tarafta kendi kendine teşhis koyan ve her dediği çıkan bennnnnnn..
bende son durum bu..ameliyattan sonra dikiş atmasın diye hiç kalkmıycam en az 3 hafta yatcam..sonrasında zaten doğuma kadar yatcam,her hafta iğne vurulcam,arada serum alcam,ilaçalr içcem vb..bebeği olabildiği kadar karnımda tutmaya çalışcaz kilosu toparlanana kadar..
bu kadar bilinçli olmasaydım bebeğim malesef 5 yada en fazla 6 aylıkken düşcekmiş..bugün ki dr öyle söyledi..Allahtan erken teşhis ettik dedi (benim sayemde)..
böyle işte..artık nete giremem cts den itibaren yatcam haftalarca..kendinize iyi bakın hepiniz..dualarım kendim ve sizler için..sizlerde dua edin lütfen benim ve kendiniz için..
hepinizi çok öpüyorum canlarım..nolur dr ların her dediğine inanmayın..

cnm benım ılk once gecmıs olsun hemde cok gecmıs olsun
ne yazıkkı boyle ıste
sen demesen erken teshıs meshıs olmucakdı
ay sen bol bol yat cnm
Allah hayırlısıyla versın bebısını dualarımız senınle
sıkma sakın canını sen
Allah herseyın hayırlısını versın

cnm benım ılk once gecmıs olsun hemde cok gecmıs olsun
ne yazıkkı boyle ıste
sen demesen erken teshıs meshıs olmucakdı
ay sen bol bol yat cnm
Allah hayırlısıyla versın bebısını dualarımız senınle
sıkma sakın canını sen
Allah herseyın hayırlısını versın

amin canım saol..bende sizler için dua ediyorum sık sık..yaşadığınızı en iyi anlayan insan benim çünkü..görüyosunuz durumu..bu yolda çekmediğim zorluk kalmadı..inanır mısınız 30 yaşındayım..evlenmeden saçımda 1 tel beyaz yoktu..bu bebek konusundaki üzüntü ve stresten dün baktım yeni çıkan saçlarım bembeyaz :KK14: ben bebeğime kavuşursam önce Allah ın takdiri sonra kendi bilincim sayesinde kavuşucam..umarım sizler de doğru dr larla önce Allah a dua ederek bebişlerinize kavuşursunuz..çok zor çokkkk..çekmeyen yaşamayan bilemez..bide beni düşünün..bebeğim tam oldu diye sevindim hamile kaldım dedim...kaldığımı öğrendiğimden beri 3 ay kanamam oldu..kanamam durdu diye sevindim şimdiyse rahim ağzı yetmezliği teşhisi koyuldu..sürekli kan var mı diye çamaşırıma bakmaktan psikolojim bozuldu :KK14: eşim bile fark etmiş dk da bir wc ye gidiyorum bana sen napıyosun diyo,elini çek ordan diyo..her dk elim çamaşırımda..ben aslında 9 ay yada kaç ay olcak bilmyorum da bu stresle huy kapıp doğumdan sonra da psikolojimin bozulmasından korkuyorum..9 ay boyunca sürekli çamaşırını kontrol edersen nolur huy kapcam huy haline gelcek..Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin ne diyim..Allah ın herhalde sevdiği kuluyum ki bişey olmadan kendi çabamla teşhis koyduruyorum en azından..ya teşhis koyulmadan 6 aylık kocaman bebek bacağımın arasından bigün şak diye düşseydi napardım ben yaaaa :KK14: dediğim gibi Allah ın sevdiği kuluyum herhalde..belki çok çabaladığım için Allah görüyo,bilmiyorum..herşeyin hayırlısı..

Son düzenleme:
canım geçmiş olsun allahtan cabalarınla bi problemini bulmuş ve çözmüş oldun . inşallah saglıkla kucagına alırsın canım dualarımız kalbimiz seninle arkadaşlıgın ve yardımların için teşekürler kendine çooooooooooooook iyi bak bebişede öpüyorum.:emir_bebek:

Slm kızlar daha doğrusu günaydın size bişey soracaktım umarım yardımcı olursunuz....:KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28::KK28:
Ben bu ay klomen ve serophene ikisini birden kullandım günde 3 tane..doktora gittiğimde 2 yumurtan var ve hemen çatlatma iğnesi ol dedi.ve ben pregli 5000 vuruldum o an...yaklaşık olarak 8 yani cuma günü oldum ve bugun ve dün yaptığım testler pozitfi veriyor acaba ilacın etkisi mi yoksa bişeyler var mı ?? Başlamış mıdır...

Slm kızlar daha doğrusu günaydın size bişey soracaktım umarım yardımcı olursunuz....
Ben bu ay klomen ve serophene ikisini birden kullandım günde 3 tane..doktora gittiğimde 2 yumurtan var ve hemen çatlatma iğnesi ol dedi.ve ben pregli 5000 vuruldum o an...yaklaşık olarak 8 yani cuma günü oldum ve bugun ve dün yaptığım testler pozitfi veriyor acaba ilacın etkisi mi yoksa bişeyler var mı ?? Başlamış mıdır...

canım inşallah hamilesindir ama iğneden enaz 10 gün geçmiş olması lazım erken yapılan tahlil yanılta biliyor bende pazartesi 11 de oldum prengly bakalım inşallah rabbim hayırlısından tüm isteyenlere nasip eder canım

canocan vet hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
canım sen nasıl birdavi gördün ve nezamadan beri tadavi görüyordun yazarmısınn

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
164.CANOCAN85..................................................................

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
SARİSHEEKER...................................13 NİSAN
G.ERKL............................................ 15 NİSAN
DEMOS84........................................15 NİSAN
İZMRLİ............................................ 17 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS...........................................30 NİSAN (Tüp Bemek)

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... .7 MAYIS
SEVDE1............................................ ....8 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ..???
HATEM............................................. ....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

ADET OLAN ARKADAŞLARIM YAPMASI ZOR AMA KENDİNİZİ ÜZMEYİN LÜTFEN:KK70: EVET ÇOK

ÜZÜLÜYORUZ HER ADETLE KAHROLUYORUZ AMA ALLAHIM BU YAKARIŞLARIMIZI DUYCAK BİRGÜN

BEN BUNA İNANIYORUM:KK16: BU ARALAR HAYATIM DA GÜZEL OLAYLarda OLUYOR:KK16: ABLAMIN 4 YIL

ARADAN SONRA ÇOK GÜZEL Bİ BEBEĞİ:KK16: OLDU GEÇEN HAFTA :nazar:ŞİMDİ TEK EĞLENCEM O ONU

KUCAĞIMA ALDIĞIMDA ÇOCUK İSTEĞİM KABARSADA Bİ SÜRELİĞİNE DÜNYADAN KOPUYORUM HERŞEYİ

UNUTUYORUM ONUNLA OYNAMAK ANNESİNİN ONU EMZİRMESİNİ İZLEMEK MUTLULUK VERİYOR BANA

ALAHIM ONU BİZE VE ANNE BABASINA BAĞIŞLASIN ABLAM HASTANEDE ONU KUCAĞINA ALDIĞINDA

ÇOK AĞLADI TABİ BİZDE AĞLADIK HEPİMİZ SALYA SÜMÜK:KK43: AMA OKADAR TATLI Kİ DAYANAMAYIP

ONU ISIRMAK İSTİYORUM ÇOK TATLI YA NEYSE ÇENEM DÜŞTÜ BENDE GENE GÜNDE 3 TANE KLOMEN

KULLANDIM DR GİTTİK 12. GÜN 2 YUMURTA OLMUŞ 10 MM, 9 MM DR BU AYDA GİTTİ DEDİ AMA ARTIK

ESKİSİ KADAR ÜZÜLMEDİM BÜYÜDÜM GALİBA:KK1: 3 AY ARA VERMEK İSTİYORUM 3 AY SONRA 1 SENELİK

EVLİ OLCAM O ZAMAN İYİ Bİ DR BULUP YENİDEN BAŞLIYCAM AMA O GÜCÜ BULABİLİRMİYİM

BİLMİYORUM AMA AKLIMA BURDAKİ FEYZA ARKADAŞIM GELİYO BELKİ BENİMKİDE BÜYÜR ÇATLAR DİYE

HAYALLERE DALIYORUM KİMBİLİR BELKİ...BU ARADA TEDAVİYE BAŞLAYANLAR HAKKINIZDA HAYIRLISI

OLSUN :KK54:MAYAAA VE CİMEKA NAPTILAR MERAK EDİYORUM KIZLAR ARADA GİRİN HABER VERİN

HEPİNİZİ SEVİYORUM :KK54:ANAMMM NEKADAR YAZMIŞIM YA SAYFA DOLMUŞ:KK9::KK1:

Maviyaz hayırlı olsun canım listeye baktım sat 19 nisan baya geçmiş kesin hamilesin

kan testi yaptırda şenlendir ortalığı:KK64::KK64::KK64: Nerdeyse nisan bittcek kızlar bu ay çok yavaşız

ya ben bu aydan en az 4 hamiş bekliyodum:KK31:

X