Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Herkeze hayırlı sabahlar...gününüz aydın olsun....
canocan şimdiden tebrik ederim...hamilesin bencede...hadi gözün aydın gülüm...
dün bi kontrole gittim..cok şükür geçen ay oluşan kist yok olmuş...problem olur diye baya kafama takılıyordu..temiz cıktı...yumurtamın geçen ay aşırı büyümesi sebebiyle bu ay klomeni bir doza düşürdük...ve mutlaka igne yapacağız bu ay...ama niye yalan söyliyim...durmak yok yılmak yok dedik ama hiç içimden gelmiyor bişe yapmak...kendimi cok yorğun hissediyorum...cok bitkin...

KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA.......Hoşgeldin DERİN bebek........11.03.2011
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
160.NALAN86....................................... ............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN
163.FEYZAKT....................................... .............................KLOMEN
164.HAGAM......................................... ..............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)

********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

....................................NİSAN AYI LİSTEMİZ...........................

SERSELO..........................................5 NİSAN
RÜZGAR...........................................5 NİSAN
FATMA1986.....................................11 NİSAN
UMUTLU22.......................................12 NİSAN (Tedavi görmüyor)
OZGUR80.........................................13 NİSAN
TONDORA........................................13 NİSAN
SARİSHEEKER...................................13 NİSAN
G.ERKL............................................ 15 NİSAN
DEMOS84........................................15 NİSAN
İZMRLİ............................................ 17 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MAVİYAZ.........................................19 NİSAN
GYAMAN..........................................20 NİSAN
KALBİMİN.........................................2 0 NİSAN (Tedavi görmüyor)
MELEK04..........................................2 4 NİSAN
POCAPOCA.......................................25 NİSAN
YELYEL............................................ 29 NİSAN
ESEMOS..........................................30 NİSAN (TÜP BEBEK)

....................................MAYIS AYI LİSTEMİZ...........................

MAYAAAA........................................... .1 MAYIS
DİLEDİ............................................ .....1 MAYIS
BALKOPUKNURS...................................... 4 MAYIS
KİDY.............................................. .....5 MAYIS
MEHİL............................................. ....5 MAYIS
TASUHU............................................ ...5 MAYIS
SEVOSEVO.......................................... .7 MAYIS
SEVDE1............................................ ....8 MAYIS
SAMYELİ85......................................... ..???
HATEM............................................. .....???

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Canım gözün aydın hadi hayırlısı benimde ilk ayım ve yumurtam vardı birtanecik ayy bakalım ne olacak heycanla bekliyorum.

Kızlarrr günaydınnn sarışın sanki içimden bir his hamilesin diyor 2 gün önce burda iş arkadaşımla konuşuyordum onada söylemiştim umarım hislerimde yanılmam.

Sarışınım hadi inşallah güzel haberle gelrisin. Hakkında hayırlısı olsun. İdrar testleri yanıltıcı oluyor fazla güvenmemek lazım.
Evet güzelim benim adetim de dün gözüküyor ama bildiğin gibi benim adetler hep düzensiz. Geçen ay 66. gün olmuştum. Tedavi de görmüyorum zaten. Tedavisiz de yumurtam oluşmadığına göre benim için hamile olmak neredeyse imkansız. Birkaç gün sonra sileceğim zaten ismimi listeden.
Yumoşun hayırlı olsun canım. Yanlış bilmiyorsam 18-20 mm arası çatlatıyorlar yumurtaları. Ama seninki ne kadar olunca çatlar kendi kendine bilemiyorum. Sen doktorunu dinleyip gün aşırı çalışmalısın. Hatta önümüzdeki birkaç gün çinde hergün çalışsan bile daha iyi.
Maşallaahhh. Bence hamilesin gülüm. Sen de demişsin ya üç testin üçü de yanlış olamazz. Allah tamamına erdirsin canım...
GÜnaydın canım. Kisti boşuna dert etmişsin. Adetle atılıyor büyük olasılıkla. Kendini yorgun hissetmen bahardan dolayıdır şekerim. Bak bana, 3 defa klomen, 2 defa gonal f, 3 defa da serophene kullandım. Arada kürtajla sonuçlanan bir düşüğüm var. Ve bütün bunları 37 aydan beri yaşıyorum. Bazen ben de kendimi yorgun hissedip, tamam artık istemiyorum bebek falan diyorum. Fakaaatt biraz mola verdikden sonra yine yola devam etmeli diye düşünüyorum. 4 aydan beri tedavi görmüyorum. Bırakmıştım kendimce. Ama şimdi yine içim gıpraşmaya başladı, acaba hangi doktora gitsem diye araştırma yapmaya başladım. Hadi sen de kımılda biraz, canlaaan. Belki artık bebeğin vakti gelmiştir...

herkese günaydın arkadaşlar canocan85 hayırlı uğurlu olsun.büyük ihtimal hamilesindir.senin adına çok sevindim.darısı başımıza inş...

öncelikle hamile kalan arkaaşları tebriked ederim allah tamamına erdirsin inşallah sarışındanda güzel haber alırız . canlarım ilaca başlayalı 3 gün oldu ama kasıklarımda çok az kıpırdanma var yumoş oluşmuyor gibi hissediyorum geçen sefer hareket daha fazlaydı dogum kontrol hapı geçen ay çok mu baskıladı acaba? inşallah gelişirler. bu ay son zaten hap bittikten sonra incir yemeye başlıyacagım

Canım hayırlı olsun diyelim 3 testte aynı şey çıkmış muhtemelen hamilesindir dr a ne zaman gidiyorsun net ve hayırlı haberi bekliyoruz senden..

Canım dr bana 1 sene ilaçsız yumurta takibi yaptı neden olmasın 14. günde git bence belki vardır.

Yaaa kızlarr meraktan ölmek üzereyim günler geçmiyor daha önce bahsettim progestan içiyorum aylardır ve ilaç bitmeden 3 gün önce adet oluyordum bu ay bir yumurtam var dı ilaç biteli 5 gün oldu ve halaa hastalanmadım arada belim ağırıyor hemde ortadan ayrılacak gibi hafta sonu gelsin artıııkkkkk.

ilaç biteli 5 gün olupta hala adet olmadıysan vardır bi hikmeti:) ben bile geçen ay olmadım olmadım,farlutal kullandım 3. gününe adet oldum.1 yumurtan olsun,ne farkederki!burda bi sürü kişi var tek yumurtayla ilk ayında hamile kalan..
dahada olmazsa pts fln tahlil yaptır demos,ya da evde kendin yap önceden,bakalım ne çıkıcak??
inşallah bebek yüzündendir bel ağrıların

bugün adetin 15. günü,ne zaman çatlar acaba??:18:evet,yumurtayı gördüm rahatladım,şimdide ne zaman çatlycak paniği aldı benisağol tatlım bu arada:)) dün çocuklar gibi sevindim valla..ne yalan söyliyim.doktor gün aşırı dedi ama benim gönlümde her gün olmasından yana..olur ya,arada çatlar falan,gümbürtüye gitmesintabii eşiminde bana yardımcı olması çok önemli.ona da üzülüyorum artık,zaten işte çok yoruluyo..bide eve gelince ben..bi taraftan bebek isteği..
en azından 22. güne kadar yapsak bi yerinden tuttururuz heralde..bide ben zaten 30 günden önce adet olmuyorum,22. güne kadar çatlaması lazım bu yumurtanın.eşimde dün benle dalga geçiyo 'ne zaman çatlıycakmış yumurtan?','ben çatlatırım senin yumurtanı' diye onunda maskarası oldum..
sende çok uğraşıyosun umutlum,Allah seninde gönlüne göre versin!

Allahhhminimini elinden çekeceği var doktorların valla,tıp okuduklarına pişman ediyosun adamları:))
bi taraftanda iyi yapıyosun aslında,insan sağlığı bu,saç kesmeye benzemiyo.bizimde intikamımızı al arkadaşım:)

arkadaşlar klomeni b.r defa kullandım başarısız.enfazla nekadar kullanıalbbilir bilgis olan varmı.doktor bana aşılama yapaılım dedi ama.bilmiyorum erkenm acaba ağrılı birişlemmi tedirgini

Canım bugünden başlayın bence çalışmalara. boşver kocaları, işleri ne çalışsınlar. Üstüne bir de bebek için çalışsınlaar Bir hafta değil mi neticede katlanıversin. Gerçi görev gibi oldruğundan bazen insanın canı bile istemeyebiliyor. Allahıım hepimizin gönlüne göre versin canımıniçi. uğraşıyorum ama olmayınca da olmuyor işte. Gerçi Yaradanın vardır bi bildiği. Verdiklerine de vermediklerine çook şükürrler olsun...

arkadaşlar klomeni b.r defa kullandım başarısız.enfazla nekadar kullanıalbbilir bilgis olan varmı.doktor bana aşılama yapaılım dedi ama.bilmiyorum erkenm acaba ağrılı birişlemmi tedirgini

Benim bildiğim kadarıyla 6 defaya kadar kullanılabiliyor. Hatta daha fazla kullanan arkadaşlar da var. Hayırlısı olsun hakkında...

minimini teşekkür edrim cnm ben avrupa yakasında oturuyorum ama inş banada yardımcı olurLAR BU DOKTORLAR:)

slm ilk defa klomen kullanıyorum günde 2 defa (sabah-akşam olmak üzere) ve bugun bitti ilacım
bakıyorum da kullananlarda hep kasık ağrısı yapmış benim belim ağrıyor kasıklarımda da çok az ağrı ve iğne batıromus gibi oluyo bende işe yaramadımı acaba

kızlar merhaba nasılsınız bayadır görüşemiyoruz baya bi karışık durumum şuan ben nisan 4 te adet oldum 4 gün sürdü hemde çok adet oldum ayın 11 inde hafif pembe lekelenmem oldu bhcg baktırdım 183 geldi şok oldum doktoru aradım anlattım oda nasıl olur falan dedi yarın gel bibakalım dedi neyse dün gittim vajinal ultrason baktı birşey göremedi endometrium ince dedi zor bebeğin yerleşmesi dedi dış gebelik veya gelişmemiş gebelik olabilir dede bugün için bhcg istedi dün akşam baktırdım bende 145 e düşmüş doktoru henüz aramadım ama ben hala şoktayım ne olduğunu anlayamadım kimse net birşey söyleyemiyor acaba ben adet oldum diye düşünürken düşük mü yaptım

Geçmiş olsun canım. 1,5 yıl önce benim de başıma buna benzer bi olay gelmişti. Tedavi görüyordum o zamanlar ve adetim gecikmişti. Doktora gittim vajinal ultrasonla baktı, gebelik yok deyip ferlutal verdi. Ama her ihtimale karşi bi de kan testi yaptıralım dedi. Eğer değerin 5 ten aşağıdaysa ilaca başla, yukarı çıkarsa bana gel yine dedi. Sonuç 1 çıktı ve ferlutala başladım. İlaç bittikten sonra günlerce kahverengi çamurumsu birşeyler geldi benden. En sonunda kanamam çoğaldı ve ben adet oldum dedim. Üçünçcü günü kist var mı diye doktoruma kontrole gittim. Vajinal ultrasonla bakarken aaa çok fazla kalınlaşmış rahim duvarın, bi kan testi yaptıralım dedi. Ben tabii ki şok!!! Olabilir mi peki gebelik dedim, olur tabi niye olmasın dedi. Ama nasıl oldur, hem adetliyim hem ferlutal kullandım dedim. Kan tahlili yaptırdım ve sonucç 831 çıktı. Hamilesin dedi doktor. Vitamin bilmem ne bikaç ilaç verdi gönderdi beni. İki gün sonra bi daha gel testi tekrarlıyalım dedi. İki gün sonra testin sonucu 941 çıktı. büyük olasılıkla dış gebelik, yarın bi daha gel test yapalım dedi. Ben de o doktora kızdım başka doktorlara gittim ama hastanede yatmama rağmen kan değerim yükselmedi. Keseyi de göremediler. 3 gün sonunda kürtaj yapmamız lazım düşük olmuş fakat rahimi temizlememiz gerek dediler. Ve hayatım boyunca unutamayacağım kadar acı çektim, canlı canlı kürtaj yaptılar...İnşallah senin değerin yükselir ve sağlıklı bir gebeliktir. Ama sağlıksızsa mutlaka düşüyor. Kendini fazla yıpratmamaya çalış canım. Eğer sana da kürtaj falan derse doktorun sakın olma, cerrahi müdehale gerekmeden ilaçla da halledebiliyorlarmış çünkü. Kürtajın ardından 6 ay korunman gerekiyor çünkü. Ama kendi kendine düşerse korunmana gerek yok. Allahım hakkında hayırlı olanı versin canım. Rabbim yar ve yardımcın olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…